• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Liposukcja ultradźwiękowa- warto??? Dodaj do ulubionych

• IP: *.play-internet.pl 02.08.11, 12:03
    No właśnie warto ??? czy to tylko służy lekkiemu modelowaniu sylwetki u osób prawie szczupłych, czy rzeczywiście może sobie to zafundować osoba grubsza i zobaczy jakies efekty?
    bo przy innych zabiegach typu velashape piszą o 2 cm mniej w obwodzie, co w moim przypadku nie miałoby sensu i wtedy jest to tylko dla szczuplejszych osóbaby poprawić jędrność.
    a mnie interesuje liposukcja ultradźwiękowa dla grubszych, nie otyłych ale tak jak ja. 180 cm i 85 kg. po 2 małych dzieci, czyli głównie brzuch, uda i pupa.
    • Gość: kasia IP: 83.218.113.* 02.08.11, 12:23
      Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
      Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealna-figura.eu), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam
      • 02.08.11, 12:42
        Całe życie się nie odchudzam, bo przed ciążami byłam szczuplejsza o prawie 15 kg. teraz muszę wrócić do tej formy, a mam słabą wolę by trzymać rygor diet i chcę to jakoś wspomóc.
        kazda grubsza osoba zna podstawowe zasady odchudzania, ruch i dieta. PROŚCIZNA ???
        gdyby to było takie łatwe nie byłoby tych wszystkich diet cud , urządzen itd.
        ja się pytam konkretnie o zabieg liposukcji ultradźwiękowej, o nic innego.
        • 02.08.11, 18:42
          o liposukcji ultradźwiękowej nie wiem nic, ale napiszę Ci tylko, że post wyżej to spam. i się nim nie przejmuj.
      • Gość: nika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 14:03
        super ze znalazlas swoja droge na wspaniala figure,ale pytanie bylo czy warto isc na liposukcje czy nie.
    • Gość: zawiedziona IP: *.adsl.inetia.pl 15.09.11, 18:06
      Hej, jestem po 5 liposukcjach ultradźwiękowych i żadnych efektów :((((. Mialam wykupionych 6 zabiegów ale tak się zniechęciłam brakiem jakiejkolwiek różnicy że darowałam sobie ostatnią wizyte. Stracone 500zł . Oferta z grouponu Dermedik Kraków.
      Zabieg trwa tam 20 minut, teraz doczytałam że powinien trwać ok 60 minut . I tak jest za późno. Kasa zapłacona a brzuch jaki był taki został. Porażka
      • Gość: ola IP: *.lublin.mm.pl 15.09.11, 20:21
        skoro nie ma żadnych efektów, to staraj się o zwrot kasy!
        • Gość: skuteczny IP: 178.73.48.* 07.04.12, 16:26
          Witajcie. Sprawdźmy kto jest nie zadowolony?? Każda zmiana wymaga czasu, dużej ilości zabiegów 5 - 20razy, działań wspomagających - 2 litry wody dziennie! oraz ograniczenia słodyczy i tłustych potraw. Jak spełnimy warunki, efakty przyjdą... Czy osoby niezadowolone spełniły wszystkie warunki? Bez solidnej pracy nie będzie efektów!
    • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.11, 07:55
      jeżeli masz do wyrzucenia ssporą kasę to proszę bardzo.Totalna bzdura po 6 zabiegach straciłam......3 cm.super reklamują że od5 do 8 zapomnij!!!!!!!!!!!!
    • Gość: bietka IP: *.multimo.pl 05.10.11, 18:11
      Jedynie wysiłek fizyczny i dieta odchudza cię skutecznie.
      Wszystkie inne metody powoduję jedynie chudnięcie portfela !
    • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 12.10.11, 22:01
      Jestem po 5 zabiegach, efektu nie ma żadnego, a nie mam dużej nadwagi ani grubej tkanki tłuszczowej. Choć może to akurat moja wina. Rozmawiałam ze znajomą kosmetolog i powiedziała mi, że problem może tkwić w tym, że nie byłam w stanie wmuszać w siebie za każdym razem 2 litrów po zabiegu. Niestety nie mogę tyle pić, choruję na ciężkie migreny i wmuszanie płynów nasila u mnie ataki. Starałam się pić więcej, ale jak widać jeśli się wypije 1,5 litra zamiast dwóch to już zabieg nie zadziała. Dziękuję za taką skuteczność:/
      • Gość: skuteczny IP: 178.73.48.* 07.04.12, 19:08
        5 zabiegów to minimum - minimum! Powinno być ok.10 - 20 razy dla dużej skuteczności. Pytanie też ile minut trwa zabieg.
        • 17.05.14, 20:42
          I pomogło 5 zabiegów? Ile to kosztowało?
      • Gość: Zawiedziona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.12, 20:26
        Mam zle doswiadczenia. Sylwetka przemodelowana ale niekorzystnie...dawniej na udach mialam twardy gladki tluszczyk teraz po rozbiciu struktury komorek mam pomaranczowa skorke w najgorszym wydaniu...i uda stracily jedrnosc. Nie mowie juz o brzuchu.. To trwale uszkodzenie komorek w jednym miejscu spowodowalo ze organizm zaczal je produkowac w nowych miejscach... Dziewczyny po prostu cwiczcie spacerujcie tanczcie i nie objadajcie sie slodyczami.. Nie ingerujcie bez sensu w organizm....szczegolnie w strukture tak delikatna jak wlasna choc niechciana tkanka....ultradzwieki dzialaja na bardzo bardzo maly fragmencik skory, w tym miejscu niszczona jest tkanka tluszczowa... I jeszcze jedno nie wiem dlaczego ma byc niszczony jedynie tluszcz a nie np kosc na biodrze.. Bol jest spory....
        Tak naprawde sa to nowe urzadzenia... Do tego czesto obsluguja je przyuczone osoby...
        • Gość: mkk IP: *.free.aero2.net.pl 17.06.12, 11:43
          Organizm nie produkuje komorek tluszczowych w nowych miejscach, tylko wypelnia mocniej te ktore zostaly, stad sie biora deformacje i efekt cellulitu.
      • 31.01.13, 15:50
        Jestem zdziwiona tym, co piszesz. Ja też cierpię na migreny i akurat poradzono mi na tę dolegliwość przyjmowanie dużych ilości płynów.
    • Gość: Vegabutik IP: *.tu.kielce.pl 13.10.11, 17:07
      Uważam, że jeżeli osoba jest szczupła to na prawdę nie warto tego stosować, co innego jeśli ktoś jest "masywniejszy".
      • Gość: ka IP: *.icpnet.pl 13.10.11, 21:09
        a ja się z kolei nie zgodzę z Tobą. miałam to dokładnie wytłumaczone i tak naprawdę nie jest to klasyczna metoda utraty wagi dla puszystych, tu bardziej chodzi o likwidację cellulitu z miejsc, gdzie się on osadza, czyli boczki, tylna część ud itp, itd. Wiadomo, że im więcej tłuszczyku tym więcej można stracić, ale generalnie ta metoda ma zwalczyć nasze ludzkie niedoskonałości w miejscach, z których ciężko te "oponki" usunąć.
        • Gość: babajaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.11, 12:01
          Niektórzy w liposukcji ultradźwiękowej wypatrują cudu. A tu proste prawa fizyki się kłaniają.
          Każdy człowiek ma metabolizm zamykający się w cyklu dobowym. Czyli to co zjadasz musisz spalić lub przyswoić w ciągu doby. Cały nadmiar nie odparowuje ot tak sobie , tylko odkłada się w postaci sadełka. 100 gram czystego tłuszczu to ok.900 kalorii. Jeśli wyciśniemy z siebie 100 gram sadełka do krwiobiegu w czasie liposukcji, to musimy to w jakiś sposób spalić. Jeśli tego dnia w swoim życiu nic nie zrobimy, to ten dodatkowy tłuszcz w naszym krwiobiegu po prostu odłoży się w innym miejscu. Najlepiej tego dnia nie jeść żadnych węglowodanów i tłuszczów. Można napchać się białkiem i warzywami, ale nie typu fasola czy groch. A jak do tego zrobimy dwugodzinny marsz (ok.5 km dla osoby o wadze 60 kg) , to możemy być pewni, że ten wyciśnięty tłuszczyk nigdzie się nie odłoży. Na większe porcje niż 100 gram przy jednorazowym zabiegu raczej nie ma szans. Normalna przeciętna kobieta więcej nie spali a niektóre nawet mniej. Żeby w ten sposób spuścić 1kg trzeba minimum 10 sesji przy dużym samozaparciu . Dla 10 kg trzeba przeprowadzić minimum 100 zabiegów. Rachunek jest prosty.
          Konieczność wypijania zwiększonej ilości wody nie ma żadnego związku z chudnięciem. Moim zdaniem chodzi raczej o zwiększenie objętości krwi i limfy, żeby zapobiegać zatorom tłuszczowym, które w skutkach mogą być śmiertelne, jak każdy inny zawał czy udar.( wykonujący zabieg powinni o tym informować). Jeśli ktoś ma nadwagę rzędu 20 czy 30 kg i w ten sposób chciałby się odchudzić ( albo raczej odtłuszczyć), to musi uzbroić się w cierpliwość. Biegając na zabiegi 2 razy w tygodniu może to potrwać kilka lat i kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Lepiej w takiej sytuacji rozważyć odsysanie tłuszczu albo zakupić sobie urządzenie i bawić się w to w domu samemu. Myślenie zawsze jest lepsze niż ślepa wiara.
          • Gość: skuteczny IP: 178.73.48.* 07.04.12, 19:20
            W pełni się zgadzam :)
    • Gość: taka jedna IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.11, 15:06
      Ja bym się z chęcią pozbyła tłuszczu z ud ale nie podoba mi się opcja, że wyssany tłuszcz będzie mi krążył po żyłach :(
      www.zdrowe-odchudzanie.com.pl/liposukcja.php
    • Gość: babajaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.11, 10:33
      Aniu, to chyba jednak bardziej zasługa diety. Bez niej prawdopodobnie nic byś nie schudła.
    • Gość: mala ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.11, 13:51
      Robili kiedyś takie badania porównawcze tych wszystkich cudownych aparatów do modelowania sylwetki.
      Okazało się, że Procentowa zawartość tłuszczu w organizmie "przed i po" właściwie się nie zmienia-niezależnie od metody. To co wytopią z brzucha po prostu odkłada się gdzie indziej. Tak samo jest z wagą, jeśli nie stosuję się dodatkowego ruchu czy diety zmiany są niewielkie.

Ja tez się zastanawiam nad zastosowaniem liposukcji ultradźwiękowej, chcę tylko zlikwidować resztki brzuszka, które mi zostały po schudnięciu 7 kg- bez diet cud, głodówek, rozpisanych jadłospisów czy jakichś restrykcyjnych zasad. Po prostu logicznie żywienie, dzięki temu waga jest stała. A bardziej chudnąc nie chce, bo i tak zakładałam 5 kg, 2 pozostałe organizm zrzucił z rozpędu ;) więc mi ten tłuszcz, który odłoży się np. w pośladkach nie przeszkadza. Zastanawiam się tylko czy przy tak małej ilości tłuszczu będzie widoczny efekt.
    • 04.01.12, 09:48
      @Aga - Nie wydaje mi się abyś miała dużą nadwagę, liposukcja ultradźwiękowa jest dobra na tłuszczyk miejscowy - czyli nie da się chudnąć ogólnie stosując samą liposukcję ale można zrzucić kilka centymetrów miejscowo. Nie powinno się jednak zapominać o ćwiczeniach i odpowiedniej diecie.

Ja sobie kilka razy taką liposukcję zaserwowałam w salonie Viviean w Łodzi - nie wiem czy to placebo czy co ale zadziałało straciłam 1,5 cm po 2 zabiegach - dla mnie to dużo :):)
      Ps. robiłam sobie brzuszek - tam widać nawet utratę tego półtora centymetra. ;)
    • 06.01.12, 20:43
      Cześć dziewczyny, od kilku miesięcy chodzi mi po głowie temat liposukcji brzucha ud a także ramion. Nie mam z byt wielkiej nadwagi, lecz po przez leczenie, siedzący tryb życia przybrałam tłuszczu ważę 58kg przy wzroście 160cm. Marzę jednak o idealnej figurze.

Czytałam o różnych sposobach liposukcji choć jednak skłaniała bym się w kierunku Vaser lipo.
      Co Wy na to doradźcie mi...

• Gość: ED IP: *.gn.gov.ie 12.01.12, 12:28
        Robilam VASER LIPO 1,5 roku temu na uda,bo mialam sylwetke gruszki-odessano mi 2 litry tluszczu.
        Po roku mialam jeszcze poprawke wyrownujaca niedociagniecia.Jest ogromna roznica.
        Polecam,bo zabieg jest malo inwazyjny i bezbolesny (zwykle mdlalam przy pobieraniu krwi,a VASER wspominam milo).
        Polecam zabieg zarowno dla cierpliwych,lubiacych cwiczyc i byc na diecie (VASER da lepszy efekt,bo bedzie mniej tluszczu do usuniecia i skora bardziej jedrna),a takze dla tych mniej zdyscyplinowanych,ktorzy pragna sie pozbyc tluszczu w okreslonych partiach ciala,albo chudna nieproporcjonalnie.
        • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 02.11.12, 21:04
          Również jestem bardzo zadowolona tą metodą ;) Efekty rewelacyjne! Nie ma co się zastanawiać, ja myślałam o tym, czy zrobić ten zabieg długo, baaardzo długo... A teraz żałuję, że wcześniej nie podjęłam tej decyzji! ;) Zabieg miałam robiony w DermaMed we Wrocławiu, serdecznie polecam.
          • Gość: Ola warszawa IP: *.play-internet.pl 18.02.13, 20:22
            Witam. ja jestem 4 dobe po vaser liop ud i jestem przeszczesliwa. nie boli jakos bardzo a pozbylam sie buł na udach, z ktorymi walczylam od ... 10 lat. jakbym nie chudla - te cholerne uda zawsze byly nieproporcjonalne. teraz pomimo opuchlizny juz widze ze jest o niebo lepiej. ale wazne jest tez miejsce w ktorym robimy zabieg. no i reka lekarza, zeby krzywdy nie zrobil. polecam! na priv moge dac namiary na klinike, zeby mnie tu o reklame nikt nie posądził.
        • 06.07.13, 23:03
          W styczniu 2013 zdecydowałam się na zabieg vaser lipo całych nóg po którym ściągnięto mi 2,5 litra tłuszczu. Fakt do miłych nie należy ten zabieg ale dało się przeżyć i pomimo, że mam pracę stojącą to szybko wróciłam do pracy i dałam radę. Gorzej z wynikami po zabiegu. Doktor non stop zapewniał że do pół roku schodzi opuchlizna ale mnie już raczej zeszła a efekty to po 1 cm w obwodzie ud i łydek. Stosowałam się ściśle do zaleceń i chodziłam na masaże, dodatkowo doktor zaproponował mi zabieg laserem fraxi , który przeszłam bardzo bardzo ciężko stąd na kolejny nie pójdę a efekty dalej są takie same. Żałuję że wydałam 10 tyś więc odradzam.
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.14, 23:11
          NIE WARTO !!!!!!!!!
          Wydałam 10 tyś na zabieg, 200 zł na krem do masażu i ok. 1.tyś na masaże i efekt jest taki że mam bardzo nie równe nogi, skóra na jednej łydce drętwa a blizny po vaser dalej są dość widoczne a minęło już 14 miesięcy
    • Gość: Wanda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 00:30
      My wszystkie zainteresowane liposukcją ultradzwiękową nie dysponujemy sądzę TAAAKĄ kasą.
      Policzyłam, że to z 60 tys. byłoby. Ja chcę w jakimś gabinecie kosmetycznym np. z jakąś ofertą grupową max 1 tys. Niestety czytam o przeciwwskazaniach, które dotyczą mojego przypadku czyli nadczynności tarczycy i to taki poważny stan gdzie biorę hormony a także dożylnie sterydy ale śledzę opinie na ten temat. Nie będę w tej chwili ryzykowałała lecz czytam i marzę aby móc coś zrobić dla swojego wyglądu.
    • Gość: bettika IP: 62.233.161.* 08.06.12, 09:25
      Witam,
      Ja uważam, że warto, ale niestety trzeba zmienić rónocześnie nawyki żywiniowe, przede wszsytkim ograniczyć TŁUSZCZ i jeść w mniejszych ilość o w miarę regularnych porach. Sama jestem przykładem efektów tych 2 rzeczy. Jestem po dwóch porodach, po pierwszym wróciłam szybko do pierwotnych rozmiarów, po drugiej ciąży już niestety nie. Mam 165 cm wzrostu i ważyła 75! kg. Od stycznia 2012 postawiłam na radykalną zmianę. Zaczęłam dietę (poszłam do dietetyka) i równocześnie zabiegi liposukcji połączone z dermomasażem. Kupiłam na gruponie kupon na 40 zabiegów, liposukcja ultradźwięowa, dermomasaż, fale (właśnie zakończyłam wszytkie zabiegi). Już po kilku zabiegach efekty były piorunujące!!! Przede wszystkim pozbyłam się cellulitu z ud i pupy, który był tak przerażający że aż strach i oczywiście zeszłam ze zbędnych centymetrów. Falami działałam na masakrycznie rozciągnięta skóre na brzuchu i też widać super efekty. Dziś ważę 58 kg, nie mam obwisłaj skóry (co się często zdarza po szybkim odchudzaniu oraz cellulitu) a znajomi wręcz nie mogą uwierzyć w mój wygląd. Ale niestety trzeba przyznać, z samych zabiegów nic by nie było gdybym nie zmieniła diety. Przede wszystkim ograniczyć tłuszcze, bo inaczej liposukcja nie ma najmniejszego sensu (bo to co stracimy po lipo od razu dostarczymy z tłustym jedzeniem). Ostatecznie polecam lipo ale pamiętajcie musicie jednocześnie zrezygnować z nadmiaru tłuszczu!!!
      • 11.06.12, 13:49
        Czy hormonala terapia zastępcza jest przeciwskazaniem do liposukcji ultradźwiękowej????
      • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.12, 17:51
        Proszę o informacje ile trwa zabieg liposukcji z dermomasażem?
    • Gość: sprzedam IP: *.Netcominternet.pl 19.07.12, 19:15
      Witam,
      mam do sprzedania kupon na 25 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem na wszystkie partie ciała (Częstochowa). Cena katalogowa to tysiąc złotych, ja wyprowadziłam się z Częstochowy i nie wykorzystam ich.Sprzedam za 600 zł. Ważność kuponu to pół roku.
      Pozdrawiam Anka 530398701
    • Gość: po lipsukcji IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.07.12, 13:11
      Z tymi wszystkimi "nieinwazyjnymi" zabiegami to tak naprawdę jest nieinwazyjnie w efektach. Wierzyłam w cuda, przetestowałam wszystkie nieinwazyjne zabiegi, zjadłam każdą na rynku tabletkę na odchudzanie, łącznie z zabronioną meridią już dziś, ściąganiem zza granicy leków, różnego pochodzenia ...ech wydałam kupę kasiory. Trafiłam do endokrynologa, dietetyczki, robiłam badania, nie jadałam. Tłuszcza łapałam chyba z powierza. Ćwiczenia nie pomogły. I w końcu się odessałam. 2 razy - pierwszy prawdziwy, metodą tradycyjną, po której myślałam, że zejdę ... dochodząc do siebie, a drugi raz tym Vaser. Efekty po obu, moim zdanie super, ale ten drugi nieporównywalnie przyjemniejszy. Byłam przytomna, a po zabiegu szybko doszłam do siebie. Pierwszy odessali mi brzuch, a tym drugim uda i tyłek. Miałam te śmieszne ubranka i stosowałam się do zaleceń, da się przeżyć, serio! już wolę to niż ćwiczyć i nie jeść. Minęły ponad trzy lata od pierwszego i z 10 miechów od tego Vaser. Tłusz tak jak mówili nie wraca, ale się pilnuję. Uważam co jem, bo choć mówią, że jak odessią, to się nie przyśsie z powrotem, ale coś nie wierzę :P tak mi się podoba, tyle czekałam, że nie chcę zmienić. Tą liposukcje tradycją robiłam jeszcze będąc w Anglii. Druga mieszkając w Polandzie. Jestem z Opola, więc wybrałam Wrocław. Trafiłam do świetnego lekarza i myślę, że to jest klucz, to do kogo się trafi. Koleś wiedział co robi, nie ściemniał i tłumaczył jak wół krowie na rowie o co chodzi. Także, jeżeli macie kasę nie ma się czego bać ;) Ja się zapozyczyłam ale było warto
    • 14.11.12, 11:21
      jakoś nie chce mi się wierzyć w taką "magiczną" liposukcję... a jeśli chodzi o tradycyjny zabieg, to w Warszawie w Lasermedzie mają dobrego chirurga plastyka. Doktor Osuch bodajże, było z nim sporo programów telewizyjnych, fajnie przystępnie wyjaśnia jak to wszystko działa i czego można się po zabiegu spodziewać :)
    • Gość: marlena12345 IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.02.13, 12:58
      wartooo! ja miałam 4 zabiegi urządzeniem Glam Beauty GB6 i jestem zachwycona!!! jeszcze nia ma wakacji, a ja już bym chciała wskoczyć w bikini :D
    • 25.02.13, 17:10
      Mi to średni pomoglo miałam 10 zabiegów.
    • 12.08.13, 09:38
      Najlepsze efekty liposukcja daje z dermomasażem sama zanim zdecydowałam się na zabieg dużo czytałem w sieci, choć obawy były ogromne zdecydowałam się i nie żałuje.
    • Gość: dypl kosmetyczka IP: 83.1.81.* 12.04.14, 23:10
      witam
      Moim zadaniem warto, zrobiłam na sobie dwa zabiegi na brzuch plus po liposukcji dermomasaz i widac efekt brzuszek po ciaży robi się mniejszy, jeżli ktoś ma problemy z wypróżnieniem ;) to na pewno problem się odblokuje a to dzięki temu że tłuszczyk będzie usuwany w ten sposób, polecam wraz z dermomasażem ponieważ lepsze efekty,
      czas zabiegu (jeśli chodzi o moj sprzęt) trwa około godziny, ale czas samego zabiegu urządzniem do liposukcji trwa około 40 minut
      plus demormomasaż który ja zawsze polecam razem około kolejna 20 minut w zależności od obszaru oczywiście. Trzeba jednak być wytrwałym wiadomo ze jeden zabieg nie pomoże i trzeba przestrzegać zbilansowanej diety oraz pic duzo wody. Co za sens robić liposukcje a pozniej obżerać się i dostarczać tłuszczów cukrów
      Jeżeli ktoś ma pytania proszę pisać, szczególnie mieszkańcy Białegostoku i okolic :)
    • Gość: masza IP: *.centertel.pl 02.06.14, 11:44
      A może spróbować termolasera multidiodowego z limfostymulatorem, czytałam o tym w necie na forach i są pozytywne opinie ja byłam na jednym zabiegu na razie i cm ubyło a też nie mam ich mało.
    • 24.08.14, 08:03
      Przy dobrze zbilansowanym wyzywieniu nie mowie o diecie tylko 5 razy dziennie male posilki i po zabiegu przez 3 dni wykluczenie cukrow i weglowodanow oraz spozycie minimum 3 litrow niegazowanej wody powinien zabieg byc skuteczny ale na 7 dni przed zabiegiem nalezy zaczac pic wode bo ultradzwieki super rozbijaja tluszcz przy bazie wodnej. U mnie jak noe pija za 1 zabieg schodzi 1 cm a jak pija 4. Taka jest roznica. Uwazac nalezy na podany czas zabiegu jesli calosc pol godziny to za malo ol 1 to juz ok. Obowiazkowo musi byc po ultradzwiekach przeprowadzony zabieg odprowadzenia tluszczu do limfy. Bez tego tluszcz moze zasiedlic sie na narzadach wewnetrznych i to jeszcze gorzej. Pozdrawiam Malgosia
    • 26.09.14, 21:12
      już pisałam wcześniej że wydałam 10 tyś plus każdy dodatkowy masaż na vaser lipo i jest o wiele gorzej. Fakt u mnie były robione nogi bo z tym mam powiedzmy problem, choć nie należę do grubych. Teraz mam bardzo opuchnięte , podziurawione i w tych samych gabarytach co były. Nie wierzę już żadnemu naciągaczowi
    • 01.10.14, 19:35
      godzina to za mało, ja miałam 2 godziny
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.