Dodaj do ulubionych

Horarny - nietypowe pytanie

16.05.18, 18:10
nietypowe, bo nie będzie o miłość, o to czy on przyjdzie czy nie przyjdzie smile

23 maja około 17.00 będę miała bardzo ważne spotkanie, z dużą grupą ludzi. No i mam pytanie, czy ono mi się opłaci zawodowo, czy raczej będzie porażką. Mam bardzo mieszane uczucia i nie wiem, czy podjąć ryzyko. Wycofać się w tej chwili będzie trudno, ale to możliwe.
Pytanie też, czy w takich przypadkach ma bardziej zastosowanie astrologia elekcyjna czy orarna? Czy może obie na raz, bo elekcyjna, czy wydarzenie będzie sukcesem, a horarna, czy mi się opłaci.
Edytor zaawansowany
  • cytryna76 29.05.18, 18:39
    Już po fakcie, ale warto wiedzieć, że z horarnej korzysta się, rysując horoskop nie na moment wydarzenia (horoskop momentu wydarzenia zajmuje się właśnie astrologia elekcyjna poszukująca najlepszej chwili na dane przedsięwzięcie), ale na moment zrozumienia przez astrologa pytania zadanego przez klienta. Tak więc nie dało Ci się pomóc, robiąc analizę horarną na 23.05.2018 godz. 17 - horoskop horarny w ogóle nie powstałwink
  • blu_lila 04.06.18, 20:54
    No ale horarną też można zastosować. Zadałam pytanie czy przedsięwzięcie się powiedzie. Można uznać datę z godziną pojawienia się postu lub przeczytania go przez astrologa... no nie wiem, w każdym razie nikt nie podjął rękawicy. Już po wydarzeniu, więc jakby ktoś chciał się przetestować, to proszę
  • aarvedui 09.06.18, 00:41
    kolejny horarny (a w zasadzie to quasi-elekcyjny), żeby ktoś "się mógł wykazać".
    no i nikt nie podjął "wyzwania".
    ciekawe, dlaczego ;>

chyba lepiej wam wyjdzie rzucać sobie I-ching.
    nawet są generatory online.
    można rzucać non-stop, w każdej sprawie, na okrągło ;>

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.