Dodaj do ulubionych

Dobre liceum z fajną atmosferą

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.15, 19:42
Jakie polecacie licea z przyjazną atmosferą, bez wyścigu szczurów, bez nauczycieli tyranów, ale trzymające poziom? Oczekuję, że będę miał około 155 punktów, a profil jaki preferuję to mat-geo-ang. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Emenike IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.15, 21:10
    Zapomniałem napisać, że chodzi o warszawskie licea.
  • 25.03.15, 23:19
    Może najpierw poszukasz, wybierzesz pasujące Ci dojazdem, drugim językiem, zapleczem sportowym, drugim imieniem patrona, czy jakimkolwiek innym kryterium i zapytasz o kilka konkretnych szkół. Albo chociaż jakoś zawęzisz kryteria. Na razie to pytanie z gatunku "znajdźcie mi szkołę".
  • 26.03.15, 09:28
    www.jezioranski.edu.pl
    Każdy uczeń naszej szkoły rozszerza cztery przedmioty (co najmniej) wybierając je swobodnie z listy obejmującej (kolejność alfabetyczna): biologię, chemię, fizykę, geografię, historię, język angielski, język niemiecki, język polski, matematykę, wiedzę o społeczeństwie.
    Zebranie dla kandydatów i ich rodziców 14 kwietnia o godz. 17.30
    --
    Pozdrawiam serdecznie
    Krzysztof Mirowski
    dyrektor LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
  • Gość: Emenike IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 19:31
    Rzeczywiście może moje pytanie jest zbyt ogólne. Jeśli chodzi o dojazd to najbardziej pasuje mi Śródmieście i okolice. Drugi język jaki chciałbym wybrać to niemiecki, ale z tym akurat nie ma problemu w większości szkół. Ważne jest dla mnie, żeby w szkole odbywały się rożne ciekawe wydarzenia festiwale itp. tak, aby oprócz nauki w szkole działo się coś jeszcze.
  • Gość: menodo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 23:21
    Ważne jest dla mn
    > ie, żeby w szkole odbywały się rożne ciekawe wydarzenia festiwale itp. tak, aby
    > oprócz nauki w szkole działo się coś jeszcze."

No to Jeziorańskiego raczej bym nie polecała :)
  • Gość: Emenike IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 19:35
    Rozważam wybór takich szkół jak Frycz, Żeromski, Hoffmanowa i Poniatowski. Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie ;)
  • 27.03.15, 08:53
    W LO Frycza jest genialny nauczyciel geografii, dziecko znajomych jest własnie w profilu mat-geo i jest zachwycone (mają dodatkowo fajnego wychowawcę, co może też wpływać na pozytywne nastawienie).
  • Gość: martin IP: 217.153.134.* 27.03.15, 12:43
    We Fryczu to zależy jak się trafi. Geografia jest ok ale z matmą może byc różnie. Mam tam kolegę. Sam chodzę do Hoffmanowej i polecam. Poziom wysoki ale uczniowie dają radę. Nauczyciele też raczej w porzo. Dużo się dzieje po lekcjach. Są kółka, wycieczki. Nie jest źle. Znajomi polecają też Poniatówkę. O Żeromskim nic nie wiem.
  • Gość: domino IP: *.centertel.pl 01.10.17, 19:03
    jakie liceum wybrałeś i do jakiego chodzisz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.