Dodaj do ulubionych

Spóźnianający się okres

05.01.19, 01:48
Witam
Piszę tu bo martwię się o swoją dziewczynę a mianowicie o to jak przechodzi jej okres.
Ona sama nie chce nic z tym zrobić ani do ginekologa ani nic więc ja trochę poszperałem i chce się doradzić na forum
A więc jest dość dziwnie ponieważ praktycznie co 2 okres jej spuźniał się o min tydzień a rekordowym przypadku o 2 miesiące!! Nie znam się zbyt na tym ale z tego co z nią rozmawiam i z tego co na internecie przeczytałem to się zaczynam martwić nie będę się rozpisywał jak to mam w zwyczaju ale po prostu przedstawię problem w punktach :
1. Okres często spuźniał się nawet o 2 miesiące (a nawet układa się w schemat :spóźniony, skąpy, spuzniony, normalny, teraz znowu zaczyna się spóźniony)
2. Częste wizyty w toalecie
3. W terminie spodziewane okresu dostaje Bardzo silnych bólów brzucha oraz wysyp trądziku na tważy oraz ramionach.
4. Typowe objaty emocjonalne przy okresie
5. Ma nadwagę
6. Za każdym razem się zabezpieczamy [unikamy "dni płodnych"(ostatnio nawet dla bezpieczeństwa z użyciem prezerwatywy wyciągnąłem wcześniej, więc prawo pododobieństwo ciąży jest skrajnie małe]
7 coś w stylu braku Energi, omdlenia (za każdym razem)
8. Napady skrajnego zimna (w nagrzanym pomieszczeniu gdzie można się spocić w bluzę z krutkim rękawem ona zawija się w kołdrę i idzie spać.
9. Być może tylko tak nam się wydaje ale zazwyczaj spuźniał się po tym kiedy uprawiam seks
D góry dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź a zabiorę ją chodź by nawet na siłę do ginekologa kiedy tylko dostanie okresu.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka