Dodaj do ulubionych

Dziś w "Uwadze" - Znikające paczki

10.02.06, 13:54
Znikające paczki
uwaga.onet.pl

Reporterzy wykryli skandaliczny proceder okradania paczek na poczcie. W
piątek w UWADZE! pokażemy jak znikają przesyłki w Poczcie Polskiej.
Uwaga o 17:00 i 19:45 w TVN.
Edytor zaawansowany
  • jarekl1 13.02.06, 09:28
    Oglądałem. Zdaniem "anonimowego pracownika Poczty Polskiej" w Poczcie
    Polskiej "wszyscy kradną i wszyscy o tym wiedzą". Reportaż był tendencyjny, nic
    nikomu nie zostało udowodnione, oprócz tego że zrobili zdjęcie gdy pocztowy
    samochód się zatrzymał na poboczu i oświadczyli poważnym głosem, że to po to
    aby okraść paczki i listy z worków. Inne możliwe powody zatrzymania samochodu
    oczywiście redaktorom do głowy nie przyszły, a mogło ich być co najmniej kilka:
    od najzwyklejszego załatwienia potrzby fizjologicznej (co zawodowi kierowcy -
    czy się to komuś podoba, czy nie - zwykle czynią na koło) po poprawienie
    przesuniętego na pace ładunku (np. kosza z paczkami w którym odblokowały się
    koła).
    Tajemniczy informator, który ponoć jest pracownikiem Poczty Polskiej powiedział
    kilka bzdurnych rzeczy, które wg mnie świadczą o tym, że o poczcie i jej
    działaniu nie ma zbyt wielkiego pojęcia, więc pracownikiem jednak raczej nie
    jest - nie wiem, czy ta sprawa to nie chęć odebrania klientów Poczcie, być może
    sterowana przez konkurencję.
    Oczywiście kradzieże w Poczcie się zdarzają, podobnie jak w każdej innej firmie
    transportowej (niedawno kolega opowiadał mi, jak w poważnym przecież Rabenie
    zginęła cała paleta z komputerami). Warto żeby uświadomić sobie, że w Poczcie
    Polskiej nie pracują kosmici - pracownicy tej firmy to obywatele tego kraju,
    cząstka społeczeństwa, a w tym społeczeństwie przecież nie wszyscy są uczciwi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.