Dodaj do ulubionych

este Tomasz Szczepaniak Gniezno

30.08.12, 19:28
ostrzegam wszystkich nie dajcie się oszukać !!!!!

Chodzą po domach i namawiają do wymiany drzwi na nowe ,frezowane drzwi mają kosztować 1290zł nie mówiąc że do tego jest doliczany jeszcze vat, zapewniają że miesięczna rata wynosi tylko 35 zł , W umowie którą podpisuje się zamawiając drzwi jest to opisane więc wydaje się że wszystko jest ok...jak się okazuje już po wstawienu drzwi na nowe, rata miesięczna wynosi 78 zł na 36 rat to jest 2800 . Otóż robią to w ten sposób że na wstępnej umowie nie piszą jakie jest oprocentowanie rat, tylko mówią że wychodzi 40zł w skali roku a tak na prawdę jest to 40 zł w skali miesiąca :( Ostrzegam wszystkich !!!!!!!!! Na umowie którą podpisałam jest pieczątka : ESTE TOMASZ SZCZEPANIAK GNIEZNO, przedstawiciel który chodzi i ludzi namawia, posiada telefon zastrzeżony więc nie ma się z nim jak skontaktować ;(
Edytor zaawansowany
 • rugala 03.09.12, 10:03
  Tak samo ostrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z firmą ESTE Tomasza Szczepaniaka z Gniezna. Rozwieszają w blokach osiedlowych na poznańskich osiedlach mieszkaniowych ulotki, że wymienią drzwi na nowe razem z futryną z pełnym wyposażeniem antywłamaniowym za jedynie 760 zł nie informując, że to jest kwota bez vat. W trakcie realizacji zamówienia okazuje się, że nie wymieniają futryny a tylko tylko osadzają nowe drzwi w starej futrynie, że opisanych w ulotce dodatków antywłamaniowych dzwi nie posiadają, a liczą za wymianę jak z futryną i koszty są o wiele wyższe od podanych w tej ulotce... Nie warto korzystać z usług tak niesolidnej firmy, która zdobywa klientów za pomocą fałszywej reklamy.


  --
  Lech z Poznania

  www.facebook.com/lech.rugala
 • a-r 03.09.12, 10:17
  "W mieście działa kolejna szajka oszustów, którzy chodzą po mieszkaniach i proponują lokatorom wymianę drzwi wejściowych na nowe, zaznaczając że połowę kosztów pokryje… Urząd Miejski w Lubinie oraz Unia Europejska!
  Koszt nowych dębowych drzwi to 2,5 tys. zł, a po dofinansowaniu przez magistrat i Unię Europejską, to koszt zaledwie ponad 1000 zł – w ten sposób oszuści przekonują mieszkańców do podpisania umowy ratalnej. Jak się później okazuje, ani drzwi nie są dębowe, ani żadna spółdzielnia, Wspólnota czy prezydent Lubina do takowej wymiany drzwi nie dopłacają.

  – Urząd Miejski w Lubinie nie prowadzi żadnej akcji związanej z dofinansowaniem wymiany drzwi wejściowych. Nie mamy z tym nic wspólnego – mówi Jacek Mamiński, rzecznik prasowy prezydenta.

  Z zapisów umowy, podsuwanej przez oszustów, jasno wynika, że to klient pokrywa pełen koszt wymiany drzwi. Wystarczy sprawdzić wysokość miesięcznej raty i pomnożyć ją przez ilość zawartych w umowie ratalnej miesięcy.

  – Apeluję do mieszkańców, by zawsze dokładnie czytali, co podpisują. Ani spółdzielnie, ani Unia Europejska, ani też prezydent nie dopłacają do żadnej wymiany drzwi – ostrzega Wiesława Sulima powiatowy rzecznik konsumentów."

  źródło cytatu:
  www.lubin.pl/aktualnosci,21627,wkrecaja_ze_prezydent_zaplaci_za_drzwi.html

  AR

  --
  Nic nie wprawia ludzi w takie zdumienie jak zdrowy
  rozsądek i uczciwe stawianie sprawy. R.W. Emerson
 • justynkapatynka 28.08.13, 16:12
  prawda przedstawiciel który namawia na drzwi niesamowity oszust nie informuje o dodatkowych opłatach np. za zamek do drzwi zapłaciliśmy 300 zł-dodatkowo nikt nas o tym nie poinformował a miało być wszystko w cenie montażu pan który podpisywał umowę(ponieważ zdecydowaliśmy się na system ratalny) kredytową stwierdził że przedstawiciel nie sprzedaje zamków lecz drzwi, jak i również nie informuje o tym ze za zamek trzeba płacić, również raty miały być niskie ok 40 zł, a co się okazało rata wynosi 78 zł a cena finalnie za drzwi wyniosła nie 1290, lecz 1770 zł w systemie ratalnym na 36 rat wyszło ponad 3000 zł, więc uwaga na oszustów.
 • kowald 04.06.19, 15:19
  Banda oszustow był u mnie przedstawiciel za fajnie rozmawiał uzgodniliśmy wstawienie drzwi z futryną za 1250zł niezgodzilem się na zaliczkę nieotrzymałem nawet umowy umowy. Wykonawca następny oszust nabałaganił strasznie na kilka pięter używając fleksa a obiecał że niebędzie używał potem naciągnoł mnie na ornamęty i klamki oraz próg lakierowany bo mowił że w ofercię są tandetne klamki i próg nielakierowany cena wzrosła do 1500 zł nieotrzymałem żadnych paragonów instrukcji do zamków gwarancji dlatego pewnie te Gerdy to Chińszczyzna Umowa na druku firmowym ale żadnych pieczątek imiennych ani podpisów imiennych. Ostrzegam innych przed firmą FHU LINKOLN

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka