Slim Greenline Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam wszystkie forumowiczki!

Jak pewnie wiele z was miałam problem z zrzuceniem wagi po ciąży. Niestety nie miałam pokarmu i nie karmiłam dziecka piersią, co z drugiej strony pozwoliło mi sięgnąć po preparaty wspomagające odchudzanie. Trafiłam w sieci na reklamę slim greenline 700 i zadzwoniłam, żeby sprawdzić, czy to nie kolejni naciągacze. Uprzejma Pani powiedziała mi, że nie gwarantuje, że schudnę 14kg w ciągu miesiąca, ale na pewno kilka. Postanowiłam, że spróbuję i nie zawiodłam się. Faktycznie po miesięcznym stosowaniu suplementu zrzuciłam 5kg. Jeśli ktoś chce osiągnąć takie wyniki, a nie ma czasu na ćwiczenia, lub ochoty na wymyślne diety to ten produkt może mu pomóc:)

Pozdrawiam wszystkich zrzucających wagę;)!
    • Gość: beata IP: 83.218.113.* 18.03.11, 15:57
      Ja polecam coś innego. Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj
      idealnafigura.com/gberes
      • Gość: marta IP: *.xdsl.centertel.pl 28.03.11, 20:32
        witam własnie dostałam 1 butelkę slim greenline 700 na opakowaniu pisze ze mam stosowac 1 tab dziennie podczas posiłku a na stronie tej co zamawiałam www.slimgreenline.pl pisze ze trzeba stosowac 1- 2 tab dziennie 20 min przed posiłkiem dlatego mam pytanie jak wy bierzecie tabletki???
        • Gość: Agata IP: *.warszawa.supermedia.pl 31.03.11, 16:46
          Hej!
          Tez byłam zdziwiona i skołowana tym, kiedy dostałam paczke, dlatego od razu zadzwoniłam pod telefon podany na www.slimgreenline.pl
          Pani, która odebrała telefon spokojnie wszystko mi wytłumaczyła :) Wygląda to tak, że ten sam produkt, dystrybutowany w całej europie i stanach zjednoczonych dostał zalecenie - 2 tabletki dziennie. I w ten sposób przechodzi te kuracje wiekszosc osob. To, ze na polskim opakowaniu produktu jest zalecana dzienna dawka jednej tabletki, to kwestia uregulowan prawnych w polsce. Pani zaleciła mi 2 tabletki dziennie, nie czuje sie zle, a biore preparat juz od 1,5 tygodnia. Na razie 2kilogramy mniej i troche lżej, efektów ubocznych nie ma. ;)
          Wiec chyba bez obaw ;) tez troche spanikowałam
          • Gość: pyza IP: *.big.211.lannet.org 01.04.11, 07:48
            Witajcie też zakupiłam slim greenline 700 i właśnie zaczynam mam nadzieje że nie będę w 2% osób na które ten suplement nie działa. Nie lubie ćwiczyć a jeść uwielbiam i nie wiem co z tego wyjdzie będę pisała o wynikach, jeżeli zadziała bez diety to będę w szoku!
            • Gość: Marta IP: *.xdsl.centertel.pl 16.04.11, 05:12
              Ja stosuje Slim GreenLine 700 juz 3 tyg nie schudłam nawet kilograma wczesniej sama bez wspomagaczy schudłam 7 kg. Slim GreenLine 700 to kasa wyrzucona w błoto.
    • Gość: muszu IP: *.warszawa.supermedia.pl 21.03.11, 10:48
      Witam,
      Ja zawsze z przymróżeniem oka do tego podchodze, ale zawsze dam się namowic na "nowiści" teraz tez tak było z ta roznica jednak ze efekt jest widoczny, zaczelam tez cwiczyc i chyba wszystko razem zadzialalo:)) dokladnie polecam to wszystkim:))
    • Gość: annamariasmutna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 09:51
      Kolejny "super preparat" który odchudza tylko portfel.
      • Gość: Gabi IP: 205.193.50.* 06.05.11, 20:03
        Co za bzdura, mieszkam w Knadzie, wrzucilam do wyszukiwarki Slim Greenline i nawet jedna strona po angielsku sie nie wyswietla. Nikt nie slyszal o tym preparacie na tym kontynencie wiec zadne gwiazy nie stosuja tego preparatu do odchudzania.
        Banda oszustow!
        • Gość: kris IP: *.play-internet.pl 27.03.14, 09:21
          No widzisz w cywilizowanym swiecienie nie maja pojecia o zielonej kawie.W Polsce jest i nawet w tzw."trzecim swiecie" mam na mysli Tajlandie wiedza o co chodzi.Tylko w Taj. nie ma zielonych proszkow z kawy-jest odpowiednik Garcina Cambogia i zielona kawa w saszetkach.Stosowalem i schudlem 6kilo w dwa miesiace i przestalem brac tabletki i pic kawe bo mam niedowage 2kilol.Na jednych dziala na drugicg nie.I nie ma co sie czarowac wazne gdzie sie kupuje dany produkt-duzo jest podrob.Mozna mnozyc przyklady ale wspomne tylko o jednym. Alvoe 1litr-kosztuje normalnie 227zl-mozna zamowic i zaplacic 168zl (koniecznie musi byc kod kreskowy)a na bazarze w Gdyni sprzedaja za 150zl-czy to nie daje do myslenia???Pozdr.!!!
      • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 05.06.13, 19:38
        Niestety nie pomógł wcale. Stosowałam 2 miesiące ze zdrowym odżywianiem i intensywnymi treningami 4-5 razy w tygodniu. Porażka, pieniądze w błoto. NIE POLECAM!!!
    • Gość: Grazyna IP: *.150.139.8.internetia.net.pl 04.04.11, 11:35
      Witam, od kilku dni używam tych tabletek narazie zero wyników,ale czekam na cud - napiszę coś za tydzień...Pozdrawiam cierpliwych
    • Gość: kaska IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.11, 19:36
      nie dajcie sie nabrac, ja juz wyprobowalam wszystko chyba
      kiedys stosowalam meridie czy jak to sie nazywalo, i to dzialalo, ale wycofali nam to z aptek, niestety
      teraz moja kolezanka stewadressa przywozi ze stanow fajne tabletki za 45 dolarow, ktore faktycznie spalaja tluszcz i jedyna zasada jest nie jedzenie niczego tlustego od 18, powiem szczerze ze warto i lepiej niz wszystkie te cuda sprzedawana po pare stowek, a dzialanie zadne.
      sluze porada: newkasiaa@o2.pl
      • Gość: eva IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.11, 21:58
        no jasne skoro ze stanów to napewno super i właśnie takich durnot się wystrzegajcie moje panie
      • Gość: Agatka Kielce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 13:02
        Dokładnie w środę dostałam przesyłkę ze Slim Green Line 700 dzisiaj jest niedziela mam 3kg mniej . wcześniej byłam na diecie schudłam ponad 12 kg i później jak stanęła waga niczym nie mogłam jej ruszyć, więc zdecydowałam się na zakup tego produktu.Jestem zachwycona zostało mi jakieś 5kg do mojej wymarzonej wagi i myślę że nie będzie trudno .Po tabletkach jestem pełna energii, nie czuję głodu, nie mam ochoty na słodycze .Polecam ten produkt osobom które są już w trakcie odchudzania ...Pozdrawiam
    • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 19:46
      jasne, zobaczymy jak szybko to 5 kg nadrobisz z nawiązką..ludzie ale wy naiwni jestescie..wystarczy przejsc na zdrowa diete i troche si eporuszac a nie kombinowac z jakims dziadostwem..tym bardziej nie zrozumiem matki ktora ma wychowac dziecko a sama sie o swoje zdrowie nie zatroszczy tylko łyka świnstwo od którego mozna sobie narobic niezłych problemow zdrowotnych
      • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.11, 19:48
        poza tym po pewnym ip widac ze ktos tu sobe reklame robi i chce napedzic naiwnych klientów :/
        • Gość: kiniuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.11, 12:18
          kTOŚ kto umieścił ten temat zarabia na tym niezłą kasę. Wiem coś o tym sama umieszczam reklamy na forach a polega to na tym że piszę jako jedna z forumek np. o super tabletkach odchudzających po czym czekam na pierwszą odpowiedź i lecę dalej z koksem ładując kit że ja jako pseuda Ola próbowałam, potem jako Aga że super ten preparat działa i tak to się kręci a ludzie wierzą.
          Slim green line zapewne ma takie samo działanie jak linea i inne za dużo niższą cenę. ODRADZAM SIĘ NABIERAĆ!!!!
    • Gość: gosieńka IP: *.telpol.net.pl 14.04.11, 10:15
      Ludzie nie dajcie sie zwieść.. naprawde myslicie ze osoby, które tak pięknie piszą stosowały te tabletki? środek cud nie istnieje! bez diety i ćwiczeń nic nie osiągniecie, tylko wyciągają od Was kase.. bo tak własnie działa piar tej firmy!
    • Gość: kasia IP: *.sitel.net.pl 24.04.11, 22:20
      witam ja stosuje slim greenline 700 od trzech tygodni biore po 2 tabletki dziennie nie jem słodyczy po 18 juz nie jem dziennie cwicze na rowerku 45min plus steper i nie zrzuciłam ani kilograma :( Ci ktorzy wypisują ze schudli 5kg czy wiecej moim zdaniem to jest kłamstwo takze szkoda pieniedzy a nie jest to tanie napewno bede sie ubiegała o zwrot kasy :(
    • Gość: oszukana IP: *.elblag.vectranet.pl 26.04.11, 15:22
      Slim Greenline to jedno wilekie oszustwo. Preparat nie działa w ogóle równie dobrze można łykać witaminę C i czekać na efekty. Brałam dwa tygodnie do tego dieta i NIC!!!!! w dodatku wielki problem z odzyskaniem pieniędzy za ten szajs, bo Gwarancja jest tylko na stronie internetowej. Firma widmo!!!!!! NIE KUPUJCIE odchudzicie sobie tylko portfel!!!!!!!
      • Gość: ja to ja IP: *.brutele.be 30.04.11, 22:09
        dzieki dziewczyny ze ostrzegacie o maly wlos bym to lekarstwo kupila, pozdrawiam.
        mysle ze tylko dukan dziala
    • Gość: barbara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.11, 15:43
      witam, ja dałam sie namówić bo bardzo ładnie było opisane i dużo obiecane, i teraz żałuje bo nie schudłam ani kilograma mimo ze brałam 2 tabletki dziennie
      • Gość: wujek IP: 78.133.215.* 16.05.11, 10:00
        Co za shit..
        • Gość: julkakulka IP: *.warszawa.supermedia.pl 17.05.11, 19:31
          Cześć Dziewczyny, jestem zdziwiona negatywnymi opiniami o slim green line 700. Na mnie zadziałał rewelacyjnie, aż byłam w szoku.Pierwszy raz wypróbowałam suplement, znalazłam reklame w wysokich obcasach. Wcześniej stosowałam tą diete dunkana, którą któraś z Was polecała, oczywiscie zaczęłam tak chudnąć, że dostałam skrzydeł, tez każdemu mówiłam, nie trujcie się, przecież wystarczy przejść na tą diete. Była na niej 3 miesiące i mimo tego, że ją czasem troszkę oszukiwałam to schudłam pełne 10 kg, niestety jak tylko wróciłam do wzglednie normalnego jedzenia, zaczęłam powoli nabierać ciałka, minęly dwa miesiące i 13 kg wróciło, efekt jojo, jeszcze więcej ważyłam niż przed dietą. Załamałam się i przestałam wierzyć już w cokolwiek, potem kupiłam Slim Grenn Line 700, w ciągu miesiąca zrzucilam 9 kg i minął miesiąc a ja nic nie przytyłam. Metabolizm mi się zmienił, biegam do kibelka bardzo często, także /dziewczyny żadne ryzyko spróbujcie.Pozdarwiam i trzymam kciuki
          • Gość: angela IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.11, 22:53
            kolejny wpis reklamowy, żenada
            • Gość: julkakulka IP: *.warszawa.supermedia.pl 18.05.11, 09:15
              Sama jesteś żenada, to już nie można się podzielic swoimi doswiadczeniami, bo odrazu myslisz, że ja to reklamuje?Jestem szczęśliwa, bo udało mi się osiagnac taki wynik, weszlam na forum, żeby zobaczyc jak działa na inne kobiety i jakie są opinie, a Ty do mnie tak odrazu.Przeciez nikt ci nie każe tego uzywac, nie wierzysz, to nie wierz, tylko Twoja strata
          • > Wcześniej stosowałam tą diete dun
            > kana, którą któraś z Was polecała, oczywiscie zaczęłam tak chudnąć, że dostałam
            > skrzydeł, tez każdemu mówiłam, nie trujcie się, przecież wystarczy przejść na
            > tą diete. Była na niej 3 miesiące i mimo tego, że ją czasem troszkę oszukiwałam
            > to schudłam pełne 10 kg, niestety jak tylko wróciłam do wzglednie normalnego j
            > edzenia, zaczęłam powoli nabierać ciałka, minęly dwa miesiące i 13 kg wróciło,

Po prostu twoje "wzglednie normalne" jest zbyt tuczace jak na potrzeby twojego organizmu.

--
            Petycja - stop cenzurze internetu
            Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plyty bez szkody dla ukochanego Windowsa
    • NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TO - JAK NIE WIECIE POCZYTAJCIE O MARKETINGU SZEPTANYM.

TO WŁAŚNIE WSZYSTKIE TE "POZYTYWNE" WPISY

HEH EHE HE EH
      • Gość: JULKAKULKA IP: *.warszawa.supermedia.pl 18.05.11, 15:09
        NO CO ZA LUDZIE???PIERWSZY RAZ W OGÓLE WYPOWIADAM SIE NA FORUM I MAM NAUCZKE, ZE NIE MOZNA WYPOWIEDZIEC SIE POZYTYWNIE O PREPARACIE, JESZCZE podając jego nazwe, bo już się jest oskarżanym, myslalam, ze pomoge innym ale po co
        • Gość: chacha IP: *.elblag.vectranet.pl 02.06.11, 10:48
          Julkakulka bo już twój imei jest mocno podejrzany- jakos taki jak firmy oszusta.:))))))))) Zwrot pieniędzy za to gó... jest możliwy- ale nie tak jak piszą 100% tylko proporcjonalnie do liczby "zuzytych" tabletek" Ja wysyłałam trzy razy. Dwa razy do mnie wróicło- nie odebrali. Za trzecim napisałam że wnosze sprawe do sądu. Po kilku dniach na konic epojawiły się pieniądze- część.
    • Gość: Ewelina IP: 195.116.132.* 03.06.11, 21:03
      Hej. Jasne że nie każdemu to pomoże bo każdy z nas ma inny organizm jednemu potrzeba więcej czasu innemu mniej to już od was samych zależy co zrobicie. ja polecam ĆWICZENIA(bieganie, aerobik,jest mnóstwo ćwiczeń na internecie na zrzucenie wagi polecam zajrzeć) i na płaski brzuch 6 WEIDERA te ćwiczenia są bardzo skuteczne tylko trzeba w to włożyć trochę wysiłku i pracy a efekty będą zaskakujące już po 2 tygodniach. Ponadto można spróbować z octem jabłkowym przyspiesza spalanie zmniejsza wchłanianie można go pić rozrobionego z wodą (szklanka wody 2 łyżki soku obojętnie jakiego kolwiek i łyżkę octu) lub też wypróbować tabletki OCET JABŁKOWY
      najlepiej jest zrobić go samemu bo jest najzdrowszy wystarczy kilka jabłek obrać i skórę zalać wrzątkiem i odstawić pod przykryciem na 2 tygodnie.
      Rewelka. Jeśli któraś z Pań już to stosowała proszę o opinie
      Dziękuję
      I życzę powodzenia :)
    • nie wierzę i nigdy nie uwierzę w siłę i moc magicznych kapsułek. Jeśli chcę coś w sobie zmienić to tylko dzięki pracy własnej, motywacji i zmianie nawyków. Ostatnio rozmawialiśmy o tym na bhclub pl i teraz już wiem, że faktycznie nie ma co się faszerować chemią.... Zdrowie to podstawa!
    • Gość: kaskaaa IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.11, 20:59
      Ja kupilam sobie fast slim i okazalo sie ze to jakas tandeta z chin,
      nawet pol kilograma nie schudlam. Znajoma polecila mi kupic w USA
      Actislimfa, i dzieki temu schudlam 6,5 kg w tydzien a po dwoch juz 11kg,
      czyli realnie odchudzanie a nie oszukiwanie ze schudnie sie 30 kg w
      tydzien jak to maja do siebie wszystkie firmu wysylkowe. Niestety
      Actislimfa mozna kupic tylko w stanach i kanadzie, czasami ktos ma na
      forach , widzialam tez na allegro, wiec jesli ktos z was ma dojscie
      polecam goraco
      • Gość: nie reklama!!! IP: *.dynamic.mm.pl 15.06.11, 16:17
        kurcze jestem zdziwiona tak negatywnymi komętarzami... fakt ze nie schudłam 14 kg w 4 tyg jak to obiecywali ale mimo wszystko schudłam ponad 7 kg dzięki slim greenline 700.
    • Gość: MarzeRusk IP: *.centertel.pl 19.06.11, 17:47
      baju baju:)
      kupilam to i nawet 1 kg nie udalo sie pozbyc, wiec nie sciemniamy:))
      odeslalam im i do dzis nie otrzymalam zwrotu pieniedzy.
      Kolezanka przywiozla mi ze stanow Actislimfa i dzieki temu udalo mi sie pozbyc pare kg w dwa tygodnie.
      Niestety nie ma tego u nas, ale smialo mozna szukac na forach i allegro, bo juz gdzies czytalam ze czasami mozna kupic.
      Przynajmniej efekty widac.
    • Gość: Kacha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.11, 09:37
      Wielki kit, kupiłam, stosowałam i nic. Może mają dobra reklamę i dobrze bajer wciskają ale skuteczność żadna. Jak chcecie się pozbyć kilku stów to polecam!!
      • Gość: nie reklama!!! IP: *.dynamic.mm.pl 20.06.11, 14:38
        jak już pisałam brałam slim greenline 700 i schudłam ponad 7 kg ale z racji tego że gwarancja była na 14 złożyłam reklamacje w czwartek 9 czerwca i zamiast zwrotu pieniędzy chciałam przesłanie drugiego opakawania [b]za darmo![b] i dziś 20.06 mi je przesłali mam nadzieje że dzięki temu schudne przynajmniej kolejne 7 kg. naprawde jestem zdziwiona że niektórzy piszą że ten preparat nie działa. Na mnie na szczęście działa :)
        • Gość: OSZUŚCI!!!!! IP: *.elblag.vectranet.pl 20.06.11, 20:20
          jasne:))))))) w dodatku odmładza dodaje chęci do życia, wyprowadza psa na spacer, odrabia z dziećmi lekcje. Skończcie to bajerowanie- przysłali nowe opakowanie gratis:))))))))))))))))))))) jacy filantropi. A jak kase maja zwrócic to nie wiedza jak paczkę odebrać tylko odsyłaja spowrotem. Kasę oddadza i owszem ale nie całość jak pisza tylko część za to co się im odeśle. Taki dobry i rewelacyjny ten środek tylko cena spadła już o 30% w stosunku do początkowej. NIE WCISKAJCIE LUDZIOM KITU TO DZIADOSTWO ODCHUDZA JEDYNIE PORTWEL!!!!!!!!! NIC WIĘCEJ
          • Choć jest to forum o tabletkach których nie stosowałam postanowiłam się wypowiedzieć ponieważ większość dostępnych w aptekach stosowałam i muszę przyznać że bez zmiany odżywiania żaden nie pomaga.Bardzo lubię słodycze i na to nic nie pomaga nawet reklamowany chrom.Ja schudłam na diecie Dukana 12 kg do tej pory (od stycznia 2011) nie jem makaronu,ziemniaków,ryżu,pieczywa,ale zaczęłam jeść słodycze i to nie w małych ilościach i przytyłam tylko 3 kg.Choć zewsząd mówią że po tej diecie można chorób się nabawić to ja i tak staram się ją trzymać bo z produktów ze skrobią jest mi najłatwiej zrezygnować.
    • Gość: renata IP: *.toya.net.pl 10.09.11, 10:44
      to zwykle oszustwo-uwaga dla tych,ktorzy chca zasiegnac informacji o tym produkcie,sms kosztuje 30 zl.
      • Gość: Ewka IP: *.miedzychod.mm.pl 23.04.12, 19:35
        Słuchajcie Kobiety. Po przeczytaniu tego forum omal nie spadłam z krzesła ! CZego wy oczekujecie, na litość Boską! Wiadomo że ŻADEN ale to żaden suplement nie przyniesie żadnych rezultatów, jeśli nie zastosujecie dodatkowo jakiejś diety, nie ograniczycie słodyczy, tłuszczów. Te tabletki stosowałam ponad 2 miesiące i nie wciskajcie kitu że nie działają. Działąją! Oczywiście nie ŻARŁAM tyle i zupełnie zmieniłam posiłki. Jadłam pięć posiłków dziennie ale w małych ilościach- byle nie czuć głodu. Dodatkowo stosowałam te tabletki slim greenline 700 i przy ich pomocy schudłam 18 kg. I jestem zadowolona. Oczywiście teraz muszę uważać co jem i nie objadam się żeby nie nadrobić z powrotem kilogramów. Ja polecam ten produkt dla osób które mają trochę ciałka do zgubienia. Ale nie zapominajcie o współpracy z nim. Nic za darmo, nie ma łatwo. trzeba cos od siebie także dać . Pozdrawiam!
    • Gość: helen IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.13, 09:21
      kupilam ten preparat , wziełam go 3 razy i przestalam. mam strazne biegunki po tym ,nie wiem czy tylko u mnie tak sie to obiawja? moze i faktycznie sie po tym chudnie ale poprzez ubikacje .wg mnie to poprostu silny srodek na przeczyszczenie i tyle

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.