Dodaj do ulubionych

Astrologia i polityka

11.01.18, 19:32
Gdybyście mieli wybrać powiedzmy 3 rzeczy, takie astrologiczne must-have's, dla polityka, który dużo osiągnie, to co by to miało być? I drugie pytanie, na jakich tranzytach będzie miał największe szanse na sukces, np. wygranie wyborów?

Żeby nie było, że tylko pytam, a nic nie wnoszę: moim zdaniem dla polityków-społeczników, takich, którym zależy na tym, żeby coś zmienić, a nie na tylko na własnym ego, ważne będą:
- znak Raka i/lub Wagi - najlepiej MC lub ASC tamże lub w inny sposób podkreślony
- domy 10 i 6 - najlepiej jak w tych domach będą Księżyc, Słońce i Saturn
- dobre aspekty między Księżycem, Słońcem, Saturnem - moim zdaniem to kluczowe planety dla polityka

Wiadomo, że inne znaki i planety też mają ogromną rolę, ale jeśli musiałabym coś wybrać, to byłby to te rzeczy. Pewnie też znajdą się politycy z pustym znakiem Raka albo z fatalnym Saturnem. Akurat żaden i nie przychodzi do głowy, ale może komuś z was.
Edytor zaawansowany
  • historyk82 13.03.18, 04:27
    Silny Saturn.

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82
  • tina544 15.03.18, 20:24
    Tak się składa, że spełniam prawie wszystkie wymienione przez Ciebie warunki smile - ASC w Wadze, Saturn w 10 domu, Księżyc w 6, sekstyl Słońca i Księżyca a na dodatek jeszcze trygon Słońca do Jowisza. Nigdy nie przeszłoby mi przez myśl zajmowanie się polityką. I wiem dlaczego - nie mam na to wystarczająco energii, ambicji i przeraża mnie opcja "bycia na widoku". Chociaż bardzo chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi.... Dlatego myślę, że nieodzownym warunkiem do bycia aktywnym i skutecznym politykiem jest silny Mars, a także stawiałabym na planety w Koziorożcu i dobre aspekty do Węzła Północnego. Z tranzytów oczywiście Jowisz i Saturn.
  • historyk82 16.03.18, 02:06
    tina644 - popieram. Zwłaszcza mars wschodzzący!

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.