• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Człowiek szczery na trzy litery... Tym Dodaj do ulubionych

• IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.11, 19:20
    Pan Stanisław ma wejścia kiepskie jak i te szczególnie zapadające w pamięć - kapitalne.

Od wielu już lat ma zapewnione miejsce w mej pamięci jako Ktoś.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: q-ku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.11, 19:56
      ale ponieważ chłopa lubię to powiedziałem sobie - książeczka że bym 3 groszy nie dał, ale dam Tymowi na piwo i kupie;-)
      bo stać mnie by postawić piwo sympatycznemu chłopu
    • Gość: he1ku IP: *.efekt.net.pl 24.12.11, 09:19
      facet na trzy litery...... nie będę ich wymieniał , martwi sie że w teatrze nie moze grać. Ależ panie na trzy litery możesz zawsze znaleść posadę statysty. Wykształcenie ? problematyczne, do dzisiaj by jeszcze uczęszczał, tylko wykładowcy poumierali i uczelnię zamknięto.Daruj sobie wałkoniem byłeś i łatwość wchłaniania alkoholu zamiast wiedzy.
      • Gość: enin IP: *.234.broadband5.iol.cz 24.12.11, 22:22
        Może to i dobrze że nie ukonczył studiów, przynajmniej nie zamulili mu mózgu. A to jest wielki umysł. Zyczę dużo zdrowia panie Stanisławie.
      • 25.12.11, 16:55
        Stań chłopcze przed lustrem i wymień te twoje trzylitery (choć muszę ci powiedzieć, że poprawnie, to są cztery litery - ortografia się kłania!) nie zapominając dodać przed nimi, dwóch króciutkich słówek: co za...
        PeeS - chciałeś cóś znaleŚć.... Gdybybyś szukał i chciał znaleŹć - to łatwo byś znalazł, że jesteś doublement na czterylitery :D:D:D
        --
        Czy tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem,
        będzie Polak mógł z Polką a Polka z Polakiem????
    • 24.12.11, 11:34
      Tym to typowy schizofrenik polski: jest ateistą, ale głosował na PO, czyli partię fundamentalistów religijnych. Cenię go za to, że narysował karykaturę oszołoma katolickiego Niesiołowskiego, a mógł przecież skarykaturować np. Macierewicza.
      • 25.12.11, 16:54
        Nie umiesz czytać! - Właśnie Macierewicza skarykaturował.... acz to zaledwie jedna tysięczna jego zasług :D
        --
        Czy konkordat jest traktatem legalnym?? Jak się przyjrzeć z bliska, to nie: Skubiszewski z Suchocką przekroczyli uprawnienia podpisując a Płażyński przyklepał ratyfikację bez ważnej większości - kościół korzysta z czegoś, co nie istnieje!
        • 25.12.11, 18:15
          To ty nie umiesz czytać.
    • 24.12.11, 13:09
      Warto żyć mając za sąsiada z za miedzy-P. TYMA.Za jego mądrość-jest za PO,dobre serce ,walczy o lepsze życie dla zwierząt ,poczucie humoru kpi ze stryczkowych hakowych lubi ludzi.Jeżeli to mało to pokażcie więcej pozytywów u pisiaka.
      • 24.12.11, 13:55
        waldemark112 napisał:

> Warto żyć mając za sąsiada z za miedzy-P. TYMA.Za jego mądrość-jest za PO,dobre
        > serce ,walczy o lepsze życie dla zwierząt ,poczucie humoru kpi ze stryczkowych
        > hakowych lubi ludzi.Jeżeli to mało to pokażcie więcej pozytywów u pisiaka.

Pan Stanisław Tym jest jednym z wybitnych twórców, artystów, których czytać, oglądać i słuchać. od lat lubią ogromne rzesze Polaków.

Chciałbym złożyć Panu najserdeczniejsze, Świąteczne życzenia szczęścia, pomyślności i wielu sukcesów.

Miałem okazję spotkania Pana Tyma, który jako student chemii był, przez krótki czas moim korepetytorem i to z pozytywnym efektem. Dostałem się na studia i je ukończyłem. :-)

Dziękuję i serdecznie Pana pozdrawiam. Witek
        • 24.12.11, 23:51
          witekjs napisał:

> waldemark112 napisał:
          >
          > > Warto żyć mając za sąsiada z za miedzy-P. TYMA.Za jego mądrość-jest za PO
          > ,dobre
          > > serce ,walczy o lepsze życie dla zwierząt ,poczucie humoru kpi ze strycz
          > kowych
          > > hakowych lubi ludzi.Jeżeli to mało to pokażcie więcej pozytywów u pisiak
          > a.
          >
          >
          > Pan Stanisław Tym jest jednym z wybitnych twórców, artystów, których czytać, og
          > lądać i słuchać. od lat lubią ogromne rzesze Polaków.
          >
          > Chciałbym złożyć Panu najserdeczniejsze, Świąteczne życzenia szczęścia, pomyśln
          > ości i wielu sukcesów.
          >
          > Miałem okazję spotkania Pana Tyma, który jako student chemii był, przez krótki
          > czas moim korepetytorem i to z pozytywnym efektem. Dostałem się na studia i je
          > ukończyłem. :-)
          >
          > Dziękuję i serdecznie Pana pozdrawiam. Witek

Myślę, że warto. abyśmy sobie uświadomili i mówili o tym, jak wspaniałym i wszechstronnym artystą jest, Pan Stanisław Tym.
          Nazbyt często, nie wiemy lub nie pamiętamy o tym, że niezwykłe utwory i powszechnie znane cytaty są Jego autorstwa.
          Satyra Jego, zawsze była i jest niebywale inteligentna i dająca nam, czytelnikom i widzom ogromnie wiele radości.
          Od lat również czytam, z dużą przyjemnością Jego felietony.
          Znalazłem ciekawe opracowania z piśmiennictwem, dotyczące Jego sztuki.

Pozdrawiam serdecznie. Witek

Stanisław Tym
          www.kabarety.com.pl/kabaret.php?id=55&lang=pl&m=1
          Filmpolski
          filmpolski.pl/fp/index.php/111455
          Cytaty
          pl.wikiquote.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Tym
          Felietony
          www.polityka.pl/spoleczenstwo/felietony?moduleId=17&multipleIndex=1
          ekabaret
          www.ekabaret.pl/video-55-stanislaw.tym.html
          • 25.12.11, 16:59
            A ja.... - ja nigdy nie zapomnę jego Rozmów przy wycinaniu lasu, w Starym Teatrze w Krakowie, z Trelą i Nowickim....
            Nigdy!!!
            --
            Nareszcie!!! Macierewicz nareszcie powiedział prawdę: w katastrofie smoleńskiej brały udział osoby trzecie - wybór między Kaczyńskim (jednym albo drugim albo oboma) i Błasikiem
    • 25.12.11, 16:12
      Już wiem skąd taka dbałość o fryzurę. Cecha dziedziczna.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.