Dodaj do ulubionych

Nawracajace zapalenie pecherza

IP: 5.134.65.* 08.01.16, 16:44
Od wrzesnia powraca mi zapalenie pecherza, tak sadze po objawach. A mianowicie jak tylko zmarzne to sie zaczyna czeste siusianie, pieczenie czy cewce moczowej, brzydki zapach moczu. Robilam badanie ogolne moczu i tak to wszystko ok, nie pamoetam ile leukocytow bylo, ale jakos nieznacznie podwyzszone i moerna flora bakteryjna, posiew mocxy ujemny jednak to laboratorium do posiewow w ogole sie nie nadaje, co juz wiele osob mowilo. Zamierzam oddac posiew mocxu na bakterie tlenowe i beztlenowe do laboratorium w Warszawie tylko mam pytanie jak to jest z tym posiewem na bakterie beztlenowe? Cxy z tskiego posiewu moczu one wyjda? Podobno w specjalnej komorze sie je hoduje, ale czy one nie zgina podczas pobierania probki moczu? Ktos cos wie na ten temat?
Edytor zaawansowany
  • adiosbitchamos 02.02.16, 04:28
    Cześć, mam ten sam problem. Od dziecka choruje na przewlekłe zapalenie pęcherza. Wiem jak to cholerstwo potrafi utrudnić życie. Jeśli chcesz pogadać o tym co mi zazwyczaj pomaga oraz jak z tym walcze-napisz: nati496@op.pl
    Pozdrawiam cieplutko :)
  • taminka27 25.02.16, 22:09
    Mnie zapalenie pęcherza zaczeło nawiedzać po ciąży. Zwalczam urofuraginum. W każdej aptece dostaniesz bez recepty. Tylko trzeba doprowadzić kurację do końca bo inaczej zapalenie pecherza może powracać.
  • monika_n_s 27.02.16, 12:33
    Udaj się do innego lekarza i wylecz problem do końca.. Może to doprowadzić do nietrzymania moczu.. Inkontynencja to okropna przypadłość, coraz częściej dotyka coraz to młodsze osoby.
    Wiele osób wstydzi się tego problemu i zwleka z wizytą u lekarza, dlatego właśnie powinno się ten temat poruszać jak najczęściej..

Niestety infekcje związane z układem moczowym jest bardzo ciężko wyleczyć
  • Gość: Magda IP: *.icpnet.pl 16.03.16, 10:35
    Jeżeli nie nic związane z bardzo ostrym bólem, to można spróbować samodzielnie. Pomocne jest urofuraginum, które szybko powinno przynieść ulgę. Dodatkowo warto zakwasić mocz - kiwi, papryka, natka pietruszki - wszystko co zawiera duże ilości witaminy C.
  • Gość: Paulina IP: *.dynamic-ww-10.vectranet.pl 18.03.16, 16:59
    Antybiotyki noe dzialaja,a jesli juz to tylko na pare dni jest poprawa, furagina tez juz nie dziala, a do tego zaczelam miec nieprzyjemne skutki uboczne po niej, widocznoe za duzo juz bralam. Bylam u innego urologa stwierdzil, ze mam tez pecherz nadreaktywny, czyli skurczyl sie za bardzo i trzeba go teraz rozkurczyc, narazie metoda naturalna czyli mam wstrzymuwac jak najdluzej siusiu. Nie moge brac juz zurawiny w zadnej postaci, bo podraznia mi pecherz, to samo wit c, kawa, herbata, po nich sikam jak szalona. Generalnie mam tak, ze za dnia siusiam bardzo duzo, jak juz wypoje kawe to wtedy siedze na kibelku nawet 20 minut, bo nie oplaca mi sie wchodzic i wychodzi z lazienki co chwila. Wieczorem z kolei mam wrazenie pelnego pecherza, bo brzuch mam wydety, ale duzego parcia noe czuje, a jak ide do kibelka to siusiam malutko. Antybiotyki mnie wyjalowily, dostalam grzybicy pochwy mimo, ze biore caly czas probiotyki, bralam tez przez 20 dni lacibios femine.
  • Gość: wiki IP: *.icpnet.pl 30.05.16, 14:50
    Dlatego antybiotykami lepiej się nie truć. Furagina wystarczy. Wstrzmywanie moczu przy infekcjach pęcherza to chyba nienajlepszy pomysł. Wręcz jest zalecenie, żeby jak najwięcej pić. Żurawina, cytryna to dobry pomysł, bo zakwasza mocz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka