Dodaj do ulubionych

nie chce kaszek

IP: *.tvteletronik.pl 22.02.12, 13:16
Witam
Synek ma 11 miesiecy, zawsze lubił kaszki. Podawałam mu ''Holle'' jaglaną lub owsiankę, na wodzie lub mleku z dodatkiem owoców ze słoiczka. Od jakiegos czasu Mu sie odwidziało i nie chce już ich jeść. Pytanie jest takie, co mam podawać mu na śniadanie i kolację, żeby zastąpić te kaszki czymś równie zdrowym?
Obserwuj wątek
    • agnieszka.lelen Re: nie chce kaszek 23.02.12, 22:07
      Może jeść inne kasze manną, jęczmienną, ryżową, kukurydzianą albo musli z mlekiem czy kluseczki/makaron. Albo płatki - owsiane, ryżowe, gryczane, żytnie itd. Na śniadanie może jeść również różne rodzaje pieczywa, z dodatkami (owocowymi, warzywnymi, jajkiem, serem itd.).
      Pozdrawiam. Agnieszka Leleń
      lekarz w Klinice Pediatrii i Żywienia IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie
    • Gość: i.mika Re: nie chce kaszek IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.12, 01:27
      Spróbuj robić budynie mleczne z dodatkiem wanilii lub szczyptą kakao o ile nie jest dziecko uczulone. Kisielki owocowe. Owsianki z owocami to też dobry pomysł! Makaron na mleku. Kanapki z serkiem topionym, szynką, serem żółtym, pastami jajecznymi. Możesz dać parówkę bez skórki do rączki, zrobić jajecznicę na mleku. No i próbuj podawać kaszki może po tygodniowej przerwie.
      Powodzenia.
      • red-fregless Re: nie chce kaszek 29.02.12, 13:01
        Mam ten sam problem moj maly nie lubi kaszek probowaldam manne, kaszki smakowe, muesli, owisianke, dodawalam owocow nic nie dziala odrazu ryk, tulko ze moj skonczyl 7 mcy I powinien mirc kaszke z owocami w diecie, teraz daje mu deserek owocowy raz dziennie I zupke jarzynowa I wlasnie nie wiem czy nie za duzo tych owocow I jezeli bede wprowadzac nastepny posilek to co tam mogloby byc?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka