Dodaj do ulubionych

Szaleństwa Króla Artura w dwóch odsłonach.Futbol

23.11.13, 19:50
Czołemsmile

Artur Boruc, bramkarz reprezentacji Polski i angielskiego klubu Southampton. W lidze angielskiej Artur Boruc spisuje się doskonale. W 12 kolejkach obecnego sezonu wpuscił do siatki zaledwie 7 (!) goli. Statystycznie rzecz biorąc, jeden z najlepszych bramkarzy w Anglii. Jego klub zajmuje w tabeli wysokie, 3 miejsce. Artur Boruc miewa jednak zaskakujące zachowania.

2 listopada i 13-ta sekunda meczu Stoke - Southampton:

Główny "bohater" Król Artur skomentował sprawę tak:
"...... Po rozgrzewce doskonale zdałem sobie sprawę z tego, jakie w meczu będą warunki (silny wiatr). To ważna rzecz, żeby właściwie przygotować się do meczu, dlatego przyznam, że jestem na siebie zły - stwierdził bramkarz.
- Ostatnio takiego gola puściłem, kiedy jeszcze byłem dzieckiem. Na boisku bez trybun i z fatalną murawą - dodał.
- Szczerze mówiąc nie miałem praktycznie czasu, żeby ocenić lot piłki. Szczególnie po tym koźle wiedziałem, że jestem w czarnej d... "
(cytat za portalem sport.pl)

Dziś szaleńst Króla Artura odsłona numer dwa. Mecz na szczycie. Lider ligi, londyński Arasenal podejmuje Sothampton. 22 minuta pierwszej połowy spotkania i nasz eksportowy as podejmuje próbę dryblingu:

Ech, ten nasz szalony Król Artur.......

Pozdrawiam
Krzysztof
--
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
Edytor zaawansowany
  • kriss67 23.11.13, 21:45
    I co ważne, co zostanie zapisane w historii polskiej, ale nie tylko, piłki nożnej: po raz kolejny w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii zagrały przeciw sobie drużyny z polskimi bramkarzami.
    1 stycznia 2013 roku bramki Sothampton bronił Artur Boruc, Bramki Arsenali Wojciech Szczęsny. Wynik 1-1. Dziś, 23 listopada 2013 obsada bramek w obu drużynach była identyczna. Tym razem górą był zespół z Londynu. Arsenal - Southampton 2-0.

http://www.igol.pl/images/articles/wojciech_szczesny01.jpg

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-690/-550/faktonline/634873627432399237.jpg

Ponieważ w poprzednim wpisie nie zadziałał filmik, tutaj powtórka z dzisiejszego spotkania:

--
    „U nas nie wystarczy, jak w PZPR, kochać Związek Radziecki. U nas trzeba go kochać naprawdę” - Bolesław Piasecki
  • morfeusz_1 23.11.13, 23:35
    Artur chyba schudł... czy mi się wydaje ...?
    --
    Jestem Morfi i jestem z Polski
    Hosti Pectus Cor Amico!
  • tjbazuka 23.11.13, 23:56
    Messi to on nie jest i sie faken zakiwał .
    Ale faktycznie.. Artur schudł smile
  • morfeusz_1 24.11.13, 00:49

I pomyśleć że jednak nawyki z Pogoni Siedlce zostają do końca życia wink
    --
    Hosti Pectus Cor Amico!
  • kriss67 24.11.13, 06:54
    Ale fantazje ułańską masmile
    --
    Na tym świecie pełnym złości, nigdy nie dość przezorności - Janusz Szpotański
  • kriss67 24.11.13, 08:17
    Czołemsmile

Na temat wagi Artura Boruca kilka słów za specem od ligi angielskiej, Mirosławem Okońskim. :

".....Artur Boruc jest oczywiście świetny na linii, nieźle radzi sobie z dośrodkowaniami, mimo dzisiejszego niefartu przy jedenastce Giroud dobrze broni też rzuty karne. Reżim obsesyjnie dbającego o kondycję swoich zawodników Pochettino wyraźnie mu służy: jest, by tak rzec, wyraźnie szczuplejszy niż np. w czasach Celticu. Dogaduje się z obrońcami, kibice go uwielbiają, wiosną przedłużył kontrakt z klubem".....

cytat za blogiem "Futbol jest okrutny"
    --
    Palił jak smok i sie nawet zaciągał
    ̶
  • kriss67 30.01.14, 09:52
    Czołemsmile

A tu tekst i króciutki, zaledwie cztero sekundowy filmik z Arturem Borucem w roli głównej. 28 stycznia 2014 roku i mecz Southampton - Arsenal (2-2):

www.sport.pl/pilka/1,65080,15357617,Premier_League__Niecodzienne_zachowanie_Boruca___Zawsze.html#BoxSportTxt
    Pozdrawiam
    Krzysztof

--
    Dzieje świata mają charakter dwusuwowy: suw pierwszy – chrześcijanie dla lwów – suw drugi – Lwów dla chrześcijansmile- Antoni Słonimski
  • leftt 30.01.14, 10:01
    Dlaczego wszyscy uważają tego przeciętniaka za króla? W eliminacjach do MŚ trzeba było czekać do meczu z Anglią żeby polski bramkarz obronił jakiś strzał.
    --
    Polityk myśli o następnych wyborach. Mąż stanu - o następnych pokoleniach.
  • kriss67 30.01.14, 16:40
    Czołem Lefttsmile

Leftt, sięgnij pamięcią wstecz, jak to powiadają. Doskonałe wystepy Artura Boruca w barwach Celticu. I Liga Mistrzów z Celticiem. Doskonały wystep na EURO 2008. A wczesniej doskonała gra w barwach Legii Warszawa. Troche sie tego nazbierało, wiec można uzywać słów Król Artur. Taki nadwislański, ale zawszesmile

Pozdrawiam
    Krzysztof
    --
    Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
  • leftt 30.01.14, 18:28
    Seryjne babole w Celticu. No i co, że LM z Celticiem? W Szkocji był tylko jeden poważny przeciwnik, teraz nawet tego nie ma.
    --
    Zdognie z nanjwoymszi baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier
    przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i
    otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w
    niaedziłe i nie satwrza to polbemórw ze zozumierniem tksetu.
  • morfeusz_1 30.01.14, 18:08
    protekcjonalnie pozdrowię was od loczka - priviet kibolcy - jakby zapewne powiedział wink

a Artur super jest gościu

babol.pl/gid,14327596,img,14331994,kat,1025475,title,Nietypowe-tatuaze-polskich-pilkarzy,galeria.html

http://jajco.pl/pic/1320950121-ql214S.jpg

--
    Hosti Pectus Cor Amico!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka