• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

probalance Dodaj do ulubionych

• 22.04.11, 17:08
    Witam,

od jakieś czasu borykam się z problemem tycia. W związku z tym zaczęłam zażywać ProBalance aby odkwasić organizm. Lek ten poleciła mi sprzedawczyni w aptece zielarskiej. Z racji tego, że nie można wiele znaleźć w Internecie na temat tego leku, chciałabym zadać pytanie czy może ktoś z Was też go zażywa, jak się po nim czujecie i czy nie macie jakiś działań ubocznych. Biorę go od wczoraj i jedyne co mogę powiedzieć to, że nie chce się jeść, a zwłaszcza słodyczy. Bardzo prosiłabym o informację.

Pozdrawiam, Agnieszka
    • Gość: Paula IP: *.bb.sky.com 17.05.13, 00:21
      Sama używam probalance już od jakiegoś czasu i przy rozsądnym jedzeniu schudnąć w dwa miesiące 6 kilo. Polecam jednak dołożyć do tabletek jakieś ziołowe herbatki oczyszczajace nawet zielona cherbata daje radę bo jak się chudnie to się uwalniaja toksyny które były rozpuszczone w tłuszczu i należy je wyplukiwac bo inaczej samopoczucie kiepskie i głowa boli
      • Gość: Darek IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.13, 19:31
        Witam.
        Sprzedam oryginalne PROBALANCE oraz inne suplementy diety firmy LR.
        więcej inf :
        dariusz.pajdzik@wp.pl
        502829154
        • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.14, 09:21
          witam zawsze borykałam się z wagą stosowałam różne diety rózne tabletki chudłam ale potem był efekt jojo zazdrosciłam innym dziewczyną że mają figury ja zawsze chowałam się pod luznymi koszulkami albo bluzami od momentu gdy poleciła mi moja kochana siostra pro -balance nie wierzyłam ale zaczełam go zażywać biore go już od 3 miesiecy jestem zadowolona i wiem ze jest oryginalny schudłam już 7 kg jestem zachwycona mam nadzieje ze w lecie założe sobie wymarzoną sukienkę pozdrawiam acha i też jestem w posiadaniu tych produktów które polecam osobą takim jak ja .jezeli ma ktoś ochotę spróbować pro balance oto mój tel 500-138-630 pozdrawiam!!!!
    • Gość: Ola IP: *.play-internet.pl 17.08.13, 17:45
      Witam , wiem co nie co o ProBalance. Sama zażywam nie w celach odchudzających tylko tak dla siebie . Jest niesamowity. Nie ma skutków ubocznych ponieważ to tylko suplement diety. Zawiera minerały które nie tylko wpływają na wnętrze organizmu ale i jest dobry dla włosów skóry i paznokci. Jedyne co moze spowodować to przeczyszczenie ale tylko w przypadku przedawkowania . ;)
      Pozdrawiam ,
      konsultantka Firmy LRworld
      • Gość: Asia IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.13, 19:12
        Witam. Ja tez bede zazywac te cenne suplementy. Od niedawna jestem konsultantką LR, osobiście interesuje sie żywieniem zdrowym. Studiowałam dietetykę. Zobaczymy co z tego produktu wyniknie dla 21-letniego organizmu :)
    • Gość: robert81 IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.14, 10:36
      Wszystko zależy od produktu i firmy. Jednym z najczęściej polecanych jest ProBalance firmy LR, który odkwasza organizm. Wspomniany produkt zażywa się 3 razy dziennie po 4 tabletki. Kuracja powinna trwać 3 miesiące. Warto jednak podczas zażywania kontrolować zakwaszenie specjalnymi paskami.
      Odkwaszanie organizmu to jeden z wielu ważnych kroków jakie należy wykonać by osiągnąć maksymalne efekty przy odchudzaniu. Złe samopoczucie, osłabienie, poszarzenie skóry, rozdrażnienie to często objawy braku równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Poniżej link do strony z tym produktem www.kosmetykisklep.info/probalance-lr-sole-mineralne-dla-twojego-organizmu/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.