Dodaj do ulubionych

Horarna - czego mam sie po niej spodziewac?

04.04.18, 18:44
Miałam kiedyś bliską koleżankę, która zerwała ze mną znajomość przez swojego byłego chorego psychicznie chłopaka. Później miałam z nią dość nieprzyjemną sytuację, no w każdym razie nie odzywamy się do siebie. Byłyśmy na tyle bliskie, że wygadywałam jej swoje sekrety (ach te błędy wczesnej młodości), między innymi te miłosne...
W sobotę ona będzie się prawdopodobnie widzieć z moim niedoszłym lubym oraz być może z jego rodziną. Moje pytanie brzmi - czy może rozpowiedzieć o mnie jakieś oszczerstwa?

Ascendent wypada w 26 stopniu Panny, więc wg tego, co głoszą zasady, horoskop od tej strony nie kwalifikuje się do tego, by był nieważny. Zarówno Jowisz jak i Merkury są w retrogradacji - jeśli chodzi o mnie (Merkurego), to czy od tego może zależeć moja nerwowość, czy może to być powrót do starych spraw (nie rozmawiam z nią od ponad roku, ale jestem skazana na codzienne widzenie się z nią), mogą zajść jakieś niespodziewane zmiany? Z drugiej strony zachodzi trygon aplikacyjny z Księżycem (czyli znów jakby ze mną), więc mogę mieć zbyt bujną wyobraźnię? No i Mars, jako władca tego złego, strasznego i okrutnego 8 domu jest w domu kątowym, w znaku kardynalnym, więc tam, gdzie akcja dzieje się najszybciej (chyba, że dotyczy to tylko Księżyca, jak coś, to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu!).

Ascendent horarnego wypada na końcówkę mojego natalnego 8 domu, dodatkowo oś mojego natalnego Descenentu pokrywa się prawie z horarnym MC (rzecz będzie się działa w mojej szkole uncertain ), ale od strony 9 domu.

http://i67.tinypic.com/16hsp3d.png
Edytor zaawansowany
  • historyk82 05.04.18, 05:06
    Owszem, horoskop nadaje się do interpretacji. Widać silnie obsadzony siódmy dom - dom naszych wrogów.

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82
  • historyk82 05.04.18, 20:54
    Swoją drogą, czemu tak bardzo się tym przejmujesz ?

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.