Dodaj do ulubionych

Błonnik w odchudzaniu

• lavender334 Re: Błonnik w odchudzaniu 17.10.11, 11:35
      Ponieważ mam kłopoty z przemianą a próbowałam już wielu sposobów zakupiłam błonnik z ananasem +CLA z Biogarden. Nadal wielkie nic. Postępu zero. O ile wpisy tutaj moich poprzedników to nie reklama to mam ogromne wątpliwości co do skuteczności tego specyfiku. Korzystam także z otrębów owsianych ( z mlekiem, serkami, jogurtami) z siemienia lnianego zmielonego, śliwek suszonych, wody z octem jabłkowym, z cytryną, jem dużo jabłek, warzyw i brzuch mam zawsze wydęty jakbym zjadła garnek bigosu.Nieczęsto daję się namówić na zakupy w aptekach podobnych cudów ale jak już to zawsze żałuję bo nic nie dają. Żeby nie było to ćwiczę ok. godziny dziennie średnio co drugi dzień.No co mam jeszcze zrobić?????!!!!!
    • Gość: Anka Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.dynamic.chello.pl 06.11.11, 13:00
      Błonnik jest wspaniały, ja jem owoce i warzywa w dużej ilości, bo lubię i świetnie działają, a także często jem dania obiadowe Profibry kopytka, pyzy, kluski śląskie z dodatkami, bo mają dużo błonnika. Chyba dzięki wodzie i błonnikowi nie mam już problemów trawiennych, ale też staram się nie przesadzać z jego ilością, bo najważniejsza jest równowaga :)
    • janfranco1 Re: Błonnik w odchudzaniu 31.12.11, 00:25
      Ten kto to sprzedaje... Natomiast błonnik w odchudzaniu jest jak najbardziej pożądany i to z kilku powodów.
      1. pęcznieje w żołądku za sprawą soków trawiennych więc wypełnia żołądek
      2. w jelitach działa jak przepychacz, zabiera ze sobą większość pozostałości niestrawionych i w ten sposób oczyszcza jelita
      3. wraz z wodą wchłania wiele toksyn, a ponieważ jest niestrawny dla ludzkiego przewodu pokarmowego toksyny wraz z błonnikiem są wydalane.
      ma jeszcze wiele pomniejszych i mniej znaczących ról...
      --
      www.dietek.pl- Nowy wymiar odchudzania
      • Gość: 15kilomniej Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 07:33
        Kilka dni temu podjąłem wyzwanie: schudnę 15 kg! Cel mam zamiar osiągnąć po prostu w miarę mądrze się odżywiając i wykonując proste ćwiczenia. Mam nadzieję, że uda mi się udowodnić, iż jest możliwe zrzucić zbędne kilogramy bez jakiś super wymyślnych diet, karnetów do fitness/siłowni itd... Zapraszam do śledzenia postępów pod adresem: 15kilomniej@blogspot.com
        Pozdrawiam!
      • Gość: 15kilomniej Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 07:34
        Kilka dni temu podjąłem wyzwanie: schudnę 15 kg! Cel mam zamiar osiągnąć po prostu w miarę mądrze się odżywiając i wykonując proste ćwiczenia. Mam nadzieję, że uda mi się udowodnić, iż jest możliwe zrzucić zbędne kilogramy bez jakiś super wymyślnych diet, karnetów do fitness/siłowni itd... Zapraszam do śledzenia postępów pod adresem: 15kilomniej.blogspot.com
        Pozdrawiam!
    • Gość: bylem na diecie Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.14, 13:15
      stosowałem błonnik w odchudzaniu.Ogólnie błonnik przydał mi sie w zrzuceniu malej ilosci tluszcz u z okolicy pasai bioder.Jest przydatny w środkowej i koncowej fazie odchudznia.mój zestaw na odchudzanie na lato: błonnik+l-glutamina+thermo speed+kawa.efekty bardzo dobre dieta polegala na tym ze obiad jadlem o godz.19.00, przed obiadem kilka szklanek wody i odrobina blonnika.Z rana pilem kawe i pol kostki twarogu chudego.L-glutamina wg.ulotki a thermo-soeed dodawalem do kawy rano.Raaz w tygodnu jadlem wszystko do syta żeby przyspieszyć metabolizm.Ćwiczylem raz w tygodniu na silowni i pracowalem fizycznie.rezultat 15 kg dół i bardzo malo w pasie.Błonnik kupilem tani nie firmowy.
    • Gość: modnapanna Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.146.224.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.06.14, 09:59
      to nie moda, błonnik działa i tyle. U mnie sprawdza się błonnik biogarden, kupuję od 3 czy 4 lat i biorę go np. przed okresem albo jak mam okres napadu głodu. Wystarcz 2-3 tabletki popić 1-2 szklankami przegotowanej, letniej wody i 2-3 godziny nie masz ochoty na jedzenie. Oczywiście jeść trzeba więc nie działa to cały czas ;) ale i tak pomaga utrzymać wagę lub schudnąć.
    • crawly89 Re: Błonnik w odchudzaniu 04.06.14, 15:27
      Ja polecam błonnik witalny. Sama stosuję, nie tylko wspomaga odchudzanie ale także chroni nasz układ pokarmowy, przyspiesza metabolizm, oczyszcza jelita. Polecam jeszcze tą stronę www.zielarka.com.pl/sklep/produkty/suplementy-diety/blonnik-witalny-babka-plesznik-i-jajowata
      • 35klara Re: Błonnik w odchudzaniu 17.10.14, 16:18
        a ja kupuje błonnik w mapie zdrowia. mieszanka nasion babki płesznik i łuski babki jajowatej. efekty super. pozbyłam się zaparć i czuję się lekka. dzięki pęcznieniu nasionek w żołądku nie podjadam między posiłkami i teraz tylko widzę jak chudnę. dają gwarancję satysfakcji i mnóstwo porad jak sobie pomóc.
    • Gość: monia6523541. Re: Błonnik w odchudzaniu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.14, 21:22
      Ja jakoś nie potrafie się zmotywować aby regularnie uprawiać sport. Od jakiegoś czasu jem codziennie błonnik witalny www.sklep-vitality.pl/produkty-sypkie/455-blonnik-naturalny-360g-witalny.html i dodatkowo biorę zieloną kawę w kapsułkach dokładnie tą www.sklep-vitality.pl/409-green-coffee-1600-800mg-90-kapsulek.html
      Do dnia dzisiejszego przez ok 2,5 miesiąca schudłam 8 kg mam nadzieje, że na tym nie stanie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka