Dodaj do ulubionych

opiekunka do dzieci za granicą

14.03.13, 17:40
Witam,
chciałabym pracować za granicą jako opiekunka do dziecka. Proszę o podpowiedź w jaki sposób powinnam rozpocząć poszukiwanie pracy i gdzie najlepiej. Moze ktos juz w taki sposób pracuje i może polecic cos sprawdzonego? Potrzebuję praktycznych wskazówek:)
Pozdrawiam
Lamoniada
Edytor zaawansowany
  • moni692 16.03.13, 21:37
    A w jakim kraju szukasz? :-)
    Na co zwracasz uwage?
    My szukamy opiekunki do naszych corek do Niemiec od wrzesnia/pazdziernika 2013.

• lemonade25 17.03.13, 19:53
    Niemcy jak najbardziej mi odpowiadają:) uwage na pewno zwracam na możliwość zamieszkania, ilość i wiek dzieci oraz język, w jakim mam sie z nimi porozumiewać. Jeśli miałabyś ochotę porozmawiać bardziej szczegółowo, dowiedzieć sie czegoś o mnie - jestem do dyspozycji. Mój mail: cytryna25@o2.pl
    Pozdrawiam
  • moni692 21.03.13, 10:13
    Lemonade- masz ode mnie mejla :-)

--
    [url=http://www.maluchy.pl][img]http://suwaczki.maluchy.pl/li-61932.png[/img][/url]

Eva - 29.09.2007
    Maya - 12.10.2012
  • titicaka 05.04.13, 13:22

(Wyjazd do Madrytu, zakwaterowanie i wyzywienie)

Szukam kobiety do opieki nad 2 dzieci (7 miesiecy i 9 lat - dzieci chodza do zlobka/szkoly od wrzesnia) oraz do pracy w domu: sprzatanie (spory ale latwy w utrzymaniu domek), gotowanie (glownie dla dzieci), prasowanie w Madrycie. Praca jest legalna, od 25 maja 2013, na bardzo dobrych warunkach, kontrakt minimum na rok czasu. Szukamy kobiety/dziewczyny kochajacej dzieci i majacej bardzo dobre podejscie do nich, kreatywnej,
    uczciwej, sprawnej fizycznie gdyz dom jest duzy, lubiacej czystosc i porzadki, dokladnej, pracowitej, bez nalogow, inteligentnej, usmiechnietej optymistki, cierpliwej, przyjaznej, milej w obyciu oraz uczciwej. Praca od poniedzialku do soboty (wszystkie niedziele wolne) oraz miesiac platnych wakacji rozdzielony po 2 tygodnie. 14 wyplat na rok po 2.400/2.500 zl kazda (czyli dokladnie netto 630 euro).Uwaga alergiczki, mamy dwa koty. Zainteresowane prosze pisac na maila: beatkamonika@yahoo.com

• kt92 07.08.13, 17:56
    Ja również poszukuję pracy jako opiekunka do dziecka/ dzieci wraz z zamieszkaniem. Opiekowałam się przez 1 rok w Polsce dwuletnią dziewczyną. Kończę studia o kierunku pedagogika. Proszę o kontakt mailowy karolinata92@gmail.com
  • yeye52 27.08.13, 15:51
    track.untoxin.pl/product/Untoxin/?pid=128&uid=5196
  • dobraopiekunka 02.09.13, 13:06
    Szukam pracy w Niemczech jako niania z zakwaterowaniem.Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi 6msc-5lat.Pozdrawiam monistka@tlen.pl
  • irena-1963 11.03.14, 15:04
    chcialabym podjąć pracę jako opiekunka do dzieci za granica nie wiem jak to się zalatwia mój e-mail to i.kaczmar@o2.pl
  • zack_o2 24.09.13, 22:46
    myślę, że powinnaś zgłosić się do agencji pracy tymczasowej, lub agencji zajmujących się się tylko o wyłącznie załatwianiem pracy za granicą, chyba najlepsze i pewne rozwiązanie
    --
    Zamieść darmowe ogłoszenia warszawa i sprzedaj co tylko chcesz!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka