Dodaj do ulubionych

Horarna - pytanie o pracę

13.12.17, 17:46
Kolega miał dzisiaj rozmowę o pracę. Bardzo wysokie stanowisko. Zagraniczna firma. Pytanie: czy Johny dostanie tą pracę? Zadane 17.17 Poznań.
Wyszło, że ASC w Raku, Księżyc na samym początku Skorpiona w koniunkcji z Marsem i luźnej opozycji do Urana. MC w Rybach koniunkcji z Neptunem. Miedzy Księżycem a MC nie ma żadnego aspektu. Księżyc jest w upadku w Skorpionie. Nie wiem, jak czytać tą koniunkcję z Marsem, władcą Skorpiona. Z tego co wiem, to jak nie ma aspektu między władcą ASC z MC, to z pracy nici. Ale tu jest trygon między MC/Neptunem a ASC. W ogóle w tym horoskopie mamy wielki trygon między ASC - MC/Neptun - Jowisz. Jowisz wszystko łączy w tym horoskopie, bo jest też w sekstylu do Księżyca. Dwa pytania więc: czy waszym zdaniem John dostanie tą pracę? Jak interpretować tu rolę Jowisza i koniunkcję Księżyc-Mars?
Edytor zaawansowany
  • 10.01.18, 23:22
    I co dostal te prace?
  • 11.01.18, 18:25
    a jak myślisz? wink
  • 11.01.18, 22:12
    Nie hehe
  • 12.01.18, 13:11
    dostał smile
  • 12.01.18, 13:13
    no i nie wiem, jak to astrologicznie wytłumaczyć smile) Może dostał, ale zaraz straci? Nie wiem. Ten Neptun na MC mnie zastanawia.
  • 12.01.18, 22:56
    A kto zadał pytanie: Ty czy Johny? 😉
  • 14.01.18, 19:13
    Ja. I co dalej?
  • 14.01.18, 21:45
    Jeśli Johny to Twój znajomy, jego reprezentuje dom 7 i jego władca, zaś praca to 10 dom od 7 - czyli dom 4. Jeśli to przyjaciel - on to dom 11, a praca to dom 8. Jeśli krewny - to jeszcze inaczej.
    PS. w astrologii horarnej nie uwzględniamy Urana, Neptuna i Plutona.
  • 19.01.18, 11:57
    A ktory dom reprezentuje sprawy zwiazane z prowadzeniem samochodu? Prawem jazdy itp.?
  • 19.01.18, 14:31
    Wedlug mnie dom 3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.