Dodaj do ulubionych

Gacol z naszych okolic, ktoś zna?

22.05.17, 15:43
Panowie, mam pytanie, znacie może firmę Gacol - zajmują się, dość szeroko mówiąc, smarowaniem, ja planuje zainwestować w centralne smarowanie u siebie w zakładzie, warto ich brac pod uwagę,? Ktoś mia z nimi do czynienia?
Edytor zaawansowany
  • gregorros 29.05.17, 00:10
    Z tego co wiem, to jak najbardziej, sam z ich usług nie korzystałem, ale sporo dobrego słyszałem. Ogólnie firma ma podobno bardzo dobre ceny, jakościowo trzyma bardzo wysoki poziom i jest nastawiona bardzo pro kliencko. Albo po prostu skontaktuj ie z nimi i zobacz co CI zaproponują, wstępnie za ile, to juz CI coś da
  • wieliszka 09.06.17, 16:31
    To ja zapytam troszkę z innej strony, czy Waszym zdaniem Gacol jako dostawca podzespołów to dobra decyzja? ktoś z nimi współpracuje na tej zasadzie?
  • darekdarski 19.06.17, 15:19
    jesteście najlepsi, pięknie wam dziękuję za wszystkie opinie! przekonaliście mnie do nich, jeszcze w tym tygodniu się będę z nimi kontaktował :)
  • kaga9 07.07.17, 12:22
    Gdyby ktoś był zainteresowany skorzystaniem z usług tej firmy: wszystkie nicki wypowiadające się w tym wątku (poza moim) to ta sama osoba! Na forum Ślub i wesele te same nicki polecają cieszący się najwyraźniej kiepską opinią zespół z Radomia. Jeżeli firma ucieka się do nieuczciwej reklamy i wynajmuje kogoś, kto udaje zadowolonych klientów... Przestrzegam.
  • patrycjaa084 10.04.18, 12:54
    Gacol ma bardzo pozytywne opinie, mój mąż jest klientem Gacola i bardzo sobie chwali ich serwis i wiedzą, bo już kilka razy mu świetnie doradzili. Nawet gdy spotykamy się ze znajomymi to na zasadzie poleceń ta firma krąży, więc nie dziwi mnie specjalnie, że w internecie też są polecenia. Nie wszystko jest kryptoreklamą od razu ;)
  • kaga9 17.04.18, 16:11
    No, ale twoje wpisy akurat są. Historia w wyszukiwarce mówi sama ze siebie. Kto chce korzystać, niech korzysta, ja tylko ostrzegam tych, którzy nie lubią być oszukiwani.
  • leszekmarc 03.12.17, 12:05
    Ja miałem okazję współpracować z nimi przy otwieraniu nowej linii produkcyjnej i wszystko przebiegało sprawnie. Znaja się na robocie, wszystko elegancko zapewniaja. Tam kolega pyta o podzespoly - my mielismy przyjemnosc wspolpracowac tez na tej zasadzie i bylo warto.
  • wojtekbp1 10.03.18, 19:53
    kk
  • wojtekbp1 10.03.18, 19:55
    Ja ostatnio też współpracowałem z firmą Gacol i muszę powiedzieć, że przerosło to moje oczekiwania. Wspaniały zespół fachowych ludzi, którzy widać, że znają się na rzeczy. Plus za ceny dość konkurencyjne na rynku i szeroki wybór!
  • patrycjaa084 17.04.18, 11:07
    Nam o nich powiedział kolega jak szukaliśmy z mężem serwisanta do smarowania i już z nimi zostaliśmy. Mąż jest bardzo zadowolony, mają bardzo dobry serwis i dobrych fachowców
  • jadzkapolka 19.06.18, 19:50
    mój mąż zamawiał u nich maszyny do centralnego smarowania i jest bardzo zadowolony, szybki czas realizacji zamówienia i wysokiej jakości sprzęt
  • reskaa 24.07.18, 08:31
    Gacol to solidna firma. Od lat zapewnia nam systemy centralnego smarowania.
  • leszekmarc 24.11.18, 00:42
    Ja już tu chyba moi drodzy wspominałem, że Gacol to najlepsze smarowanie pod słońcem i zdania wcale nie zmieniam! Są niedoścignieni.
  • leszekmarc 20.04.19, 18:52
    Ach no i powienienem dodać, że jednak co jak co, ale warto samemu trochę się zakręcić w sprawie takih ciśnieniowych elementów. Bo jak Gacol nam sprzeda podzespoł to można fajne konstrukcje tworzyć.
  • leszekmarc 24.05.19, 23:43
    ja bardzo dbam o swoje maszyny, chce zeby mialy jak najdluzsza zywotnosc.. dlatego smaruje tylko gacolem
  • leszekmarc 14.07.19, 23:56
    Cały czas niezmiennie super firma! Znów korzystałem z usług i się oczywiście nie zawiodłem!
  • leszekmarc 14.07.19, 23:56
    Aha no i warto zaznaczyc, że jak ktoś z nimi często robi interesy to może liczyć zawsze na sensowne zniżki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka