Dodaj do ulubionych

żywienie 3,5 latki

16.09.11, 10:40
witam, córka 3,5 roku nadal przed przedszkolem wypija 210 ml mleka modyfikowanego. czy powinnam jej to ograniczyć? czym można to zastąpić, aby dziecko nie wychodziło do przedszkola z zupełnie pustym brzuszkiem? pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: mamabaka IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.11, 20:40
    kanapką,jogurtem ,mlekiem z płatkami,kaszą manną,parówką
  • ambivalent 17.09.11, 22:25
    Bosz, a ja sie zastanawiam czy moje roczne dziecko moge przestawic na zwykle mleko krowie :)
    --
    Smelly cat, smelly cat what are they feeding you? - Tzaziki!
  • fairycharlotte 18.09.11, 13:16
    Moja córka przed przedszkolem nie chce nigdy nic za bardzo jesc, zakladam, ze u Ciebie jest podobnie, stąd to mleko. A może np kakao? Moja córka do niedawna pijała przed wyjściem mleko smakowe sojowe (Alpro Soya) i zjadała kilka płatków do mleka na sucho... Teraz w końcu pije krowie (a nie piła wczesniej z powodu alergii), więc kakao moze byc dobrym pomysłem.
    --
    Maja ur.12.04.2007
    Arturek ur.03.02.2011
  • najma78 18.09.11, 18:46
    Skoro wypija mleko to nie ma pustego zoladka, a modyfikowane jest bardzo kaloryczne. Moj syn ma 4 lata i codziennie rano i wieczorem wypija mleko zwykle (takie pily moje dzieci od 11-12 m-ca zycia) i czesto nic nie je, czasem zjada tosta ale tak ok. godziny po mleku.
  • agnieszka.lelen 22.09.11, 18:53
    Można zastąpić dowolnym produktem mlecznym: jogurtem, serkiem, musli z mlekiem, płatkami z mlekiem; również zwykłym krowim. Pozdrawiam.
    Agnieszka Leleń
    lekarz w Klinice Pediatrii i Żywienia IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka