Dodaj do ulubionych

Czarni bronia sie rekami i nogami.....

12.01.13, 07:27
tym razem w Niemczech.smirk
a durnych owieczek coraz mniej!big_grin
wyborcza.pl/1,75248,13178819,Pedofilia_w_niemieckim_Kosciele__Wyznania_winy_nie.html
--
"robta co chceta, ja nie pije....."
Edytor zaawansowany
  • 12.01.13, 08:48
    Co sprawia, że wstajesz tak wcześnie?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • 12.01.13, 11:08
    praca! U mnie pobudka juz 0 6.00.
    Dzien w dzien.
    Sobota i niedziela. Z przerwami na urlop i wyjazdy. Sluzbowe.....big_grin
    sibeliuss napisał:

> Co sprawia, że wstajesz tak wcześnie?

--
  • 12.01.13, 21:03
    Lepsze niż pęcherz.
    --
  • 12.01.13, 21:46
    1zorro-bis napisał:

> tym razem w Niemczech.smirk
    > a durnych owieczek coraz mniej!big_grin
    > wyborcza.pl/1,75248,13178819,Pedofilia_w_niemieckim_Kosciele__Wyznania_winy_nie.html

Hierarchia kościelna jak widać nadal ma wielki problem z przyznaniem się do błędów. Przez lata przyzwyczajeni, że wiele dało się pod dywan pozamiatać i uchodziło na sucho, prawo świeckie nie obejmowało ich tak restrykcyjnie jak zwykłych obywateli. I tak dobrze, że w Niemczech tak właśnie mają rozwiązane finansowanie kościoła.
    Szkoda, że u nas tak nie ma. Polski kler będzie się rękami i nogami bronił przed takim finansowaniem, przecież to byłaby klęska finansowa dla polskiego kościoła, a i bolesne zderzenie z rzeczywistością i odpowiedzialnością za swoje czyny i słowa.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/hf/vd/dlyx/4Gr6Afgi3pptWixKwX.jpg
  • 13.01.13, 08:22
    no wlasnie.....smirk
    Kleska finansowa i tych "wiernych" owieczek tez by ubylo cale multum.big_grin
    Bo czy mozecie sobie wyobrazic aby "wierny" polski katolok pozwalal sobie miesiac w miesiac przez cale zycie jakis procent ze swoich dochodow na KK placic?big_grin
    To byloby LARUM...big_grin

--
  • 24.04.13, 19:30
    mamy nowego Franciszka
  • 24.04.13, 19:32
    To wielki dzień dla KRK
  • 24.04.13, 21:16
    Kapcaniejesz smile
    --
  • 24.04.13, 23:00
    Lokiego chciałem zdenerwować lubię go czasem z lekka wyprowadzić z równowagi mimo że lubię go tak samo jak ciebię

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.