Dodaj do ulubionych

Mars w 12 domu a prawo jazdy

04.03.18, 12:33
Witam zapisalam sie na prawo jazdy po kilkunastu latach przerwy spowodowanej wypadkiem( dachowaniem) ja wtedy nie kierowałam ale lęk był. Zwłaszcza prędkość się bałam. A więc teraz mam tranzyt Marsa(władcy 3 domu)przez dom 12 za ok.2 miesiące wejdzie na asc. Chciałam dopytać czy to dobry okres na naukę jazdy? Narazie jeżdżę nerwowo ale z prędkością nie mam problemu chętnie dociskam gaz mój instruktor mbie stopuje ciągle. Druga sprawa byłam kiedyś u wróżki powiedziała mi z ręki że miałam wypadek i będę mieć drugi ja będę prowadzić. Czy takie coś można wyczytać z horoskopu? Jakie aspekty mogą to sygnalizowac?
Edytor zaawansowany
  • historyk82 04.03.18, 18:53
    Na dwoje babka wróżyła. Możesz śmiało robić prawo jazdy, jeśli tylko masz ochotę, ale prowadź ostrożnie. astrologia to uporządkowany system predykcyjny, ma swój kanon, swoje wyznaczniki, itd. itp. A wróżki no cóż, nie wiem na ile ta była "dobra". Pozdrawiam.

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.