• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

actislimfa o co chodzi?

• 23.11.11, 23:49
    witam...poczytalam troszke opinie na ten temat i nie bardzo wiem co o tym sadzic.. ze tabletki cudow nie zdzialaja, jestem tego swiadoma. ale zastanawiam sie czy daja jakikolwiek efekt. wiekszosc opini jest reklama i pisze je jedna osoba,mozna to zauwazyc, widocznie osoba ktora tak bardzo reklamuje ten specyfik nie pomyslala o tym by nie wklejac wszedzie identycznych tekstow. nie sadze zeby ktos kto faktycznie schudl wchodzil na wszystkie tematy z tym zwiazane i wszedzie pisal to samo tak wiec polecam reklamujacemu zmienic troszke teksty:) chaialbym jednak znac zdanie kogos kto faktycznie tego uzywal. bylabym bardzo wdzieczna. pozdrawiam i czekam na opinie...tylko realne prosze:P
    • Gość: asia22 IP: *.static.tkt-net.pl 14.12.11, 14:03
      Chciałam wszystkich ostrzec przed oszustami amerykańskich tabletek Actislimfa. Kupują polski produkt i zmieniają naklejki. Sama kupiłam i intrygowało mnie dlaczego nie ma producenta, znalazłam POLSKĄ ACTISLIMFĘ . Poniżej przedstawiam wam polski produkt z identycznym składem za jedyne 19.20 zł- nawet pudełko jest identyczne. ROBIĄ Z LUDZI IDIOTÓW I WAS OSZUKUJĄ. Skład i proporcje jest w takiej samej kolejności, tylko po angielsku. Trzeba przyznać że się ktoś mocno napracował, aby uwiarygodnić istnienie tych cudownych tabletek.
      Błonnik z ananasem + chrom, tabletki, 100szt
      Firmy BioGarden kosztuje jedynie 19.29
      Ja dałam się oszukać, i wkurza mnie to z ektos sie na tym dorabia.
      • Gość: iwona IP: *.40.19.89.threembb.co.uk 13.08.13, 13:20
        a czy ten zamiennik dziala chociaz
    • Gość: magda_1986 IP: *.adsl.inetia.pl 09.02.12, 11:47
      Hej!

Zamówiłam te tabletki na chudne24.pl/ przyszły po ponad 1,5 tygodniu. Efekty zaczęły pojawiać się po 2-3 tygodniach od zażywania, ale ja też dietę stosowałam.

Nie wiem czy bez diety one coś dadzą... chyba nie :/

Pozdrawiam
      • 09.02.12, 12:06
        hej. no niestety, bez diety nic nie dadza, zreszta nie ma tabletek cud, niestety. Owszem biorąc te tabletki faktycznie nie czuc głodu. z tym, że dieta jest niezbędna, tabletki w przerwie między posiłkami powstrzymują nas od podjadania i tyle. Ja diety niestety nie stosowałam i schudłam na poczatku 3 kg w ciagu 2 tygodni...ale na tym sie skonczyło, bo jadłam 1...max 2 małe posiłki dziennie i byc moze przez moje skołonnosci do tycia, pomimo tego, ze jadłam mało i tak wszystko sie odkładalo i efektu brak. uważam, ze to pieniadze wyrzucone w błoto. najlepszy efekt miałam po stosowaniu mojej diety...10 kg w miesiac, pozniej troszke wolniej...ale gdyby nie polpasiec..teraz osiagnełabym swoj cel. niestety drastycznie przerywajac diete skonczyło się na powrocie do poprzedniego stanu:( Pozdrawiam:)
    • 29.02.12, 22:45
      Ja ze swojej strony polecam ten produkt. Zamówiłem go na stronie chudne24.pl i w ciągu 2 tygodni zrzuciłem 2 kg :) Polecam Wam ten produkt ;)
    • Gość: baa_r_ IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.12, 09:40
      Polecam w 1000%! Niewiarygodne, ale schudłam po 3 miesiącach używania prawie 13 kg!

Tyle już rzeczy wypróbowałam i nic nie było tak skuteczne, jak ten produkt. Warto wydać na niego więcej pieniędzy, bo jest naprawdę wart swoich pieniędzy!!!

anna
    • Gość: barto2ksss IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.12, 16:45
      Polecam ACTISLIMFA! Działa rewelacyjnie nawet i u mężczyzny.

Udało mi się schudnąć 10 kg w niecałe 2 miesiące! Rewelacja :)))
      • 17.05.12, 12:57
        Na początku odpowiadam o co chodzi. A wiec jak zawsze chodzi o kasę. I nie chodzi mi tu o to co zarabia firma, która je sprowadza do Polski, ale o producenta. Koncerny farmaceutyczne przebijają się w ofertach i przypuszczam, że jeżeli szybkość specyfików na odchudzanie będzie rosła w takim tempie jak obecnie to za kilka lat w reklamie będziesz miała, weź tabletkę i stań przed lustrem, 30 sek i gotowe, 4 rozmiary mniej. Ale tak na poważnie, jestem facetem i nigdy nie miałem problemów aby sie odchudzać....jednak moja siostra miała z tym duży problem, raz że od małego miała tendencje aby szybciej obrastać tłuszczykiem, dwa, że i owszem, może miała troszkę za dużo wagi, ale patrząc z boku totalnie przesadzała. Nie mniej obecnie schudła i jest zadowolona, jednak nie pomogły jej żadne cud tabletki (na zasadzie tabletka, telewizorek i paczka chipsów i chudnę). Raz to zmiana sposobu żywienia (zmiana a nie żadna drakońska dieta), więcej warzyw, częściej a mniej itd (to ustaliła z dietetykiem), dwa wizyta u psychologa, sorry ale był okres, że najlepszą dla niej wagą była by waga ujemna, a i pewnie wtedy też by uważała, że jest za gruba, ale to był efekt byłego chłopaka, trzy, brała też wspomagająco opisane tu tabletki (za wiedzą dietetyka). Co i na ile pomogło nie wiem. W każdym razie zrzuciła około 6 kg w dwa miesiące, i jest ok. Sama siebie zaakceptowała, jest faktycznie szczupła, ona z połączenia tego wszystkiego o czym napisałem jest zadowolona i w jej przypadku zdało to egzamin, jednak jaki jest procentowy udział w tym sukcesie psychologa, dietetyka, zmiany stylu zycia i preparatu nie wiem...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.