Dodaj do ulubionych

Czy istnieje dobry czas na rozwód?

18.08.19, 09:07
Byłam ostatnio u bioterapeuty i doradził, żeby poczekać z rozwodem. Powodem ma być sposób rozstania. Teraz mamy walczyć ze sobą, jeśli poczekam mamy szansę rozstać się jak ludzie. Mamy nastoletnie dzieci.

Usłyszałam, że mąż zawsze uważał się za kogoś lepszego i już się nie zmieni. Ja mam dość bycia ciągle niewystarczająco mądrą, atrakcyjną, itd.
On nigdy nie jest zadowolony i na wszystko trzeba zasłużyć. Nie ma dobrego słowa, wsparcia czy współczucia w złych chwilach.
Edytor zaawansowany
  • aarvedui 21.08.19, 18:22
    Czyli żeby wiedzieć, co myśleć o mężu, trzeba posłuchać "bioterapeuty"....
    Czy małżeństwo zostało zaaranżowane, kiedy mieliście po 8 lat ?

Naprawdę, czasem nieodpowiedzialność różnych samozwańczych guru wywołuje opad rąk....

--
    I`ve broken into France, I`ve stolen into Spain
    I`ve been thrown out of Italy, and I`ll be thrown out again
    The Dutchmen never liked me much, and Germany the same
    I`ve poisoned half the western world, but it never brought me fame
  • camaretto 25.08.19, 11:28
    Jeżeli uważasz,że toksyczny ten zwiazek nie jest wystarczająco żeby rozwód wziąć w ogóle,to po co piszesz? Potrzeba ci pomocy, ale psycholog - jak myślisz, czy możemediowaćalbo "wyleczyć" ten zwiazek? Moja koleżanka poddała się takiej terapii.
    Często to - właśnie nastoletnie - dzieci sygnalizują , ąe czas wziąć rozwód,głównie dlatego,że kochani dotąd rodzice mają zaburzenia psychologiczne, albo uzależnienia, na które ktoś patrzy przez palce. Czy to jest wasz problem? Bo coś takiego jak poczekać na"czas" to trochę bzdurne, jak twój horoskop, czy ten majakieś specyficznerytmy? Wygląda,żeten bioterapeuta ma więcej do powiedzenia,niż ty sama.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com
  • eeeggg 20.09.19, 15:57
    nie, nie istnieje ani czas dobry ani czas zły. Piszesz na forum astrologicznym, więc pewnie chciałaś spytać czy są jakieś układy planet "sprzyjające" rozwodom. I tu bym odpowiedziała i tak, i nie. Są takei tranzyty, jak np. tranzyt Urana przez ASC, IC lub DSC, który w niektórych przypadkach faktycznie może "przynieść" rozwód. Za każdym z tranzytów będzie się kryła inna przyczyna, np. przez ASC może oznaczać pewną emancypację, uwolnienie się ze starych schematów, potrzebę wyrażenia swojego "ja", co między innymi może zakończyć się rozwodem. Ale może też zamanifestować się zupełnie inaczej np. zmianą wyglądu albo zmianą pracy, stylu życia. Także tranzyty Saturna, Plutona mogą się "objawić rozwodowo", ale mogą też na kilka innych sposobów. Wszystko zależy od kilku czynników, m.in. od tego, co masz w swoim horoskopie urodzeniowym. Ale nie układu planet, który by mówił, czy rozwód odbędzie się po ludzku czy będzie istną masakrą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka