• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Słuchajcie stosował ktoś Slimex 15???????????
    Napiszcie czy działał bo ja wczesniej stosowałam przed ciążą Zelixę ale teraz wycofana a ja po ciąży z nadwagą zostałam.
    Potrzebuję wiarygodnych namiarów..........
    • Slimex 15 jest podobnie jak Zelixa czy Meridia lekiem na bazie sibutraminy, będącej pochodną amfetaminy. Preparaty ją zawierające mają szerokie działanie uboczne m.in. wpływają negatywnie na układ sercowo-naczyniowy. Z tego też powodu leki zawierające sibutraminę zostały wycofane z rynku państw należących do Unii Europejskiej, w tym więc z Polski.

Leki nie są jedynym ani też właściwym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów. Nawet gdy były dopuszczone do stosowania, lekarze przypisywali je jedynie gdy dieta i ruch zawodziły oraz w przypadku osób z otyłością olbrzymią.

--
      Emilia Gnybek-Ciosek
      dietetyk Vitalia.pl
      • Gość: Lilith IP: *.cable.net-inotel.pl 10.04.12, 08:49
        Sibutramina nie jest pochodną amfetaminy. I pozostałe informacje również to bzdury. W dobie internetu łatwo sprawdzić, dlaczego został wycofany z UE. No cóż, ale skoro taka jest wiedza dietetyków to trudno się dziwić, że nikt nie chce do nich chodzić...
    • Nie stosowałam. Ale polecam coś innego. Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez wysiłku, głodowania i wyrzekania się ulubionych potraw!
      Ja schudłam 10kg! Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!Ja już to zrobiłam a Ty?
      Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to!
      idealnafigura.com/gberes
    • Gość: ANONIMOWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.11, 10:25
      NIE NIE WIERZ TE TABLETKI BRAŁAM 2 MIESIĄCE NIC NIE JADŁAM I PRAWIE A PIŁAM I 2 KG W DWA MIESIĄCE A PÓZNIEJ GŁÓD I NAWET JAK JE BĘDZIESZ BRAŁA TO I TAK JEŚĆ CHCE SIĘ:(NIE WIERZ JEDZ WAFLE RYŻOWE A NIC CHLEBA I PIECZYWA ZERO ZIEMNIAKÓW 3 KG W TYDZIEŃ BEZ POWAŻNYCH WYRZECZEŃ !!!!!SERIO!!!!
    • Gość: olkab IP: *.net.pbthawe.eu 07.06.11, 09:21
      hej. ja biorę. przez 2 miesiące - prawie 10 kilo mniej. super!!! i podłączam się do pozytywnej opinii. kupuję u : angielka@onet.eu. wszystko miło i szybko, następnego dnia już listonosz przynosi. a namiary też wzięłam z forum.
      • Gość: asia IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.06.11, 18:22
        a czy ten slimex jest dostępny w aptekach bez recepty ?
        • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 08.06.11, 08:58
          sybutramia i ogólnie wszystkie leki ją zawierające są w ogóle wycofane z aptek. handel nimi jest nielegalny, bo nie są dopuszczone do obrotu. to są bardzo szkodliwe preparaty, więcej czynią szkody niz pozytku.
      • Gość: KP IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.07.11, 08:50
        GOWNO PRAWDA, Angielka- to znaczy facet, pod imieniem Jan, oszust!
        • Gość: jan IP: *.net.pbthawe.eu 15.07.11, 15:25
          OSZUSTKA TO JEST PANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: jan IP: *.net.pbthawe.eu 20.07.11, 11:47
          Pani jest oszustką i to do tego chamską ruską wyłudzaczką. Wyłudziła Pani za darmo opakowanie, nic nie płacąc i jeszcze ma Pani czelność pisać takie bzdury !!!!!! WSTYD jak cholera!!!!!!
      • Gość: slimtrim IP: *.is.net.pl 23.09.12, 06:14
        Ja także mam od pani Angeliki. Jestem mężczyzną, z góry zaznaczam. Mam 22 lata. Ale po kolei.

Przy wzroście 178cm ważyłem 95kg (przybyło 20kg w ciągu 2 lat). Nie wiedziałem co z tym zrobić, bo już raz chciałem zamówić ten specyfik i mnie zrobiono w balona. Tym razem paczka przyszła, zawartość sprawdzona, wszystko super. Akurat padło na slim trim - ten sam skład, a stówę niższa cena. Zapłaciłem 190zł z przesyłką sprawdzenia zawartości. Biorę od prawie miesiąca, zostało mi jeszcze ok 10 dni. W połączeniu z bardzo małą ilością jedzenia, ćwiczeniami fizycznymi codziennie i BARDZO DUŻĄ ilością pitej wody mineralnej mam już całe 10kg mniej. Jeszcze drugi miesiąc i drugie 10 i będę mieć starą, odpowiednią, zdrową wage dla mojego wzrostu czyli 75kg. Niestety należałem do osób, które bardzo tyły na buzi i na gardle, strasznie mnie to wkurzało i cieszę się teraz, że podjąłem odpowiednie kroki.
        Wielki plus za to, że te tabletki nie powodują u mnie problemów z erekcją, bo tego się trochę bałem (w koncu organizm jest bardzo osłabiony, i jest to skutek uboczny). Wręcz przeciwnie, jestem w stanie uprawiać sex 3-4 razy pod rząd (ale sądze, że to nie dzięki slimtrim tylko po prostu jestem lżejszy i czuję się lepiej).

Skutki uboczne są i to spore. Zdecydowanie ODRADZAM dziewczynom, które już są szczupłe, a chcą schudnąć jeszcze bardziej. Nie tędy droga. Jeśli macie prawidłowe BMI to wielką głupotą jest brać tak silny i tak 'ekstremalny' lek. To lekarstwo dla ludzi z otyłością lub dużą nadwagą (BMI 29 i więcej). Nie bez powodu zostało zdelegalizowane. Jest tylko dla ludzi z głową. Sybutramina może powodować stany lękowe i depresyjne. Jeśli czyta to jakaś dziewczyna mająca prawidłowe BMI, a chce brać te tabletki, żeby mieć niedowagę niczym dzisiejsze modelki-wieszaki to polecam puknąć się w głowę. Były przypadki samobójstw po tym leku. W zasadzie jest podobnie jak z miękkim narkotykami - dla ludzi Z GŁOWĄ.

Jeszcze jedno: jeśli już bierzecie to pamiętajcie - ZERO alkoholu, ZERO używek i absolutnie ale to absolutnie ZERO kawy. Osoby, które mają zwyczaj pić kawe z rana muszą zrezygnować albo z małej czarnej albo z tego leku. Po pierwszym tygodniu, kiedy musiałem pewnego dnia obudzić się o 6 rano (a w wakacje śpię do 12) i wypiłem kawę to myślałem, że po prostu zejdę na zawał. Przez pół dnia serce biło jak oszalałe, drugie pół dnia czułem się pozbawiony energii witalnej, a w nocy nie mogłem zasnąć przez 4 godziny. Po tym dniu przerwałem na 1 dzień branie slimtrim, żeby mi się organizm uspokoił, po czym wznowiłem. Mało przyjemna nauczka, mam nadzieję, że kogoś uda mi się uratować przed podobnym przykrym doświadczeniem.

Nie popadając w skrajność, piwko można wypić, ale wódki nie tykać. Papieroska można wypalić, ale skręta absolutnie nie. Wszystko dla ludzi z głową. I pamiętajcie pić jak najwięcej wody. Im więcej tym lepiej, dwie butelki nałęczowianki dziennie to absolutne minimum. Do tego dochodzą ćwiczenia i odpowiednia dieta. O ile nałogowo nie palę papierosów to codziennie wieczorem wypalam jednego szluga, bo pomaga mi na zaparcia (które to też sybutramina powoduje). Mało zdrowe, wiem, ale robię to na własną odpowiedzialność. Truć nikotyną się nie truję w ilościach mogących mi poważnie zaszkodzić.

Mam nadzieję, że pomogłem i ostrzegłem. Wiem, że wiele młodych i już szczupłych dziewczyn chce się brać za łykanie sybutraminy, żeby schudnąć jeszcze bardziej. Zapewniam, że nie ma niczego głupszego! Te tabletki są bardzo silne, powodują osłabienie organizmu, a u wychudzonych dziewczyn moga prowadzić do utraty przytomności, zawału czy samobójstwa. Poza tym, dziewczyny, wiele z was ma wyprane mózgi przez dzisiejsze obrazy "kobiety idealnej", gdzie jako przykład idealnej figury pokazuje się kobietę z 15kg niedowagi w modnych ciuchach, wypromowaną przez homoseksualnych kreatorów mody. Płaskie wieszaki i nóżki jak patyczki nas nie pociągają. My mężczyźni lubimy kobiece kształty, kobiece krągłości :) albo przynajmniej ja :)

Pozdrawiam
    • Gość: olafff IP: *.centertel.pl 19.06.11, 17:57
      ja smialo moge polecic Actislimfa , niestety nie dostepne w Polsce ale czasamio mozna kupic gdzies na allegro albo na forach. Moja zona uzywala i byla bardzo zadowolona.
    • Gość: zosia IP: *.home.aster.pl 20.06.11, 12:44
      Nie wiem ale ja bym raczej stosowała natrualne metody,a tutaj artykuł dlaczego takie tabetki nei są wskazane.

www.przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Article/684fa59c-51ed-4d0f-86d4-7277af2234e2
      • Gość: anetka33 IP: *.net.pbthawe.eu 21.06.11, 16:15
        Ja tam nie wiem jak inni, ale ja schudłam po zelixie kilka lat temu. Teraz z kolei brałam slimex, przez 4 miesiące i schudłam ponad 10 kg. Fakt, ze teraz jak już nic nie biorę, bardzo się pilnuje, co i kiedy jem, ale wagę utrzymuję, a nawet jeszcze o 2 kg mam mniej. Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam wszystkich odchudzających się :-)
    • Gość: szczuplejsza IP: *.trans.net.pl 12.07.11, 21:23
      Ja w miesiąc schudłam 9 kg.
      • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 17.07.11, 19:36
        witam. czy ktoś z Was brał SLIMTRIM 15? pytam, bo ja dziś zaczęłam kurację i potwornie sucho mam w ustach. kurcze, piję co 5 minut przez cały dzień. jak wejdę po schodach na 1 piętro, to czuje, ze umrę zaraz, jak się nie napiję. czytałam, ze ma być sucho w ustach, ale czy to AŻ TAK??? czy tak powinno być, fakt, ze niewiele jem przez ten dzień, ale to pragnienie jest koszmarne. Czy to jest normalne???????
        • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.11, 21:13
          Suchość w ustach jest normalna. W każdym bądź razie miałam przy zelixie15 ją a teraz czekam na slimex 15 po weekendzie już powinnam mieć i chce zrzucić kg po ciąży uważam że wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach i się nie dziwię że wycofali te leki skoro kobiet wchodzące w rozmiar m chciały wejść w s. Ale jak ktoś ma problem z wagą tak jak ja po ciąży 103kg przy wzroście 164 gdzie jest to już choroba to te leki są zbawieniem.
          • Gość: monia IP: 77.242.236.* 18.07.11, 13:06
            dzieki. ja nie sądziłam, ze to aż taka ta suchosć. chociaż wydaje mi się, ze dzis chyba jest już trochę lepiej, niż wczoraj. życzę dużych efektów. pozdrawiam
            • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.11, 10:00
              JA zaczelam od dzisiaj byłam odebrać z poczty :) mam nadzieje że będzie ok a nie wyrzucone pieniądze do tego dieta MŻ :) do 80 czyli 22kg chce z pomocą tabletek a później stopniowo je odstawiać bo najlepiej jest wtedy co drugi dzień i coraz rzadziej brać i wtedy bez szoku dla organizmu:) trzymam kciuki że Ty również zgubisz tyle ile pragniesz:):)
        • Gość: basia IP: *.183.245.187.dsl.dynamic.t-mobile.pl 18.07.11, 21:05
          brałam meridie i tak pic pic pic przez 1 tydzien .napisz cos o tym slimex .przeczytałam ze to z Indi i sie boje kupic
          • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 19.07.11, 09:01
            slimex był produkowany w Indiach ale przeznaczony na rynek angielski. Swojego czasu można go było dostać w aptekach na wyspach. Nie jest to więc lek robiony w piwnicy!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            SLIMEX 15mg - najtaniej ----> zbroja15@gmail.com <---- 120zł 30kapsułek, wysyłka GRATIS!
            • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 19.07.11, 22:27
              Tak, mogę potwierdzić poprzedniczkę. Produkcja jest w Zakładach Farmaceutycznych w Indiach. W Europie nie ma produkcji. Nadal straszne suchoty, potworne. Ale wiem chociaż, ze działa. Tylko pić, pić, pić. Ale jesć też mi się nie chce. To chyba dobrze. Narazie jestem zadowolona, bo jak spojrzę na czekoladkę, to nawet mi się nie chce po nią sięgnąć, dla mnie rewelacja
              • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.11, 09:57
                JA zaczelam od dzisiaj byłam odebrać z poczty :) mam nadzieje że będzie ok a nie wyrzucone pieniądze do tego dieta MŻ :) do 80 czyli 22kg chce z pomocą tabletek a później stopniowo je odstawiać bo najlepiej jest wtedy co drugi dzień i coraz rzadziej brać i wtedy bez szoku dla organizmu:) trzymam kciuki że Ty również zgubisz tyle ile pragniesz:)
                • Gość: monia IP: 77.242.236.* 20.07.11, 11:32
                  dzięki za radę z tym odstawieniem. Trzymam kciuki, ze się uda. Powodzenia !!!! Mnie odrzuciło od żarełka totalnie :-))
                  • Moniu, chciałabym zakupić Slimex od uczciwego sprzedawcy. Na podstawie opisanych przez Ciebie objawów wnioskuję, że zakupiłaś prawdziwe tabletki. Byłabym Ci serdecznie wdzięczna, gdybyś wysłała mi namiar na sprzedawcę, od którego zakupiłaś tabletki.
                    Serdecznie pozdrawiam, Kamila;)
    • Gość: zrozpaczona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.11, 23:27
      ALARMUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Bralam zelixe 15 przez półtora miesiaca, fakt schudlam ale niestety zachorowalam b powanie i do tej pory sie lecze !!!! :( Zelixa spowodowala u mnie maloplytkowosc tak silna ze od 2 lat jestem stalym gosciem hematologii !!! Malo tego przytylam 3 razy tyle co schudlam(przez leki stosowane na hematologii)....
      Jesli slimex jest tym samym przestrzegam Was!!!! Nie warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Jesli chcesz schudnac do 10 kg, zamiast po leki dla osob naprawde otylych siegnij po skakanke (30 min dziennie), rowerek, male a czeste posilki w tym duzo nabialu light :) kolacja 4 h polozeniem sie....zero slodyczy i tluszczu :) Efekt murowany...
      Gdybym wiedziala ze to takie swinstwo, w zyciu bym do ust nie wziela !!!!!!!!!!!! Na szczescie mam dzieci..ale przestrzegam dziewczyny, ktore nie maja....
      Ja choruje po tym na tyle poważnie, ze ciaze mam zabroniona :((((

• Gość: anastasya55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 20:56
      witam żadna andzelika itp mam numer tel od chłopaka co to załatwia dzwonisz do niego i zamawiasz telefonicznie żadne meile paczka idzie 2 dni ale jest pewna zamawiałam pierwszy raz u niego 6 listków slimex 15 był to dosc spory wydatek z przesyłka dałam 315 zł chłopak gadał sensownie wiedział o co chodzi rok temu brałam meridie schudłam 10 kilo 2 miesiące temu zamówiłam adipex i szajstwo totalne zaraz odstawiłam zle sie czułam teraz biore tem slimex i takie same efekty jak po meridii ale każdy organizm jest inny
    • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 27.08.11, 12:50
      Te z was, którym nie chce się ciężko popracować aby uzyskać zgrabną sylwetkę uwierzą w każdą głupotę i każdą reklamę obiecującą szybkie i efektowne wyniki.
      Bez ciężkiej pracy, wyżeczeń i zmiany diety możecie co najwyżej zniszczyć sobie zdrowie i nabić kabzę oszustom!
      Za głupotę i lenistwo duuużo się płaci!
      • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 17:18
        Te tabletki przede wszystkim pomagają osobą które nie mają silnej woli. Jedzenie dla niektórych jest jak papieros dla palacza bądź alkohol dla alkoholika.
        • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 29.08.11, 15:34
          Sama jestem nałogowym ,żarłokiem.
          Wiem jak trudno walczyć z nałogiem i związaną z nim nadwagą. Na swojej własnej skórze przekonałam się, że żadne cudowne preparaty nie zastąpią ciężkiej pracy i silnej woli.
          • Gość: Paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 17:13
            JA silnej woli nie mam! biorę te tabletki 2-gi raz i jestem zadowolona.Pomiędzy miałam 3 miesięczną przerwę i nie było powrotu nadmiernego jedzenia gdyż żołądek przez miesiąc się nieco zdąży obkurczyć. Zamawiałam u "zbroja". Może to i fakt , że preparat jest dla "leniwców". Ja pomimo to ruszam się codziennie po godzinie szybkiego marszu po lesie. pozdrawiam.
    • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 01.09.11, 21:12
      Hejka, to znów ja !!! o 18 kg mniejsza !!! !!! !!!
    • Gość: oo IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.11, 21:43
      Żałosny wątek. Nawaleni amfą prześcigają się w wykrzykiwaniu, ile spadli z wagi.
      Sprzedawcy polecają siebie jako niby-klienci (to samo, charakterystyczne, IP)
      I gazeta.pl to akceptuje?
      • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.11, 10:49
        Nie mów że sprzedawcy bo ja jestem klientem i biorę waga mi pięknie spada, teraz mam przerwę a nawyki zostają. Bo tu głównie o to chodzi żeby skurczyć żołądek ( sam błonnik na mnie nie działa bo też próbowałam wcześniej) on zapycha żołądek i napełnia ale to nie powoduje jego zmniejszania. Kiedyś brałam zelixe 15 również byłam zadowolona ale przez to że chciałam mieć dziecko odstawiłam po roku przerwy zaczęłam starać się o dziecko teraz gdy mój synek ma 15 miesięcy chce po prostu zgubić to co przytyłam w ciąży i po:( Nie każdy ma tak silną wolę by bez pomocy zgubić zbędne kg:( a regularnie wykonuje badania po opakowaniu czyli po miesiącu brania poszłam zrobić kontrolne i okazało się że są lepsze niż zanim zaczełam brać. P.S. Tylko finansowo jest kiepsko bo tab są bardzo drogie:(
    • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.11, 12:26
      Wiadomo trzeba umieć tylko z tego korzystać, bo jak ktoś waży 51kg przy wzroście 170 i uważa że musi schudnąć to do psychologa powinien iść a nie za tabletki łapać. Przez takie osoby zostały tab zakazane
    • Gość: oo IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.11, 12:52
      Otóż to jest podstawowy błąd: NIE WSZYSTKO jest dla ludzi (nawet najbardziej rozsądnych)
      Czy osoby zażywające te środki (najczęściej po przeczytaniu internetowego forum) mają świadomość, jakie procesy oksydacyjne i kataboliczne zachodzą w ich organizmach? Co wiesz, klientko, na ten temat? Kto przedstawił Ci sposób funkcjonowania tego leku? Przepisał Ci go lekarz? Wiesz jakie może mieć skutki stosowanie tego preparatu?
      Co z tego że ktoś na forum napisał, że po opakowaniu (2, 3, 4...) zrobił badania kontrolne i miał wspaniałe wyniki? Kim jest ta osoba, że ufasz jej wpisowi? Skąd wiesz, jakie badania robiła? i - wiesz, jakie badania trzeba robić, żeby zorientować się, jaki wpływ miały na Ciebie te tabletki? Nie masz o tym zielonego pojęcia, łykasz prochy, jak reklama "z ust do ust" przekazała.
      Ty tylko chcesz schudnąć, szybko i wszystko jedno jak. I to jest przerażające.
      • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.11, 15:32
        Zelixe jak była dostępna przepisywała mi lekarka ze względu na bardzo wysoki wskaźnik BMI . Slimex ma takie samo zastosowanie. W rozszerzonych badaniach krwi i moczu już by wskazywały jakieś nieprawidłowości po tych tabletkach. Również teraz informowałam z jakich względów chce robić badania więc lekarz chyba wie jakie badania są odpowiednie. A po za tym patrząc na wszystkie substancje zawarte w jedzeniu, których nie jesteśmy w stanie określić czym są co robią to nie wiem czy są mniej groźne od tych tabletek!!
        • Gość: mo IP: 83.218.115.* 09.03.12, 18:44
          Musze sie z Pania zgodzic. Kilka lat temu stosowalam meridie15 a wogole to ja stosowalam przez ponad 2 lata. Jak ja sie dobrze czulam, Boze te tabletki dawaly mi sens zycia. Wyniki mialam rewelacyjne gdyz bylam otyla to meridia byla dla mnie wskazana. Prawda jest ze nie powinny jej stosowac osoby z nie duza nadwaga. Ale przez proznosc innych lek zostal wycofany. To tak jakby zdrowy czlowiek bral leki na serce a nic mu nie bylo.
        • A Ja dziewczyny mam super suplement diety,po licznych nieudanych próbach nareszcie coś co gwarantuje utratę wagi.Ja zrzuciłam 12kg 2m-ce.Piszcie,pytajcie,odpowiem.
          • czarnulaaa036 napisał(a):

> A Ja dziewczyny mam super suplement diety,po licznych nieudanych próbach naresz
            > cie coś co gwarantuje utratę wagi.Ja zrzuciłam 12kg 2m-ce.Piszcie,pytajcie,odpo
            > wiem.

witaj możesz mi pomóc? ja tez mam sporo do zrzucenia . W jaki sposób ubyło Ci 12 kg w 2 mce?
            dziekuje
      • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 05.09.11, 15:10
        "Co z tego że ktoś na forum napisał, że po opakowaniu (2, 3, 4...) zrobił badania kontrolne i miał wspaniałe wyniki? Kim jest ta osoba, że ufasz jej wpisowi? Skąd wiesz, jakie badania robiła? i - wiesz, jakie badania trzeba robić, żeby zorientować się, jaki wpływ miały na Ciebie te tabletki? Nie masz o tym zielonego pojęcia, łykasz prochy, jak reklama "z ust do ust" przekazała. "

-Święte słowa !!!
        KOBIETY MYŚLCIE
        Niejeden diller narkotyków też niejednokrotnie swoich przyszłych klientów zapewniał, że jego towar jest nieszkodliwy, on sam bierze i nic mu nie jest a efekt gwarantuje murowany.
      • Gość: nata IP: *.dynamic.lte.plus.pl 25.04.12, 17:46
        hej ja też zastanawiałam się nad kupnem slimex i jutro mam dostać przesyłkę...trochę mam obawy ale dam znać jakie efekty i ewentualnie skutki...ktoś się dołączy ,razem raźniej:)
    • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 16:39
      Witam! Dziś wzięłam 1 tabletkę. Nad kupnem slimexu zastanawiałam się już długi czas, aż w końcu na własnej skórze postanowiłam przetestować, czy jest ona skuteczna. Pełna obaw-po przeczytaniu różnych opinii, kupiłam u "zbroja". Niepotrzebnie się martwiłam, czy oby nie będzie jakiegoś oszustwa, bo kontakt ze sprzedającym był świetny, przesyłka błyskawiczna. Podzielę się efektami kuracji.
      • Gość: alejka IP: *.as13285.net 27.02.12, 19:23
        Ja chyba czegoś nie rozumiem...
        Ktoś zadaje pytanie o tabletki. Zostaje mu udzielona odpowiedź - są szkodliwe. Można się nabawić nieciekawych schorzeń, chociażby nadciśnienia... I co??? Kilkadziesiąt chętnych pod wątkiem... Handel i reklama kwitnie. Czy takich wątków nie powinno się zamykać?
      • Gość: cowybrac IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 02.03.12, 16:58
        czy ktos z was jadl ten nowy sibumax? czy te tabletki dzialaja? zastanawiam sie bo po co przeplacac na slimex skoro ten sibumax tez jest na sibutraminie ( wnioskuje z opisu na stronie zbroi), tylko czy to nie jest jakas sciema ze taka cena? prosze o odpowiedz.
        • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.12, 17:11
          Podobno to nowość jakaś i może dlatego taka cena- bo niewypróbowane i nikt nie chwali efektów. Slimex próbowało wiele osób i podobno efekty rewelacyjna- stąd taka cena. Ale jeśli chodzi o Zbroję to gorąco polecam, nie zawiedziesz się.
          • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 02.03.12, 19:29
            Kurcze znowu ostatnia wypowiedź z IP kompa "plus" Pana Zbroi. Pan Zbroja, to teraz " Natalia".
            To chore i śmieszne !!!!!!!!
            • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.12, 20:02
              hehehe, no co ty:)ja mam internet z plusa a Zbroja z playa. Popatrz dokładnie, że Zbroja ma IP: *.play-internet.pl, a ja mam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl:):):)
              to że go chwalę to nie znaczy że on robi sobie reklamę, poprostu jestem zadowolona z szybkiej przesyłki:)
              Ja ewentualnie mogę być jako natalia lub natala2809 :)
              widzę że mamy tu szerloka holmsa ;)
              • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.12, 20:03
                pozatym zbroja nie pytałby o @ i nie zdradzał że obawia się że może być w ciąży;)
                • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 03.03.12, 16:37
                  Masz rację Natalia, wielkie sory. Moja pomyłka.
                  Niemniej cała reszta nie jest pomyłką, zobacz ile wpisów na tym forum napisane jest z jednego kompa - Pana Zbroi.
                  Przedstawia się jako "mała",.... itd. Wypisuje jakieś teksty, typu " Krzysiu sprawdzony..." - sam o sobie. A potem inni czytają i zachwycają się, jaki to wspaniały sprzedawca. Ja nie zaprzeczam, bo nie wiem, nie próbowałam u Niego kupować, ale to nieuczciwe wobec wszystkich czytajacych to forum. Oprócz tego Pan Zbroja oczernia innych, ze tam ktoś jest oszustem... itd.
                  Nie do tego służy forum, alb wypisywać sam o sobie same superlatywy, nie uważasz???
                  Ja myślę, ze inne osoby, które mają i sprzedają, nie zniżają się do poziomu Pana Zbroi, są na tyle uczciwi, ze nie potrzebują sobie robić same jakiejś chorej reklamy na forum.
                  Przecież na tym forum co drugi wpis to tylko- " Krzysio", " Pan Zbroja". ....
                  Uważam, ze trzeba tępić głupków i nieuczciwych kłamców.
                  Pozdrawiam
                  • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 03.03.12, 16:38
                    A swoją drogą, ja kupiłam sobie slimex u całkiem innego sprzedawcy, uczciwego. Już mam w domciu drugą kurację. I chudnę, ze aż piszczy i świszczy... ha ha ha.
                    Pozdrawiam.
                    • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.12, 20:01
                      ale wydaje mi się że tam gdzie kupowałaś to nie kosztuje już 180 tylko 230 prawda?bo też się nad tym zastanawiałam, ale to dużo kasy.
                      • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 03.03.12, 21:14
                        tak, niestety zgadza się.
                        wcześniej było taniej.
                        ale to i tak taniej, niż 300zł za slimex u Zbroi.
                        Bałam się trochę czegoś innego, niesprawdzonego, jakichś nowości...
                        • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.12, 21:44
                          wiem właśnie, dlatego wziełam sibutril, dziś mam pierwszy dzień i jak narazie nie czuję nic podejrzanego...a ty ile schudłaś przez miesiąc na slimexie?
                          • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 03.03.12, 23:51
                            Właśnie mija miesiąc mi i 10 kg mniej. I ... nie mam ciuchów :-)) Serio, w domu, a raczej w portfelu tragedia, bo wszystkie ciuchy wiszą na mnie, muszę kupować nowe :-)))
                          • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 03.03.12, 23:55
                            To życzę Ci powodzenia. Ja na następny miesiąc kupuję Slim Trim 15, trochę tańszy, a kapsułki te same, więc troszkę taniej bedę kontynuować. Napisz jak Ci idzie. Na początku to taka suchość w ustach jest. Pozdrawiam. D.
                    • Gość: JOWITA IP: 78.8.161.* 01.08.12, 10:41
                      Witam i proszę namiary na te pewne źródło.
            • Gość: zbroja IP: *.play-internet.pl 02.03.12, 22:38
              daruj już sobie bo sama zaczynasz być śmieszna, co Cię to tak boli, tak poza tym??
              • Gość: marika2872 IP: *.180.137.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.03.12, 06:16
                witajcie , porażka to co tu się dzieję , zazdrościcie p. Krzyśkowi? On nie musi robić sobie reklamy bo każdy , kto ma pojęcie o tych proszkach i miał z nimi do czynienia, wie że jest wiarygodny i wydaje mi się , że bardziej wiarygodnej osoby i będącej na 1 miejscu w tym co robi to nie ma i każdy kto jest zainteresowany i jest w tym temacie ---to wie!!!!!!!!!!!, wystarczy pośledzić opinnie na jego temat i wejść na jego strone!!!!!!!!!!! małolaty , dajcie spokój z oczernianiem , nie wiecie wiele na temat tego czym się zajmuje p. Zbroja - chodzi mi o leki.... a krzyczycie jedna przez drugą , nie licząc konkurencji
        • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 02.03.12, 22:33
          ceny są podyktowane tylko dostępnością, jak 6msc temu slimexu było pod dostatkiem to był nawet tańszy!! starzy klienci pewnie pamiętają...
          o sibumax'ie nic nie będę pisał na forum bo konkurencji przeszkadza bardzo że się reklamuje...
          • Gość: akinom IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 03.03.12, 10:10
            jakby jednak mógł Pan napisać coś o sibumaxie to byłabym wdzięczna, bo mam obawy przed kupieniem go( nie wiem czu jest rownie skuteczny jak slimex) a cena kusi:) gdyby Pan napisal czy duzo osob juz go kupilo i jaki Pan słyszał o nim opinie byłoby super- oczywiscie proszę o szczera odpowiedź bez koloryzowania
            pozdrawiam
            • Gość: marika2872 IP: *.180.137.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.03.12, 10:49
              AKINOM....NIEPEWNA ....COWYBRAĆ.....ILE JESSCZE NICKÓW BEDZIESZ MIAŁA? DALEJ NIE CHCE MI SIĘ JUŻ SZUKAĆ PO ADRESIE IP..........
              • Gość: akinom IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 03.03.12, 12:34
                a co za roznica ile ników bede miala? przeszkadza ci to?
                nie robie nikomu reklamy ani nikogo nie obrazam wiec bede miala ile bede chciala:)
                • Gość: marika2872 IP: *.180.137.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.03.12, 13:01
                  pewnie , że twoja sprawa, nikogo wiecej jesteś chyba niestabilna emocjonalnie..........na forach jest dużo na temat tych leków, wystarczy poszukać ......ja też nie obrażam tylko stwierdzam fakt, ktory zobaczyłam na forum....brak zdecydowania....chmmmm świadczy .....o niestabilności emocjonalnej......powodzenia
                  • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.12, 13:13
                    To podaj chociaż jeden link do jakiegoś forum gdzie jest coś o sibumax bo nawet jak w google wpiszesz sibumax to niewiele wyskoczy.
                    • Gość: akinom IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 03.03.12, 14:16
                      zgadzam sie z Natalią, gdybym cos gdzies na temat sibumaxu znalazla to bym nie pytala
                    • Gość: gosia IP: *.zana.trustnet.pl 03.03.12, 17:24
                      Witam biorę Sibumax trudno coś opisać po 5 tabletce ja jestem zadowolona.Dziewczyny jeśli macie konkretne pytania odnośnie samopoczucia to jest oki :-) piję dużo bo jest taka potrzeba,wytrzymuję bez jedzenia nie podjadam nic,ważę sie rano i wieczorem i po pare gramów mniej.Na tym etapie trudno powiedziec ile kg a wiem że tu to bardzo wszystkich przekonuje pozdrawiam i mogę dzielić się swoimi obserwacjami może ktoś jeszcze dołączy będzie miło
                      • Gość: akinom IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 03.03.12, 17:38
                        Jak zauważysz jakieś rezultaty to napisz, a jezeli nic Ci nie dolega to moze zaryzykuje:)
                      • Gość: ala IP: *.cdma.centertel.pl 12.03.12, 19:48
                        Witam serdecznie
                        Czy są efekty stosując sibumax, akie ma Pani skutki uboczne ?
    • Ja kupiłam u p. Krzysztofa - zbroja15.
      Bardzo dobry kontakt, przesyłka błyskawiczna (pomijam czas, kiedy był na urlopie).
      Wziełam dzis pierwsza tabletkę, efekty podobne jak przy meridii.
      Mam 167 cm wzrostu i 73 kg wagi.... masakra.
      Dam znać o efektach.

Ania-s8
      • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.11, 17:54
        Właśnie przez Takie osoby jak ty lek ten został zakazany. Jak byś miała 100kg przy tym wzroście to wtedy bym rozumiała Twoją decyzje.
        • Gość: niekoniecznie IP: 83.238.5.* 13.09.11, 18:38
          nie zgadzam się z tobą, Cz.
          każdy się czuje ze sobą albo dobrze, albo źle.
          widać ona czuje się źle, zresztą, wskaźnik pokazuje nadwagę. nie otyłość, ale nadwagę.

Poza tym każda osoba ma swoją histrorię odchudzania.
          Wiadomo, że gorzej schudnac po trzydziestce, czterdziestce.
          Trudno kogoś oceniać, jak się go nie zna - i krytykować.

Ja kiedyś też brałam merigdię, przepisał mi ją lekarz, bo ... bo było trzeba, a mialam podobne parametry....
          • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.02.12, 09:44
            Dziewczyny biorę już 6 tabletkę slimex i waga ani drgnie:(miał ktoś tak że efekty pojawiły się później?
            • Gość: x IP: *.play-internet.pl 12.02.12, 19:32
              a który slimex Pani bierze? ten z sibutramina czy chromem?
              - jak z sibutraminą to efekty na początku są najlepsze i tylko w sporadycznych przypadkach waga nie spadnie po 7 dniach (wtedy najlepiej zmienić lek)
              - jak ten z chromem to efekty przychodzą z czasem...
              • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.02.12, 19:47
                Myślałam że slimex 15 jest tylko z sibutraminą- w składzie wprawdzie nie ma nic o tym składniku, jest tylko chroom III, więc to pewnie ten z chromem, choinka... a taka byłam happy... a jak długo czekać na efekt? po miesiącu stosowania schudnę coś?
                • Witaj. Powszechnie wiadomo, że schudniesz na maksa, po kapsułkach zawierajacych sibutraminę. Waga zacznie spadać, po 2 - 3 tygodniach, i będzie w miarę upływu czasu spadać coraz więcej i szybciej. Nawet do ponad 20 kg. Natomiast tabletki z chromem, czy to jest slimex, czy jakieś inne, których pełno u nas w drogeriach, aptekach, takiego efektu, bez konkretnych ćwiczeń, diet - nigdy nie dadzą, nie ma co sie łudzić... Pozdrawiam serdecznie
                  • Gość: x IP: *.play-internet.pl 13.02.12, 13:12
                    ""po kapsułkach zawierajacych sibutraminę. Waga zacznie spadać, po 2 - 3 tygodniach i będzie w miarę upływu czasu spadać coraz więcej i szybciej""

ale bzdury!!!!!

• Panie ZBROJA. Już czytałam, ze to Pan wypisuje komentarze na tym forum, z tego samego IP
                      :-))))
                    • Gość: dozka IP: 91.226.7.* 13.02.12, 14:43
                      Bzdury to Ty wypisujesz. Takie składniki jak ma NOWY SLIMEX ten z chromem, ma wiele suplementów diety. Do tego są duuuuzo tańsze. Np. Slim-Shape ( cena ok. 15zł, chrom, zielona herbata, L-carnityna ), Linea ( ok. 20 zł), i wiekle innych. Są to suplementy diety.
                    • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.12, 20:19
                      Ja nie zamierzam narzekać na Pana Zbroja bo gościu jest konkretny- moj błąd bo ja się uparłam na te tabletki mimo że on sam stwierdził że nie jest pewien czy zawierają sibutraminę. Przyznam, że zależy mi na tabletkach z sibu. Powiedzcie mi jak wygląda orginalny sibutril? bo podobno żółty w opakowaniu jak slimex to podróba.
                      Jak narazie na tym chromie spadła mi waga 1kg- w tydzień... chciałabym więcej:( nie wiedziałam, że są 2 rodzaje slimexu:(
                      • Gość: jagodab IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.12, 20:39
                        Dziewczyno, jeśli w tydzień czasu zgubiłaś 1kg to jest to najlepsze i najoptymalniejsze tempo w zrzucaniu kilogramów! Jeśli gubi sie więcej jak 1kg tygodniowo to jest to niebezpieczne i bardzo prawdopodobne, że jak odstawisz te tabletki z chromem to waga równie szybko wróci jak odeszła. Pozostań jeszcze na tym chromie. Daj mu szansę!
                      • Gość: zbroja IP: *.play-internet.pl 13.02.12, 23:08
                        ciekawe skąd masz takie informacje??? haha:)
                        po co tak piszesz jak nawet tego nie brałaś?? jakoś mi jeszcze nikt nie narzekał...
                        • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.02.12, 09:31
                          znalazłam takie info na jednym z forum. Ponoć orginalny sibutril jest biało niebieski- ale różnica jest również w cenie. I muszę Pana zasmucić bo właśnie na Pana na tamtym forum Pani narzekała.
                          f.kafeteria. pl/ temat.php?id_p=5043043
                          i teraz nie wiem czy dobre są żółte czy niebiesko białe:)
                          • Gość: zbroja IP: *.play-internet.pl 14.02.12, 23:14
                            ale po co się Pani sugeruje jakimś wpisem osoby co wie na ten temat pewnie mniej od Pani?

apropo narzekania to proszę mi uwierzyć że na temat ABSOLUTNIE każdego z tych leków słyszałem opinie że kompletnie nie działa jak i takie że jest najlepszy jaki do tej pory brali!! Dotyczy to bez wyjątków czy sibutrilu w różnych kapsułkach czy obestofitu czy slimexu czy meridii i zelixy...

cena tez nie ma nic do tego... aa i jak przypadkiem Pani myśli że ten w biało/nieb jest sprowadzany z USA (bo tak pisza) to gwarantuje że jest to kłamstwo!!!

na koniec pytanie: jak Pani myśli czy jak ktoś chciałby podrobić lek to zastosowałby kapsułki w innym kolorze czy w takim samym??

:)

• Gość: gosia IP: *.zana.trustnet.pl 15.02.12, 20:49
                            Witam dziś 8smy dzień na Sibutrilu żółtym 5 dni diety i dopiero od dwóch dni nie mam chęci na jedzenie ani na słodycze :-)waga spada jest efekt pozdrawiam
                            • Gość: Vixe IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.04.12, 18:52
                              Sibutril zółty TO PODRÓBA, nie przyniesie efektów, jedynie ból głowy i senność ;)
                              • Gość: gosia IP: *.zana.trustnet.pl 01.04.12, 22:11
                                witaj, śledzisz to forum to może podpowiesz który z tych preparatów jest skuteczny?
                                • Gość: Natalia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.04.12, 21:32
                                  ja na żółtym schudłam 6 kilo w 3 tyg i dawno się nie ważyłam więc niewiem czy chudnę dalej...
        • Gość: natalka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.01.12, 19:41
          Dziewczyny ma ktoś sprzedać w rozsądnej cenie rozpoczętą paczkę slimex 15? chcę sprawdzić jak będzie na mnie dziłać.Interesuje mnie ok 20 szt. mój meil to natala2809@o2.pl
    • wlasnie sie dzis dowiedziałam ze slimex został wycofany teraz bedzie odpowiednik slim tim albo cos takiego nie wiem czy dobrze nazwe zapamietałam
      • Gość: duda IP: *.net.pbthawe.eu 14.09.11, 22:16
        z tego co słychać, to nie produkują już, ale co wyprodukowane już jest, to jeszcze można kupować
      • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 14.09.11, 23:49
        zarówno slimex jak i slimtrim nie jest już produkowany od około 7 miesięcy, tak samo jak każdy inny preparat zawierający sibutraminę który był produkowany przez szanujące się firmy farmaceutyczne (jakaś ogólnoświatowa orgaznizacja wydała takie rozporzadzenie) jak skończą się zapasy pozostaną jedynie chińskie odpowiedniki i produkty firm "underground'owych"
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-471
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.