10.03.06, 16:49
witajcie dziewczyny!!
mam mały dylemat co kupic rodzinie, do której jadę.. dziewczynkom coś tam wynajde.. tak mysle.. ale dla rodziców? czekoladki, wódka? cos charakterystycznego polskiego? ale co? nie wiem.. cos slodkiego może byc ale alkohol? a Wy co sprezentowałyście? może nic..
dzięki :-)
Obserwuj wątek
    • korwinek Re: prezenty 10.03.06, 19:21
      to juz bylo bo sama szukalam swego czasu
      ja zabralam slodycze dla dzieci ale one tu maja ich tyle ze od 3 tygodni niklt
      nieruszyl....
      Dla rodzicow mialam zawiesc cos z ceramiki bo moje miasto ma harajkterytyczna
      ceramiek ale na szczesci nie wzielam nic bo oni tu maja tego pelno wiec
      niepotrzbenie wyrzucilabym kase
      Mysle ze nic nie kupuj albo jakis drobiazg wkoncu moze nie zasluguja... Najwyzej
      pozniej cos kupisz
      Pa pa
    • dzwony1 Re: prezenty 11.03.06, 16:14
      Hejka,

Dzieciom cos slodkiego lub kolorowanki, zalezy od wieku.
      Rodzicom nie musisz bo ich jescze nie znasz, a pozatym jedziesz
      glownie do dzieci. Jak juz ich poznasz to zawsze mozesz im cos przywiesc
      naspetnym razem. Cos dla dzieci to mily gest.
      Oj, korwinek, nie zakladaj od razu ze nie rodzina nie zasluguje,
      a moze sa bardzo mili :). Po co ja zle nastawiac, sama pozniej okresli.
      Pozdrawiam,
      Dzwony
      • kamyk4 Re: prezenty 29.03.06, 02:17
        4 latka dostala lalke-srednio trafiony piomysl bo miala ich mnostwo ale sie ucieszyla. Teraz kupilabym jej misia:)
        12 latka papeterie jakas odjechana, z kwiatkami wtopionymi w papier czerpany. Strzal w 10tke
        14 latka domek aromatyczny. Bardzo ok
        15 latek (z racji interesowania sie sportem) szalik i czapke klubu pilkarskiego ze Szczecina. Bardzo sie cieszyl.
        Rodzice dostali wodke. Bardzo trafione. A w ogole to polecam lniane obrusy i serwetki, srebro i bursztyny, albumy z naszych miast, polska muzyke, filmy np.kieslowskiego
        A dla calej rodziny torciki wedlowski i ptasie mleczko. Zezarli w 3 sekundy
        Gdybym nie zrobila prezentow to byloby mi straznie glupio bo od rodzinki dostalam 2 wielkie torby roznych przydatnych prezentow. I jak ja bym wygladala z pustymi rekami?

--
        Z zycia Igora
    • rotkaeppchen1 Re: prezenty 29.03.06, 22:01

A ja moim - czteroletniej dziewczynce i szescioletniemu chlopcu, kupilam dwie
      owce prosto z zakopanego w sweterkach, rozowym i niebieskim, z napisem
      Zakopane, hej! I pomysl byl trafiony, dzieci przez caly miesiac (a to bardzo
      dlugo, zwazywszy na ilosc zabawek) robily wszstko w towarzystwie swoich owiec;-
      ) A i teraz od czasu do czasu cos tam z nimi robia. To mile:-) Jade teraz na
      urlop do PL, i na tydzien do Zakopanego, pewnie znowu cos fajnego im wyszukam:-
      )
      A dla rodzicow, tradycyjnie, jakis album zachecajacy do przyjazdu w polskie
      gory, albo album poswiecony Polsce lub mojemu miastu.
    • koosje Re: prezenty 29.03.06, 23:21
      dzieki bardzo za wszelkie odpowiedzi... wlasciwie to juz kupilam prezenty ale z waszych podpowiedzi stwierdzam ze powinny byc "trafione".. dzieki bardzo!!
      magda :-))
      • kkrakowian Re: prezenty 01.05.06, 21:05
        Ja wyjeżdżam za miesiąc do rodziny z dwoma chłopcami (5 i 9 lat). Co najlepiej
        im kupić? Dla rodziców mam albumy mojego miasta po niemiecku.
        Aha, młodszy ma niedługo urodziny, więc zanim jeszcze mnie pozna, chcę mu wysłać
        kartkę urodzinową. Myślicie, że to wystarczy, czy dorzucić do kartki jakiegoś
        resoraka?
        • mujer1323 Re: prezenty 01.05.06, 22:55
          ja jade pojutrze poznac rodzinke i nie wiem czy kupowac jakies prezenty-bo w
          koncu jade tam na 1 dzien i nie wiem co z tego wyjdzie chociaz mysle ze raczej
          by mnie nie zapraszali jakby mieli watpliwosci co do tego czy mnie chca..
          sama nie wiem czy kupowac cos teraz czy dopiero w sierpniu jak do nich pojade
          juz na rok?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka