Dodaj do ulubionych

Opozycja Plutona do Księżyca

09.07.18, 14:13
Obecnie w moim horoskopie Pluton jest w opozycji do Księżyca. Jaki działanie ma taki tranzyt?
Mam Plutona w znaku Lwa, w 1 domu (28°).
Księżyc w Raku, w 11 domu (17°).

Edytor zaawansowany
  • crasher81 10.07.18, 19:20
    Cześć, ja taką opozycję miałam kilka ładnych lat temu. Księżyc mam na samym początku raka, 0,34 st, więc Pluton mnie dotknął w 2008 roku. Księżyc mam w 3 domu, więc początek Koziorożca to 9 dom. Jeśli chodzi o sprawy tych domów, to nie wiem, jak to interpretować. Natomiast lata 2007-2009, to okres dużych zmian. Pod koniec 2007 wyszłam za mąż (tu bardzo ciekawa sprawa bo było to na jeszcze dość luźniej, ale jednak koniunkcji Plutona i Jowisza!), potem w 2008 dostałam dużą podwyżkę (Koniunkcja Jowisza z MC, Wenus tranzytująca X dom), zawodowo dużo się działo, zmieniali mi się szefowie, ale moja pozycja rosła, potem pod koniec roku zaszłam w ciążę i ... poroniłam, co było dla mnie jakimś takim kubłem zimnej wody. O ile ta ciąża nie była jakoś planowana, to jej strata naprawdę mnie dotknęła. Kilka tygodni później byłam w kolejnej ciąży, która zakończyła się urodzeniem ślicznego synka w 2009. Potem naprawdę co roku coś się działo i były to zmiany rewolucyjne. Tak, aż to teraz smile i nie wiem, czy to Pluton w Koziorożcu czy wszyscy gdzieś między 30 a 40 rokiem życia tak mają smile)
  • feniks_4 10.07.18, 21:53
    Dziękuję Ci za odpowiedz i gratuluje tylu pozytywnych rewolucyjnych zmian w Twoim życiu prywatnym i zawodowym!!
    Widzę, ze nieźle się orientujesz w astrologi, ja jestem dość zielona.
  • acrux_79 11.07.18, 21:14
    Chyba Tracy Marks, co potwierdzam na swoich obserwacjach, pisze że Pluton/Księżyc to czyszczenie i rodzaj regresji emocjonalnej (powrót do korzeni, lęki, zmierzenie się z podświadomością), żeby wykonać pracę ze swoją psychiką i wyjść z tego znacznie bardziej dojrzałym/-ą.

Pzdr.

--
    gwiazdologia.naszeszczescie.pl
  • feniks_4 13.07.18, 08:17
    Dziękuję Ci acrux, wygląda na to, ze nie jest to łatwy tranzyt. Uff..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.