• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Chce byc au pair w Anglii

• 20.01.05, 04:37
    Hej kobitki!
    W zwiazku z malymi porzadkami na forum probuje zrobic tak, zeby wszystkim bylo
    latwiej, i zebysmy trzymaly sie w kupie [bo jak to "ktos" kiedys powiedzial
    "kupy" nikt nie ruszy].
    Piszcie tu o tym, ze chcecie byc au pair w Anglii, pytania, odpowiedzi, rady,
    etc...
    Nie zakladajcie nowych watkow.
    Pzdrf
    Mia
    --
    Just married!
    Angel is looking over me...
    There is always room for Jello
    Forum Au Pair
    Edytor zaawansowany
    • 26.01.05, 19:31
      Jesli ktos ma namiary na rodzinke w Angli, to bardzo prosze o kontakt
      sloneczko13@gazeta.pl jestem zainteresowana wyjazdem od marca do konca wrzesnia.
    • 04.02.05, 00:01
      NO właśnie chcę być au pair w Anglii. NIebawem wyjeżdzam, co powinnam wiedzieć,
      o czym pamietać, co kupić, co zabrać ze soba, na co uważać, z czym się liczyć.
      Słowem wszystko co powinien wiedzieć żółtodziub. :)
      Z góry dzięki za odpowiedz :) Buziaki
      • 22.09.05, 20:12
        Jestem studentką resocjalizacji na studiach zaocznych, chce sie rozwijać
        poznawać nowych ludzi, uczyć się języków i przede wszystkim zarobić! Czy ktoś
        mógłby mi pomóc i skataktować mnie z jakąś rodziną w Anglii.Ta oferta dotyczy
        tylko okresu wakacjnego! Ten wyjazd był by pierwszy... BARDZO PROSZĘ O KONTAKT
        olqa_85@gazeta.pl albo na GG - 9341009.
    • 04.02.05, 10:40
      Przy wyjeździe jako au-pair do Anglii chciałabym skorzystać z biura
      pośrednictwa, ale nie wiem jak sprawdzić jego wiarygodność. Czy ktoś wie jak to
      zrobić?
    • 27.06.05, 08:28
      Poszukuje au-pair dla sprawdzonej rodzinki od września..samam byłam ich au-pair
      potem moja przyjaciólka, teraz czukamy następczyni!Piszcie na miala
      karolina.angielski@vp.pl lub DZWOŃCIE 601985606
      • 28.06.05, 12:54
        Jestem tegoroczna maturzystką. Własnie odebrałam wyniki egzaminów i chciałabym
        do października pobyć w Anglii jako Au-Pair. Mam stały kontakt z dziećmi.
        Posiadam prawo jazdy.
        Jeżeli ktoś zechciałby mi pomóc w znalezieniu rodziny byłabym bardzo wdzięczna -
        trele-morele@o2.pl
    • 01.07.05, 13:33
      szukam rodziny w Anglii od zaraz!
      już tu jestem od kilku dni!
      jestem tegoroczną maturzystką, nie mam prawa jazdy, od października zaczynam
      studiować anglistykę.
      Proszę o kontakt
      arwen555@gazeta.pl
    • 05.07.05, 14:57
      Chciałabym wiedzieć coś więcej na temat operek. Jeszcze nigdy kimś takim nie
      byłam i zastanawiam się nad wyjazdem w tym roku (razem z mamą i tatą). Jeśli
      miałabyś trochę czasu napisz coś o tym. Dzięki, thanx.
    • 07.07.05, 20:31
      Hej jetem zainteresowana wyjazdem do Anglii na 10-11 miesiecy. jeśli ktos ma
      namiar na rodzinkę prosze o kontakt Marta861@gazeta.pl
      • 17.07.05, 14:17
        heyka:))) wlasnie szukam rodzinki z Londynu przez neta...mam juz nawet jedna na
        oku, tzn. oni mnie chca, tylko, ze oni chca na 6 miechow, a ja szukam na 10-
        12... ktora jest z was w Londynie, albo tez sie dopiero wybiera??? fajnie bylo,
        by podagac...moj nr gg 3358580 :)))Buzka
    • 19.07.05, 17:41
      hello!
      jak wyżej chcę wyjechać do Angli jako au pair,bardzo.jestem po 4 roku
      pedagogiki i mam zamiar na rok przerwać studia aby nauczyć się jezyka i poznać
      kulturę innego kraju.czekam na propozycje lub podpowiedzi(adres
      agades@gazeta.pl)
      pozdrawiam aga
      • 11.09.05, 13:12
        Mam kilka rodzin chetnych na przyjecie dziewczyn od zaraz w Irlandii. Jezeli
        jestescie zainteresowane piszcie na maila agieha@wp.pl

POzdrawiam
        Agnieszka
        --
        www.anne.kryptonim.pl/~kostki/
        • 16.09.05, 09:54
          Mam pytanie, bo rozumiem, że szukając dziewczyn dla rodzin jesteś "w temacie".
          Jadę do Anglii - doradź nam, jak i gdzie się ubezpieczyć no i ile to kosztuje?
          A może masz namiar na firmę z Trójmiasta, która ma reguralne kursy do Londynu?
          Będę wdzięczna za inf.
          • 16.09.05, 18:34
            Poszukuje 20 au-pairs do rodzin do Anglii od 1-go pazdziernika na minimum 10
            miesiecy. Prawo jazdy konieczne, jak i chec prowadzenia w UK.
            Jesli jestes zanteresowana daj mi znac.Odpowiem na wszystkie pytania.
            Pozdrawiam serdecznie,
            Ewa
            • 23.09.05, 10:40
              Witam,
              jestem zainteresowana Twoją propozycją, jeśli nadal jest aktualna. Mam 25 lat,
              przez prawie rok byłam au-pair w Holandii. Znam dość dobrze język angielski,
              mam prawo jazdy, ale bez doświadczenia w samej jeździe niestety ;) tyle że to
              jest do nadrobienia. Lubię zajmować się dziećmi i domem, gotowanie i sprzątanie
              nie jest dla mnie problemem.
              Bardzo proszę o odpowiedź na adres mail: aniawaligora@inetria.pl
            • 23.09.05, 10:41
              To jeszcze raz ja :) podaję poprawny adres: aniawaligora@interia.pl
            • 08.02.06, 22:13
              Pani Ewo nie wiem dlaczego ale nie mogę wysłać do Pani maila:/ jestem
              zarejestrowana na stronach interii iniestety wysłanie maila się nie powiodło w
              związku z tym postanowiłam napisać tutaj z nadzieją że kiedyś Pani to przeczyta:)
              MIanowicie bardzo interesuje mnie wyjazd do Anglii jako Au-Pair. W maju skończę
              19 lat, jestem w trakcie robienia prawa jazdy, szkołę kończę pod koniec kwietnia
              w maju maturka. Opiekuję się dziećmi od 15 roku życia czyli od ok 4 lat,
              niedługo moja siostra zostanie mamą więc będę miała okazję również jej pomóc a
              przede wszystkim poduczyć się również przy takim maluszku:) Bardzo chcę wyjechać
              z programem Au-Pair gdyż uwielbiam dzieci::) a przede wszystkich chciałabym
              spełnić swoje marzenia i studiować w Anglii filologię angielską. Angielskiego
              uczę się od ok 8 lat uważam że mój angielski jest dobry. Uwielbiam zwierzęta.
              Sama mam psa i rybki:) więc nie byłoby problemów z zajmowaniem się zwierzakami.
              Nie palę,nie piję i nie stosuję żadnych używek jestem odpowiedzialna. Uważam iż
              nadawałabym się do uczestnictwa w takim programie. W związku z tym wlasnie moje
              pytanie czy mam w ogóle szansę biorąc pod uwagę to, iż tak jak pisze na stronie
              internetowej biura Miss Polka Au-Pair angielskie rodziny poszukują przeważnie
              osób po 21 roku życia?? Byłabym niezmiernie wdzięczna za odpowiedź, gdyż bardzo
              mi na tym zależy. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
              malammi87@gazeta.pl lub j_e_k@interia.pl
              • 20.02.06, 11:33
                Przeprazam, ze nie odczytalam Twojego email wczesniej ale wlasnie wrocilam z
                Polski, dzisiaj odpisze Ci na Twoj prywatny email.
                Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziekuje za zainteresowanie,
                Ewa
                Miss Polka Au-Pair Agency Ltd
            • 26.06.06, 21:03
              witam jestem zainteresowana praca jaka opiekunka do dziecka:)
              obecnie opiekuje sie 2 dzieci w wieku 13 miesiecy i 5 lat. wczesniej
              opiekowalam sie 2 letnim chlopczykiem.uwielbiam dzieci i mam z nimi bardzo
              dobry kontakt. z mila checia podjelabymsie takiej pracy,jedyny problem to moj
              angielski:( mialam przerwe 5 letnia...
              duze rozumiem ale gorzej z wypowiedzia,sadze ze kilka tygodni sprawi ze otowrze
              sie....bede wdzieczna za jakikolwiek kontakt
              PS. do londynu wylatuje juz 20 lipca
              jesli bedzie pani zainteresowana to jestem dostepna pod mailem-
              cramberrys@interia.pl
              pozdrawiam serdecznie-ewelina:)
      • 15.01.06, 10:56
        Witam,
        interesowalby mnie wakacyjny lipiec- wrzesien wyjazd do anglojezycznej rodziny
        w Anglii (jednak jesli ta rodzina wyjezdza na wakacje do innego kraju, rowniez
        bylabym zainteresowana). Studiuje w nauczycielskim kolegium j. ang., wiec moj
        angielski jest na poziomie bardzo zaawansowanym, rowniez posluguje sie
        komunikatywnym francuskim. Bylam raz au-piar we Francji przez dwa miesiace -
        dzieci - 3mce, 2,4,6 lat oraz wychowawca kolonijnym chlopcow 11 letnich. Mam 21
        lat, zadnych nalogow, tolerancyjna, komunikatywna choc bez prawa jazdy.
        Zapraszam
        magda (mogg@go2.pl)
        • 16.01.06, 18:55
          Przepraszam, ze nie odpowiedzilam indywidualnie na wiele emails.
          Przykro mi jednak ale, ze nie zajmujemy sie wakacyjnymi czy krotkotrwalymi
          wyjazdami au-pairs tj. ponizej 6/10miesiecy.U nas juz zaczynaja sie zglaszac
          rodziny na maja i czerwca ale wszystko na 12 miesiecy.Poszperajcie troche na
          anglojezycznym internet albo w bezposrednich ogloszeniach - jestem pewna ze cos
          znajdziecie ale co do tych ostatnich, to prosze badzcie ostrozne i wypytujcie
          o jak najdrobniniejsze rzeczy no i jak najdokladniej sprawdzcie dane rodziny.
          Wszystkim zycze milego pobytu i udanych wakacji w UK,
          Ewa
          Miss Polka Au-Pair Agency Ltd
          • 08.02.06, 18:57
            witammampytanko czy bylaby mozliwosc zalatwienia jakiejs rodzinki w UK na
            czerwiec-lipiec?? chcialabym wyjechac na 12 mies bardzo mi na tym zalezy
            prosilabym o kontakt z góry dziekuje moje gg 3002062 mail: malammi87@gazeta.pl
            lub j_e_k@interia.pl
    • 19.09.05, 14:17
      Mam 23 lata, skonczylam pedagogike i od kilku dni jestem w Dublinie. Mialam
      miec zalatwiona prace, ale okazalo sie oszustwo i teraz jestem bez pracy a
      pieniazki sie koncza. Szukam pracy jako au pair. Nie mowie biegle po angielsku,
      ale duzo rozumiem i szybko sie ucze. Uwielbiam dzieci i mam doswiadczenie w
      opiece nad dzieckiem.
      Prace jestem gotowa podjac od zaraz. Moj tel:851 424 706
      • 21.09.05, 02:06
        Odpislam Ci na Twoj prywatny emial.
        Pozdrawiam, Ewa
    • 15.11.05, 17:48
      Poelcam
      www.aupair-szczecin.com.pl
      • 30.11.05, 10:33
        Dziekuje bardzo wszystkim za emails.
        W obcenej chwili poszukujemy 3 female Au-Pairs, na przyjazd jak najszybciej
        ale ktore moglby tez zostac przez okres Bozego Narodzenia i Nowego Roku u
        Rodzin.
        Mamy takze rodzine poszukujaca Au-Pair tylko na okres swiateczny od 14th
        December 2005 do okolo 9th January 2006 (poludniowo-zachodnia Anglia).
        Jak i dwie rodziny poszukujace osoby do opieki na osobami starszymi, jedna od
        zaraz z prawem jazdy, niepalaca powyzej 23 roku zycia (polnocna Anglia)i druga
        niepalaca, bez prawa jazdy, tez powyzej 23 roku zycia (nadmorska miejscowosc).
        Nastepne 6 rodzin poszukuja Au-Pairs od 3-go stycznia (3 rodziny w Londynie).
        Jesli ktos bylby zainteresowany prosilabym o bezposredni kontakt ze mna na
        ewa@misspolkaaupairs.com . Tak ja jak i nasze obecne Au-Pairs same odpowiedza
        Ci na Twoje pytania.
        Z gory dziekuje i pozdrawiam bardzo sedrecznie i zyczac wielu sukcesow,
        Ewa

• 30.11.05, 13:39
          Czy pobierasz jakies oplaty???
          • 01.12.05, 00:03
            Jako brytyjska agencja nie mamy prawa pobierac zadnych oplat od kandydatow.
            Rodziny poszukujace au-pair placa nam za znalezinie im najodpowiedniejszej
            osoby i tylko wtedy kiedy juz dana kandydatka/kandydat ma zapewniony au-pair
            placement w danej rodzinie.
            Pozdrawiam serdecznie, Ewa
            • 02.12.05, 13:15
              Dziekuje za liczne emails!Przepraszam, ze odpowiedzilam na nie "hurtem" a nie
              dle kazdego indywidualnie, ale chodzilo mi o jak najszybsze dostarczenie
              poszukiwanych przez was informmacji.Zawsze odpowiemy na kazde wasze pytanie!
              Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam bardzo serdecznie,
              Ewa

• 02.12.05, 13:46
                ...a ja nie dostalam odpowiedzi na mojego maila.Moze nie doszedl? Interesuje
                mnie au pair od stycznia obojetnie w jakiej czesci Angli. Jesli masz jakas
                oferte to napisz.

pozdrawiam
                • 03.12.05, 00:03
                  Mam nadzieje, ze wyslam na dobry address - anna_maria21@wp.pl?
                  Jesli tak, to odpowiedz zostalawyslana w czwartek 1st December o 9.46pm.
                  Razem 158KB wraz z zalacznikiem naszego Regulaminu 109KB) Jesli go jeszcze nie
                  otrzymalas, prosze dac mi znac na ewa@misspolkaaupairs.com, bo osobiscie nie
                  bede miala mozliwosci do zagladania na te strone przez najblizszy tydzien.
                  Dziekuje bardzo i zycze milego wieczoru,
                  Ewa
    • 11.01.06, 21:40
      witam serdecznie
      poszukuje rodzinki w Angli od konca maja 2006r. na ok 4 miesiące. Jeżeli ktoś
      ma jakieś namiary na rodziny poszukujące au-pairki w tym terminie to bardzo
      prosze o kontakt. Mam duże doświadczenie z dziećmi, byłam już au-pairka w
      Niemczech i opiekowałam się trójka dzieci, poza tym posiadam prawo jazdy kat.B

z góry dziękuje za jakiekolwiek informacje
      anis22@o2.pl
    • 16.01.06, 21:08
      Witam.Mam na imię Karolina i jestem 20-letnią studentką AE w Krakowie.Bardzo
      chciałabym wyjechać na wakacje jako aupair.Umiem język angielski na poziomie
      średnio-zaawansowanym oraz język niemiecki na poziomie podstawowym.Zależy mi w
      szczególności na takich krajach jak : Holandia , Belgia , UK , Irlandia ,
      Szwecja i Niemcy.Mogłabym wyjechać na 3 miesiące tj.lipiec, sierpień i
      wrzesień. Lubię dzieci a co najważniejsze dzieci lubią mnie,ze względu na to że
      potrafię się z nimi doskonale dogadać;)
      Bardzo mi zależy na tej pracy.Jeśli ktoś miałby ofertę to proszę przesłać na e-
      mail : malina194@op.pl.
      pozdrawiam.
    • 25.01.06, 19:02
      witam wszystkie dziewczyny ktore chca zostac Aupairkami w Irlandii. jezeli
      szukacie rodzinki w okresie innym niz wakacyjny (niestety juz full) postaram
      sie pomoc. mam kilka ciekawych ofert:) wszystko za free. sama jestem od
      wrzesnia 2005 Aupair w Cork. czekam na listy. pozdrawiam :)
      • 22.02.06, 10:31
        junia1 napisała:

> witam wszystkie dziewczyny ktore chca zostac Aupairkami w Irlandii. jezeli
        > szukacie rodzinki w okresie innym niz wakacyjny (niestety juz full) postaram
        > sie pomoc. mam kilka ciekawych ofert:) wszystko za free. sama jestem od
        > wrzesnia 2005 Aupair w Cork. czekam na listy. pozdrawiam :)

hej jestem marta.Bardzo chciałabym wyjechac od połowy maja do pażdziernika.Może
        bylabys mi wstanie pomóc?? pisz na mail martaw18@tlen.pl
      • 23.02.06, 00:02
        Junia napisz mi coś więcaj na maila gazetowego. Jestem zainteresowana
    • 22.02.06, 10:29
      Jestem tegoroczna maturzystka i chciałabym wyjechgac jak tylko skończą si
      egzaminy tj. okolo połowy maja. MOgłabym zajmowac sie dzieckiem ponieważ mam
      duze doświadczenie z maluchami(i nie tylko)i bardzo je lubie lub byc pomocą w
      domu. Jestem w trakcie robienia prawa jazdy. jestem otwarta na propozycje.
      Jesłi mogłabys mi jakos pomóc to bardzo cie prosze. moj mail martaw18@o2.pl
      • 23.02.06, 00:47
        dobre... :)
        • 25.02.06, 01:24
          Chlopaka powyzej 21 roku zycia, niepalacego z prawem jazdy do opieki nad dwojka
          chlopcow i lekkich prac domowych, dobry komunikatywny angielski od polowy marca
          na 10 miesiecy.Bardzo dobre warunki.
          Jesli jestes zainteresowany, prosze o bezposrdni kontakt na
          ewa@misspolkaaupairs.com
          Dziekuje i pozdrawiam,
          Ewa
        • 28.02.06, 15:35
          jestem tegoroczna maturzystką i na wakacje chciałabym wyjechać jako au pair do
          Angli czy w okolicach lublina znajduja się jakies biura tym zajmujące?
          • 07.03.06, 15:47
            Witam. Rodzina mieszkajaca w centralnym Londynie (z trzema dziewczynkami)
            poszukuje Polskiej Au-Pair z angielskim i hiszpanskim;niepalacej, powyzej 21
            roku zycia i prowadzacej samochod. Obecna (polska) au-pair wraca przed
            Wielkanoca do Polski aby kontynuowac studia.Bardzo dobre warunki. Osoby
            zainteresowane prosze o bezposredni kontakt na ewa@misspolkaaupairs.com
            Dziekuje i pozdrawiam serdecznie,
            Ewa
    • 07.03.06, 23:05
      witam!
      Od jakiegoś czasu interesuje się programem au pair w Wielkiej Brytanii. Mam
      doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi i dobrze znam angielski. Chcialabym
      wyjechać, np. w lipcu lub później, lecz bardzo barkuje mi osoby, która pomogła
      by mi to zrobić, jakiegos pośrednika.
      • 08.03.06, 14:45
        jesli jestes zainteresowana wyjazdem od konca czerwca/poczatek lipca dluzszym
        niz tylko wakacje to pisz do mnie na qz12@interia.pl
        chodzi o rodzine w Irlandii Polnocnej z 3 dzieci w wieku od 5 do 10 lat :)
    • 08.03.06, 15:59
      chetnie pomoge znalesc rodziny, sama jestem teraz au pair w anglii. w zasadzie
      mam kilka chetnych rodzin, ktore przyjma au pair od zaraz! prosze o kontakt:
      keithy@poczta.onet.pl
    • 16.03.06, 15:51
      Jesli ktoras z dziewczat lubi dzieci i uwaza ze ma co do tego predyspozycje,a
      przy okazji chce podszlifowac jezyk to prosze sie zglaszac.Aktualnie jestem au
      pair szefowej ktora poszukuje au paerek do roznych rodzin.Piszcie na mojego
      maila sosza19@tlen.pl jesli jestescie chetne i piszcie do jakich rodzin
      chcialybyscie pojsc(ilosc dzieci,wiek itd.).Trzeba sie zarejestrowac na stronie
      www.kidzaupair.com (ta firma jest dopiero kilka lat i nie jest tak
      rozpowszechniona)wszelkie pytania prosze kierowac do mnie;)Koszty znalezienia
      pracy sa calkowicie pokrywane przez rodzine goszczaca;)nistety wakacje juz
      zajete w wiekszosci

• 19.03.06, 09:44
        Hejka!CZy któraś z Was jeździła może na wakacyje "operowanie";) z firmą
        www.studentpoint.pl ?Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje;))) Pozdrawiam
        • 20.03.06, 11:34
          Nie znam tej agencji, wiec zagladnelam na ich website.
          Na stronie znalazalm dwie bardzo istotne i podstawowe BLEDNE informacje
          dotyczace wyjazdow jako Au-Pair do ANGLII.
          Podane jest ze "rodzina zapewnia uzpieczenie na caly rok pobytu."
          W UK rodzina nie oplaca ubezpieczenia dla Au-Pair - ubezpieczenie siebie nalezy
          do wylacznie do obowiazku osoby przybywajacej do rodziny.

Na stronie glownej agencja rowniez pisze, ze rodzina pokrywa "stypendium
          edukacyje .(tj. pokrycie kosztów nauki: USA, Holandia, Anglia)." na stronie
          dotyczacej tylko Anglii, agencja pisze, ze rodzina jest zobowiazana "za
          pokrycie kosztów niektórych dodatkowych zajęć edukacyjnych".
          Moze to jest warunkiem w innych krajach, ale w UK, rodzina nie jest jej
          zobowiazana pokrywac jakichkolwiek oplat zwiazanych z nauka. Jest bardzo wiele
          rodzin, ktore po pewnym okresie wspomagaja swojej Au-Pair - ale tylko dlatego
          ze same podjely taka decyzje, a nie ze jest to ich obowiazkiem.
          Pisanie ze rodziny sa do czegos zobowiazane - sugeruje kazdemu kandydatowi, ze
          jest to gwarancja dawana przez kazda rodzine - mysle ze po przejezdzie do UK,
          byloby wiele bardzo niezadowolonych osob z tego powodu.
          Agencja pobiera 400PLN, a wiec w porownaniu z innymi agencjami to moze nie jest
          az tak duzo, ale radzilabym sie dokladnie dowiedziec co rodzina oferuje i w
          jakiej formie nawet poprosic to w formie jakiegos pisma.
          Zycze milych poszukiwan no i znalezienia najodpowiedniejszej rodziny,
          Ewa
    • 26.04.06, 17:28
      Hej! Mam problem,chodzi o to, ze trafilam na super rodzine w Cork (Irlandia),
      ale nie spelniam ich wymagan ( nie mam kontaktu z njamlodsza dzeiwczynka-1,5
      roku), chca ze mne zrezygnowac, nie wiem co robic, bo moge sie opiekowac
      starszymi dzieciakami, (jest ich w sumie czworka), ale nie chce byc dla nich
      problemem, skoro twierdza ze sie do tego nie nadaje. Czy ktoras z was zna jakas
      rodzine ze starszymi dzieciakami, ktora potrzebuje au-pair w Cork? Podejme
      prace od zaraz- do wrzesnia.
      madzior_dg@o2.pl
    • 05.05.06, 12:50
      hej-ja jadę w czerwcu do Irlandii zupełnie w ciemno i jestem delikatnie mówiąc
      przerażona!!Niedawno zwolniłam się z pracy tu w Krakowie, przede mną ciężka
      sesja (trzeci rok) i niepewna przyszłość.Ale mam nadzieję że się uda!!!Jeśli
      ktoś był w Irlandii i ma jakieś rady jak znaleźć tam pracę np. jako au pair to
      będę ogromnie wdzięczna.
      • 06.05.06, 00:50
        Od 20 maja na minimum 6miesiecy, female Au-Pair/live-in Mother's Help powyzej
        23roku zycia, niepalaca, minimum dobry komunikatywny dobry angielski musi
        prowadzic samochod. Dwojka dzieci.Obrzeza zachodniego Londynu - kolo
        Reading.35godzin tygodniowo £100 plus.Samochod do wlasnej dyspozycji.

Od 20 maja do 1-go lipca, male lub female Au-Pair, powyzej 21-go roku zycia,
        nie palacy, musi prowadzic samochod, dobry angielski, okolice Ipswich. Trojka
        dzieci.Warunki do uzgodnienia.
        Ta sama rodzina te same wymagania ale powyzej ale od 1-go wrzesnia na rok plu.
        Moze byc ta sama osoba albo dwie rozne.
        Wiecej informacji na ewa@misspolkaaupairs.com
        Pozdrawiam zyczac udanego weeekend,
        Ewa
        Miss Polka Au-Pair Agency Ltd, London
    • 08.05.06, 17:02
      Poszukuję rodziny do wyjazdu au-pair od lipca do września. Mam 22 lata, znam świetnie angielski, studiuję kierunek związany z pedagogiką.
      Kontakt na mail gazetowy.
      • 08.05.06, 18:29
        Hmm...przepraszam ja nie na temat, ale tak z ciekawości co to za kierunek
        zwiazany???Bo pedagogika to kierunek - ktory ma zreszta coraz to wiecej
        specjalnosci ale... o kierunku ktory zwiazany bylby z innym kierunkiem to
        nie...chociaz, moze studiujesz politologie??;)I zamierzasz wychowywać
        polityków;). Nie no, ale całkiem serio, co to za kierunek??, no bo normalnie
        mnie zaintrygowałaś!!!
        Pozdrawiam

Absolutnie po kierunku związanym z pedagogiką;)
        • 08.05.06, 23:21
          Filologia angielska ze specjalnością nauczycielką. Miałam zajęcia z pedagogiki, metodyki i psychopedagogiki. Starczy?
          • 09.05.06, 19:45
            Starczy??wierz mi ze nie. Zrozumiesz jak wyjedziesz.
    • 08.05.06, 21:17
      Hej, szukam na okres wakacyjny rodzinki w Anglii. Obecnie pracuje jako au pair we Frnacji.
      Mam swietne referencje, w Polsce zrobilam nauczycielski koledz jezyka francuskiego. Mialam
      praktyki m.in. w przedszkolu. Dziecko/dziecmi ktorym bym sie zajmowalam moglabym uczyc
      frnacuskiego. Niestety nie mowie zbyt dobrze po anglielsku ale pracuje nad tym :) Mam prawo
      jazdy.
      Dzieki z gory za jakiekowiek kontakty :)
      Pozdrawiam

• 10.05.06, 15:41
      Witam pisze tutaj poniewarz znam angielski w stopniu komunikatywnym tyle ze bez
      pisania mam doswiadczenie w opiece nad dziecmi jako i osobami starszymi u nas w
      polsce jesli moja oferta wzbudzi zainteresowania to podaje do mnie telefon
      660-075-848. Agnieszka
    • 10.05.06, 15:49
      mam tylko pytanie mam nowy dowód osobisty to paszport mi potrzebny jest w koncu
      czy nie prosze o odpowiec z góry dzieki. pozdrawiam Agnieszka
      • 28.05.06, 16:38
        teoretycznie dowód osobisty wystarczy(moja znajoma wyjechała do Irlandii tylko
        na nowym dowodzie i nie miała najmniejszych trudności) ale szczerze mówiąc
        chyba lepiej mieć ten paszport- ja niedawno wypełniałam kwestionariusz
        paszportowy i już na miejscu tj.w biurze paszportowym urzędniczki same radziły
        żeby przed wyjazdem za granicę postarać się o ten dokument(koszt wyrobienia
        paszportu wynosi 50zł dla studentów)Odebrać można wyłącznie osobiście(napisanie
        jakiekogolwiek upoważnienia nie wchodziło w grę)-ja będę czekać niecały miesiąc.
    • 12.05.06, 10:07
      Hey. Ja również chciałabym zostac Au-Pair w UK ,ponieważ znam jezyk angielski w
      stopniu dobrym. Tylko nie wiem za bardzo gdzie szukac takich ofert i co zrobic
      zeby zdobyc taką potencjalną rodzinę. I ile moze mnie kosztowac taki wyjazd.
      Bardzo proszę Was o odpowiedz i rade. Meg.
      • 13.05.06, 17:41
        cześć. Pilnie szukam jakiejś miłej rodzinki w Anglii, która potrzebuje kogoś do
        opieki nad swoimi pociechami. Mogę wyjechać pod koniec czerwca. Mam spore
        doświadczenie i dobrze znam język. Chętnie zastąpie kogoś na czas wakacji lub
        dłużej (do 6 miesięcy). Jeśli któraś z Was może pomóc proszę piszcie na
        pati.p@poczta.onet.pl lub gg 5682178. Pozdrawiam :)Patrycja
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.