Dodaj do ulubionych

dukan- praktyczne wskazówki

16.10.11, 10:28
dziewczyny na lub po dukanie:
czy po fazie uderzeniowej jak przeszlyscie na przemienna(bialko+warzywa) stosowalyscie faze odpowiednio przez tydzien na utracony wczesniej kilogram czy moze 5dni uderzeniowa, 5dni przemienna i znowu 5 dni tylko bialko i tak w kolko do uzyskania wymarzonej wagi?
Pytam bo przeczytalam w ksiazeczce ( Nie potrafie schudnac) ze opcja pierwsza wlasciwa ale slyszalam od kilku stosujacych ze mozna opcje nr2?Teraz znowu czytam forum i podobno powinno to wygladac tak ze: uderzeniowa np 5dni a potem 5/5 lub 7/7..Jesli tak to rozumiem ze np5/5 do uzyskania tej wymarzonej wagi tak??
I przy okazji jakie byly efekty i po jakim czasie u Was w praktyce?? ( o kg pytam) Czy skora faktycznie nie byla "sflaczala"? Z gory dzieki!!
Obserwuj wątek
    • madzioreck Re: dukan- praktyczne wskazówki 17.10.11, 15:32
      Nie ma cyklu 7/7. Najdłuższy jest 5/5, możesz stosować tez 1/1, jak Ci wygodniej.
      Co do skóry, to diety białkowe są dla niej litościwe, ale to też jest sprawa mocno indywidualna. Schudłam ponad 30kg i nic poza biustem mi nie sflaczało ;)
        • madzioreck Re: dukan- praktyczne wskazówki 20.10.11, 22:44
          Motylku, moje odchudzanie, czyli I+II faza trwało równo 7 miesięcy. Zakończyłam je prawie rok temu (początek listopada), na Dukanie już nie jestem, choć z elementów i nabytej wiedzy korzystam.
          Aha, pamiętaj też, że często skóra potrzebuje dłuższej chwili, żeby wrócić do siebie, więc czasem świeżo po schudnięciu czy w trakcie nie ma co panikować, bo ona po prostu nie zawsze nadąża :)
    • ostryga11 Re: dukan- praktyczne wskazówki 20.10.11, 15:18
      Co do skóry - po 16 kg jest ok z wyjątkiem brzucha - mogę złapać się za niego trochę tak , jak szczeniaka łapie się za kark, ale przecież gdzieś te 16 kg musiało się mieścić. Nie zostały mi żadne "obiwisy" na przedramionach, czego się bałam i skóra twarzy też ok , nie mam żadnych dodatkowych zmarszczek. W ogóle wydaje mi się, że skórę mam bardziej jędrną niż przed dietą czego i wszystkim dietującym szczerze życzę.
    • haloosia Re: dukan- praktyczne wskazówki 22.10.11, 00:40
      Witajcie.
      Motylku, ja w fazie II wybrałam 1 na 1 - bo taki cykl wydał mi się najwygodniejszy. Wybór długości cyklu należy do ciebie - ważne, żeby zachować naprzemienność.
      Też się bałam o wygląd skóry - ale niepotrzebnie. Może trochę latem się wysuszyła, ale wystarczyło trochę kremu ujędrniającego. Fałdy na brzuchu powoli, ale się wciągają :)
      --
      Mój blog o diecie Dukana: dietetyczna.gazetka.eu
      I faza 3 dni 14-16.IV.2011 -3 kg; II faza od 17.IV.2011 do 16.X -20 kg (razem -23 kg);
      III faza - od 16.X.11 - jest OK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka