Dodaj do ulubionych

marchewka - bol brzuszka????

IP: *.8-1.cable.virginmedia.com 14.01.11, 10:26
Witam, synek ma 6 miesiecy, od paczkatku miewal okropne kolki, ktore na szczesci esie juz skonczyly, jednka zaczelam mu rozszerzac diete. Na jabluszko nie reagowal, wiec wprowadzilam marchewke i tutaj pojawil sie problem, mam wrazenie, ze bol go brzuszek po niej, strasznie mu w nim bulgota i synek odcuw bol prze oddawaniu gazow. Z tego co czyam, wszedzie pisza, ze marchewka jest najbezpieczniejsza i dieci nie powinny zle na nia reagowac. Co o tym sadzicie? Jesli faktycznie marchewka mu szkodzi,c o powinnam dalej zrobic?
Edytor zaawansowany
  • Gość: mama IP: *.182.145.131.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.01.11, 10:50
    u nas po marchewce była dokładnie taka sama reakcja. Brzuszek tak bardzo bolał dziecko, że odmawiało picia nawet mleka. Odstawiliśmy marchewke, zaleczyliśmy brzuszek i za jakiś czas spróbowaliśmy z innymi składnikami: dynia, ziemniaczek. I poszło gładko i bezboleśnie. Jak już żołądek przyzwyczaił się do nowych składników, to znowu podaliśmy marchewkę i teraz jest już ok.
  • Gość: NIKOLA696969 IP: *.8-1.cable.virginmedia.com 14.01.11, 10:52
    Mama dziekuje za odpowiedz, bo wydawalo mi sie, ze ja cos sobie ubzduralam, bo skoro wszyscy mowia, ze marchewka jest bezpieczna.....
  • agnieszka.lelen 15.01.11, 19:15
    Witam! Może brzuszek boleć po marchewce; to jest młode niemowlę i jego organizm może nie być gotowy do rozszerzania, może wymagać czasu. Tradycyjnie często na początek zaleca się marchewkę ale nic nie stoi na przeszkodzie by w prowadzić inne warzywa, skoro dziecko nie toleruje; trzeba próbować inne a do marchewki wrócić za jakiś czas. pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka