• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

WEIGHT LOSS forum Dodaj do ulubionych

• Gość: Kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.03.12, 12:00
      Popieram Martę. Dałam się nabrać. Wydałam 137 zł.na jakiś bubel , nie schudłam ani grama.
      Zależało mi na 3-5 kg, więc kupiłam tylko 1 opakowanie, chociaż oferowano mi za 87,- drugie.Pozostałam więc przy jednym i straciłam tylko 137,-zł. Obiecują zwrot jeśli się nie schudnie , tylko kogo poprosić o tem zwrot? Ostrzegam potencjalnych "naiwnych".NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!
      • Gość: jam IP: 193.243.147.* 20.04.12, 14:17
        Kasiu odeslij opakowanie na adres Massive Dynamic Sp. z o.o. Ul. Nowogrodzka 23 00-511 Warszawa, dołacz opakowanie po tym czymś i opis kuracji. ja boksowałam się dwa m-ce ale mi oddali kasę, oczywiscie potracając koszt przesyłki. złodzieje i tyle. mam nadzieję że odzyskasz chociaż kasę!!!!!!!!!
    • Gość: anku IP: *.dynamic.chello.pl 01.04.12, 14:35
      To jest jedna wielka ściema. Reklamę tego produktu zobaczyłam na jednej ze stron i od razu wydało mi się podejrzane to wszystko. M.in. sztuczne komentarze rzekomych konsumentów - dodałam swój komentarz (niezbyt przychylny) i kiedy po krótkim czasie wróciłam, żeby zobaczyć, czy jeszcze on tam jest - okazało się, że jest już usunięty. Firma generalnie dba o "dobry" wizerunek. Nie dajcie się na to nabrać! Dzięki za założenie tego wątku! Pozdrawiam
      • 01.04.12, 14:54
        Witam, napisałam długi komentarz na temat cudownego odchudzania , który wyjaśnił obszerną wiedzę nie był przychylny dla sprzedawcy, po krótkim czasie mój komentarz był już usunięty. To jest jedna wielka ściema.
        Pozdrawiam.
        • Gość: Konrad IP: 212.180.234.* 06.04.12, 08:16
          Jeżeli chodzi o weight loss to polecam : www.myweightlosschallenge.pl/
          "Co to takiego Weight Loss Challenge?

Zastanawiasz się, co zrobić, by zmieścić się w nowe ubrania? Odkryj przyjemny sposób na osiągnięcie i utrzymanie upragnionej wagi dzięki

Wsparciu ze strony osobistego trenera
          Wiedzy z zakresu zdrowego żywienia, służącej utrzymaniu długotrwałej kontroli nad swoją wagą
          Okazji do spotkań z podobnie myślącymi ludźmi
          Inspiracji, by w miłej atmosferze osiągać pozytywne dla zdrowia efekty

Aby zyskać wiedzę i pewność siebie, dołącz do Weight Loss Challenge, 12-tygodniowego kursu, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy na dobre.

Słowo „challenge” w nazwie kursu oznacza „wyzwanie”; jeśli znajdziesz się w gronie najlepszych uczestników, którym uda się najwięcej schudnąć, możesz wygrać nagrodę pieniężną. " Jak piszą , polecam :)
    • Gość: M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 16:29
      Ja dostałam w czwartek, i biorąc do dzisiaj schudłam równo kilo. Apetytu wiekszego nie mam. Ale organizm każdy inny, oczywiście
      • Gość: scę schudnąć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 19:32
        Mimo że nigdy nie miałem kłopotów po piciu kaw nawet przed snem (2-3) tak w piątek w pierwszym dniu przyjmowania poczułem się nie specjalnie. Byłem taki roztrzęsiony- rozklekotany, drżały mi ręce pomimo, że stosowałem się do zaleceń. Następnego dnia i dziś ograniczyłem do jednej kapsułki i jest znośnie. Próbnie za jakiś czas znów wezmę dwie. Tak czy siak będę kontrolować ewentualne zmiany.
    • Gość: Banda gó...arzy IP: *.centertel.pl 03.04.12, 13:55
      Gówniarze, wykorzystują nadzieje innych ludzi i na tym zarabiają, sprzedając jakieś gó... po którym nie wiadomo czy obudzisz się następnego dnia!! POZWAĆ ICH!!!
      ja w to wchodzę!
      • Gość: Wiera IP: 95.171.109.* 10.04.12, 12:31
        co robić ja kupiłam aż 3 opakowania,zachęcona przez panią , która do mnie zadzwoniła na komorkę.Nie mogę odzyskać numeru z
        którego dzwoniła.

• Gość: Koala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 19:12
          Proszę nr 5858585956 a adres do zwrotu to MASSIVE DYNAMIC 00-511 Warszawa ul Nowogrodzka 23 tam piszesz 1 dlaczego zwracasz opakowania 2 opis kuracji 3 Słowa Proszę o zwrot gotówki 4 nr konta 5 czytelny podpis. i życzę szczęscia ja też na dniach odsyłam opakowania po tym badziewiu . Koala
          • 14.01.13, 14:01
            wielkie dzięki. tylko że ja juz im odesłałam opakowania, no cóż mam nadzieję że tobie i innym się uda. Ja mam nauczke że nie ma cudownych tabletek. Powodzenia!
      • Gość: weronika IP: *.cust.bredband2.com 16.03.13, 03:08
        JA tez w to wchodze moj adres monikamalmo @ interia.pl skontaktuj sie zemna ti razem poradzimy zeby ich pozwac do sondu
    • Gość: uratowana IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.12, 20:48
      Matko!! właśnie siadłam do komputera, żeby zamówić to cudo., ale coś mnie tknęło żeby znaleźć forum z opiniami o Weight Loss. Jestem na diecie dwa miesiące, chodzę na fitness, ale efekty moich morderczych starań są słabe. Myślałam że te cudowne pigułki pomogą przyspieszyć efekt. Muszą przyznać, że pomysł na marketing tego produktu mają niezły. Storzyli nawet fikcyjne portale, które mają medyczne nazwy i symulują profesjonalny serwis informacyjny. Znalazłam wypowiedzi "niby dietetyków" rozpływających się na ich temat. Tak się "napaliłam" na te proszki, że nawet wydrukowałam informacja o nich i zaniosłam do swojej dietetyczki. Uprzedzała mnie, że żaden ze składników nie ma potwierdzonego działania odchudzającego i to nic mi nie pomoże, ale przedstawiali tak spektakularne historie, że chciałam spróbować. DZIĘKI WAM, ZA OSZCZĘDZENIE 130 ZŁ i rozczarowania.
    • 04.04.12, 22:17
      Ludzie..... wstyd mi za was, Ci o tu piszą to zdesperowane grubasy!! dupy wam się nie chciało ruszyć, żadnej diety i teraz płaczą, ja to zamówiłam i jestem mega zadowolona!!!!! jak Pani konsultantka mówiła ,,jest to preparat który WSPOMAGA ODCHUDZANIE'' wiec nic się samo za was nie zrobi, jak ktoś zamówi niech zrobi tak jak ja: suplement+dieta+ćwiczenia(w moim przypadku basen i bieganie) może nie schudłam tych 14 kg ale 6.5, to bardzo dużo, spróbujcie sami to dopiero ocenicie, pozdro dla zakompleksionych grubasów :)
      • 05.04.12, 09:32
        A kto Ci wstrętna małolato napisał, że jest grubasem?!!!Wstyd Ci za nas?!! Mi wstyd za Ciebie i za twoją kulturę, a raczej jej brak. To chyba zrozumiałe, że te tabletki stosuje się z ćwiczeniami i dietą i nikt tu nie oczekiwał cudów. Przeczytaj najpierw uważnie co ludzie tu piszą a później wypowiadaj swoje zdanie!!!A tak w ogóle to jakim prawem nas obrażasz???Dziecko???Współczuję rodzicom.

> Ludzie..... wstyd mi za was, Ci o tu piszą to zdesperowane grubasy!! dupy wam s
        > ię nie chciało ruszyć, żadnej diety i teraz płaczą, ja to zamówiłam i jestem me
        > ga zadowolona!!!!! jak Pani konsultantka mówiła ,,jest to preparat który WSPOMA
        > GA ODCHUDZANIE'' wiec nic się samo za was nie zrobi, jak ktoś zamówi niech zrob
        > i tak jak ja: suplement+dieta+ćwiczenia(w moim przypadku basen i bieganie) może
        > nie schudłam tych 14 kg ale 6.5, to bardzo dużo, spróbujcie sami to dopiero oc
        > enicie, pozdro dla zakompleksionych grubasów :)
      • Gość: ehe IP: *.toya.net.pl 05.04.12, 20:18
        wstydź się lepiej za siebie!śmieszna jesteś. schudłabyś dokładnie tyle samo stosując samą dietę i ćwiczenia, bez tego CHOLERNEGO SUPLEMENTU!!!!!! a pani konsultantka mówi duuuużo różnych rzeczy bo chce żeby ten syf schodził. poza tym odważna jesteś że to łykasz, miejmy nadzieję że to tylko witaminy.
        • 06.04.12, 09:10
          Zgadzam się z poprzednikiem, nie trzeba łykać jakiegoś świństwa wystarczy dietka i trochę ruchu. I chyba jesteś jedyną osobą która wychwala te dziadostwo, pewnie Ty sama jesteś z tej szajki konsultantów hahaha
      • Gość: halina IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.12, 12:31
        ale teraz pojechałaś jak bedę chodzić na basen i biegac to mi wcale nie potrzeba żadnego suplementu diety
        życzę smacznego
        ps. nikt tu nie jest grubasem -nie obrażaj nikogo bo nie wiesz z jakich powodów ktoś przybrał na wadze a nie musi być od razu grubasem
    • Gość: Adam MArczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.12, 16:33
      WoW! Wczoraj byłem na tym portalu

sukcesosobisty.pl/

sporo wiedzy na temat odchudzania, ćwiczeń oraz suplementów diety portal prowadzi kilka osób w tym trenerzy, dietetycy oraz psycholog :)
    • Gość: ewa IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.12, 18:53
      szkoda, ze dopiero teraz przeczytałam, że to ściema. Łykam już dwa tygodnie i ani grama mniej!!!! to co mam teraz zrobić???
    • Gość: Halina IP: *.adsl.inetia.pl 13.04.12, 12:16
      Świete słowa .A ja mimo ,ze jestem osobą bardzo sceptycznie podchodzącą do takich różnych cudów dałam sie nabrać .Na zasadzie ,iż spróbuje,ponieważ metabolizm się mi zrobił wolniejszy ze wzgledu na pesel i cóż ,zamiast stracić na wadze to przybrałam ponieważ jak się trochę ruszył metabolizm to co zjadłam szybciej się trawiło i szybciej byłam głodna. Ja nigdy rano nie jadłam śniadania i tak naprawdę to jadłam 2 razy w ciągu dnia i w cale się nie objadałm i nie byłam też gruba .Ale po przekroczeniu 53 lat zaczęłam mieć takie uczucie jakbym cały czas była wzdęta. No więc sobie pomyślałam ,ze skoro te tabletki są takie bezpieczne o czym zapewniała mnie też konsultantka to może spróbuje. Próba wyglada w ten sposób ,ze chciałam się dostosować do zaleceń więc zaczęłam jeść rano śniadania i zgodnie z zaleceniami i obietnicami ,że nie trzeba ćwiczyć i tak bedzie dobrze. Tak jest dobrze ,że przez jedzenie 5 posiłków -przytyłam hahaha ale to wcale nie jest takie smieszne.
      Ponadto przeczytałam artykuł w prasie ,iż te wszystkie certyfikaty wydane przez Instytut Żywienia -to też ściema nikt nigdy nie robił w tym instytucie żadnych badań nad skutecznością tych tabletek badz to suplementu -sama nie wiem co to jest .
      Pozdrawiam
      Szukam ich teraz żeby im podziękować i niech odeślą tak jak zapewniają pieniądze -chociaż bardzo w to wątpie .
      A co do negatywnych opini -to fakt ja do nich na poczatku pisała różne zapytania w związku z negatywnymi skutkami takich tabletek wszystko wykasowali nic się nie ukazało
      Dziwię się tylko ,ze w teraz u nas wszystko jest możliwe .
      Zakłada się firmy działające nielegalnie ,naciaga sie ludzi powołując się na certyfikaty różnych instytucji i nikt nie reaguje i nic się nie dzieje z takimi złodziejami w imieniu prawa
      • Gość: sassha167 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.12, 22:58
        A ja korzystam super portalu z dietami oraz o tym jak schudnąć i być zdrowym jak najdłużej i każdemu go polecam

sukcesosobisty.pl/
    • Gość: Monika IP: *.play-internet.pl 13.04.12, 17:35
      Nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Tak nie wierzyłam w te 14 kg... ale akurat mi wystarczyłoby 5 kg. więc pomyslałam, że nawet jak to będzie nieprawda to może choć pare kg. NIC Z TEGO !!!! MAŁO TEGO...PRZYTYŁAM I TYJĘ NADAL JUŻ KOLEJNE 4 KG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIAŁAM RÓWNIEŻ PROBLEMY ZE SNEM I OGROMNE WZDĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE MOGĘ SIE POZBYĆ DO DZIŚ !!!! DO TEGO ZATRZYMUJE MI SIĘ WODA W ORGANIŹMIE!!!!!!!!!!! NIE WIEM CO TAM W TYM JEST ALE TO NIE JEST NORMALE. NIE MOGĘ ZAPANOWAĆ NAD MOIM ORGANIZMEM!!! DO TEGO ODESŁAŁAM OPAKOWANIE I ZAŻĄDAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY... NIC Z TEGO !!!! MILCZĄ...MIMO IŻ DAŁAM ZA ZWROTNYM POLECENIEM ODBIORU... TEL. KOM. KTÓRY BYŁ PODANY NA FORMULARZU ZAMÓWIENIA NIE AKTUALNY !!!!!!!!!!!!!!!!! DZWONIŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 608 513 324 OSZUŚCI I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!!!!
    • Gość: kinia IP: *.play-internet.pl 14.04.12, 20:47
      Ja schudlam 3,5 w 2 tyg, nie czuje sie jakos gorzej przez to. Zoabaczymy co bedzie dalej
      • Gość: zajdel IP: *.hu 20.04.12, 12:32
        Gość portalu: kinia napisał(a):

> Ja schudlam 3,5 w 2 tyg, nie czuje sie jakos gorzej przez to. Zoabaczymy co bed
        > zie dalej

No i jak? Daj proszę znać :)
        • Gość: anna IP: *.deac.net 20.04.12, 12:37
          JA rzoumiem wszystko ale trzeba kultralnie. PO co pan z tym lodem....
      • 24.04.12, 20:08
        nie mam apetytu, mam więcej energii. przestałam mieć problemy z koncentracją. Trochę podwyższa ciśnienie i puls. Musiałam całkowicie zrezygnować z kawy . Teraz piję dużo wody (mam ochote na wodę! ) i jem owoce.Nie mam ochoty na słodycze ani wędliny. Gdybym nie jadła pieczywa pewnie schudłabym więcej. Od początku czuję , że preparat na mnie działa. Dziwią mnie komentarze, że preparat tu kompletna ściema. Na mnie działa pozytywnie, choć cudów sie nie spodziewałam. pozdrawiam ps nie piszcie że jestem z firmy handlującej tym specyfikiem bo tak nie jest. Przeczytalam w necie i zamówiłam. I jestem zadowolona.
        • Gość: bawidamek22 IP: 193.107.85.* 21.05.12, 12:23
          No ja właśnie też się dziwię czemu aż tylu niezadowolonych :) Własnie ciesze się, że zacząłem to brać, bo oprócz utraty 6 kg mam naprawdę lepsze samopoczucie, wiecej moge zdziałać :D
          Ale może nie wiem ktos ma inny organizm i coś mu nie działa... :( trudno orzec
          • Gość: ala33 IP: 94.46.240.* 21.05.12, 12:56
            a mógłbyś napisać w ile schudłeś...pozdrawiam...

Gość portalu: bawidamek22 napisał(a):

> No ja właśnie też się dziwię czemu aż tylu niezadowolonych :) Własnie ciesze si
            > ę, że zacząłem to brać, bo oprócz utraty 6 kg mam naprawdę lepsze samopoczucie,
            > wiecej moge zdziałać :D
            > Ale może nie wiem ktos ma inny organizm i coś mu nie działa... :( trudno orzec
            • Gość: bawidamek22 IP: 193.107.85.* 21.05.12, 13:59
              Miesiąc na razie
        • Gość: anka1980 IP: 80.79.116.* 22.05.12, 12:27
          :) cześć ja mialam podobnie, też strasznie chcialo mi sie pic wode, potem przeszlo, w sumie schudlem okolo 10 kg po trzech miesiacach jestem dosyć zadowolona, chociaz oczekiwalam nieco większych efektów :)
          • Gość: bawidamek22 IP: 193.107.85.* 22.05.12, 14:06
            Gość portalu: anka1980 napisał(a):

> :) cześć ja mialam podobnie, też strasznie chcialo mi sie pic wode, potem przes
            > zlo, w sumie schudlem okolo 10 kg po trzech miesiacach jestem dosyć zadowolona,
            > chociaz oczekiwalam nieco większych efektów :)

No nie, to nie najgorszy efekt, chciałbym, żeby u mnie tak na koniec było
            • Gość: HUMBEJWIN IP: 31.210.102.* 27.05.12, 12:34
              ja zrzucilem juz 15 i jest w porzadku
              • Gość: hahaha IP: 188.65.76.* 28.05.12, 07:27
                Gość portalu: HUMBEJWIN napisał(a):

> ja zrzucilem juz 15 i jest w porzadku

moze i schudles - gratuluję odłaczenia się od szacownego grona grubasów - jednak dalej nie umiesz nawet wymyślić sobie nicka. huNbejwin, nie humbejwin, człowieku
                • Gość: HUNBEJWIN IP: 31.210.102.* 28.05.12, 09:50
                  > Gość portalu: HUMBEJWIN napisał(a):
                  >
                  > > ja zrzucilem juz 15 i jest w porzadku
                  >
                  > moze i schudles - gratuluję odłaczenia się od szacownego grona grubasów - jedna
                  > k dalej nie umiesz nawet wymyślić sobie nicka. huNbejwin, nie humbejwin, człowi
                  > eku

prosta pomylka nie ma co sie rzucac
                  • Gość: ona_i_On IP: 94.46.8.* 30.05.12, 12:05
                    :) niektorzy to do wszystkiego sie przyczepia :)
        • Gość: niechętny IP: 174.142.225.* 31.05.12, 12:46
          moja była to brała i rzeczywiście schudła. ale charakter miała k***ewski i się rozstaliśmy. ale miała go od zawsze, nie od tabletek
          • Gość: matrioszka IP: 62.233.34.* 05.06.12, 14:21
            Gość portalu: niechętny napisał(a):

> moja była to brała i rzeczywiście schudła. ale charakter miała k***ewski i się
            > rozstaliśmy. ale miała go od zawsze, nie od tabletek

:D :D lovable! :D
            • Gość: kazek IP: *.bass.si 05.06.12, 14:26
              ja uważam, że tabletki działają, schudłem dzięki nim, tylko dlaczego takie drogie...
              • Gość: klocia336 IP: 31.210.102.* 08.06.12, 08:25
                Gość portalu: kazek napisał(a):

> ja uważam, że tabletki działają, schudłem dzięki nim, tylko dlaczego takie drog

:/ Rzeczywiście mogłoby byc taniej. Ale często jest tak, że za efekt trzeba zapłacic. jak mialam takie tabletki dermatologiczne, to jak tansze kupilam nic nie wyszlo i dopiero jak wiecej zaplacilam efekt byl :>
                • Gość: Aranżysta IP: *.77.137.13.citynethost.com 11.06.12, 13:38
                  15 kg w trzy miesiące :)

----
                  Aranżysta
                  www.concept-wnetrza.com/
                  • Gość: matuzalem IP: 94.46.8.* 14.06.12, 11:17
                    Gość portalu: Aranżysta napisał(a):

> 15 kg w trzy miesiące :)
                    >
                    > ----
                    > Aranżysta
                    > www.concept-wnetrza.com/

Wowowowow :) Ja tylko 11 kg...
                    • Gość: karimata IP: 92.114.94.* 18.06.12, 23:20
                      Na mnie zadziałało, z mojej strony - polecam. Pozdrawiam.
                      • Gość: basia9 IP: *.deac.net 19.06.12, 10:43
                        mam spora energie dzieki tym tabletkom, trzeba podkreslic, ze dzialaja na mnie w pozytywny sposob... pozdrawiam
                        • Gość: rozchodniaczek IP: 91.223.208.* 20.06.12, 15:11
                          15 kg w trzy miesiące!!! :D kto nie chce, niech nie bierze. ja biorę dalej :D
                          • Gość: jaja_mi_lataja IP: 62.233.37.* 21.06.12, 14:38
                            Hehehe strasznie łatwo ludzie się denerwują tutaj i poddają. Wszystko niby ma zadziałać jak jakaś różdżka... :P Inna sprawa, że trochę tak to reklamują... Ale najważniejsze, że jednak działa, ja im niniejszym wybaczam nachalną reklamę :D
                        • Gość: dd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.12, 11:11
                          a czy ktoś mi powie jak sprawdzić czy te posty są pisane przez prawdziwych ludzi tzn jka dotrzec do człowieka z krwi i mkości który schudł naprade
                          • Gość: marekbiegaj IP: 188.116.36.* 24.07.12, 13:15
                            Odpowiedź jest bardzo trudna, niestety :/ :) Cały internet to opinia właściwie, którą trudno zmierzyć, zbadać i zważyć. Można próbować kontaktować się z poszczególnymi osobami, albo zostawić jakiś kontakt mailowy i poprosić o wiadomość. Nie wiem, tak mi się wydaje. Ewentualnie można patrzeć czy posty nie są pisane z tego samego IP a różnych nicków. Pozdrawiam
                          • 28.07.12, 20:14
                            Nie znajdziesz bo takich ludzi nie ma:)) zajrzyj na ich strone, tam nie przybyło pozytywnych komentarzy od jakis 3 miesięcy (wtedy tez i ja dałam sie nabrac) tylko oni im codziennie zmieniaja date na dzisiejszą
                            • Gość: lapkin_tapkin IP: *.duomenucentras.lt 28.07.12, 20:40
                              Nie możesz w jednym poście napisać wszystkiego o co ci chodzi...? :( Aż oczy bolą...
                              • 05.08.12, 21:59
                                To nie zaglądaj tu, a jak masz problem z oczami to radziłabym wybrac się do okulisty
    • Gość: polewka ze śmiechu IP: *.legnica.vectranet.pl 16.04.12, 19:14
      w dzisiejszych czasach, po setkach różnych oszustw, bo sekundowym dostępie do informacji przez googla ( i tych naukowych o odchudzaniu i dietach, i tych o tysiącach oszukanych ludziach przez takie cwane firemki jak massive dynamic).
      137 złotych, to za mało, żeby komukolwiek z Was się zechciało coś zrobic z tym oszustwem (choćby udać sie do firmy, czy też zgłosić na policję) i stąd oni nadal działają. sprzedają guffno za 137 zł. z tego odprowadzają VAT, 5 zł dostaje "konsultant", 5 zł koszty operacyjne i 10 zł wysyłka (pudełko w chinach za 1 pln z transportem - wiec nie liczę), a w kieszeni pozostaje im lekko z 60-70% ceny. mogą nawet zwrócić Wam łaskawie te 40 pln wykręcajać się regulaminem (kto kupuje w necie nie czytając regulaminu?????) a i tak zostanie kilkadziesiąt złotych na czysto. sprawa jest prosta.
      pozdrawiam wszytskich naiwnych, któzy się nabierają na schudnięcie 15 kg w 2 tygodnie - toż to dla organizmu masakra, a na dodatek skóra wisi jak firanka na oknie :) buachahcahchahc
    • Gość: Darek IP: *.toya.net.pl 17.04.12, 12:38
      Słabo to widzę , najprawdopodobniej firma Massive Dynamic robi tylko logistykę dla właściciela który jest wymieniony w regulaminie. Oferent – właściciel serwisu – A.F.S. Ltd. z siedzibą przy Suite 1156 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros. Są to wyspy pomiędzy Madagaskarem a Mozambikiem. Jest wiele stron które są firmowane przez tą niby firmę :www.ranking-odchudzanie.pl/ na której wszystkie umieszczone preparaty to jest to samo , tylko w innym opakowaniu. Według mnie można się tylko przyczepić do firmy Massive o wprowadzenie na obszar UE produktu nie dopuszczonego do obrotu ( oczywiście jeżeli oni są importerem na teren UE a jeżeli nie to o wprowadzenie produktu nie dopuszczonego do obrotu na terenie RP.
      • Gość: Jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.12, 08:26
        Nie tylko, ponieważ sprzedawca popełnia wykroczenie powołując się na opinię i rekomendację Instytutu Żywienia i Żywności - po wejściu na stronę IŻŻ - zaznaczono na czerwono, że Instytut nie dawał żadnej rekomendacji żadnej jakim kol-wiek firmom.
        • Gość: ajcek IP: *.229.224.213.vnet.sk 30.08.12, 20:50
          ale jhaki to ma zwiazek ze skutecznoscia tabletek? co to kurna za bełkot?
        • Gość: Ewela IP: *.primeisp.pl 23.10.13, 08:32
          Witam, również czuję się oszukana, ponieważ biorę te kapsułki prawie miesiąc i nic, nawet kilograma. Chcę złożyć reklamację i jestem ciekawa czy zostaną mi zwrócone pieniążki.
          pozdrawiam
          • Gość: Jolanta IP: *.choszczno.vectranet.pl 22.11.13, 21:11
            Nie radzę liczyć na zwrot pieniędzy, albowiem ja nie otrzymałam tabletek /zrezygnowałam zaraz po złożeniu zamówienia!/ i teraz jestem gnębiona nakazem zapłaty za coś, co w ogóle nigdy do mnie nie dotarło...
          • 19.06.14, 22:28
            Należę do grupy oszukanych osób,chciałam w terminie 10 dni od zakupu zwrocić zakupiony sumplement Acai Power,ale niestety telefon podany na stronie producenta milczy,a podany adres mailowy jest nieprawidłowy,gdyż mimo kilkakrotnych prób dostarczenia maila wracał do mnie jako niedostarczony. Adres nadawcy na paczce w której dostarczono mi Acai Power dot,firmy spedycyjne z Krakowa,a to nie u niej zamawiałam w/w towar. Dziwne ,że jedynie w chwili złożenia zamówienia jest ono błyskawicznie realizowane tabletki na odchudzanie Acai Power otrzymałam już w ciągu 2 dni, gdzie za jedno opakowanie płaciłam 145 zł.Termin 10 dni upłynie niebawem a ja nie mam możliwości zwrotu mimo ich zapisu w regulaminie.Nie wiem czy nalezaloby wyslac je na Komory,przy niebotycznie wysoich kosztach przesylki,czy do polskiego pośrednika ktory tak błyskawicznie dostarcza towar i inkasuje pieniądze.Oszustwem okazały się też wszystkie nieprawdziwe certyfikaty.Nie dajcie się nabrać tak jak ja,mimo ze z natury jestem ostrożna chęć zgubienia kilku kilogramów w krótkim czasie uśpiła moją czyujność,zamiast kg straciłam pieniądze,no może ocaliłam zdrowie nie otwierając i zarzywając niepewnego pochodzenia i skladu w/w suplementu diety
      • Gość: Teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.13, 07:55
        teraz jest kolejna firma - ale co wiadomo jest firmowana nazwiskiem :
        Marcin Wielgosz kontakt@odchudzaniezpasja.pl via benefiterpremium.pl

7:42 AM (12 minutes ago)

to me
        Cześć :-), właśnie otrzymałem od Ciebie prośbę o wysłanie DARMOWEGO dostępu do
        kursu video - Sekret Odchudzania z Pasja - pod adresem prezent.odchudzaniezpasja.pl

Aby aktywować dostęp, kliknij teraz w poniższy link:
      • Gość: Jolanta IP: *.choszczno.vectranet.pl 22.11.13, 21:01
        Od 6 miesięcy jestem gnębiona o uiszczenie zapłaty za tabletki do odchudzania z zielonej kawy! Zamówiłam je, lecz po rozmowie z ich konsultantem, który mówił zgoła coś innego niż zapewniano w reklamie tego produktu - zrezygnowałam ze swojego zamówienia. Zostałam wówczas zapewniona, iż nie poniosę z tego tytułu żadnych konsekwencji! Jednak do dnia dzisiejszego otrzymuję co jakiś czas upomnienie o zapłatę za coś, czego nigdy nie otrzymałam. Teraz Dział Windykacji Massive Dynamic przysłał mi wezwanie do zapłaty z tytułu niepodjęcia w terminie zamówionej przesyłki z suplementem diety!!! Czy ktoś miał już z czymś takim do czynienia i na jakiej podstawie mają do tego prawo??? Przecież w ten sposób to można wrobić każdego w co się tylko zechce!!!
        ŻYJEMY W BARDZO DZIWNYM I CHORYM PAŃSTWIE, GDZIE NA KAŻDYM KROKU CZEKA NA NAS JAKAŚ PUŁAPKA !!!
        • Gość: alicja IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.13, 18:36
          Dostałam dzisiaj sms zwezwaniem do zapłaty za tabletki, których zamówienie odwołałam przed wysłaniem. Po odwołaniu jakiśpracownik zadzwonił do mnie z zapytaniem dlaczego odwołuję. Powiedziałam ,że zrezygnowałam z odchudzania. kurier nigdy do mnie nie przyjechał, a teraz po iluś miesiącach chcą zapłaty za przesyłkę. Piszą,że wysłali mi na adres mailowy dane do płatności, co oczywiście nie miało miejsca. Wybiorę się na Nowogrodzką 23/jeśli ten adres jest prawdziwy/ a potem na policję, bo jest to ewidentne wyłudzenie. Te oszustwa to sprawa dla prokuratora .
          • Gość: Jolanta IP: *.choszczno.vectranet.pl 26.11.13, 20:11
            Znalazłam się w analogicznej sytuacji, rezygnując z zamówienia i oczywiście również nie otrzymując niczego! 22.11.2013 otrzymałam sms takiej samej treści /od Działu Windykacji MD/ i zostałam w nim uprzedzona, iż w przypadku nieuregulowania płatności w terminie 7 dni - otrzymam listem poleconym wezwanie do zapłaty /co dziś najprawdopodobniej już nastąpiło, albowiem znalazłam awizo w skrzynce!/. Oczywiście nie mam zamiaru go odbierać, lecz nie wiem, czy na tym cała sprawa się zakończy??? Ja również jestem bardzo zdziwiona tym wszystkim, jako że zarówno moje zamówienie, jak i niemal natychmiastowa rezygnacja z suplementu miała miejsce 6 miesięcy temu...
          • Gość: Jolanta IP: *.choszczno.vectranet.pl 29.11.13, 21:30
            Pani Alicjo! Czy w akcie desperacji udała się Pani w końcu pod wskazany adres etc.? Proszę podzielić się swoimi wrażeniami, bo gdybym mieszkała nieco bliżej - sama miałabym ochotę odwiedzić tę nieuczciwą firmę, nękającą podstępnie swoich niedoszłych klientów... Pozdrawiam.
          • Gość: MARECKI IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.13, 22:46
            U MNIE JEST DOKLADNIE TO SAMO-NAPISZ CO Z TYMI GNOJKAMI ZROBILAS
            • Gość: Jolanta IP: *.choszczno.vectranet.pl 10.12.13, 15:11
              Nie zrobiłam nic i czekam na rozwój wypadków... Mam jednak cichą nadzieję, że ciąg dalszyy /nie/ nastąpi już w tej sprawie...
        • Gość: Paweł IP: *.warszawa.vectranet.pl 25.12.13, 10:34
          Nie płać im nic. To nielegalna firma. Sprzedają tabletki którego pochodzenia jest nieznane. Cudem jeszcze nikt ich nie zamknął. Oni wysyłąją takie wezwania i liczą na to że ktoś się nagra. Za chwile ta firma zniknie i powstanie nowa. Oni sami się boją także nie płać im ani grosza!!!
      • Gość: ilcia IP: *.tktelekom.pl 25.03.14, 07:37

zostałam oszukana i nie wiem co dalej zamówiłam towar przesyłka miała dotrzec w ciagu trzech dni dotarła po tygodniu jak mnie nie było juz w polsce a teraz zadaja zapłaty za ni odebranie a to przeciez ich wina a nie moja
    • Gość: szuwarr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 15:31
      zgadzam się że to ściema i sam dałem się w to wkręcic.kupiłem ten produkt,zero efektów,samopoczucie straszne-od nudności do łamania w stawach.na stronach które reklamują weight loss są tylko komentarze pozytywne i z dnia na dzień przepisywane-wątpie czy te osoby istnieją ,moje komentarze,napisałem 3 zaginely po kilku minutach.pozdrawiam a jak kupicie ten produkt to schudniecie na pewno o 130zł.
      • Gość: Malczik IP: 80.79.127.* 18.04.12, 17:02
        gratuluję pomysłu na odchudzanie się poprzez zażywanie tabletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ahahahahah ale z was banda naiwnych lemingów! to dlatego platforma ryćka was w tylne części ciała o każdej porze! otwórzcie oczy!
        • Gość: dariusz78 IP: *.hu 18.04.12, 17:04
          pewnje ze ich rznie, jeszcze specjalnie sobie tylek smaruja wazliną, zeby tusk mogl ich latwiej dymac!
        • 19.04.12, 08:07
          A cóż Ty człowieku robisz na tym forum?! Jak byś nie miał wcześniej do czynienia z tymi tabletkami to pewnie byś tu nie trafił. No chyba,że nie masz nic innego do roboty i po forach latasz i wszędzie wciskasz te swoje GŁUPIE komentarze. ZA ROBOTĘ PORZĄDNĄ SIĘ WEŹ!
      • 19.04.12, 08:04
        Hahahaha dobre, co racja to racja:-))
      • Gość: R. IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.07.12, 12:41
        Te reklamy o brzuszku widzę od dłuższego czasu.Kliknęłam i okazało się że to preparat odchudzający,a jakże!W życiu nie przyszłoby mi do głowy zamawiać ten crap,ale kilka komentarzy pozostawiłam.Oczywiście znikły,ale dopóko mi się chce to będę ich''nawiedzać''takimi wpisami.I jeszcze ten producent gdzieś z Afryki.Nie dajcie się nabierać oszustom to zabiorą interes
        • Gość: anakin IP: 84.255.215.* 28.07.12, 13:41
          nie tyle ile ci sie chce, ile do kiedy ci bedzie za to placic ich konkurencja... zastanawiam sie dlaczego na mnie jakos te tabletki zadzialaly. ciekawe co na to wymyslisz? moze mam sie z toba spotkac i pokazac moj brzuch?
          • 28.07.12, 20:25
            Mnie nikt za to nie płaci, nawet nie wiem kto jest ich konkuręcja:))
            Moge to napisac jeszcze 1000 razy - to oszustwo!! zadnych zwrotów pieniedzy i zadnych efektów, wrecz po tym swinstwie bardziej chciało mi sie jesc:)
            Najgorsze jest to ze na nabieraniu ludzi jakcys frajerzy sie dorabiaja .
            • 28.07.12, 20:47
              Veel 43, wyluzuj, bo w jakiej byś najsłuszniejszej sprawie nie pisała, to jak w tej chwili się zachowujesz jej naprawdę szkodzi! Spamujesz strasznie! Pozdrawiam.

veel43 napisała:

> Mnie nikt za to nie płaci, nawet nie wiem kto jest ich konkuręcja:))
              > Moge to napisac jeszcze 1000 razy - to oszustwo!! zadnych zwrotów pieniedzy i z
              > adnych efektów, wrecz po tym swinstwie bardziej chciało mi sie jesc:)
              > Najgorsze jest to ze na nabieraniu ludzi jakcys frajerzy sie dorabiaja .
              • 28.07.12, 21:35
                no i widac od razu kto gdzie pracuje:) uderz w stól a pare nożyc sie odzywa:)
                • 29.07.12, 12:39
                  :/ co? O co ci chodzi?! Czy ja cokolwiek napisałam przeciwko Tobie? Rany co za tupet...
                  Doradziłam Ci tylko, a ty się rzucasz od razu...

veel43 napisała:

> no i widac od razu kto gdzie pracuje:) uderz w stól a pare nożyc sie odzywa:)
                  • Gość: patriota IP: 109.202.157.* 29.07.12, 12:53
                    vod.gazetapolska.pl/2142-co-dzialo-sie-w-gabinetach-podczas-kluczowej-godziny-lotu
                    SKANDAL!

POLACY OBUDŹCIE SIĘ NATYCHMIAST!
                    • Gość: kapleroddajkase IP: 80.255.4.* 29.07.12, 12:58
                      no i co lemingiu? :) dalej niczego nie bedziencie widziec? założcie okulary! wybraliscie zdrajcie narodu polskiego na premiera!
                      • Gość: krystyna IP: *.rackcentre.redstation.net.uk 29.07.12, 13:09
                        Panowie... To chyba nieodpowiedni temat i miejsce do tego... Macie tysiące wątków politycznych
                        • Gość: kapleroddajkase IP: 80.255.4.* 29.07.12, 13:17
                          kazdy temat jest odpowiedni do etgo ze by ci otwierac oczy juz nie badz taka aystokrtaka internetowa
                  • Gość: kapleroddajkase IP: 80.255.4.* 29.07.12, 13:14
                    a ty pewnic chlopa od dawna nie masz, co? ze tak wysztskim doradzaisz? :D
                    • 29.07.12, 13:22
                      A Tobie, chamie, co zrobiłam? Z tobą rozmawiam? Jezu, ludzie co za agresja tu jest. Człowiek się raz w dobrej wierze odezwał i dostaje po twarzy.

Gość portalu: kapleroddajkase napisał(a):

> a ty pewnic chlopa od dawna nie masz, co? ze tak wysztskim doradzaisz? :D
                      • Gość: maria IP: *.hu 29.07.12, 13:36
                        co za cham! jak wogle mozna do kobiety sie tak odezwać!
                        • Gość: ona67 IP: 193.243.171.* 29.07.12, 19:49
                          takie właśnie dzisiaj mamy spoleczenstwo a internet tylko bardziej pozwala na takie zachowania :(
                          • Gość: jola.m IP: *.hostkey.ru 29.07.12, 20:58
                            veet43 i kapleroddajkase - wstydzcie sie swojej agresji
                            • Gość: asiaka IP: 190.211.254.* 30.07.12, 13:28
                              Ja naprawdę nie rozumiem o co ten cały raban. Można rozmawiać naprawdę w nieco bardziej stonowany sposób. Ja powiem tak: na początku nie byłam zadowolona, waga stała, teraz są ewidentne efekty, mam 7 kilo mniej. Może zbyt szybko ktoś zrezygnował z kuracji?
                            • 05.08.12, 22:03
                              no teraz to sie usmiałam:))) alez ja agresywna jestem:)) wez kobieto poczytaj sobie wszystkie watki , zobacz kto tu kogo obraza i dopiero sie odzywaj..ja pierdziu..
        • Gość: ANKA IP: 194.33.111.* 21.04.13, 11:09
          Ja też sie dałam się nabraćtym OSZUSTOM w sierpniu 2012r , kupiłam aż 2 opakowania za 312zł z przesyłką i oczywiście nie schudłam nawet 10dkg , brałam systematycznie ograniczyłam pieczywo i tłuszcze to bez pastylek bym schudła , a tu niestety 300zł w plecy. Bolała mnie głowa i czułam się gorzej niż zwykle ale zjadłam 2 opakowania bo myślałam że efekt będziena końcu kuracji,ale niestety.Kiedy zamawiałam Pani zapewniała że jeżeli nie będzie efektu to zwrócą pieniądze . Pozdrawiam az
    • Gość: szuwarr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.12, 08:42
      i tu dotarli akwizytorzy tego frajerskiego specyfiku?
      • Gość: marek IP: *.szczecin.mm.pl 23.01.13, 21:25
        naciągacze e tabletki nie nie działają
    • Gość: Jaszykant IP: 79.142.74.* 19.04.12, 15:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: jam IP: 193.243.147.* 20.04.12, 14:12
      popieram ludzie nie dajcie się nabrać!!!!!!!!!!! szkoda kasy!!!!!!!!!!!!!! a odzyskać pieniądze to procedura dwóch m-cy a jeszce obcinają za przesyłkę!!oszustwo na calej lini!!!!!!!!!!
    • Gość: agajjaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 18:43
      Cześć

Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp.

sukcesosobisty.pl/

Trzymam kciuki za Was
    • Gość: mikimisiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.12, 16:17
      ŚCIEMA. napisałam do nich rezygnację z produktu - kazali mi zapłacić 29 zł za poniesione koszty przesyłki. to odpisałam że nie zamierzam nic płacić. zobaczymy co odpiszą.
    • 27.04.12, 10:39
      Zgadzam się z poprzedniczką WEIGHT LOSS nie działa skusiłam się na dwa opakowania ,kończę pierwsze i nic , napisałam taki komentarz na ich stronie ale oczywiście się nie ukazał na zwrot gotówki też nie ma szans choć na Pierwszej stronie o tym zapewniają .
      • Gość: anzelmanzelm IP: 195.254.135.* 30.04.12, 09:22
        witam :) ja miałem całkiem zadowalajace efekty... na poczatku tez nic się nie działo i byłem strasznie wku***iony... ale potem zacząłem stosować się do zasad brania tego leku i zrzuciłem ponad 15 kg... nie wiem może coś źle robisz albo to jest tak, że nie działa to na wszystkich... u mnie w kazdym razie zagrało... tyle z mojej strony... pozdrowienia... anzelmanzelm
        • Gość: Ania Wajszczak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 12:15
          Miesiąc temu skorzystałam z portalu, który ktoś podał na forum:

sukcesosobisty.pl/

i powiem Wam, że całe zarządzanie portalem jest świetne. Znajduje się tam masa cennych wykładów + bardzo dużo artykułów o odchudzaniu, zdrowym trybie życia dodatkowo bardzo dużo zdrowych przepisów jakie można wykorzystać w swojej diecie.

Dodatkowo na jednym z wykładów wspomniane zostało o naturalnych suplementach firmy Kyani, które pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów kupiłam je i zostałam prowadzona przez cały ten czas przez trenerke zdrowego odżywiania mam za sobą już 9 kilogramów zostało jeszcze około 13.

Każdemu z Was mogę polecić ten portal jeżeli szukacie praktycznej wiedzy na temat walki ze zbędnymi kilogramami i chcecie się ich pozbyć raz, a dobrze bez uszczerbku na zdrowiu.
    • Gość: Cogito IP: *.dolsatbelchatow.pl 07.05.12, 18:58
      To zwyczajni oszuści i złodzieje!!!
      • Gość: Cogito IP: *.dolsatbelchatow.pl 07.05.12, 18:58
        To zwyczajni OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!
        • Gość: vat IP: *.dolsatbelchatow.pl 07.05.12, 18:59
          ZŁODZIEJE!!!
          • Gość: markowski! IP: 193.243.171.* 08.05.12, 07:26
            jeszczze raz! no napisz to jeszcze raz, baranie! nie wystarczy ci raz?! burdel w dyskusji robisz. naucz się zasad obowiązujących w sieci.
        • Gość: markowski! IP: 193.243.171.* 08.05.12, 07:28
          czy mógłbym prosić modów o reakcję..? czytanie całej dyskusji zajęło mi dwa razy dłużej bo muszę po pięć razy przeklikać, bo są te same wypowiedzi... litości.
          • Gość: Hollande!? IP: 94.46.241.* 08.05.12, 07:48
            Co sie dziwisz? Wszystko na naszych oczach zamienia się w jeden wielki śmietnik. Lepiej już nie będzie.
            • Gość: Jan Załuski IP: *.deac.net 08.05.12, 13:20
              Przypomnę Państwu słynny przed laty żart:
              Pytanie do Radia Erewań:
              - Kiedy będzie lepiej?
              - Już było.

Państwu zostawiam ocenę tego, czy dowcip jest nadal aktualny.

Pozdrawiam,
              Jan Załuski
              • Gość: Laszbik IP: 91.238.215.* 09.05.12, 21:04
                oj tam oj tam Panie Janie co to za narzekanie...
                • Gość: konopka IP: *.duomenucentras.lt 09.05.12, 21:44
                  ....ja sie chciclam zapytać czy ktoś brał może te tabletki podczas ciozy? czy one szkodza?
                  • 15.05.12, 10:08
                    Zawsze lepiej spytać lekarza prowadzącego ciążę.
              • Gość: tak IP: 31.210.102.* 22.05.12, 10:45
                Gość portalu: Jan Załuski napisał(a):

> Przypomnę Państwu słynny przed laty żart:
                > Pytanie do Radia Erewań:
                > - Kiedy będzie lepiej?
                > - Już było.
                >
                > Państwu zostawiam ocenę tego, czy dowcip jest nadal aktualny.
                >
                > Pozdrawiam,
                > Jan Załuski
                Tak, pamiętamy ten żart, a za rządów Tuska jest on jeszcze aktualniejszy.
                POLACY OTWÓRZCIE OCZY
      • Gość: naftalinek IP: *.webpublishingdeals.info 22.05.12, 08:11
        :/ Zwyczajnym oszustem i złodziejem jesteś Ty Panie Kremlin, który ukradłeś mi tożsamość, a teraz drwisz z mojego dziecka, mojej żony i mojej matki. Lecz kiedyś wiatr się odmieni.
    • Gość: wiesław IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.12, 21:45
      Rzeczywiście jest to oszustwo do potęgi "n".W dodatku negatywne opinie są kasowane a pozytywne przechodzą z nową datą na dzień następny.Napisałem nawet "pozytywną" opinię ale też została skasowana o treści "środek jest tak skuteczny,że na początku trzeba go tylko wąchać by nie schudnąć poniżej własnej wagi.Teczka w której go nosiłem tak schudła ,że została sama sprzączka. Osoby w pobliżu zażywającego środek chudną w oczach.Z zakupu środka cieszą się zapewne obmierzłe grubasy sprzedające go,że znaleźli następnego jelenia".
      Ostrzegam przed oszustami???.
      • 11.05.12, 13:39
        Polecam, mi się baaardzo podoba jej podejście do , jak pisze "ODGRUBIANIA";) nie ma tam żadnych wydumanych teorii, sama praktyka, nareszcie:) i zero reklam-bleeee!
        mojeodgrubianie.blox.pl/htmlpa!
    • Gość: Roma Wójcik IP: *.206.voltronik.pl 16.05.12, 12:26
      Ja równiez kupiłam za 87pln opakowanie Weight loss w marcu. nie schudlam ani deka, chociaż myślałam tylko o 4 lub 5 kg.Dziwię się tylko ,że zamieszczaja takie oszukancze reklamy na portalu NK.Wstyd panowie. Uważam, że trzeba by tą firmę nauczyć rozumu , ja jestem chętna.Pozdrawiam.
      • Gość: Pan Bakłażan IP: 178.86.6.* 22.05.12, 11:54
        cześć, ciekawe co piszecie, bo ja dostałem zwrot w 100%. nie zadziałało to na mnie - to prawda, ale kase mam z powrotem. :)
    • Gość: Małgoś IP: *.30.107.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.05.12, 17:17
      A ja sie dałam nabrać kupiłam dwa opakowania i wielka kicha,a jak chciałam odesłać drugie opakowanie to sie okazało że nie ma gdzie i do kogo a moje opinie na stronie skrzętnie kasowano. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ WYSTARCZY ZE JA I PEWNIE WIELU INNYCH SIĘ DAŁO
      • Gość: Adam IP: *.ip.netia.com.pl 22.05.12, 13:16
        Ja zamówiłem dwa opakowania, ale po przeczytaniu tych opinii wkładam zaraz to do koperty i wysyłam za potwierdzeniem odbioru - to będzie jedyny dokument jaki mi zostaje. Nie wiem jak inni ale ja nie dostałem ani paragonu, ani faktury, ani nic co by wskazywało że to w ogóle kupiłem. Więc moim zdaniem firma zarabia kasę na czarno, nie odprowadza żadnych podatków, bo nie ma na to dokumentów, coś mi się wydaje że zgłoszenie tego w odpowiednie miejsce da jakiś rezultat. Przecież jak Pani w sklepie wydrukuje paragon ale ci go nie da, możesz ją zgłosić do odpowiednich władz, jej obowiązkiem jest przekazać ci paragon. 2 sytuacja, jeśli każdy z Was będzie w Urzędzie Skarbowym zalegał 1zł to przypomną sobie o tym po 5 latach (co by odsetki narosły) i dowalą jeszcze karę. Dziwię się że oni już tym handlują od jakiegoś czasu i nikt im nic nie może zrobić, a może nikt nie zgłaszał do US ? ja nie dostałem paragonu/faktury a przecież kasę im zapłaciłem wiec otrzymali korzyść finansową za którą powinni odprowadzić podatek VAT, jak widać prezesi na pewno pływają na swoich jachtach po morzach, a my się tu pałujemy.
        • Gość: Jaszykant IP: *.reverse.lstn.net 22.05.12, 13:48
          to dalej głosuj na bandę rudego. ruskie tuskie, a potem sie dziwisz, że my nie mamy nic, a oni wszystko. peło
        • Gość: dalida IP: 184.107.22.* 22.05.12, 13:52
          Adamie... to ja nie rozumiem...nie wziąłeś jeszcze... to skąd możesz wiedzieć że są złe? Jeśli to prawda że oszukują to przecież i tak Ci kasy nie zwrócą, więc co Ci szkodzi spróbować? Brak logiki u Ciebie jest... :/
        • Gość: bawidamek22 IP: 193.107.85.* 22.05.12, 14:03
          Gość portalu: Adam napisał(a):

> Ja zamówiłem dwa opakowania, ale po przeczytaniu tych opinii wkładam zaraz to d
          > o koperty i wysyłam za potwierdzeniem odbioru - to będzie jedyny dokument jaki
          > mi zostaje. Nie wiem jak inni ale ja nie dostałem ani paragonu, ani faktury, an
          > i nic co by wskazywało że to w ogóle kupiłem. Więc moim zdaniem firma zarabia k
          > asę na czarno, nie odprowadza żadnych podatków, bo nie ma na to dokumentów, coś
          > mi się wydaje że zgłoszenie tego w odpowiednie miejsce da jakiś rezultat. Prze
          > cież jak Pani w sklepie wydrukuje paragon ale ci go nie da, możesz ją zgłosić d
          > o odpowiednich władz, jej obowiązkiem jest przekazać ci paragon. 2 sytuacja, je
          > śli każdy z Was będzie w Urzędzie Skarbowym zalegał 1zł to przypomną sobie o ty
          > m po 5 latach (co by odsetki narosły) i dowalą jeszcze karę. Dziwię się że oni
          > już tym handlują od jakiegoś czasu i nikt im nic nie może zrobić, a może nikt n
          > ie zgłaszał do US ? ja nie dostałem paragonu/faktury a przecież kasę im zapłaci
          > łem wiec otrzymali korzyść finansową za którą powinni odprowadzić podatek VAT,
          > jak widać prezesi na pewno pływają na swoich jachtach po morzach, a my się tu p
          > ałujemy.

Spróbuj, nie ma sensu odsyłać bez spróbowania. Kiedyś ludzie byli przeciwko transfuzji... Może to porównanie na wyrost, ale wiesz jakie pieniądze robią firmy sportowe mówiac ludziom, że jedyną drogą do chudnięcia jest bieg, piłka, basen.. Tam też są prezesi. Pozdrawiam
    • Gość: BananowaSonata IP: 94.46.8.* 22.05.12, 07:59
      hej witajcie, trzeba bardzo uważać, rzeczywiście, bo niektóre z tych preparatów to sciem,a ale z tego co wiem, sa tez na rynku takie, ktore pomagaja w istocie schudnać, także idei nie ma co wysmiewac, ja na jednym sie przejechalam ale teraz sprobuje weight loss ulotka brzmi rozsądnie, pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.