Dodaj do ulubionych

brzydki zapach intymny :/

26.11.14, 22:43
ostatnio mi dokucza brzydki zapach intymny jak sie go pozbyć?
Edytor zaawansowany
  • katarzyna.muzyka-placzynska 28.11.14, 09:47
    Jeżeli nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy określiłaby pani jako rybi, a także nasila się on po stosunku to może być on objawem bakteryjnej waginozy. Badaniem które może to potwierdzić w warunkach domowych jest test pH. W przypadku gdy wynik będzie wyższy niż 4,5 przemawia to za bakteryjnym zapaleniem pochwy. Można zastosować żel dopochwowy GINEintima VagiActive, który zawiera chlorheksydynę. Jest to substancja o działaniu bakteriostatycznym (hamuje wzrost i namnażanie się bakterii). Swym działaniem obejmuje także grzyby z rodzaju Candida bytujące w pochwie.
  • trusska 28.11.14, 23:25
    Myć się! Trzeba się myć 2-3 razy dziennie i nie ma problemu!
  • sandriks 29.11.14, 10:18
    idź do lekarza, pewnie masz infekcję trzeba ją wyleczyć
  • Gość: amarantus IP: *.dynamic.chello.pl 16.12.14, 19:34
    tak jak pisze ekspert-u mnie tzw rybi zapach to była własnie waginoza bakteryjna,do tego miałam szare upławy.Dostałam antybiotyk Metronidazol i Invag dopochwowo. Ale musisz iść do lekarza bo antybiotyk tylko na receptę...
  • tamr304 30.12.15, 18:29
    Może masz uczulenie na wkładki? Miałam kiedyś podobny problem. Zaczęłam używać wkładek z www.tena.pl/ i zapach minął. Na stronie są darmowe próbki, na twoim miejscu przetestowałabym sobie
  • wiolkaklaman 04.01.16, 10:17
    Nie czekać, tylko szybko do lekarza - to może być infekcja więc nie ma co zwlekać. Szukaj na stronie
    znajdzlekarza.pl/ginekolog/0?range=50&uwz=1&0=0&latlng=0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka