Liposukcja ultradźwiękowa- warto???

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.play-internet.pl

No właśnie warto ??? czy to tylko służy lekkiemu modelowaniu sylwetki u osób prawie szczupłych, czy rzeczywiście może sobie to zafundować osoba grubsza i zobaczy jakies efekty?
    bo przy innych zabiegach typu velashape piszą o 2 cm mniej w obwodzie, co w moim przypadku nie miałoby sensu i wtedy jest to tylko dla szczuplejszych osóbaby poprawić jędrność.
    a mnie interesuje liposukcja ultradźwiękowa dla grubszych, nie otyłych ale tak jak ja. 180 cm i 85 kg. po 2 małych dzieci, czyli głównie brzuch, uda i pupa.
    • IP: 83.218.113.*

Gość: kasia 02.08.11, 12:23 Odpowiedz
      Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
      Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealna-figura.eu), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam
      • 02.08.11, 12:42 Odpowiedz
        Całe życie się nie odchudzam, bo przed ciążami byłam szczuplejsza o prawie 15 kg. teraz muszę wrócić do tej formy, a mam słabą wolę by trzymać rygor diet i chcę to jakoś wspomóc.
        kazda grubsza osoba zna podstawowe zasady odchudzania, ruch i dieta. PROŚCIZNA ???
        gdyby to było takie łatwe nie byłoby tych wszystkich diet cud , urządzen itd.
        ja się pytam konkretnie o zabieg liposukcji ultradźwiękowej, o nic innego.
    • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: Woman 26.08.11, 03:41 Odpowiedz
      Jasne, że warto, jeśli jest to prawdziwa liposukcja ultradźwiękowa VASER, a nie jakis masaż ultradźwiękowy, który zmiejsza co najwyżej....stan konta pacjenta.....
      Więcej o VASER:
      www.dermamed.com.pl/VASER_-_rewolucja_w_liposukcji_NOWOŚĆ!_a116.html
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: Wanda 15.03.12, 00:30 Odpowiedz
        My wszystkie zainteresowane liposukcją ultradzwiękową nie dysponujemy sądzę TAAAKĄ kasą.
        Policzyłam, że to z 60 tys. byłoby. Ja chcę w jakimś gabinecie kosmetycznym np. z jakąś ofertą grupową max 1 tys. Niestety czytam o przeciwwskazaniach, które dotyczą mojego przypadku czyli nadczynności tarczycy i to taki poważny stan gdzie biorę hormony a także dożylnie sterydy ale śledzę opinie na ten temat. Nie będę w tej chwili ryzykowałała lecz czytam i marzę aby móc coś zrobić dla swojego wyglądu.

Gość: Ania 30.01.13, 22:14 Odpowiedz
        Wykupilam na grouponie kiedys 5 zabiegow w Krakowie w Centrum Bonarka (nie pamietam nazwy salonu) i jednoczesnie bylam na zbilansowanej diecie 1500 kcal/5 posilkow dziennie z kalorynki. Wtedy efekt faktycznie byl i brzuch mi sie duzo zmniejszyl. Niestety potem po przerwaniu diety wszystko wrocilo i teraz brzuch mam jeszcze wiekszy niz mialam wczesniej.

Gość: Honorata 11.03.13, 20:41 Odpowiedz
        Mi zrobił liposukcję Vaser doktor Rafał Świder Z DermaMed i jestem bardzo zadowolona. Mój brzuch wygląda teraz bardzo dobrze. To świetny specjalista i jeśli ktoś szuka kogoś sprawdzonego to polecam :)

Gość: Beata 15.09.11, 09:49 Odpowiedz
      Czytając twój post przeżyłam deja vu, też miałam podobny problem po urodzeniu dzieci i szukałam opinii o liposukcji ultradźwiękowej. U mnie największym zmartwieniem były grube uda i duże pośladki. Pod wpływem koleżanki z pracy, gdy ujrzałam na wiosnę, jak dobre efekty dały u niej te zabiegi, zdecydowałam się w sierpniu za jej poleceniem na serię zabiegów w Vip Studio Redukcji Cellulitu i Modelowania Sylwetki z Krakowa. Zakończyłam już moją serię 6 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej połączonej z drenażem limfatycznym i efekty przekroczyły szybko moje wyobrażenia tzn. straciłam więcej cm w udach i pupie niż na początku zakładałam. Szczególnie widać to po moich starych spodniach, które teraz wiszą mi na pupie i są luźne na udach. Już ich nie wkładam :-)

Gość: zawiedziona 15.09.11, 18:06 Odpowiedz
        Hej, jestem po 5 liposukcjach ultradźwiękowych i żadnych efektów :((((. Mialam wykupionych 6 zabiegów ale tak się zniechęciłam brakiem jakiejkolwiek różnicy że darowałam sobie ostatnią wizyte. Stracone 500zł . Oferta z grouponu Dermedik Kraków.
        Zabieg trwa tam 20 minut, teraz doczytałam że powinien trwać ok 60 minut . I tak jest za późno. Kasa zapłacona a brzuch jaki był taki został. Porażka
        • IP: *.lublin.mm.pl

Gość: ola 15.09.11, 20:21 Odpowiedz
          skoro nie ma żadnych efektów, to staraj się o zwrot kasy!
          • IP: 178.73.48.*

Gość: skuteczny 07.04.12, 16:26 Odpowiedz
            Witajcie. Sprawdźmy kto jest nie zadowolony?? Każda zmiana wymaga czasu, dużej ilości zabiegów 5 - 20razy, działań wspomagających - 2 litry wody dziennie! oraz ograniczenia słodyczy i tłustych potraw. Jak spełnimy warunki, efakty przyjdą... Czy osoby niezadowolone spełniły wszystkie warunki? Bez solidnej pracy nie będzie efektów!
        • IP: *.31.94.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gość: Halinka 28.04.12, 18:08 Odpowiedz
          nieprawda ja jestem bardzo zadowolona z dermediku w krakowie!!właśnie ze widac równice!!5 zabiegów to za malo!po miesiacu od pierwszego zabiegu wydac pierwszy efekt!!wytrwalosci zanim zacznie pani kogos oskarzac!
      • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: odchudzona_na_lata 07.11.12, 15:19 Odpowiedz
        Potwierdzam, warto to zrobić jeśli chce się pozbyć cellulitu oraz tłuszczyku. Mi się udało osiągnąć sylwetkę sprzed lat i niesamowicie się cieszę! Opłaciło się poczekać. Sam zabieg nie jest nieprzyjmeny, cena w porządku. Robiłam go u pani Moniki w Studio Piękna w Krakowie. Gabinet znam od dawna, ale to był pierwszy mój poważny zabieg (nie wliczając manicure/pedicure ;) ale jestem pozytywnie zaskoczona!
    • IP: *.icpnet.pl

Gość: Kaśka01 28.09.11, 15:11 Odpowiedz
      a ja jestem bardzo zadowolona :-) trafiłam na naprawdę dobry salon w Poznaniu, gdzie zajmują się w danej chwili tylko i wyłącznie jednym pacjentem. Bardzo sympatyczna obsługa klienta, i mega konkurencyjne ceny... po sześciu zabiegach na brzuszek, straciłam 5cm w obwodzie brzucha, a pomiar tkanki tłuszczowej wykazał stratę aż 18milimetrów!!! jestem bardzo zadowolona i mogę ich polecić z czystym sumieniem - nazywają się Lipocenter Cosmetology, a znajdują się na grunwaldzie w Poznaniu.. z tego co wiem, to mają obecnie ofertę rabatową -50%, mnie się udało skorzystać :-))

Gość: anka 05.10.11, 07:55 Odpowiedz
      jeżeli masz do wyrzucenia ssporą kasę to proszę bardzo.Totalna bzdura po 6 zabiegach straciłam......3 cm.super reklamują że od5 do 8 zapomnij!!!!!!!!!!!!
    • IP: *.multimo.pl

Gość: bietka 05.10.11, 18:11 Odpowiedz
      Jedynie wysiłek fizyczny i dieta odchudza cię skutecznie.
      Wszystkie inne metody powoduję jedynie chudnięcie portfela !
      • IP: *.star.net.pl

Gość: chudzinka 11.10.11, 17:07 Odpowiedz
        daruj sobie to pierdzenie smutkiem, ludzie konkretnie się pytają jakie są efekty tego zabiegu a nie o twoje osobiste filozofie na temat sensu życia.
        • IP: *.multimo.pl

Gość: b ietka 12.11.11, 15:51 Odpowiedz
          > daruj sobie to pierdzenie smutkiem, ludzie konkretnie się pytają jakie są efekt
          > y tego zabiegu a nie o twoje osobiste filozofie na temat sensu życia.

ooooo!!!
          Odezwał się naganiacz przerażony słowami prawdy i możliwością utraty zysków!!

Gość: Aga 12.10.11, 22:01 Odpowiedz
      Jestem po 5 zabiegach, efektu nie ma żadnego, a nie mam dużej nadwagi ani grubej tkanki tłuszczowej. Choć może to akurat moja wina. Rozmawiałam ze znajomą kosmetolog i powiedziała mi, że problem może tkwić w tym, że nie byłam w stanie wmuszać w siebie za każdym razem 2 litrów po zabiegu. Niestety nie mogę tyle pić, choruję na ciężkie migreny i wmuszanie płynów nasila u mnie ataki. Starałam się pić więcej, ale jak widać jeśli się wypije 1,5 litra zamiast dwóch to już zabieg nie zadziała. Dziękuję za taką skuteczność:/
      • IP: 178.73.48.*

Gość: skuteczny 07.04.12, 19:08 Odpowiedz
        5 zabiegów to minimum - minimum! Powinno być ok.10 - 20 razy dla dużej skuteczności. Pytanie też ile minut trwa zabieg.

Gość: Zawiedziona 06.05.12, 20:26 Odpowiedz
        Mam zle doswiadczenia. Sylwetka przemodelowana ale niekorzystnie...dawniej na udach mialam twardy gladki tluszczyk teraz po rozbiciu struktury komorek mam pomaranczowa skorke w najgorszym wydaniu...i uda stracily jedrnosc. Nie mowie juz o brzuchu.. To trwale uszkodzenie komorek w jednym miejscu spowodowalo ze organizm zaczal je produkowac w nowych miejscach... Dziewczyny po prostu cwiczcie spacerujcie tanczcie i nie objadajcie sie slodyczami.. Nie ingerujcie bez sensu w organizm....szczegolnie w strukture tak delikatna jak wlasna choc niechciana tkanka....ultradzwieki dzialaja na bardzo bardzo maly fragmencik skory, w tym miejscu niszczona jest tkanka tluszczowa... I jeszcze jedno nie wiem dlaczego ma byc niszczony jedynie tluszcz a nie np kosc na biodrze.. Bol jest spory....
        Tak naprawde sa to nowe urzadzenia... Do tego czesto obsluguja je przyuczone osoby...
        • IP: *.free.aero2.net.pl

Gość: mkk 17.06.12, 11:43 Odpowiedz
          Organizm nie produkuje komorek tluszczowych w nowych miejscach, tylko wypelnia mocniej te ktore zostaly, stad sie biora deformacje i efekt cellulitu.
      • 31.01.13, 15:50 Odpowiedz
        Jestem zdziwiona tym, co piszesz. Ja też cierpię na migreny i akurat poradzono mi na tę dolegliwość przyjmowanie dużych ilości płynów.
    • IP: *.tu.kielce.pl

Gość: Vegabutik 13.10.11, 17:07 Odpowiedz
      Uważam, że jeżeli osoba jest szczupła to na prawdę nie warto tego stosować, co innego jeśli ktoś jest "masywniejszy".

Gość: ka 13.10.11, 21:09 Odpowiedz
        a ja się z kolei nie zgodzę z Tobą. miałam to dokładnie wytłumaczone i tak naprawdę nie jest to klasyczna metoda utraty wagi dla puszystych, tu bardziej chodzi o likwidację cellulitu z miejsc, gdzie się on osadza, czyli boczki, tylna część ud itp, itd. Wiadomo, że im więcej tłuszczyku tym więcej można stracić, ale generalnie ta metoda ma zwalczyć nasze ludzkie niedoskonałości w miejscach, z których ciężko te "oponki" usunąć.

Gość: babajaga 16.10.11, 12:01 Odpowiedz
          Niektórzy w liposukcji ultradźwiękowej wypatrują cudu. A tu proste prawa fizyki się kłaniają.
          Każdy człowiek ma metabolizm zamykający się w cyklu dobowym. Czyli to co zjadasz musisz spalić lub przyswoić w ciągu doby. Cały nadmiar nie odparowuje ot tak sobie , tylko odkłada się w postaci sadełka. 100 gram czystego tłuszczu to ok.900 kalorii. Jeśli wyciśniemy z siebie 100 gram sadełka do krwiobiegu w czasie liposukcji, to musimy to w jakiś sposób spalić. Jeśli tego dnia w swoim życiu nic nie zrobimy, to ten dodatkowy tłuszcz w naszym krwiobiegu po prostu odłoży się w innym miejscu. Najlepiej tego dnia nie jeść żadnych węglowodanów i tłuszczów. Można napchać się białkiem i warzywami, ale nie typu fasola czy groch. A jak do tego zrobimy dwugodzinny marsz (ok.5 km dla osoby o wadze 60 kg) , to możemy być pewni, że ten wyciśnięty tłuszczyk nigdzie się nie odłoży. Na większe porcje niż 100 gram przy jednorazowym zabiegu raczej nie ma szans. Normalna przeciętna kobieta więcej nie spali a niektóre nawet mniej. Żeby w ten sposób spuścić 1kg trzeba minimum 10 sesji przy dużym samozaparciu . Dla 10 kg trzeba przeprowadzić minimum 100 zabiegów. Rachunek jest prosty.
          Konieczność wypijania zwiększonej ilości wody nie ma żadnego związku z chudnięciem. Moim zdaniem chodzi raczej o zwiększenie objętości krwi i limfy, żeby zapobiegać zatorom tłuszczowym, które w skutkach mogą być śmiertelne, jak każdy inny zawał czy udar.( wykonujący zabieg powinni o tym informować). Jeśli ktoś ma nadwagę rzędu 20 czy 30 kg i w ten sposób chciałby się odchudzić ( albo raczej odtłuszczyć), to musi uzbroić się w cierpliwość. Biegając na zabiegi 2 razy w tygodniu może to potrwać kilka lat i kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Lepiej w takiej sytuacji rozważyć odsysanie tłuszczu albo zakupić sobie urządzenie i bawić się w to w domu samemu. Myślenie zawsze jest lepsze niż ślepa wiara.
    • IP: *.aster.pl

Gość: ania 17.10.11, 16:18 Odpowiedz
      Moim zdaniem warto. miesiąc temu byłam na kilku zabiegach liposukcji ultradźwiękowej. W spa Filozofia Zmysłów wykupiłam pakiet kilku zabiegów. Pakiet ten połączony jest z konsultacją dietetyka, który ustalił mi dietę, a by wspomóc efekt zabiegów. i przyznam szczerze efekt jest imponujący! nie wiem jak duża w tym zasługa liposukcji, czy większa przemiłej pani dietetyk, która powiedziała mi jakie popełniam błędy w odżywianiu i dała kilka cennych rad co powinnam jeść, a czego unikać oraz rozpisała dietę. Nie wiem co bardziej przyczyniło się do tego efektu, najważniejsze, że teraz mam rozmiar o dwa numery mniejszy i jestem bardzo szczęśliwa!! polecam bardzo! najlepiej w pakiecie z konsultacją u dietetyka, tak jak miałam ja w Spa!

Gość: OLA 29.10.11, 14:58 Odpowiedz
        Witajcie, mam do sprzedania kupon na jeden zabieg liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem w Warszawie (Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura, Al. Jerozolimskie 65/79) za 79 zł. Kupiłam go okazyjnie na Grouponie, ale teraz pilnie zbieram na wyjazd w Alpy i sprzedaję wszystko, co się da ;) Groupon ważny do 29 stycznia 2012. Zabieg wykonywany jest na jedną wybraną część ciała: ramiona, uda, pośladki, brzuch, kolana, łydki lub boczki. Po wykorzystaniu Grouponu możliwość wykopowania kolejnych zabiegów liposukcji z dermomasażem za jedyne 70 zł / zabieg. W razie zainteresowania zakupem proszę o kontakt mailowy jolazeb@wp.pl

Gość: kroliczek 04.11.11, 14:29 Odpowiedz
          Ja się zapisałam na shapeLX w Spa CeCe. Słyszałam o tym dużo dobrego i się skusiłam, przekonały mnie efekty podobnych zabiegów u mojej znajomej. Byłam na jednym jak do tej pory i jestem bardzo pozytywnie po nim nastawiona bo delikatny efekt ja już zauważam. Skóra jest lepiej napięta, wygładzona, narazie się nie mierzyłam ale widać gołym okiem różnicę. Także generalnie polecam, nie jest to czasłochłonne a efekty są zdecydowanie. Może i to nie metoda na dużą nadwagę, ale na wymodelowanie sylwetki na pewno.
        • IP: *.Netcominternet.pl

Gość: Sprzedam kupon 19.07.12, 19:14 Odpowiedz
          Witam,
          mam do sprzedania kupon na 25 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem na wszystkie partie ciała (Częstochowa). Cena katalogowa to tysiąc złotych, ja wyprowadziłam się z Częstochowy i nie wykorzystam ich. Ważność kuponu to pół roku.
          Pozdrawiam Anka 530398701

Gość: sprzedam 19.07.12, 19:15 Odpowiedz
            Witam,
            mam do sprzedania kupon na 25 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem na wszystkie partie ciała (Częstochowa). Cena katalogowa to tysiąc złotych, ja wyprowadziłam się z Częstochowy i nie wykorzystam ich.Sprzedam za 600 zł. Ważność kuponu to pół roku.

Gość: Toure 14.01.13, 21:51 Odpowiedz
          Moim zdaniem jak najbardziej warto, ale trzeba zwrócic uwagę na miejsce gdzie się to wykonuje. W moim przypadku przed wyborem odpowiedniego gabinetu zrobiłam mega duży rekonesans, popytałam znajome itp. Skończyło się na Instytucie Piękna Woronicza 33 w Warszawie i nie żałuje. Natomiast co do samej liposukcji to skutecznie pozwala pobyć się nadmiernego tłuszczyku kilogramów, którego niestety miałam za duzo:)

Gość: babajaga 11.12.11, 10:33 Odpowiedz
        Aniu, to chyba jednak bardziej zasługa diety. Bez niej prawdopodobnie nic byś nie schudła.
    • 10.11.11, 11:57 Odpowiedz
      Czeeeeść:)
      Warto, naprawde warto, daje bardzo duże efekty, chodź nie są tanie, tzn ja moge pozwolić sobie na to bo mam karte na taką właśnie liposunkcje, koleżanka mi poleciła kupić karte B&H i płace za te zabiegi normalnie grosze, podam Ci namiary www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Medycyna-estetyczna/likwidacja-tkanki-tluszczowej/liposukcja/Liposukcja-ultradzwiekowa2
      odnośnie zabiegów to dają jędrność, a na widoczny spadek wagi trzeba być cierpliwym, ja miałam tak około 2-ch miesięcy ale naprawde warto czekać na rezultat;)
    • 29.11.11, 10:36 Odpowiedz
      Ja właśnie zaczęłam stosować zabiegi z tego co się dowiadywałam warto ale należy pamiętać, że takim zabiegom również trzeba pomagać i warto zacząć troszkę się ruszać i lepiej odżywiać. Ja sobie robię brzuch plus boczki płaczę 400 zł ale do tego za 50 zł robię sobie masaż wyszczuplający - wszystko na miejscu w salonie Viviean w Łodzi - co do liposukcji jestem po pierwszym zabiegu więc efektu nie ma jeszcze jako takiego znacznego ale bardzo podobał mi się masaż :D:D
    • 03.12.11, 13:59 Odpowiedz
      Zabieg kierowany jest szczególnie do osób z większą ilością tkanki tłuszczowej, ponieważ osoba wykonująca zabieg musi uchwycić fałdkę by nie kierować głowicy w kierunku kości. Wyjątkowo dobre efekty obserwujemy przy połączeniu zabiegu liposukcji ultradźwiękowej z radiofrekwencją gdzie wstępnie rozluźnia się tkankę tłuszczową i upłynnia komórki tłuszczowe, następnie rozbija się tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków, później wracamy do radiofrekwencji w celu zwiększenia metabolizmu w tkankach, przyspieszenia pracy układu limfatycznego oraz w końcowej fazie – pozbycia się uwolnionego tłuszczu.

Liposukcja ultradźwiękowa stosowana samodzielnie jest u nas w salonie polecana głównie do "walki" z cellulitem.

Pozdrawiam
      --
      Salon Brilliance Tychy - fotodepilacja i kosmetyka

Gość: taka jedna 09.12.11, 15:06 Odpowiedz
      Ja bym się z chęcią pozbyła tłuszczu z ud ale nie podoba mi się opcja, że wyssany tłuszcz będzie mi krążył po żyłach :(
      www.zdrowe-odchudzanie.com.pl/liposukcja.php

Gość: mala ja 28.12.11, 13:51 Odpowiedz
      Robili kiedyś takie badania porównawcze tych wszystkich cudownych aparatów do modelowania sylwetki.
      Okazało się, że Procentowa zawartość tłuszczu w organizmie "przed i po" właściwie się nie zmienia-niezależnie od metody. To co wytopią z brzucha po prostu odkłada się gdzie indziej. Tak samo jest z wagą, jeśli nie stosuję się dodatkowego ruchu czy diety zmiany są niewielkie.

Ja tez się zastanawiam nad zastosowaniem liposukcji ultradźwiękowej, chcę tylko zlikwidować resztki brzuszka, które mi zostały po schudnięciu 7 kg- bez diet cud, głodówek, rozpisanych jadłospisów czy jakichś restrykcyjnych zasad. Po prostu logicznie żywienie, dzięki temu waga jest stała. A bardziej chudnąc nie chce, bo i tak zakładałam 5 kg, 2 pozostałe organizm zrzucił z rozpędu ;) więc mi ten tłuszcz, który odłoży się np. w pośladkach nie przeszkadza. Zastanawiam się tylko czy przy tak małej ilości tłuszczu będzie widoczny efekt.
    • 04.01.12, 09:48 Odpowiedz
      @Aga - Nie wydaje mi się abyś miała dużą nadwagę, liposukcja ultradźwiękowa jest dobra na tłuszczyk miejscowy - czyli nie da się chudnąć ogólnie stosując samą liposukcję ale można zrzucić kilka centymetrów miejscowo. Nie powinno się jednak zapominać o ćwiczeniach i odpowiedniej diecie.

Ja sobie kilka razy taką liposukcję zaserwowałam w salonie Viviean w Łodzi - nie wiem czy to placebo czy co ale zadziałało straciłam 1,5 cm po 2 zabiegach - dla mnie to dużo :):)
      Ps. robiłam sobie brzuszek - tam widać nawet utratę tego półtora centymetra. ;)
    • 05.01.12, 09:47 Odpowiedz
      Witam

Jestem po operacji ręki mam druty i niestety nie mogę skorzystać z zakupionego kuponu na liposukcję jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem to posiadam Kupon z groupona na 2 liposukcje ultradźwiękowe wybranej Partii z Biosymulacją Całego Ciała w Ultraslim Showroom w Katowicach. Wartość kuponu - 290zł. Ważność kuponów do 25.01.2012.
      Po wpłacie należności, kupon wysyłam na e-mail w formacie pdf. Ja sprzedam kupon za 100 zł.bweg@onet.eu
      Witam

Jestem po operacji ręki mam druty i niestety nie mogę skorzystać z zakupionego kuponu na liposukcję jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem to posiadam Kupon z groupona na 2 liposukcje ultradźwiękowe wybranej Partii z Biosymulacją Całego Ciała w Ultraslim Showroom w Katowicach. Wartość kuponu - 290zł. Ważność kuponów do 25.01.2012.
      Po wpłacie należności, kupon wysyłam na e-mail w formacie pdf. Ja sprzedam kupon za 100 zł.bweg@onet.eu
      • 06.01.12, 20:43 Odpowiedz
        Cześć dziewczyny, od kilku miesięcy chodzi mi po głowie temat liposukcji brzucha ud a także ramion. Nie mam z byt wielkiej nadwagi, lecz po przez leczenie, siedzący tryb życia przybrałam tłuszczu ważę 58kg przy wzroście 160cm. Marzę jednak o idealnej figurze.

Czytałam o różnych sposobach liposukcji choć jednak skłaniała bym się w kierunku Vaser lipo.
        Co Wy na to doradźcie mi...

• IP: *.gn.gov.ie

Gość: ED 12.01.12, 12:28 Odpowiedz
          Robilam VASER LIPO 1,5 roku temu na uda,bo mialam sylwetke gruszki-odessano mi 2 litry tluszczu.
          Po roku mialam jeszcze poprawke wyrownujaca niedociagniecia.Jest ogromna roznica.
          Polecam,bo zabieg jest malo inwazyjny i bezbolesny (zwykle mdlalam przy pobieraniu krwi,a VASER wspominam milo).
          Polecam zabieg zarowno dla cierpliwych,lubiacych cwiczyc i byc na diecie (VASER da lepszy efekt,bo bedzie mniej tluszczu do usuniecia i skora bardziej jedrna),a takze dla tych mniej zdyscyplinowanych,ktorzy pragna sie pozbyc tluszczu w okreslonych partiach ciala,albo chudna nieproporcjonalnie.

Gość: Gość 02.11.12, 21:04 Odpowiedz
            Również jestem bardzo zadowolona tą metodą ;) Efekty rewelacyjne! Nie ma co się zastanawiać, ja myślałam o tym, czy zrobić ten zabieg długo, baaardzo długo... A teraz żałuję, że wcześniej nie podjęłam tej decyzji! ;) Zabieg miałam robiony w DermaMed we Wrocławiu, serdecznie polecam.

Gość: Ola warszawa 18.02.13, 20:22 Odpowiedz
              Witam. ja jestem 4 dobe po vaser liop ud i jestem przeszczesliwa. nie boli jakos bardzo a pozbylam sie buł na udach, z ktorymi walczylam od ... 10 lat. jakbym nie chudla - te cholerne uda zawsze byly nieproporcjonalne. teraz pomimo opuchlizny juz widze ze jest o niebo lepiej. ale wazne jest tez miejsce w ktorym robimy zabieg. no i reka lekarza, zeby krzywdy nie zrobil. polecam! na priv moge dac namiary na klinike, zeby mnie tu o reklame nikt nie posądził.
          • 06.07.13, 23:03 Odpowiedz
            W styczniu 2013 zdecydowałam się na zabieg vaser lipo całych nóg po którym ściągnięto mi 2,5 litra tłuszczu. Fakt do miłych nie należy ten zabieg ale dało się przeżyć i pomimo, że mam pracę stojącą to szybko wróciłam do pracy i dałam radę. Gorzej z wynikami po zabiegu. Doktor non stop zapewniał że do pół roku schodzi opuchlizna ale mnie już raczej zeszła a efekty to po 1 cm w obwodzie ud i łydek. Stosowałam się ściśle do zaleceń i chodziłam na masaże, dodatkowo doktor zaproponował mi zabieg laserem fraxi , który przeszłam bardzo bardzo ciężko stąd na kolejny nie pójdę a efekty dalej są takie same. Żałuję że wydałam 10 tyś więc odradzam.

Gość: gość 09.03.14, 23:11 Odpowiedz
            NIE WARTO !!!!!!!!!
            Wydałam 10 tyś na zabieg, 200 zł na krem do masażu i ok. 1.tyś na masaże i efekt jest taki że mam bardzo nie równe nogi, skóra na jednej łydce drętwa a blizny po vaser dalej są dość widoczne a minęło już 14 miesięcy
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: red 12.01.12, 13:47 Odpowiedz
      Poznaj sekrety kobiecej urody!
      kobieca-uroda.blogspot.com/
    • IP: 62.233.161.*

Gość: bettika 08.06.12, 09:25 Odpowiedz
      Witam,
      Ja uważam, że warto, ale niestety trzeba zmienić rónocześnie nawyki żywiniowe, przede wszsytkim ograniczyć TŁUSZCZ i jeść w mniejszych ilość o w miarę regularnych porach. Sama jestem przykładem efektów tych 2 rzeczy. Jestem po dwóch porodach, po pierwszym wróciłam szybko do pierwotnych rozmiarów, po drugiej ciąży już niestety nie. Mam 165 cm wzrostu i ważyła 75! kg. Od stycznia 2012 postawiłam na radykalną zmianę. Zaczęłam dietę (poszłam do dietetyka) i równocześnie zabiegi liposukcji połączone z dermomasażem. Kupiłam na gruponie kupon na 40 zabiegów, liposukcja ultradźwięowa, dermomasaż, fale (właśnie zakończyłam wszytkie zabiegi). Już po kilku zabiegach efekty były piorunujące!!! Przede wszystkim pozbyłam się cellulitu z ud i pupy, który był tak przerażający że aż strach i oczywiście zeszłam ze zbędnych centymetrów. Falami działałam na masakrycznie rozciągnięta skóre na brzuchu i też widać super efekty. Dziś ważę 58 kg, nie mam obwisłaj skóry (co się często zdarza po szybkim odchudzaniu oraz cellulitu) a znajomi wręcz nie mogą uwierzyć w mój wygląd. Ale niestety trzeba przyznać, z samych zabiegów nic by nie było gdybym nie zmieniła diety. Przede wszystkim ograniczyć tłuszcze, bo inaczej liposukcja nie ma najmniejszego sensu (bo to co stracimy po lipo od razu dostarczymy z tłustym jedzeniem). Ostatecznie polecam lipo ale pamiętajcie musicie jednocześnie zrezygnować z nadmiaru tłuszczu!!!

Gość: AnniaY 26.06.12, 18:56 Odpowiedz
      Lepiej jak wejdziesz na mniejszy serwis zakupów grupowych np: www.killer-deal.pl - bo molochy w stylu groupona to tylko długie terminy i słaba jakość bo biorą od tych partnerów 50% prowizji!

Gość: SPRZEDAM 19.07.12, 19:16 Odpowiedz
      Witam,
      mam do sprzedania kupon na 25 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem na wszystkie partie ciała (Częstochowa). Cena katalogowa to tysiąc złotych, ja wyprowadziłam się z Częstochowy i nie wykorzystam ich. Sprzedam za 600zł Ważność kuponu to pół roku.
    • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: po lipsukcji 24.07.12, 13:11 Odpowiedz
      Z tymi wszystkimi "nieinwazyjnymi" zabiegami to tak naprawdę jest nieinwazyjnie w efektach. Wierzyłam w cuda, przetestowałam wszystkie nieinwazyjne zabiegi, zjadłam każdą na rynku tabletkę na odchudzanie, łącznie z zabronioną meridią już dziś, ściąganiem zza granicy leków, różnego pochodzenia ...ech wydałam kupę kasiory. Trafiłam do endokrynologa, dietetyczki, robiłam badania, nie jadałam. Tłuszcza łapałam chyba z powierza. Ćwiczenia nie pomogły. I w końcu się odessałam. 2 razy - pierwszy prawdziwy, metodą tradycyjną, po której myślałam, że zejdę ... dochodząc do siebie, a drugi raz tym Vaser. Efekty po obu, moim zdanie super, ale ten drugi nieporównywalnie przyjemniejszy. Byłam przytomna, a po zabiegu szybko doszłam do siebie. Pierwszy odessali mi brzuch, a tym drugim uda i tyłek. Miałam te śmieszne ubranka i stosowałam się do zaleceń, da się przeżyć, serio! już wolę to niż ćwiczyć i nie jeść. Minęły ponad trzy lata od pierwszego i z 10 miechów od tego Vaser. Tłusz tak jak mówili nie wraca, ale się pilnuję. Uważam co jem, bo choć mówią, że jak odessią, to się nie przyśsie z powrotem, ale coś nie wierzę :P tak mi się podoba, tyle czekałam, że nie chcę zmienić. Tą liposukcje tradycją robiłam jeszcze będąc w Anglii. Druga mieszkając w Polandzie. Jestem z Opola, więc wybrałam Wrocław. Trafiłam do świetnego lekarza i myślę, że to jest klucz, to do kogo się trafi. Koleś wiedział co robi, nie ściemniał i tłumaczył jak wół krowie na rowie o co chodzi. Także, jeżeli macie kasę nie ma się czego bać ;) Ja się zapozyczyłam ale było warto

Gość: Marta Wolsza 30.07.12, 10:01 Odpowiedz
      Trzeba pamiętać, że liposukcja ultradźwiękowa to zabieg przede wszystkim - bezbolesny i nieinwazyjny. Dzięki temu można uzyskać wymarzony kształt sylwetki i nie trzeba tego robić za pomocą skalpela - dlatego uważam, że jak najbardziej warto skorzystać z takiej możliwości! Ja wykonuję takie zabiegi przy użyciu urządzeń Glam Beauty, które są w 100% bezpieczne, a zabiegi są bardzo skuteczne i klientki sobie chwalą. Więcej o urządzeniach można znaleźć na oficjalnej stronie marki GB.

Gość: niesia 06.08.12, 22:12 Odpowiedz
        no ja ze swojej strony mogę jeszcze podrzucić 1 artykuł w temacie:
        styl.fm/newsy/76340.vaser-rewolucja-w-liposukcji
        • IP: *.ssp.dialog.net.pl

Gość: Mir 14.08.12, 03:09 Odpowiedz
          Prawie każdy post tutaj to kryptoreklama... aż się niedobrze robi od tych formułek, które wklepujecie. Myślałam, że to może jednak być to ale już przekonałam się że nie jest warte to zachodu po tej reklamowej ściemie jaką tu uprawiacie...

Gość: Anka_D 24.08.12, 11:43 Odpowiedz
          Jak najbardziej warto. Ja miałam wykonywane zabiegi urządzeniem GB5 Glam Beauty i jestem bardzo zadowolona z efektów. Warto było poświęcić trochę czasu i pieniędzy, bo teraz moja sylwetka prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Gość: BETTY 02.10.12, 21:23 Odpowiedz
            Uważam że warto. Zrobiłam zabieg rok temu na aparacie Celluwel Sonic. Już nie mam takiego brzucha jak kiedyś. Część tłuszczu bezpowrotnie znikneła. Na początku nie byłam zachwycona bo brzuch był nawet większy. Ale Pani obsługująca wytłumaczyła mi że to efekt "wylanego" tłuszczu Po około 2 miesiącach od zakończenia zabiegów było super. Brzuch zmienił kształt i już tak nie tyje, nawet jak nie uważam na dietę. Polecam osobom które chcą wymodelować sylwetkę. Nie polecam osobom bardzo otyłym bo to nie dla nich. Najpierw dieta i ruch. Zaznaczam że zrobiłam 8 zabiegów plus masaże lipo coś tam na wspomaganie wydalenia tłuszczu. Trzeba pić wodę. Wtedy są lepsze efekty.

Gość: KASSIA 24.08.12, 13:25 Odpowiedz
      Warto ja mam już mniej o 4 cm po 7 zabiegach robiłam sobie liposukcje w gabinecie dotyk luksusu w Kielcach jestem bardzo zadowolona maja niskie ceny wiec mozna sobie pozwolic na wiecej zabiegów

Gość: Mumbaj 30.01.13, 22:55 Odpowiedz
      Wykupilam kiedys na grouponie 5 zabiegow liposukcji ultradzwiekowej na brzuch w Krakowie w CH Bonarka (nazwy salonu kosmetycznego nie pamietam), rownoczesnie bylam na zbilansownej diecie 1500 kcal/5 posilkow dziennie z poratlu kalorynka.pl. Efekt byl duzy, brzuch widocznie zmalal. Niestety pozniej, po przewaniu diety wszystko wrocilo. Teraz jest jeszcze wiekszy, niz byl wczesniej, uwazam, ze efekty liposukcji ultradziwkowej nie sa trwale.
      • 25.02.13, 17:10 Odpowiedz
        Mi to średni pomoglo miałam 10 zabiegów.
        • IP: *.raciborz.vectranet.pl

Gość: gość 01.03.13, 13:44 Odpowiedz
          jestem 3 miesiące po liposukcji metodą body jet na brzuszku. W salonie kosmetycznym do którego chodzę pani czętso proponowała mi tą liposukcję ultradzwiękową że niby ok. 10 zabiegów i powienine byc efekt jakoś wogóle to do mnie nie przemawiało bo niby gdzie ten tłuszcz miał "ujście" ??? pani mówiła że wydalany jest z moczem i potem - nie wiem ale ja w to nie wierzę. dlatego zdecydowałam się na body jet - jest mniej inwazyjna niż zwykła liposukcja a efekty takie same! Fakt jakiś czas po zabiegu był ból ale warto było przecierpiec dla brzuczka którego już nie muszę ukrywac. Zabieg miałam w weissklinik w chorzowie -naprawdę polecam za fachowość i dziękuję pani dr Piekarskiej za takie podejście:)
    • IP: *.ip.netia.com.pl

Gość: Mirka33 26.03.13, 14:36 Odpowiedz
      W moim przypadku było warto. Zabiegowi poddałam się w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu www.kulczycka.pl/pl/liposukcja-ultradzwiekowa/ Sam zabieg znacznie zmniejszył obwód w pasie i w pupie. Dało mi to bardzo dużą motywację, zmieniłam sposób odżywienia się, codziennie chodzę na długie spacery. Dzisiaj ważę 15 kg mniej i dzięki mojej systematyczności jestem pewna, że ten efekt się utrzyma. Każdemu polecam tego typu zabiegi, a dr Kulczycka we Wrocławiu jest najlepsza.

Gość: Ewka z Poznania 09.04.13, 10:36 Odpowiedz
      Ja chodzę na liposukcję ultradźwiękową ale w połączeniu z rozgrzewaniem falami IR - to ma pomóc upłynnić tłuszcz. Dodatkowo mam wmasowywane specjalne serum wyszczuplające i na koniec masaż. Mam wykupioną serię 10 zabiegów, byłam dopiero dwa razy, a ubrania już są luźniejsze. Mogę polecić gabinet w Poznaniu - Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30.

Gość: Gość 29.05.13, 14:21 Odpowiedz
      Warto, warto. Ja wykonałam pakiet 8 zabiegów na uda i ubyło mi 6cm. Rewelacja, ja zabiegi robiłam, we Wrocławiu w salonie Annev, bo podobno mają najlepszy sprzęt
    • IP: *.subscribers.sferia.net

Gość: heeleenka 31.05.13, 11:40 Odpowiedz
      Myślę że warto bo to obecnie najbardziej bezpieczna i nowoczesna metoda usuwania tłuszczu - pisze o metodie slim lipo 3d - bo taki miałam wykonywany w salonie Elite, co prawda ja sie zdecydowałam "tylko" na usunięcie tłuszczu nad kolanami (strasznie mnie denerwowały takie bułeczki) ale myślę ze na innych partiach tak samo widac od razu efekty
    • 04.12.13, 10:51 Odpowiedz
      próbować możesz, ale ja jakoś nie jestem przekonana, jednak chyba lepiej na taką tradycyjną się wybrać, większa pewność, że będzie efekt, jakiego oczekujemy. Koleżanka wyżej wspominała o dr Osuchu, przyznam, że bardzo dobry specjalista.
    • IP: *.free.aero2.net.pl

Gość: MartaK 04.02.14, 01:13 Odpowiedz
      Ja osobiście uważam że liposukcja ultradzwiekowa lepiej działa na osobach bardziej otyłych tzn takich gdzie tkanka tłuszczowa ma juz kilka dobrych centymetrów a nie centymetr czy dwa.
      Oczywiście sama liposukcja na niewiele się nam zda jeśli nie stosujemy się do zaleceń czyli dieta, woda, i jak najwięcej ruchu. Ja chodziłam w grudniu na zabieg liposukcji na brzuch. Przed pójściem do salonu uważałam że dobrym rozwiązaniem dla mnie będzie radiofrekwencja ale Pani kosmetyczka po zrobieniu wywiadu zdecydowanie poleciła mi na mój problem liposukcje. Efekt jest taki że w listopadzie nie mieściłam się w spodnie. Po serii 10 zabiegów w grudniu plus 3 w styczniu ubieram te same spodnie i mogę wsunąć dłoń bez wciagania brzucha po nadgarstek między spodnie a brzuch. Faktem jest że podobno dobrze zareagowałam na ten zabieg ale przyznam się że również starałam się trzymać dietę a raczej zmieniłam sposób odżywiania z 3 posiłków dziennie do 5 lekkich no i piłam dużo płynów (około 3 litry wody i zielonej herbaty) według zaleceń pani robiącej zabieg. Z ruchem już było gorzej. Ale z efektów jestem bardzo zadowolona gdyż mam 48 lat a brzuch mam praktycznie płaski mimo że nie należe do osób szczupłych. Mogę wam polecić ten salon salon-calle.pl/ gdyż faktycznie wiedzą co robią i nie obiecują cudów tylko realnie ale skutecznie podchodzą do problemu.
    • 27.03.14, 09:02 Odpowiedz
      Myślę, że można śmiało się interesować róznymi metodami usuwania tkanki tłuszczowej. Jeśli ktoś mieszka w Krakowie, to polecam osteomed. Nie chciałam sie ciac, wiec zdecydowalam sie na inny sposob. Po wywiadzie polecili mi zeltiq. To też innowacyjna metoda. Polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej, potem organizm ją wydala. Super sprawa. Zabieg trwa godzine, a potem przez ponad 2 miesiące powoli spada obwód w pasie :) Już się umawiam na następną wizytę bo efekty są naprawdę fajne i osobiście mogę polecić.

Gość: Tomek123ee 07.04.14, 13:54 Odpowiedz
      W Krakowie najlepsza liposukcja ultradźwiękowa jest na grodzka9.
    • IP: 83.1.81.*

Gość: dypl kosmetyczka 12.04.14, 23:10 Odpowiedz
      witam
      Moim zadaniem warto, zrobiłam na sobie dwa zabiegi na brzuch plus po liposukcji dermomasaz i widac efekt brzuszek po ciaży robi się mniejszy, jeżli ktoś ma problemy z wypróżnieniem ;) to na pewno problem się odblokuje a to dzięki temu że tłuszczyk będzie usuwany w ten sposób, polecam wraz z dermomasażem ponieważ lepsze efekty,
      czas zabiegu (jeśli chodzi o moj sprzęt) trwa około godziny, ale czas samego zabiegu urządzniem do liposukcji trwa około 40 minut
      plus demormomasaż który ja zawsze polecam razem około kolejna 20 minut w zależności od obszaru oczywiście. Trzeba jednak być wytrwałym wiadomo ze jeden zabieg nie pomoże i trzeba przestrzegać zbilansowanej diety oraz pic duzo wody. Co za sens robić liposukcje a pozniej obżerać się i dostarczać tłuszczów cukrów
      Jeżeli ktoś ma pytania proszę pisać, szczególnie mieszkańcy Białegostoku i okolic :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.