Dodaj do ulubionych

10 m-cy a jedzenie

IP: *.dynamic.chello.pl 14.07.12, 09:00
córcia rozpoczęła 10 m-c, dostaje póki co obiad-zupka z mięsem, żółtko co drugi dzień, wiem że powinny wchodzić 2 daniowe obiady - z tym że nie bardzo wiem jak to rozwiązać.
Córcia ok 7 pije mleko 180 (częściowo moje częściowo mm - zależy ile ściągnę swojego)
9-10 - mm modyfikowane
13 kaszka Nestle ( 5 zbóż z lipą)
15-16 obiad 190 zupka
18 owoc - słoiczek albo inne świeże owoce
po 20 kaszka bobovita 180

Do picia dostaje wodę - do 150 w ciągu dnia.

Nie wiem jak to rozwiązać by zjadła zupkę i potem drugie danie - czy wówczas jednej posiłek będzie zastąpiony? czy przy tym schemacie 2 danie? i przede wszystkim jakie ilości zupy i drugiego dania. Zupy sama gotuje i pakuje w słoiczki 190.

dziękuję za podpowiedzi.

Edytor zaawansowany
  • agnieszka.lelen 19.07.12, 19:46
    Można połączyć kaszkę z g. 13 z porcją mleka z g.9- 10 w jeden posiłek i wówczas podać zupkę ok. g.13 a drugie danie ok. g.15-16. Porcje dań warzywnych ok. 150-200g.
    Pozdrawiam. Agnieszka Leleń
    lekarz w Klinice Pediatrii i Żywienia IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.