Dodaj do ulubionych

tranzyty Saturna

21.04.18, 09:10
Saturn tranzytuje kwadraturą urodzeniową Wenus w Wadze. W zasadzie to Wenus i Saturna, gdyż mam je w koniunkcji, z tym, że Wenus jest pierwsza. Urodzeniowo te planety są w 6 domu. Prawie jednocześnie Saturn wchodzi do mojego 10 domu. Teraz się trochę cofa, więc to potrwa. MC mam na 11 st. Koziorożca. Wenus i Saturn między 7 a 8 st. Wagi, więc urodzeniowo też tworzą luźną kwadraturę do MC.

No i pytanie o interpretację. W różnych tekstach najczęściej jest podkreślany "uczuciowy" wymiar tego aspektu:jakieś wychłodzenie życia miłosnego, frustracje z nim związane, potrzeba pracy nad związkiem, jakaś weryfikacja dotychczasowych relacji, itp. I o ile, mój związek zmierza w kierunku rozwiązania, to myślę, ze jest to przed wszystkim zasługa buszującego po ASC Urana. Natomiast Saturn tranzytuje mi domy związane z pracą 6 i 10. Co jeszcze taki tranzyt może znaczyć? Znacie jakieś ciekawe przypadki?
Edytor zaawansowany
  • historyk82 21.04.18, 20:50
    Wychłodzenie uczuć, wychłodzenie życia miłosnego, baczniejsze przyjrzenie się temu, co było.

--
    astrologicznie.blox.pl/html/1310721,37.html?orfeus82
  • aarvedui 21.04.18, 23:52
    żadne wychłodzenie, tylko tzw. "reality check".
    jeśli relacje mają solidne podstawy, może np. nastąpić formalizacja lub poważne decyzje.
    jeśli nie ma relacji - osoba zda sobie sprawę z ich wagi w swoim życiu
    jeśli relacja nie jest ukorzeniona czy nie ma przyszłości - rozpadnie się
    itp.

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • blu_lila 22.04.18, 08:04
    Nawet jak te planety są w 6 i 10 domu? Interesuje mnie to tło domów. Czy np. sprawy związane z pracą przełożą się na problemy w związku? Takie naciągane to mi się wydaje.
  • aarvedui 23.04.18, 15:52
    nie widać zależności władztw domów.
    sam fakt tranzytowania domu przez planetę, to tylko wycinek interpretacji tranzytu

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • blu_lila 23.04.18, 19:57
    yyyy chyba nie rozumiem.... urodzeniowo mam koniunkcję Wenus i Saturna w 6 domu w Wadze, dzisiaj Saturn jest w koziorozcu, dochodzi do MC. o co chodzi z tymi władztwami domów? władcą 10 jest saturn, wiadomo gdzie jest urodzeniowo i tranzytowo... aaa chodzi o 6? no to będzie Merkury ... urodzeniowo Merkury w domu 6 tyle, że w Pannie. Po pracy jestem i pewnie już mózg mówi pass, ale sie pogubiłam w tym smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.