Dodaj do ulubionych

gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie?

25.06.09, 17:58
Szukałam w tesco tanich zabawek markowych, ale tam są 3 razy droższe niż w
internecie (przez który nie zamawiam, bo się już nacięłam), podobnie w realu,w
nowej promenadzie są markowe zabawki ale te z kolei są jeszcze droższe niż w
tesco.

O kioskach można zapomnieć, bo to same chiński śmieci.
Gdzie w Lubinie znajdę jakieś zabawki z firmowych (nie chińszczyznę) dla
dziecka w jakichś rozsądnych cenach?
Obserwuj wątek
        • seren1 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 08.07.09, 13:25
          japanka2 napisała:

> Byłam, rzeczywiscie całkiem ok i nie taki drogie te zabawki. Szkoda tylko ze z
          > Ustronia to mam spory kawałek, a ten sklep wcale nie łatwo przyszlo mi znaleźc,
          > bo jets na osiedlu a nie w centrum.
          > Tak,że dzięki mag za podpowiedź - trafilam

=========================================================

japanka2, powiem tak. Twoja odpowiedź na post mag609 , to typowy bełkot osoby,
          która nie wie czego chce.

• fisiuiagatka Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 14.12.10, 13:27
        Kilka razy robiliśmy zakupy w tym sklepie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Także również polecam. Sklep ten prowadzi też sprzedaż zabawek przez internet: www.zabawki.sklepna5.pl , gdzie mają na niektórych zabawkach niższe ceny niż w samym sklepie. Także może być jeszcze taniej:)

A dokładny adres to Sokola 33B.
    • minia112 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 26.09.09, 23:10
      odwiedziłam ten sklep 2 razy i musze powiedzieć że jestem miło zaskoczona. w
      tamtym tygodniu zapytałam o zabawki do wózeczka i w tym tygodniu znalazły się
      one w sklepie, dokładnie tej firmy o którą pytałam Zrobiłam zakupy na ponad
      200zl i dostałam dodatkowo gratis od firmy. Jeżeli chodzi o ceny... hm niektóre
      zabawki są drogie ale niektóre zaskakująco tanie w porównaniu do konkurencji.
      sprawdziłam zabawki którymi aktualnie bawi sie moje dziecko tzn teletubis za
      którego niestety dużo przepłaciłam. W srebrnej promenadzie kosztował 150 zl a w
      galerii 85zl!!!moje dziecko uwielbia samochodziki gumowe firmy tonka... okazało
      się ze w galerii są one tańsze niż na allegro! jedyny mankament to brak
      możliwością płacenia kartą. generalnie mówiąc sklep mi sie bardzo spodobał i
      napewno tam wróce.
      • japanka2 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 15.10.09, 18:49
        85zł? no to miałam fuks, bo dostałam oryginalnego teletubisia z tym takim
        telewizorkiem co się obrazek przesuwa za 65 zł, i to na tej Sokolej co mi na
        początku tu polecono:)

A 150zł swoją drogą to przeginka. prawie stówa różnica, to by druga zabawka
        była, albo jakiś ciuszek.
        • brokolama Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 30.10.09, 21:22
          My podeszlismy wczoraj do sklepu nad chińczykiem (Sokola) po bakugany. I to
          tylko dlatego,że nie było gdzie zaprkowac pod cuprum.
          I co? i trochę się zirytowaliśmy, bo skoro mały sklep może miec te zabawki za 27
          czy 25 zł, to dlaczego galeria ma je 3 razy drozej? powinno sie wprowadzic takie
          same ceny w miescie, a nie, że ja dostaję w kólko po kieszeni od galerii.
          najpierw w promenadzie, teraz w cuprum. Dziecko chce tam, bo koledzy, bo
          ciuszki, bo mcdonald w jednym miejscu a my przepłacamy!! zostaje albo szukanie
          po marketach i biedronkach albo sokola albo internet i allegro, bo wszędzie
          indziej robią ze mnie balona.
          no.. to się pożaliłam.
    • basieq13 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 22.05.10, 10:56
      Duży wybór zabawek edukacyjno - rozwojowych dla dzieci od 0-3.

Posiadamy w sprzedaży zabawki renomowanych firm takich jak:
      Fisher-Price,PLAYSKOOL,WOW, BABY ONO, BABY MIX, K`s Kids,Toys Lander i inne.

W ofercie posiadamy rowerki trójkołowe, pchacze, bujaki, pojazdy elektryczne, chodziki, maty edukacyjne, huśtawki i wózki dla lalek.

ZAPRASZAMY
      Baby mobil Towarowa 5 www.babymobil.pl
    • japanka2 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 11.12.10, 15:34
      a ja słyszałam, że na Ustroniu coś otworzyli dla niemowląt na ul. Polnej - wiecie czy tam są jakieś zabawki dla starszych dzieci?

Na Sokolą teraz chodzę bo mają najtaniej, ale mam kawałek drogi więc jakby coś tam mieli w "nie-galeriowej cenie" dla starszych dzieci to chętnie bym zajrzała. Macie jakieś info?
    • majkafinclas Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 21.04.11, 09:46
      no najtańsze zabawki to dalej ma Sokola, ale ja ma teraz na nich nowy patent - zamawiam w necie, gdzie mają taniej niż w sklepie stacjonarnym - choć w zasadzie nie rozumiem dlaczego, ale suma sumarum - zamawiam w sieci, płace przelewem, za 3-4 dni dzwonią że mogę odebrać i odbieram bez płacenia za przesyłkę w sklepie od razu na Sokolej. Wygodnie, a zawsze to pare złotych zoszczędzę, - no i nie musze iśc tam z dzieckiem, które mi się drze, że chce wszystko a ja się tylko rpzez to głupio czuję. Super sprawa, bez nerwów, darcia sie i mniej forsy trace.

P.S a wiedzieliście że promenada, cuprum i sokola biorą zabawki od tego samego dostawcy? ostatnio się dowiedziałam i jestem trochę w szoku że różnica cen jest tak kosmiczna. choć w sumie to się nie powinnam dziwić - ceny w cuprum są wyższe niz w dominikańskiej we wrocławiu. galeriany naciąg
      • dzoana963 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 17.05.11, 13:31
        patent całkiem niezły, z cenami fakt faktem jest różnie ale ja przed zakupami wolę się przejść tu i tam (można trafić jakąś promocje a poza tym to nie do końca prawda że u jednych jest najdrożej a u innych najtaniej bo to zależy od rzeczy jedne są droższe tu a inne tam) albo teraz w srebrnej promenadzie możesz sobie polatać helikopterem po sklepie, dlatego naprawdę polecam żeby się czasem przejść po sklepach przed zakupami. A jeszcze a propos cen na pewno ci z galerii mają wyższe bo mają największy czynsz -więc tu nie do końca chodzi tylko o galeriany naciąg.
    • yama-mama Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 14.10.11, 21:15
      No ja też kupuję ostatnio na Sokolej, szkoda tylko że ten sklepik taki mały i czasem nie wszsytko mają, ale ceny faktycznie mają extra. a od niedawna (chyba) jak mają sklep netowy to i więcej reklamowanych rzeczy można dostać.
      a jak coś u nich nie ma, to nawet polecą promenadę czy inne miejsce gdzie to mozna kupić w jakiej przyzwoitej cenie.
      i fajnie
    • brokolama Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 24.04.12, 20:59
      A wczoraj szłam sobie spacerkiem koło Cuprum, patrzę, patrzę a tu sklep "Piotruś", który był na przeciwko (wózki mieli i inne takie) zniknął - zamiast niego spory szyld Alior Banku.
      No i tak myślę sobie, że jeszcze trochę to w tym mieście zostanie Cuprum Arena, markety i banko-kredyty, bo tego tyle wszędzie, że można oszaleć.
      A niby zdolności kredytowej lud nie ma.

Aaa no i biedronki oczywiście:)
    • japanka2 Re: gdzie kupić tańsze zabawki w Lubinie? 08.05.12, 21:45
      A wczoraj byłam właśnie w tym sklepie na Sokolej i teraz mają wyprzedaż zabawek do końca maja (likwidują sklep z zabawkami stacjonarny i z tego co się dowiedziałam od czerwca będą sprzedawać już tylko przez internet), więc sobie kupiłam parę rzeczy przecenionych, sporo jest taniej:) Warto podejść

Trochę szkoda, bo ogólnie lubiłam do nich wpadać, no ale w sumie to i tak się dziwiłam jak oni się tam utrzymywali.

--
      a się szlajam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka