Dodaj do ulubionych

Biura matrymonialne

24.11.04, 00:25
Jak myslicie czy sa biura ktore jako jedne z kryterium doboru stosuja
techniki astrologiczne ? Czyli wstepna selekcja nastepuje klasycznie a
pozniej bawimy sie w indywidualny i porownawczy.

Nie sadze - puscilem chyba wodze fantazji. Ale gdyby usprawnic proces analizy
no i miec umiejetnosci albo duzo sie naparcowac uczac sie wiele, hmm to moze
byc ciekawy pomysl - mam dobre biuro w okolicy wink

jz.
Obserwuj wątek
      • jz2004 Re: Biura matrymonialne 24.11.04, 21:34
        Nie wiedzialem Aniu, ze przyjmyjesz taka wage dla wektora i/lub tranzytow i
        progresji. To nowa dla mnie informacja. Czyli musimy robic cala mase analiz
        zeby cokolwiek uzytecznego wywnioskowac. Niedobrze ...

Ja wysiadam w polowie drogi smile

jz.
        • anahella Re: Biura matrymonialne 24.11.04, 21:54
          jz2004 napisała:

> Nie wiedzialem Aniu, ze przyjmyjesz taka wage dla wektora i/lub tranzytow i
          > progresji. To nowa dla mnie informacja. Czyli musimy robic cala mase analiz
          > zeby cokolwiek uzytecznego wywnioskowac. Niedobrze ...

Wlasnie dobrze! Zobacz ile jeszcze przed Tobasmile

Co do wektora. To jest horoskop zwiazku: bytu, ktory tworzy sie pomiedzy
          zainteresowanymi. On ma wlasna dynamike wywolywana tranzytami. Ja lubie zrobic
          sobie wektor progresji na dana chwile i nalozyc go na wektor urodzeniowych.
          All2 to nawet solariusze wektorom robila z ciekawymi wioskami.

A tranzyty do osobistych. Wyobraz sobie pare, ktora kojarzysz. Maja aspekty
          pomiedzy swiatlami, dobre uklady merkurych, Saturn niezbyt bruzdzi. Mars/Wenus
          tez jako tako. Slowem ideal pary. Ale Wenus osoby 1 jest w opozycji do Wenus
          osoby B. W sumie opozycja w partnerskim wzbudza ciekawosc, wiec niezle. Ale do
          tej opozycji robi kwadrature Uran. Obie osoby zlozyly swoje oferty w podobnym
          czasie. Czy na takiej kwadraturze jest mozliwy trwaly zwiazek? Ja uwazam ze
          nie. Jest mozliwy goracy romans, ekscytujaca przygoda, ale dlugiego partnerstwa
          w tym momencie nie prognozuje. To byl zmyslony przyklad.

A teraz prawdziwy:
          Ona ma harmonijne aspekty tr. Plutona do Wenus i Marsa i tr. Urana do swiatel.
          Jest gotowa na zmiany w swoim zyciu, nawet czyni kroki aby te zmiany
          przeprowadzic,choc robi to troche po omacku (jeszcze Pluton nie dal
          swiadomosci, a Uran wyrywa sie).

On ma natalnie opozycje Saturn/Mars. Ta opozycje podkresla ciezka kwadrature w
          jej horoskpie, razem robia sobie polkrzyz. Przyszedl Jowisz i uzupelnil
          polkrzyz do krzyza. Wyolbrzymil to, co niesie jej kwadratura, co niesie jego
          opozycja. I co wyszlo ze znajomosci? Nic.

> Ja wysiadam w polowie drogi smile

Nie wysiadajsmile My tu nie urzadzamy wyscigow. Kazdy jedzie ze zmienna predkoscia
          najlepsza w danym momencie dla siebie.

--
          Forum o astrologii dla astrologow
          --
          Opowieści z Trydium

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka