• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jaki preparat na odchudzanie ???

• 25.02.11, 13:11
    zamknięty
    witam

mam takie pytanie , jakie teraz sa tabletki na topie które sa najbardziej kupowane i pomocne w odchudzaniu ???
    z tego co czytałam a forach to słyszałam ze "alli " jest wiadomo że są skutki , uboczne jak każda inna tabletka !!! :(
    f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4052330&start=60
    wiem że najlepiej mało jeść i uprawiać sport już to przerabiałam ,chciała bym chociaż te 10kg zgubić , dziewczyny co teraz stosujecie pochwalcie się ????

--
    www.eioba.pl/a69725/piecdziesiat_bledow_popelnianych_przez_mezczyzn_podczas_seksu

Miłośc powoduje napięcie a sex go likwiduje !!!
    • zamknięty
      26.02.11, 15:03
      Wśród moich koleżanek ostatnio modne jest vitalio :P
      • zamknięty
        Gość: xxxxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 13:39
        Tez widze jakas mode na to vtialio...
        • zamknięty
          Gość: takisobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.11, 10:20
          Vitalio moze i jest modne, ale mody przemijaja i powstaja nowe :)
          • zamknięty
            Gość: mądry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 13:24
            Vitalio jest przedewszystkim drogie, ale też dosć skuteczne...
            • zamknięty
              Gość: misiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.11, 14:22
              Vitalio jest za drogie...
              • zamknięty
                Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.11, 21:37
                Jak ma sie pieniądze to i vitalio sie kupi :)
                • zamknięty
                  Gość: kohosi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.11, 12:52
                  Dajcie juz spokój temu vitalio :)
              • zamknięty
                11.07.12, 16:17
                Zamiast leków najlepiej jest zmienić sposób odżywiania się i zacząć uprawiać sport. Jazda na rowerze, pływanie czy nordic walking. To są klucze do poprawy metabolizmu i w konsekwencji - do stracenia zbędnych kilogramów. Żadna tabletka tego nie zastąpi.
                --
                medme.pl
      • zamknięty
        11.07.12, 10:28
        Próbowałam różnych tabletek i uważam, że wszystkie działają podobnie, także tabletki to nie wszystko. Najważniejsze, żeby zmienić tak w ogóle styl życia - zacząć regularnie się odżywiać, uprawiać sport - wtedy tabletki mogą być tylko wsparciem do regulacji naszego metabolizmu.
        • zamknięty
          11.07.12, 16:10
          Próbowałam różnych tabletek i uważam, że wszystkie działają podobnie, także tabletki to nie wszystko. Najważniejsze, żeby zmienić tak w ogóle styl życia - zacząć regularnie się odżywiać, uprawiać sport - wtedy tabletki mogą być tylko wsparciem do regulacji naszego metabolizmu.
          --
          medme.pl
      • zamknięty
        Gość: Maria IP: *.play-internet.pl 25.10.12, 10:36
        Znacie jaka dobrą książkę o chudnięciu, nie taka dieta cud ble ble tylko poważną jakąś?
    • zamknięty
      07.03.11, 09:02
      Zdecydowanie nie polecam tabletek, nie każdy środek daje zadowalające efekty, nie każdy organizm reaguje bezproblemowo, po odstawieniu następuje efekt jo-jo - klasyka. Jeśli chcesz pozbyć się 10 kg, to na pewno nie zrobisz tego w ciągu miesiąca bez olbrzymich kosztów poniesionych przez cały organizm. Ruch plus zbilansowana dieta to jest optymalne rozwiązanie, do tego możesz stosować suplementy, które na bazie naturalnych składników poprawiają przemianę materii - np. proszek zasadowy Langsteiner z oligofruktozą, bardzo dobry środek jako wspomagacz odchudzania.
    • zamknięty
      07.03.11, 14:59
      Ja polecam Slimutramine. W ciągu tygodnia 1,5 tyg schudłam 3 kg i mam nadzieje na więcej. Czytałam wiele opinii na temat wielu tego typu preparatów i ten, wydaje mi się być najlepszym. Dodam, ze nie stosuje żadnej "lekkiej" diety i nie biegam codziennie na siłownie, co w przypadku ludzi zapracowanych czy tez mam, które na cały etat zajmują się dzieckiem :), jest bardzo komfortowe. Dodatkowo sprzedawca obiecuje zwrot kosztów w przypadku niezadowolenia, wiec... można spróbować nic nie tracąc. Fajnie.
      • zamknięty
        08.03.11, 06:50
        wciągu miesiąca schudłam 5kg i wciąż chudnę bez zadnych tabletek ale pod opieka dietetyka gdzie ucze sie jesc i zasad na jakich funkcjonuje mój organizm, po tabletkach chudłam tez ale przez to ze nie wiedziałam jak jesc jakie proporcje beda dla mnie dobre później tyłam, kolezanka poleciła mi pania anete z halsy
    • zamknięty
      10.03.11, 10:29
      Całkiem niezły jest proszek zasadowy Langsteiner, jest całkiem smaczny, wspomaga pracę jelit i całego układu pokarmowego. Utrzymuje równowagę kwasowo zasadową organizmu a to bardzo ważne.
      • zamknięty
        14.03.11, 14:30
        Prosze o oświecenie ;-) Jak to jest, że w wielu dietach powtarza sie, że trzeba pic wode z cytryną, czyli jak rozumiem zakwaszać organizm. A tu na odwrót mowa o tych, ze plyn zasadowy pomaga?
        • zamknięty
          Gość: Barmanka IP: *.smgr.pl 06.02.14, 16:16

z tego co wiem woda z cytryna wzmaga apetyt wiec, nie polecam dziala to jako aperitif...za to polecam blonnik czy to w tabletkach czy w proszku, zwieksza on swoja objetosc po wypiciu wody, wiec czujemy sie dluzej nasyceni
    • zamknięty
      12.03.11, 11:14
      polecam stronę
      cieszsiezdrowiem.blogspot.com/
      oraz wyszukiwarkę która się tam znajduje i dzięki której znajdziesz
      wiele ciekawych wyników
    • zamknięty
      14.03.11, 16:34
      tabletki Ciebie nie odchudzą, trzeba się ruszać a nie prochami szprycować
      --
      www.facebook.com/pages/VITALIO/381619095883

tylko zdrowe suplementy, zobacz!
      • zamknięty
        15.03.11, 14:29
        Najlepsza jest dieta Mż
    • zamknięty
      Gość: kasia IP: 83.218.113.* 15.03.11, 17:55
      Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-15 kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.
    • zamknięty
      29.03.11, 13:15
      Alli to jest prawie to samo co Xenical (orlistatum) powodując nietrawienie tłuszczów= sraczka po każdym tłustszym posiłku. Co za tym idzie- wywalisz kupę kasy (około 300 zł na mc) do kibla ;) A organizm jest tak zaprogramowany, źe jak mu czegoś nie dostarczysz to on sobie to zmagazynuje, więc po skończonej kuracji JoJo murowane! Chyba, że zmienisz nawyki żywieniowe i zadowolisz się gotowaną suchą piersią i marchewką
      • zamknięty
        29.03.11, 13:16
        kfiatuszkowa napisała:

> Alli to jest prawie to samo co Xenical

Tylko połowę słabsze, zapomniałam dodać
    • zamknięty
      29.03.11, 15:47
      Ja bym był za l-karnityną lub cla a najlepiej cla z l-karnityna i zieloną herbatą - takie kapsułki tez są :) Tyle że trzeba pamiętać, że same suplementy nic za nas nie zrobią trzeba do tego jeszcze ćwiczyć :) wtedy efekty na pewno przyjdą. No i dieta do tego wszystko razem na pewno przyniesie efekty.
    • zamknięty
      04.04.11, 21:20
      odsprzedam meridie 15mg
      zostały mi 3 op. sprzedam za 120zl j op.30szt.
      sms-515-981-708
    • zamknięty
      06.04.11, 18:42
      Ja osobiście polecam błonnik Zdrovitu - jest bardzo smaczny i rzeczywiście zmniejsza łaknienie
      pyszna-dieta.pl/, dodatkowo dobrze smakuje i słuzy mi codziennie jako pyszna przekąska - nie tęsknie za słodyczami zastępuje mi je błonnislim-forte, dodatkowo mam świadomośc że uzupełniam dietę w składniki potrzebne potrzebne mojemu organizmowi:-)
    • zamknięty
      Gość: funreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.11, 22:28
      Wszystkie tabletki na odchudzanie to pic na wode :)
      • zamknięty
        11.04.11, 23:36
        Gość portalu: funreal napisał(a):

> Wszystkie tabletki na odchudzanie to pic na wode :)

Dokladnie to samo kiedys mi powiedziala otyla aptekarka :)

--
        Petycja - stop cenzurze internetu
        Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
        • zamknięty
          07.02.12, 15:50
          Polecam Ci Slim formula to jest preparat ziołowy, który przyspiesza spalanie i równocześnie powoduje zanik uczucia głodu.... Jest na tyle dobry , że zamiast 3 tabletek dziennie wystarczy jedna i już ciuchy są luźniejsze...694 501 161 podaję ten telefon bo pomogę Ci go otrzymac , jest bowiem tylko dostępny w hurtowniach calivity
    • zamknięty
      Gość: Anieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.11, 22:08
      Jeszcze w prawie wyjaśnienia, mój post jest zdublowany, bo padł mi laptop i nie wiedziałam, czy został wysłany, a że byłam u siostry to odpaliłam stacjonarnego i go powtórzyłam.... To wszystko w celu wyjaśnienia dlaczego jest napisany 2x...
    • zamknięty
      Gość: 15kilomniej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 07:34
      Kilka dni temu podjąłem wyzwanie: schudnę 15 kg! Cel mam zamiar osiągnąć po prostu w miarę mądrze się odżywiając i wykonując proste ćwiczenia. Mam nadzieję, że uda mi się udowodnić, iż jest możliwe zrzucić zbędne kilogramy bez jakiś super wymyślnych diet, karnetów do fitness/siłowni itd... Zapraszam do śledzenia postępów pod adresem: 15kilomniej.blogspot.com
      Pozdrawiam!

P.S.
      zadne preparaty nie sa potrzebne!!!! szkoda kasy i zdrowia!!!!
    • zamknięty
      Gość: dorotka1131 IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.12, 23:55
      polecam księgarnie i super książkę: Michael Montignac: Jeść aby schudnąć.
      www.arystoteles.pl/index.php?ref=dorotka1131 warto, wiele sprawdzonych sposobów. polecam. sama przeczytałam i schudłam
    • zamknięty
      09.01.12, 12:28
      preparaty na odchudzanie czy celluit sa mało skuteczne bez diety a szkoda sama stosowałam i nic, dopiero dieta która na szczęście okazała, sie łatwa smaczna, tania i skuteczna sprawiła ze chudnę i czuje sie świetnie a pani patrycja z poradni halsa to anioł ktory mnie wspiera i pomaga w osiągnięciu celu.
      • zamknięty
        07.02.12, 01:26
        Ja nie wiem czy to ma sens, próba odchudzania się od zera "po całości" może spróbuj np. od pośladków? co?

cellulitis.info.pl/2012/01/18/usuwamy-cellulit-na-posladkach/ poczytaj sobie, jak nie, możesz zawsze ćwiczyć :) a nawet trzeba
        --
        negatywhd.pl - blog o cyfrowej grafice
        • zamknięty
          Gość: Karina89 IP: *.205.239.193.ntgroup.pl 11.02.12, 09:53
          Ja używam CLA z chromem biogarden, biorę dwie tabletki przed głównym posiłkiem i mam wrażanie, że jest lepiej. Mniej jem i chudnę. Na razie dopiero 3kg, ale to dobry początek, tak myślę :)
    • zamknięty
      19.01.12, 12:01
      A próbowałaś zupełnie naturalnych preparatów?
      Lepiej wypróbować takie przez 2-3 miesiące zanim sięgnie się po leki.

--
      Choroby wątroby
      • zamknięty
        21.01.12, 14:24
        jan515 napisał:

> A próbowałaś zupełnie naturalnych preparatów?
        > Lepiej wypróbować takie przez 2-3 miesiące zanim sięgnie się po leki.
        >
        HM... to ja chyba napisałam jakoś niewyraźnie. Preparaty, które stosuję to w 100% natura, preparaty firmy Vision to zioła poddane obróbce w środowisku chronionym o temperaturze zbliżonej do temperatury ciekłego azotu i zamknięte w kapsułkach, żeby łatwo się je łykało i żeby były dobrze przyswajalne przez organizm.

Pozdrawiam
        • zamknięty
          28.10.12, 19:05
          czyli jednak nie 100% naturalne, bo poddane obróbce :) przez naturalne chyba rozumie się środek, którego skład jest zebrany w przyrodzie, suszony i mieszany, bez obróbki i ingerencji laboratorium :) nazwałabym to przybliżonym do naturalnego :)
    • zamknięty
      Gość: Vikiia IP: *.toya.net.pl 05.02.12, 11:14
      Teraz kupiłam biogarden z CLA i chromem. Wcześniej brałam błonnik tej firmy i był niezły. Te używam dopiero od 3 dni, ale wydają się ciekawe. Jakie będą efekty, dam znać.
    • zamknięty
      22.02.12, 23:36
      Jakie tabletki? I po co podążać za modą? Od lat odchudzam ludzi i nigdy nikomu nie zaleciłem żadnych tabletek. Wszystkie mikro i makroelementy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu znajdują się w pożywieniu. Kwestia tylko doboru odpowiednio skomponowanej diety by nic nie zabrakło.
      Tabletki są dla tych co to im zabrakło wiary we własne możliwości albo dla leniwych, którzy chcą leżeć na kanapie, objadać się chipsami i chudnąć.
      Cudów nie ma drogie koleżanki i koledzy.
      --
      program odchudzający SPRAWDŹ JAK POZBYĆ SIĘ KILOGRAMÓW BEZ WYRZECZEŃ
    • zamknięty
      Gość: Admar1980 IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 22.02.12, 23:44
      Poczytać można tutaj na temat błonnika www.zadbajozdrowie.hekko.pl/blonnik Myślę, to nie taki zły preparat ale troszkę kosztowny, wiec chyba to tylko dla zamożnych :)
    • zamknięty
      23.02.12, 12:39
      Gdyby ktoś wymyślił skuteczną tabletkę na odchudzanie - z pewnością dostałby Nobla.
      Nie ma takich tabletek!
      Trzeba mniej jeść,nie solić potraw,pić do 3 l płynów( ale nie piwa i kawy) i dużo się ruszać.
      To działa!
    • zamknięty
      Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.12, 00:06
      Złoty środek to zmiana programu odżywiania,ruch i mniej stresu .Ja zrzuciłem około 30kg
    • zamknięty
      Gość: Janusz Barański IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.12, 18:36
      Zdecydowanie mogę polecić Ci preparat, który stosują moi pacjenci i go sobie chwalą a mianowicie ACTISLIMFA.

Preparat ten:

Odchudza
      Odtłuszcza
      Zmniejsza apetyt
      Detox-oczyszczanie
      Zapobiega kumulacji tłuszczu
      Ogranicza wchłanianie tłuszczu
      Obniża wagę ciała
      Reguluje procesy trawienia
      Usuwa substancje toksyczne
      Nie powoduje skutków ubocznych

Zamawiam go z USA przez stronę chudne24.pl
    • zamknięty
      20.03.12, 20:08
      Witam. Ja próbowałam wiele środków a tylko Actislimfa kazała się skuteczna. Już po tygodniu widziałam rezultaty. Oczywiście do tego mała dieta i kilka ćwiczeń i efekt gwarantowany.
      • zamknięty
        12.04.12, 11:06
        Hej. Ja też stosowałam Actislimfę jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie ma żadnych efektów jojo jak niektórzy twierdzą. Schudłam na niej 15 kg w 2 miesiące i waga caly czas się utrzymuje. W 100 % mogę polecić…
        • zamknięty
          20.04.12, 12:04
          Ja byłam na diecie Cambridge, schudłam 15 kg w nieco ponad 3 miesiące. Dieta ma gotowe produkty, co okazało się bardzo wygodne w pracy czy szkole. Jest 6 stopni odchudzania, wybierają ten dla Ciebie najlepszy i od tego zaczynasz. Jestem pół roku po diecie, nie mam efektu jojo wiec jestem zadowolona z diety. Ważna dla mnie była pomoc konsultanta, który czuwa nad nami i widzi postępy odchudzania. Tutaj więcej informacji o diecie a także info do centrum odchudzania dieta-cambridge.pl/
        • zamknięty
          Gość: kamilamak IP: *.internetia.net.pl 22.04.12, 22:54
          cuda
          jaki by to nie był produkt, to kazdy chudnie 15kg w 2 miesiące, to chyba jakiś magiczny poziom zeby zwrocic uwage na ten srodek

a jak stosuje slimtin aqua, 1 miesiąc, schudłam 3kg, i uważam że to bardzo fajny wynik
          • zamknięty
            24.04.12, 08:07
            to jest bardzo dobry wyniki, bo to nie za dużo i nie za mało, bez żadnych rozstępów i szoku dla organizmu, a co to za preparacik?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.