płatna infolinia - pytanie do UKE Dodaj do ulubionych

Od jakiegoś czasu awarie, usterki oraz reklamacje dotyczące internetu oraz uslugi telewizyjnej TP życzy sobie zgłaszać na płatną infolinię 800505505. W związku z czym klient tej instytucji zmuszony jest zgłaszać na ową infolinię również usterki wynikające z winy TP jak na przykład brak części programów tv lub internetu i ponosić koszty zgłoszenia faktu niedostarczenia usługi przez dostawcę lub dostarczenia jej w niepełnym wymiarze. Ponadto na swojej stronie TP zachęca do zgłaszania na ową płatną infolinię takich faktów jak zauważenie: uszkodzonej studzienki telekomunikacyjnej, konarów lub gałezi leżących na liniach napowietrznych, niezidentyfikowanych osób wykonujące prace na infrastrukturze telekomunikacyjnej TP,znamion sugerujących dokonanie kradzieży infrastruktury TP oraz innych, które można znaleźć na stronie. Jednym słowem nie dosyć, że klient robi TP przysługę to jeszcze musi za nią zapłacić, podobnie jak za zgłoszenie nie zawinionej przez niego usterki. Poza płatną infolinią TP trudno z kimkolwiek się skomunikować a jak już to się jakimś sposobem uda pod numerem 19393 to okazuje się, że pomocy to tam się nie uzyska a jedynie "poradę" aby dzwonić na płatną infolinię. TP umożliwia podobno przesłanie zgłoszenia awarii przez interent, lecz wysłanie info do TP wymaga dużej cierpliwości chyba no i pewnie czasu. Ostatnio spędziłam kilka godzin na bezskutecznych próbach wysłania prawidłowo wypełnionego formularza. Trudno mi powiedzieć ile czasu i cierpliwości to wymaga ponieważ moje wielokrotne próby zakończyły się niepowodzeniem. Zresztą z tego co wiem nie tylko ja miałam taki problem. Ciekawe co na tą absurdalną i kuriozalną moim zdaniem sytuację UKE?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.