• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Słuchajcie stosował ktoś Slimex 15???????????
    Napiszcie czy działał bo ja wczesniej stosowałam przed ciążą Zelixę ale teraz wycofana a ja po ciąży z nadwagą zostałam.
    Potrzebuję wiarygodnych namiarów..........
    • Slimex 15 jest podobnie jak Zelixa czy Meridia lekiem na bazie sibutraminy, będącej pochodną amfetaminy. Preparaty ją zawierające mają szerokie działanie uboczne m.in. wpływają negatywnie na układ sercowo-naczyniowy. Z tego też powodu leki zawierające sibutraminę zostały wycofane z rynku państw należących do Unii Europejskiej, w tym więc z Polski.

Leki nie są jedynym ani też właściwym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów. Nawet gdy były dopuszczone do stosowania, lekarze przypisywali je jedynie gdy dieta i ruch zawodziły oraz w przypadku osób z otyłością olbrzymią.

--
      Emilia Gnybek-Ciosek
      dietetyk Vitalia.pl
      • Gość: Lilith IP: *.cable.net-inotel.pl 10.04.12, 08:49
        Sibutramina nie jest pochodną amfetaminy. I pozostałe informacje również to bzdury. W dobie internetu łatwo sprawdzić, dlaczego został wycofany z UE. No cóż, ale skoro taka jest wiedza dietetyków to trudno się dziwić, że nikt nie chce do nich chodzić...
    • Nie stosowałam. Ale polecam coś innego. Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez wysiłku, głodowania i wyrzekania się ulubionych potraw!
      Ja schudłam 10kg! Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!Ja już to zrobiłam a Ty?
      Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to!
      idealnafigura.com/gberes
    • Gość: slimex IP: *.play-internet.pl 05.04.11, 16:11
      mam kilka opakowań preparatu slimex 15 oddam za 50zł/10kapsułek mail: zbroja15@gmail.com
      • Gość: Kasia IP: *.9-1.cable.virginmedia.com 14.01.12, 21:32
        Z NOWYM ROKIEM NOWYM KROKIEM ;-) SKUTECZNA TERAPIA ODCHUDZAJĄCA- SLIMEX 15mg i SIBUTRIL 15 mg- meridia i zelixa pod zmienioną nazwą, ten sam skład. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy nawet do 10 kg miesięcznie, hamuje apetyt i dodaje energii. Nie musisz stosować żadnej diety ani ćwiczyć. Oryginalny i sprawdzony

- wplata na polskie konto PKO BP

- PLATNOSC PAY PAL !!!
        Wysylka cala EUROPA !!!

Najdluzej na rynku w sprzedazy od 2010

Nie zwlekaj dzwoń pod 07513428000 lub pisz GG9291404 kasia25wesolowska@wp.pl

Strona z komentarzami zajrzyj co sadza klientki na ;-) www.slimex.home.pl

• Gość: julia IP: *.man.tk-internet.pl 14.07.13, 00:44
        prosze o cennik wszystkich tabletek. Juz u pana zamawiałam.
    • Gość: ANONIMOWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.11, 10:25
      NIE NIE WIERZ TE TABLETKI BRAŁAM 2 MIESIĄCE NIC NIE JADŁAM I PRAWIE A PIŁAM I 2 KG W DWA MIESIĄCE A PÓZNIEJ GŁÓD I NAWET JAK JE BĘDZIESZ BRAŁA TO I TAK JEŚĆ CHCE SIĘ:(NIE WIERZ JEDZ WAFLE RYŻOWE A NIC CHLEBA I PIECZYWA ZERO ZIEMNIAKÓW 3 KG W TYDZIEŃ BEZ POWAŻNYCH WYRZECZEŃ !!!!!SERIO!!!!
    • Stosowałam Slimex, Meridię i Zelixę i powiem tak: Meridia była niesamowita, wręcz odrzucało od jedzenia. Zelixa - zero efektu. Slimex jak dla mnie dokładnie po środku. Ale to chyba sprawa indywidualna - moja koleżanka, na przykład po Zelixie chudła w oczach. I tak się przekonałam, że zamiennik zamiennikowi nierówny.
      Natomiast pozostały mi po ostatniej kuracji dwa opakowania (po 30 kaps.) Slimex 15 (z datą do połowy 2013r). Jak coś, to piszcie: jakajapyza@gazeta.pl
      • A jaka cena opakowania?
        • Gość: slimex IP: *.play-internet.pl 30.04.11, 10:37
          mam slimex 15mg i slimtrim 15mg po 140zł/30kapsułek info: zbroja15@gmail.com
          • Gość: Ciastko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.11, 13:13
            Mam namiar na sprawdzonego sprzedawce slimexu slimexpl@gmail.com
            • Gość: Kasia131 IP: *.zone3.bethere.co.uk 26.05.11, 23:01
              Witam.
              Mam do sprzedania kilka opakowań slimex 15 zakupionego w Anglii. Jedno opakowanie 140pln. Przy zakupie 3 opakowań wysyłka gratis. Wysyłam za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości, więc nie ma mowy o oszustwie. Dodaje zdjęcie slimexu na gazecie z dzisiejszą datą, więc wiadomo, że mam tabletki. Więcej info slimexpl@gmail.com Tekst linka
              • Gość: kiki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.11, 21:04
                witam jestem zainteresowana jednym opakowaniem.
              • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.11, 23:09
                Witam, czy ma Pani nadal w sprzedazy Slimex 15?
                Bylabym zainteresowana na poczatek kuracją na miesiac.
                Pozdrawiam
                Agnieszka .
                • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 02.10.11, 10:46
                  proszę o kontakt na maila zbroja15@gmail.com to podam szczegóły wszystkie!!
              • Gość: bettti1 IP: *.pools.arcor-ip.net 07.11.11, 15:26
                ile trzeba tych tabl.zjesc w ciagu dnia?
                • Gość: Kobieta IP: *.msi.pl 10.11.11, 16:32
                  Dzień dobry,

jestem zainteresowana kupnem Slimex 15.

Pozdrawiam
                  • Gość: nusi IP: *.play-internet.pl 12.11.11, 13:57
                    proszę się skontaktować ze zbroja15@gmail.com
                    • Gość: Kobieta IP: *.msi.pl 15.11.11, 10:57
                      Witam,

dzięki, zamówiłam wczoraj, czekam na przesyłkę.

Pozdrawiam
                      • Gość: Kobieta IP: *.msi.pl 17.11.11, 18:28
                        Cześć,

lola ile kilogramów już schudłaś? :-)

Pozdrawiam
                      • Gość: LoveToBeSlim IP: *.range86-148.btcentralplus.com 06.12.11, 11:59
                        Sprzedam rewelacyjny lek na odchudzanie o nazwie
                        SLIMEX 15

-generyk (nastepca) Meridi 15 i Zelixy.

Jest to lek na bazie sibutraminy blokujacy uczucie glodu w przysadce mozgowej tak jak jego poprzednicy.
                        Oryginalny,z data waznosci do 10/2013.

Megaskuteczny-bez koniecznosci katowania sie monotonnymi dietami i cwiczeniami.

Obecnie w sprzedazy rowniez
                        SIBUTRIL 15 oraz SLIM TRIM 15
                        leki o tym samym skladzie i dzialaniu oraz w tej samej cenie

Jezeli chcesz skutecznie zrzucic zbedne kilogramy napisz lub zadzwon:

+447729593330-Iza

GG 38329333

e-mail: slimex_customer_service@yahoo.com

Cena do uzgodnienia

Wiecej informacji na temat wszystkich dostepnych tabletek na odchudzanie, ktore obecnie posiadam w ofercie oraz komentarze moich klientek znajduje sie na mojej stronie internetowej:

www.sibutril.com

Wysylka:

Poczta z UK miedzynarodowym priorytetem (za potwierdzeniem odbioru)wliczona w cene.
                        Przesylam zdjecie przesylki i podaje numer do jej nsledzenia .

Formy platnosci:

Akceptuje platnosc Paypalem na: slimex_customer_service@yahoo.com

a takze bezposrednio na angielskie konto Barclays lub polskie konto PKO
              • Gość: aga IP: *.tczew.vectranet.pl 17.11.11, 20:27
                Witam czy tabletki sa nadal aktualne?
                • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 18.11.11, 10:18
                  kontakt:

zbroja15@gmail.com
                  • Gość: Kobieta IP: *.msi.pl 18.11.11, 11:07
                    Cześć Wszystkim:-)

Startuję z wagą 76 kg. właśnie dziś. Będę pisać na bieżąco o rezultatach.

Pozdrowienia
      • Gość: kiki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.11, 21:02
        witam jestem chetna kupna tabletek.w jakiej cenie?
      • Gość: rene IP: *.dip.t-dialin.net 25.08.11, 19:22
        witam jestem zaineresowana jesli jeszcze jest do kupienia moj mail to renia.p@vp.pl
    • Gość: olkab IP: *.net.pbthawe.eu 07.06.11, 09:21
      hej. ja biorę. przez 2 miesiące - prawie 10 kilo mniej. super!!! i podłączam się do pozytywnej opinii. kupuję u : angielka@onet.eu. wszystko miło i szybko, następnego dnia już listonosz przynosi. a namiary też wzięłam z forum.
      • Gość: asia IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.06.11, 18:22
        a czy ten slimex jest dostępny w aptekach bez recepty ?
        • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 08.06.11, 08:58
          sybutramia i ogólnie wszystkie leki ją zawierające są w ogóle wycofane z aptek. handel nimi jest nielegalny, bo nie są dopuszczone do obrotu. to są bardzo szkodliwe preparaty, więcej czynią szkody niz pozytku.
      • Gość: KP IP: *.warszawa.vectranet.pl 15.07.11, 08:50
        GOWNO PRAWDA, Angielka- to znaczy facet, pod imieniem Jan, oszust!
        • Gość: jan IP: *.net.pbthawe.eu 15.07.11, 15:25
          OSZUSTKA TO JEST PANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: jan IP: *.net.pbthawe.eu 20.07.11, 11:47
          Pani jest oszustką i to do tego chamską ruską wyłudzaczką. Wyłudziła Pani za darmo opakowanie, nic nie płacąc i jeszcze ma Pani czelność pisać takie bzdury !!!!!! WSTYD jak cholera!!!!!!
      • Gość: slimtrim IP: *.is.net.pl 23.09.12, 06:14
        Ja także mam od pani Angeliki. Jestem mężczyzną, z góry zaznaczam. Mam 22 lata. Ale po kolei.

Przy wzroście 178cm ważyłem 95kg (przybyło 20kg w ciągu 2 lat). Nie wiedziałem co z tym zrobić, bo już raz chciałem zamówić ten specyfik i mnie zrobiono w balona. Tym razem paczka przyszła, zawartość sprawdzona, wszystko super. Akurat padło na slim trim - ten sam skład, a stówę niższa cena. Zapłaciłem 190zł z przesyłką sprawdzenia zawartości. Biorę od prawie miesiąca, zostało mi jeszcze ok 10 dni. W połączeniu z bardzo małą ilością jedzenia, ćwiczeniami fizycznymi codziennie i BARDZO DUŻĄ ilością pitej wody mineralnej mam już całe 10kg mniej. Jeszcze drugi miesiąc i drugie 10 i będę mieć starą, odpowiednią, zdrową wage dla mojego wzrostu czyli 75kg. Niestety należałem do osób, które bardzo tyły na buzi i na gardle, strasznie mnie to wkurzało i cieszę się teraz, że podjąłem odpowiednie kroki.
        Wielki plus za to, że te tabletki nie powodują u mnie problemów z erekcją, bo tego się trochę bałem (w koncu organizm jest bardzo osłabiony, i jest to skutek uboczny). Wręcz przeciwnie, jestem w stanie uprawiać sex 3-4 razy pod rząd (ale sądze, że to nie dzięki slimtrim tylko po prostu jestem lżejszy i czuję się lepiej).

Skutki uboczne są i to spore. Zdecydowanie ODRADZAM dziewczynom, które już są szczupłe, a chcą schudnąć jeszcze bardziej. Nie tędy droga. Jeśli macie prawidłowe BMI to wielką głupotą jest brać tak silny i tak 'ekstremalny' lek. To lekarstwo dla ludzi z otyłością lub dużą nadwagą (BMI 29 i więcej). Nie bez powodu zostało zdelegalizowane. Jest tylko dla ludzi z głową. Sybutramina może powodować stany lękowe i depresyjne. Jeśli czyta to jakaś dziewczyna mająca prawidłowe BMI, a chce brać te tabletki, żeby mieć niedowagę niczym dzisiejsze modelki-wieszaki to polecam puknąć się w głowę. Były przypadki samobójstw po tym leku. W zasadzie jest podobnie jak z miękkim narkotykami - dla ludzi Z GŁOWĄ.

Jeszcze jedno: jeśli już bierzecie to pamiętajcie - ZERO alkoholu, ZERO używek i absolutnie ale to absolutnie ZERO kawy. Osoby, które mają zwyczaj pić kawe z rana muszą zrezygnować albo z małej czarnej albo z tego leku. Po pierwszym tygodniu, kiedy musiałem pewnego dnia obudzić się o 6 rano (a w wakacje śpię do 12) i wypiłem kawę to myślałem, że po prostu zejdę na zawał. Przez pół dnia serce biło jak oszalałe, drugie pół dnia czułem się pozbawiony energii witalnej, a w nocy nie mogłem zasnąć przez 4 godziny. Po tym dniu przerwałem na 1 dzień branie slimtrim, żeby mi się organizm uspokoił, po czym wznowiłem. Mało przyjemna nauczka, mam nadzieję, że kogoś uda mi się uratować przed podobnym przykrym doświadczeniem.

Nie popadając w skrajność, piwko można wypić, ale wódki nie tykać. Papieroska można wypalić, ale skręta absolutnie nie. Wszystko dla ludzi z głową. I pamiętajcie pić jak najwięcej wody. Im więcej tym lepiej, dwie butelki nałęczowianki dziennie to absolutne minimum. Do tego dochodzą ćwiczenia i odpowiednia dieta. O ile nałogowo nie palę papierosów to codziennie wieczorem wypalam jednego szluga, bo pomaga mi na zaparcia (które to też sybutramina powoduje). Mało zdrowe, wiem, ale robię to na własną odpowiedzialność. Truć nikotyną się nie truję w ilościach mogących mi poważnie zaszkodzić.

Mam nadzieję, że pomogłem i ostrzegłem. Wiem, że wiele młodych i już szczupłych dziewczyn chce się brać za łykanie sybutraminy, żeby schudnąć jeszcze bardziej. Zapewniam, że nie ma niczego głupszego! Te tabletki są bardzo silne, powodują osłabienie organizmu, a u wychudzonych dziewczyn moga prowadzić do utraty przytomności, zawału czy samobójstwa. Poza tym, dziewczyny, wiele z was ma wyprane mózgi przez dzisiejsze obrazy "kobiety idealnej", gdzie jako przykład idealnej figury pokazuje się kobietę z 15kg niedowagi w modnych ciuchach, wypromowaną przez homoseksualnych kreatorów mody. Płaskie wieszaki i nóżki jak patyczki nas nie pociągają. My mężczyźni lubimy kobiece kształty, kobiece krągłości :) albo przynajmniej ja :)

Pozdrawiam
    • Gość: kamila IP: *.net.pbthawe.eu 16.06.11, 09:20
      a ja schudłam, duuuuuuużo po slimex 15. teraz już zakończyłam kurację i pilnuję się bardzo, ale narazie waga się utrzymuje. żadnych skutków ubocznych nie mam. jestem szczęśliwa i o 3 rozmiary mniejsza, a lato za pasem. z czystym sercem też mogę polecić ten adres: angielka@onet.eu. pełna uczciwosć. kamila.
    • Gość: monika IP: *.play-internet.pl 16.06.11, 12:00
      a mi udało się kupić 30 tabletek za 120zł z gratisowa wysyłką!! kupiłam od zbroja15@gmail.com właśnie zaczynam kuracje i już czuje efekty działania, brak apetytu, pobudzenie, suche usta... czyli mam pewność że to dobry produkt:)
      • Gość: bzzzzz IP: *.net.pbthawe.eu 16.06.11, 15:19
        fajna reklama samego siebie. uważajcie dziewczyny!!!!! oszust!!!!
        • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 17.06.11, 11:08
          dowiedziałem się od jednej z moich klientek, że ktos mnie od oszustów wyzywa na forum,
          Pani angielka to sobie tutaj sama reklamę robi... skoro cie oszukałem to zeskanuj potwierdzenie wpłaty na moje konto, wrzuć je na serwer i podaj linka na tym forum!!! .... i teraz już będzie wiadomo kto kłamie... ja nie stosuje niezdrowej konkurencji i nie podkładam nikomu świń, rozumiem że was (konkurencje) denerwuje że sprzedaje najtaniej ale to nie mój problem...
          • Gość: aga5 IP: *.net.pbthawe.eu 17.06.11, 18:32
            Ładna reklama :-)) pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)) agusia
            • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 19.06.11, 18:42
              powtarzasz się o tej reklamie, a dowodu mojego oszustwa jakoś nie widzę...
              • Gość: klaudia IP: *.net.pbthawe.eu 10.07.11, 23:44
                czytałam na forach, że Pani jest oszustką. czy to prawda? Pani zbroja???
              • Gość: oleńka IP: *.play-internet.pl 19.08.11, 11:17
                witam jestem zainteresowana kupnem ale drogą pocztową,za pobraniem i sprawdzeniem-czy to możliwe?.No i jaka jest cena? Proszę o nr.tel
                • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 19.08.11, 15:46
                  tak jest taka opcja, napisz na maila zbroja15@gmail.com to podam szczegóły!
                • Gość: anastasya55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.11, 17:15
                  oleńka podaj mi namiary to ci dam nr tel do tego goscia
        • wrecz przeciwnie ja zamowilem u krzysztofa zbroja i w wa dni mialem przesylke polecam !!!!
    • Gość: olafff IP: *.centertel.pl 19.06.11, 17:57
      ja smialo moge polecic Actislimfa , niestety nie dostepne w Polsce ale czasamio mozna kupic gdzies na allegro albo na forach. Moja zona uzywala i byla bardzo zadowolona.
    • Gość: zosia IP: *.home.aster.pl 20.06.11, 12:44
      Nie wiem ale ja bym raczej stosowała natrualne metody,a tutaj artykuł dlaczego takie tabetki nei są wskazane.

www.przepisy-dla-dzieci.pl/Cooking/Article/684fa59c-51ed-4d0f-86d4-7277af2234e2
      • Gość: anetka33 IP: *.net.pbthawe.eu 21.06.11, 16:15
        Ja tam nie wiem jak inni, ale ja schudłam po zelixie kilka lat temu. Teraz z kolei brałam slimex, przez 4 miesiące i schudłam ponad 10 kg. Fakt, ze teraz jak już nic nie biorę, bardzo się pilnuje, co i kiedy jem, ale wagę utrzymuję, a nawet jeszcze o 2 kg mam mniej. Nie zauważyłam też żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam wszystkich odchudzających się :-)
    • Gość: SLIMEX-15.COM IP: *.static.as29550.net 05.07.11, 22:02
      Meridia, Zelixa, Lindaxa zniknęły, ale jest Slimex, SlimTrim, Zenslim!!

Posiadamy odpowiednik o takim samym składzie jak Meridia czy Zelixa.

Chcesz schudnąć ? Nie ma problemu, Pomożemy!!
      Meridia, Zelixa zostały wycofane. Slimex 15 (Sibutramine) To lek identyczny o tym samym składzie i dawce 100% gwarancji,

skuteczności tak zwany generyk , Zrób pierwszy krok!! Zapraszamy skuteczny i bezpieczny.
      Dajemy 100 % pewności.
      Meridia, Zelixa to tylko inne nazwy handlowe które zostały wycofane z rynku polskiego. SLIMTRIM 15, ZENSLIM 15 to

identyczny odpowiednik.

Nasza oferta na www.slimex-15.com

info@slimex-15.com

Zapraszamy!!!!
    • Gość: szczuplejsza IP: *.trans.net.pl 12.07.11, 21:23
      Ja w miesiąc schudłam 9 kg.
      • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 17.07.11, 19:36
        witam. czy ktoś z Was brał SLIMTRIM 15? pytam, bo ja dziś zaczęłam kurację i potwornie sucho mam w ustach. kurcze, piję co 5 minut przez cały dzień. jak wejdę po schodach na 1 piętro, to czuje, ze umrę zaraz, jak się nie napiję. czytałam, ze ma być sucho w ustach, ale czy to AŻ TAK??? czy tak powinno być, fakt, ze niewiele jem przez ten dzień, ale to pragnienie jest koszmarne. Czy to jest normalne???????
        • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.11, 21:13
          Suchość w ustach jest normalna. W każdym bądź razie miałam przy zelixie15 ją a teraz czekam na slimex 15 po weekendzie już powinnam mieć i chce zrzucić kg po ciąży uważam że wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach i się nie dziwię że wycofali te leki skoro kobiet wchodzące w rozmiar m chciały wejść w s. Ale jak ktoś ma problem z wagą tak jak ja po ciąży 103kg przy wzroście 164 gdzie jest to już choroba to te leki są zbawieniem.
          • Gość: monia IP: 77.242.236.* 18.07.11, 13:06
            dzieki. ja nie sądziłam, ze to aż taka ta suchosć. chociaż wydaje mi się, ze dzis chyba jest już trochę lepiej, niż wczoraj. życzę dużych efektów. pozdrawiam
            • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.11, 10:00
              JA zaczelam od dzisiaj byłam odebrać z poczty :) mam nadzieje że będzie ok a nie wyrzucone pieniądze do tego dieta MŻ :) do 80 czyli 22kg chce z pomocą tabletek a później stopniowo je odstawiać bo najlepiej jest wtedy co drugi dzień i coraz rzadziej brać i wtedy bez szoku dla organizmu:) trzymam kciuki że Ty również zgubisz tyle ile pragniesz:):)
        • Gość: basia IP: *.183.245.187.dsl.dynamic.t-mobile.pl 18.07.11, 21:05
          brałam meridie i tak pic pic pic przez 1 tydzien .napisz cos o tym slimex .przeczytałam ze to z Indi i sie boje kupic
          • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 19.07.11, 09:01
            slimex był produkowany w Indiach ale przeznaczony na rynek angielski. Swojego czasu można go było dostać w aptekach na wyspach. Nie jest to więc lek robiony w piwnicy!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            SLIMEX 15mg - najtaniej ----> zbroja15@gmail.com <---- 120zł 30kapsułek, wysyłka GRATIS!
            • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 19.07.11, 22:27
              Tak, mogę potwierdzić poprzedniczkę. Produkcja jest w Zakładach Farmaceutycznych w Indiach. W Europie nie ma produkcji. Nadal straszne suchoty, potworne. Ale wiem chociaż, ze działa. Tylko pić, pić, pić. Ale jesć też mi się nie chce. To chyba dobrze. Narazie jestem zadowolona, bo jak spojrzę na czekoladkę, to nawet mi się nie chce po nią sięgnąć, dla mnie rewelacja
              • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.11, 09:57
                JA zaczelam od dzisiaj byłam odebrać z poczty :) mam nadzieje że będzie ok a nie wyrzucone pieniądze do tego dieta MŻ :) do 80 czyli 22kg chce z pomocą tabletek a później stopniowo je odstawiać bo najlepiej jest wtedy co drugi dzień i coraz rzadziej brać i wtedy bez szoku dla organizmu:) trzymam kciuki że Ty również zgubisz tyle ile pragniesz:)
                • Gość: monia IP: 77.242.236.* 20.07.11, 11:32
                  dzięki za radę z tym odstawieniem. Trzymam kciuki, ze się uda. Powodzenia !!!! Mnie odrzuciło od żarełka totalnie :-))
                  • Moniu, chciałabym zakupić Slimex od uczciwego sprzedawcy. Na podstawie opisanych przez Ciebie objawów wnioskuję, że zakupiłaś prawdziwe tabletki. Byłabym Ci serdecznie wdzięczna, gdybyś wysłała mi namiar na sprzedawcę, od którego zakupiłaś tabletki.
                    Serdecznie pozdrawiam, Kamila;)
                    • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.11, 22:21
                      www.slimex.net.pl/page2.php ja kontaktowałam się na gg polecam tabletki rewelka
                    • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 23.07.11, 00:28
                      hejka, sorki wielkie, że teraz dopiero odpisuję. chciałam być w porządku i zapytałam, czy mogę podać namiar na forum. ja kupiłam - meil: angielka@onet.eu. napisałam meila, dostałam numer telefonu i....teraz ciągle piję he he he...wodę mineralną :-))
                    • Gość: to ja IP: *.net.pbthawe.eu 23.07.11, 10:44
                      Zamówiłam właśnie. w poniedzialak mam dostać. i od razu zaczynam kurację. mam nadzieję, ze na mnie też zadziała, bo dużo tłuszczyku mam. pozdrawiam wszystkich !!!!
                    • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 01.09.11, 21:13
                      Napisz jak u Ciebie?? Bo u mnie 18 kg w dół !!!
                      • Gość: karo IP: *.netcomjawor.pl 09.10.13, 09:47
                        Witam jestem zainteresowana kupnem tabletek,proszę o kontakt-dziękuje.Pozdrawiam
            • Gość: Agnieszka IP: *.tczew.vectranet.pl 13.09.11, 21:42
              Witam jestem zainteresowana kupnem tabletek,proszę o kontakt-dziękuje.Pozdrawiam.
            • Gość: aga IP: *.tczew.vectranet.pl 12.10.11, 18:35
              Witam jestem zainteresowana kupnem tabletek czy to aktualne?
              • Gość: zbroja15@gmail.com IP: *.play-internet.pl 12.10.11, 21:02
                aktualnie dostępne preparaty zbroja15@gmail.com

sibutril (sibutramina 15mg)
                120zł/30 kapsułek + wysyłka gratis

oltr-120 (orlistat 120mg - odpowiednik alli)
                125zł/30 kapsułek + wysyłka gratis

slimex 15 (sibutramina 15mg)
                130zł/30 kapsułek + wysyłka gratis

slimtrim (sibutramina 15mg)
                135zł/30 kapsułek + wysyłka gratis

sibucaff 30 (sibutramina 15mg + kofeina 15mg)
                145zł/30 kapsułek + wysyłka gratis

oxyflux (clenbuterol 0,02mg/1tab)
                25zł/30 tabletek + wysyłka 4,15zł

clenox (clenbuterol 0,04mg/1tab)
                70zł/100 tabletek + wysyłka 4,15zł

T3 (syntetyczny hormon tarczycy 25mg/1tab)
                50zł/30 tabletek + wysyłka 4,15zł

helios (yohimbina + clenbuterol)
                50zł/10ml + wysyłka 4,15zł

kontakt: zbroja15@gmail.com
                • Gość: ewka1980 IP: *.adsl.inetia.pl 26.01.12, 08:53
                  sibutril (sibutramina 15mg)
                  > 120zł/30 kapsułek + wysyłka gratis
                  jak długo się czeka? z jakiego kraju pochodzą te leki? Czy jest możliwość wysłania za pobraniem i sprawdzeniu paczki?
                  Pozdrawiam
                • Gość: Alex IP: *.centertel.pl 13.06.14, 16:06
                  Czy jeszcze posiadacie slimex 15?
      • Gość: niepewna IP: *.230.86.70.rk-tech.pl 02.03.12, 09:56
        a na czym tyle schudłaś i skąd kupiłaś, bo teraz tylu oszustów, że strach komuś zaufać
    • Slimex pomoze Ci schudnąć ale w prezencie nabawisz się problemów zdrowotnych - wiec lepiej pomysleć o racjonalnej diecie i zwiększeniu aktywności fizycznej :)
      --
      OmniBusSimulator.pl | wakacyjna wymiana domów | kocioł acv | odzież | Drogeria Raan | baza noclegowa | www.alfamedio.pl
      • Gość: awww IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 06:07
        prosze o podanie namiarow na jakies sprawdzone, pewne zrodlo na slimex lub jakis zamiennik (meridie, zalixe...)
        kasia_sopot@buziaczek.pl

pozdrawiam i z gory dziekuje
        • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 10:06
          www.slimex.net.pl/page2.php Polecam szybka przesyłka towar zgodny z opisem miły kontakt
          • Gość: agunia33 IP: *.play-internet.pl 03.08.11, 09:56
            szybka przesyłka z Anglii?? dobre hehe.

Sprawdziłam już kilku dostawców i jak narazie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o czas dostawy jest: zbroja15@gmail.com

• Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 11:52
              Według mnie to jest szybko w czwartek przelałam kasę a w poniedziałek miałam tabletki. :) a za ile sprzedaje zbroja15@gmail.cpm?
              • Gość: gosc IP: 83.238.157.* 03.08.11, 14:18
                zbroja15@gmail.com jest uczciwy i przesylka jest zaraz na drugi dzien ,jezeli rano przelejesz pieniazki.Osoba godna zaufania.
              • Gość: agunia33 IP: *.play-internet.pl 03.08.11, 14:56

zbroja15@gmail ma po 120zl za opakowanie 30kapsulek
                ale ja biorę 4 opakowania na raz po 450zl wiec wychodzi mi 112,5zl za paczke i nie płace za przesyłke nic :)
                hmm za tą reklamę bede musiała coś jeszcze utargować następnym razem haha
                • Gość: zrozpaczona... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.11, 23:27
                  ALARMUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Bralam zelixe 15 przez półtora miesiaca, fakt schudlam ale niestety zachorowalam b powanie i do tej pory sie lecze !!!! :( Zelixa spowodowala u mnie maloplytkowosc tak silna ze od 2 lat jestem stalym gosciem hematologii !!! Malo tego przytylam 3 razy tyle co schudlam(przez leki stosowane na hematologii)....
                  Jesli slimex jest tym samym przestrzegam Was!!!! Nie warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Jesli chcesz schudnac do 10 kg, zamiast po leki dla osob naprawde otylych siegnij po skakanke (30 min dziennie), rowerek, male a czeste posilki w tym duzo nabialu light :) kolacja 4 h polozeniem sie....zero slodyczy i tluszczu :) Efekt murowany...
                  Gdybym wiedziala ze to takie swinstwo, w zyciu bym do ust nie wziela !!!!!!!!!!!! Na szczescie mam dzieci..ale przestrzegam dziewczyny, ktore nie maja....
                  Ja choruje po tym na tyle poważnie, ze ciaze mam zabroniona :((((

• Gość: lola IP: *.28.169.104.zetnet.slupsk.pl 05.11.11, 20:48
              na mnie działa jest super
        • Gość: anastasya55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 20:56
          witam żadna andzelika itp mam numer tel od chłopaka co to załatwia dzwonisz do niego i zamawiasz telefonicznie żadne meile paczka idzie 2 dni ale jest pewna zamawiałam pierwszy raz u niego 6 listków slimex 15 był to dosc spory wydatek z przesyłka dałam 315 zł chłopak gadał sensownie wiedział o co chodzi rok temu brałam meridie schudłam 10 kilo 2 miesiące temu zamówiłam adipex i szajstwo totalne zaraz odstawiłam zle sie czułam teraz biore tem slimex i takie same efekty jak po meridii ale każdy organizm jest inny
    • Gość: ana2p IP: *.ingram.com.pl 22.08.11, 17:25
      Witaj czy mozesz napisac czy zakupilas u kogos slimex potrzebuje pewny namiar bo oszustow pelno dzieki i posdrawiam . Pisz na ana2p@op.pl
      • Gość: Paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.11, 21:59
        Zamówiłam właśnie u zbroja15@gmail.com zobaczymy jak dojdzie to napiszę czy można ufać. Paula.
        • Gość: Martunia IP: 109.32.111.* 29.08.11, 16:21
          Hej ja też zamawiałam u zbroja....wysłał mi za granicę,przesyłka dotarła,więc potwierdzam Jego uczciwość.Pozdrawiam
      • Gość: monia IP: *.net.pbthawe.eu 01.09.11, 21:12
        Hejka, to znów ja !!! o 18 kg mniejsza !!! !!! !!!
    • Gość: lamira IP: *.146.125.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.08.11, 00:34
      Hej Dziewczyny słuchajcie zakupiłam niedawno slimex 15, brałam 4 dni i jednak okazał sie dla mnie... za mocny mam po nim nudnosci, głowa mnie strasznie boli, chciałabym sprzedac 26 tabletek (dwa pełne listki + jeden w którym zostało 6 tabletek) - poniewaz 4 zażyłam, za 100zł + koszty przesyłki
      (prosze sobie wybrac dowolną przesylkę moze byc z płatnościa za pobraniem)
      moj email: malgorzatalamik@wp.pl
    • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 27.08.11, 12:50
      Te z was, którym nie chce się ciężko popracować aby uzyskać zgrabną sylwetkę uwierzą w każdą głupotę i każdą reklamę obiecującą szybkie i efektowne wyniki.
      Bez ciężkiej pracy, wyżeczeń i zmiany diety możecie co najwyżej zniszczyć sobie zdrowie i nabić kabzę oszustom!
      Za głupotę i lenistwo duuużo się płaci!
      • Gość: CZ IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 17:18
        Te tabletki przede wszystkim pomagają osobą które nie mają silnej woli. Jedzenie dla niektórych jest jak papieros dla palacza bądź alkohol dla alkoholika.
        • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 29.08.11, 15:34
          Sama jestem nałogowym ,żarłokiem.
          Wiem jak trudno walczyć z nałogiem i związaną z nim nadwagą. Na swojej własnej skórze przekonałam się, że żadne cudowne preparaty nie zastąpią ciężkiej pracy i silnej woli.
          • Gość: Paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 17:13
            JA silnej woli nie mam! biorę te tabletki 2-gi raz i jestem zadowolona.Pomiędzy miałam 3 miesięczną przerwę i nie było powrotu nadmiernego jedzenia gdyż żołądek przez miesiąc się nieco zdąży obkurczyć. Zamawiałam u "zbroja". Może to i fakt , że preparat jest dla "leniwców". Ja pomimo to ruszam się codziennie po godzinie szybkiego marszu po lesie. pozdrawiam.
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-553
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.