• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Idol nastolatek ćwokiem Dodaj do ulubionych

• 16.04.13, 14:57
    – Anna Frank była fantastyczną dziewczyną. Mam nadzieję,że byłaby belieber – napisał młody idol w księdze gości domu, w którym Anna Frank ukrywała się wraz z rodziną, zanim została wywieziona do obozu zagłady. "Belieber" to hasło używane na określenie nastoletnich fanów Justina.
    muzyka.dziennik.pl/news/artykuly/425076,justin-bieber-znow-blysnal-anna-frank-bylaby-belieberka.html
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
    Edytor zaawansowany
    • 16.04.13, 15:28
      Dzieki niemu ci co nie wiedzieli teraz wiedza kim byla Anna Frank.
      O Annie sie dzis mowi,kto o niej nie slyszal 'wyguglal' i juz wie smile
      --
      [O!]
      • 16.04.13, 15:44
        swir.smirk

--
        "robta co chceta, ja nie pije....."
        • 16.04.13, 15:50
          Wpis nie byl "wysokich lotow"ale uwazam ,ze to jeszcze nie kwalifikuje go do 'psychiatryka'.
          --
          [O!]
          • 16.04.13, 16:03
            Pogrzebałem w sieci, chłopczyk ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i to bardzo, bardzo...
            --
            W życiu wszystko jest pożyczone
            • 16.04.13, 16:13
              sibeliuss napisał:

> Pogrzebałem w sieci, chłopczyk ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i to bardzo,
              > bardzo...

Dlatego jest "artysta" a nie historykiem.

--
              [O!]
              • 16.04.13, 16:17
                Taki z niego artysta jak Anny Grodzkiej miss Tajskich Transeksualistów.

--
                "Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania."
                • 16.04.13, 16:36
                  Justin to wykreowana marionetka,kopia przecietnych nastolatkow Ameryki Pln.
                  Czy jest cwok czy buc to nie wiem .

Ja to widze inaczej - potraktowal ja jak czlowieka,zwykla nastolatke a nie tylko jako ofiare tamtych okrutnych czasow,ktorej nalezy sie honor, za czym idzie poprawnosc.
                  Jak czytales jej pamietniki to wiesz ,ze to byla dziewczyna,ktora chciala zyc,kochac,bawic sie .....ktoz wie...moze tak samo jak wiekszosc 'beliebers'.
                  --
                  [O!]
    • 16.04.13, 16:10
      A kim jest Justyn? to ktoś ważny?

Podobno był w Polsce niedawno, bo na każdym kanale było głośno o nim, kolejny buc, jak nic, idol tępych nastolatek.

--
      • 16.04.13, 16:20
        marcin_rz napisał:

> A kim jest Justyn? to ktoś ważny?

A moj syn wczoraj zapytal- a kto to jest ta Anna i nie wiem czy zapytal tak na powaznie, czy tylko po to zeby zdenerwowac siostre dla ktorej ten temat jest od zawsze bliski.

--
        [O!]
        • 16.04.13, 16:26
          Teraz już wiem, że justyn, to żadna gwiazda, a produkt marekingowy.

--
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.