spalacze tłuszczu opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • co stosujecie?
    mi maz wczoraj kupił fatblock
    • Brałam L-karnitynę ale przynosiła efekty tylko jeśli dużo ćwiczyłam i to naprawdę dużo bo ponad 2h dziennie, obecnie łykam Women Ultra Slim, jest nieco delikatniejszy i naturalnie przyspiesza metabolizm, także myślę, że z delikatniejszych środków jest godny polecenia.
    • ja też stosowałam l-karnitynę ale na mnie w ogóle nie działała. mimo że regularnie biegała- dwa razy w tygodniu po około 6 km, to dodatkowych efektów z jej brania nie zauważyłam:(
      --
      Zajmij się tym co lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać.
      • A dietę udało Ci się stosować, czy tylko bieganie ? Obecnie myślę, że Ten Ultra Slim jest nieco lepszy, jednak nie ma się co oszukiwać, że bez diety i ruchu cokolwiek zdziała.
        • matul-inka napisała:

> A dietę udało Ci się stosować, czy tylko bieganie ? Obecnie myślę, że Ten Ultra
          > Slim jest nieco lepszy, jednak nie ma się co oszukiwać, że bez diety i ruchu c
          > okolwiek zdziała.

Zgadzam się w pełni, dieta i ćwiczenia to podstawę a spalacze tłuszczu typu Women Ultra Slim to dodatek, aczkolwiek często bardzo pomaga ;]
    • Gość: Czesia IP: *.sggw.waw.pl 15.12.11, 14:20
      Ponieważ często trudno jest wytrzymać odchudzając się, ruszamy z akcją
      wspólnego motywowania się do odchudzania.
      Wszystkich odchudzających się zapraszamy na stronę akcji:
      www.zdrowe-odchudzanie.com.pl/motywatory.php

• Ja póki co nic nie stosuję...
      Dla zainteresowanych tematem - znalazłam fajne zestawienie spalaczy tłuszczu.
      nutrina.pl/blog/2011/08/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie.html
      wybiorę chyba coś z tego zestawienia...
    • Stosowałaś jakąś dietę do tego ultra slim czy samo dało efekty ?
    • A ja polecam zdrowo się odżywiać i nie pchać w siebie świństw zatruwających organizm.
      Pracowałem ponad 2 lata w firmie ( nie wymienię nazwy) produkującej tego typu specyfiki. Zasada była taka- mało ważne co w środku, najważniejsze opakowanie, chwytliwa nazwa i reklama.
      Np. środek na odchudzanie, tzw. przyspieszacz odchudzania zawierał w 1 tabletce 800mg witaminy C i 200mg glukozy. Kosztował w aptece 65zł za 50 tabletek i schodził dość dobrze.
      Firma działa do tej pory (z tego co się orientuję) i produkuje ten i inne wspomagacze.
      --
      www.dietek.pl- Nowy wymiar odchudzania
      • Po części się zgodzę z Tobą, wiele firm robi takie pseudo spalacze, które nic nie dają, niemniej nie możesz powiedzieć, że wszystkie sa do d***, o ultra slim i l-karnitynie słyszy się mnóstwo dobrych opinii, sama długi czas brałam l-karnitynę z dobrym efektem, jednak bez diety i intensywnego wysiłku nic się nie zdziała, a spalacz to dodatek aczkolwiek przydatny.
        • adzaqqrka napisała:

> Po części się zgodzę z Tobą, wiele firm robi takie pseudo spalacze, które nic n
          > ie dają, niemniej nie możesz powiedzieć, że wszystkie sa do d***, o ultra slim
          > i l-karnitynie słyszy się mnóstwo dobrych opinii, sama długi czas brałam l-karn
          > itynę z dobrym efektem, jednak bez diety i intensywnego wysiłku nic się nie zdz
          > iała, a spalacz to dodatek aczkolwiek przydatny.

Dobrze powiedziane, a po za tym jak widać w tytule tego wątku dyskutujemy tutaj o różnych spalaczach tłuszczu oceniając je a nie o tym czy są warto je brać czy nie warto.
          • g.sajna masz m,oże pojęcie o treningach i rodzajach ćwiczeń jakie intensyfikują działanie ultra slima i innych spalaczy ? Czy wszystkie spalacze są w tabletkach ?
            • Mhm.. nie nie wszystkie spalacze tłuszczu takie jak ultra slim czy l-karnityna są w tabletkach, ten drugi jest w płynie też. Co do treningu to trzeba położyć największy nacisk na ćwiczenia cardio i ogólnie dużo ruchu :]
    • Gość: Karina89 IP: *.205.239.193.ntgroup.pl 11.02.12, 09:54
      A ja CLA z chromem i ananasem biogarden. Biorę 2 tabl. dziennie i działa to na mnie. I psychicznie lepiej się trzymam jak coś biorę.
    • Zamiast spalaczy tłuszczu proponuję zastosować zdrową dietę.
      --
      <a href="http://www.dietazdrowa.pl/>Zdrowe żywienie</a> i dieta na nadciśnienie.
    • Gość: KasiaWie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.12, 20:40
      Najlepiej brać sprawdzone środki, bo później jest płacz, że się łyka i nic nie działa.
      Ja jestem wierna Therm Line. bardzo je sobie cenię. Mają dużo wspomagających spalanie tłuszczyku składników:
      kofeinę

l-karnitynę

Jeśli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem rezultatów jakie daje Therm Line zapraszam na forum:
      wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=152
      wizaz.pl/akcje/therm-line/odchudzanie-bez-kitow/index.php
      Dla mnie są idealne!
      • Ja zażywam Edixal. Według opinii producenta ten preparat jest przeznaczony dla osób chcących modelować swoją sylwetkę zwłaszcza w problematycznych częściach ciała takich jak uda, brzuch, biodra. Czyli idealny dla mnie ;) Macie jakieś opinie na temat Edixalu? Chętnie się dowiem, czy zażywacie i jakie macie doświadczenia. Pozdrawiam
        • Gość: wiatraczek87 IP: *.rv042-mintmedia.lubman.net.pl 25.05.12, 16:28
          ja równiez stosuję Edixal! Jako jeden z niewielu srodkow na odchudzanie w moim przypadku sprawdził się swietnie! Od 3 tygodni stosuje, dodatkowo do tego metoda MŻ i trochę ćwiczeń, co by się kości nie zastały :P edixal zawiera chilli i tym samym rozgrzewa , a ja wypacam wiecej podczas mojego hulahopowania! Także w moim odchudzaniu edixal zdaje egzamin, polecam do przetestowania!
      • Gość: Aneczka33 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.12, 18:32
        Kasia to prawda! Ja też biorę Therm Line i jestem mega zadowolona. To na prawdę skuteczny środek. Byłam na tym forum, dziewczyny mają podobne wrażenia jak ja. Świetnie, że coś takiego powstało i można wymienić się doświadczeniami z odchudzania!
    • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 28.05.12, 22:40
      Spośród kilku środków wspomagających odchudzanie przetestowałam jak na razie edixal i podszedł mi bez zastrzezeń.. trzeba brac zgodnie z ustaleniami na opakowaniu, a będą efekty. Ja już się mogę pochwalić – 5 kg od 1,5 miesiaca-sukces!! Mam zamiar kontynuowac kurację za pomoca edixala i ćwiczeń – polecam dodatkowo jogging, wiemy przecież, że same środki na odchudzanie zdziałają o wiele mniej, niż gdy ruszymy się z kanapy.
    • Gość: Gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.12.13, 18:16
      ja kupiłam na necie od jednej Pani,w miesiąc schudłam 5 kg. :)
    • Program kontroli wagi to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i bardzo dobra forma jest ważna. I nie ma tutaj znaczenia, czy masz 20, 30, 40, 50,60,70 czy więcej lat ! Na każdym etapie naszego życia powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością.

Odpowiednio skomponowany program wspiera procesy : -Odchudzania; - Przybierania na wadze; - Odtruwania organizmu; - Rekonwalescencji pooperacyjnej; - Uzupełniania poziomu energii - poprawa kondycji - produkty dla sportowców

www.facebook.com/herbalife.harrow

www.wellness-worldwide.pl
      Mozesz napisać już teraz!
      wellness.herbalife24@gmail.com
      trenerwellness@onet.eu
    • Gość: Kolunio IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.14, 12:37
      Z tymi spalaczami to trzeba rozsądnie podejść. Najsampierw delikatne a dopiero później mocniejsze tabletki, bo organizm się przyzwyczaja. Dobry na początek delikatny spalacz tłuszczu
      I przy tym wszystkim nie wystarczy łykać tabletek, trzeba też się ruszać ;-)
    • Gość: maniuta IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.03.14, 15:17
      z nowości to ja przede wszystkim polecam slimette - może nie taki typowy spalacz, bo i z apetytem radzi sobie niexle, rzeczywiscie pomaga szczególnie jak człowiekowi trudno wytrwać na diecie, daje lekkiego kopa i przyspiesza chudnięcie, motywacja rośnie wprost proporcjonalnie, polecam Waszej uwadze, a więcej info znajdziecie na tej stronie tnij.com/MelzU
      • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 27.03.14, 11:04
        ja polecam, zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej slim-express. Odkryłam to niedawno, ale już mam 8 cm mniej w obwodzie, po 3 zabiegach.
        Zabieg polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej a potem wydaleniu jej z organizmu.
        Ok nie są to mordercze ćwiczenia i restrykcyjna dieta, tylko pójście niby na łatwiznę, ale dopiero po zabiegach trzeba się ruszyć i utrzymać to co się dzięki nim osiągnęło, a no i nie jest to drogie!
        • Ja jestem zwolenniczką spalaczy tłuszczu itp.-ale tylko i wyłącznie jeśli mam doświadczenie z firma/sklepem który faktycznie zna się na rzeczy i dodatkowo będzie instruować , jeśli będę miała jakieś wątpliwośći. Rok temu udało mi się zrzucić 10kg!- była to ciężka praca, ale ogrom satysfakcji do dziś się nie kończy, wtedy współpracowałam ludzmi z www.elitesportfood.pl/#start , byłam bardzo zadowolona! Po prostu najważniejsze jest to ,jeśli chce się stosować takie produkty, aby natrafić na odpowiednich ludzi i dobre jakościowo produkty, akurat mi się udało :D
    • Gość: fasooolka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.05.14, 09:32
      Ja nie stosuje ale moja siostra non stop cos kupuje – nie dziwie się bo widać efekty, ja sceptycznie do tego podchodze,ale jeśli znajdzie się dobrych producentow i fajnego sprzedawce który dobrze poradzi i dobierze takie preparaty to czemu nie?! Często kupuje w www.elitesportfood.pl/#start wiec chyba jest zadowolona:)
    • L-karnityna, główny składnik tzw. „spalaczy tłuszczu” podnosi temperaturę ciała, co powoduje nieco szybszą przemianę materii. Dlatego działa tylko podczas wysiłku fizycznego. Taki sam efekt, a naturalnie można osiągnąć ubierając się nieco „grubiej” podczas aktywności fizycznej. Sauna też działa korzystnie – wypacamy toksyny i oczyszczamy się przy okazji.
      Tabletki mają to do siebie, że kiedyś trzeba je odstawić. Wtedy przemiana materii przyzwyczajona do dopalacza, może zwolnić, a za tym idzie niestety często efekt jojo.
      Pozdrawiam
      • Gość: michaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.14, 10:21
        moim spalaczem tłuszczu są zabiegi Cavi Lipo :) po prostu cudowne!!! zlikwidowały mi cały cellulit z ud i zeszczuplałam w brzuchu. w końcu mam talię!!! polecam :)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.