Dodaj do ulubionych

Sklep Dukana

13.03.12, 12:42
Czy ktoś korzystał z usług tego sklepu? A może próbowałyście tego:
www.mydukandietshop.co.uk/healthy-food/747-gourmet-chocolate-spread.html?utm_source=emailing&utm_medium=emailing&utm_campaign=dukanella
Obserwuj wątek
    • majamajowa77 Re: Sklep Dukana 13.03.12, 17:19
      Ja korzytsalam ze sklepdukana.pl
      --
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/iv09io4px7bkqit0.png[/img][/url]
      [url=http://www.maluchy.pl][img]http://suwaczki.maluchy.pl/li-53043.png[/img][/url]
        • robak.rawback Re: Sklep Dukana 15.03.12, 21:11
          kozystalam z tego z uk - uwazaj dokladnie jak zamowienie robisz bo niejasne bylo jakie maja promocje i sie raz nacielam bo ni sprawdzilam bardzo dokladie koszyka. a potem sie z nimi klocilam o kase.
          etz sie zastanawialam zeby ten spread kupic ale jest to tolrowane jedzenie a nie dozwolone, sloik ma 220 gram i po otwarciu trzeba go zjesc szybko. wiec pytanie czy ci sie oplaca.
          jesli kupisz t powiedz czy dobry.
          ja osobiscie kupilam pare z food flavourings. nie wszystkie sa dobre.

--
          Gramma said she'll leave the lights on for me
          Gramma said the flags are waving for me
          Gramma said that somewhere out there there's a good man, waiting for me
          • robak.rawback Re: Sklep Dukana 15.03.12, 21:17
            ten sklep dukana.pl to widze ze nie jest prawdziwy dukan - jakies sciemnianae rzeczy tam maja. jakies cukierki z 83 g weglowodanow na 100 gram etc.
            --
            • extrawagancja Re: Sklep Dukana 16.03.12, 09:58
              No, mnie też te cukierki zdziwiły... chyba raczej pozostanę przy dozwolonych produktach, które można kupić w supermarketach. A nutelle jak mnie przypili sama sobie zrobię z odtłuszczonego mleka z proszku.
              • robak.rawback Re: Sklep Dukana 16.03.12, 15:07
                wydaje mi sie ze autoryzowanse sklepy online z produktami autoryzowanymi dukana maja ten sam wyglad i kolorystyke wszedzie i tez produkty sa w miare oznaczone w/g tego czy sa tolerowane czy na ktora faze. ten polski to akurat sprzedaje co im w reke wpadnie.

ta wyglada na prawdziwa ale nie sprawdzilam dokladnie. generalnie wyglada tak samo jak ta w uk
                --
                  • robak.rawback naturalne aromaty - ja uzywam takie: 16.03.12, 15:26

jako ze kupilam toche troche tych aroamtow spozwczych to sie wypowiem. moze wszystkich nie byc w polskim sklepie. jako ze kupowalam z uk. powiem do czego dodaje i jak smakuje
                    -
                    karmel - dodaje do jogurtu albo herbaty z mlekiem albo samego goracego mleka albo kakao. smakuje jak karmel ale po dodadniu slodzika. jest ok. bez szalu ale mysle ze moge polecic jak ktos lubi karmel.

truskawka jest dobra dodaje do tych samych produktow co wyzej - tez ze slodzikiem. kupie napewno druga butelke,

czarna porzeczka dobra ale troche mnie meczy, ale jest ok. nie wiem czy kupie jeszcze raz wiec sobie powoli zuzywam co mam. jak ktos lubi ten smak to mysle ze moze byc.

kokos - paskudztwo. z jogurtem albo mlekiem smakuje jakbym rozpuscila mydlo w plynie o zapachu kokosowym. tak sobie wyobrazam ze moze smakowac. chyba wywale.

ser cheddar - moze byc ale lekko pachnie wymiotami. no ale sery mozne tego typu tak pachna. moze byc. dodaje np do jajecznicy albo omleta albo jak robie mieso mielone - zeby byl cheeseburger. sol tez trzeba dodac.

orzech laskowy - moze byc ale bez rewelacji, lekko dziwny posmak zostawia, dodaje ze slodzikiem do produktow jak przy karmelu. nie kupie natepnego jak zuzyje.

roztopione maslo - nie smakuje mi za bardzo. nie jest obrzydliwe jak kokos ale stoi i jakos nie uzywam za duzo.

apple crumble - u nas pewnie wystepowalaby pod nazwa szarlotka labo cos w tm stylu - moze byc ale troche mdlawa. tez jakos sie nie moge zmusic za mocno do uzywania. glownei z jogurtem i slodzikiem.

z tego wsyztskiego to na pewno sobiekupie nastepna butelke truskawki areszte aromatow to po portu uzywam takich do ciast. kupuje takie na bazie oleju np migdalowy albo pomarancza i dodaje pare kropli do kakao zeby sobie zrobic np o smaku delicjii. juz innych smakow dukana nie bede probowac.

natomiast kupuje od nich otreby i mi smakuja - no niby kupuje ze wzgledu na to co mowi o tym wspolczynniku przetworzenia i zmienlenia - ze jego sa najlepsze. wiec niech mu bedzie, kupuje i sa smaczne.

tez smakowalo mi kakao odtluszczone (10 %tluszczu) ale w sumie w polsce mozna dostac kakao 10% tluszczu paru innych firm i nie wiem czym by sie mialo roznic od tegood dukana.

z tego co widze to otreby i kakao sa organiczne u dukana - wiec to jest dobre
                    --
                    • vanilia_cz sklep dukana 21.03.12, 22:13
                      a propos sklepu dukana to kilka dni temu wpadł mi do głowy pomysł na biznes;) otworzyć bar dukana z wieloma daniami dukana i cenami no powiedzmy zbliżonymi do baru mlecznego;) były by serwowane dania dukanowskie, sniadania, obiady kolacje przystawki, produkty dukanowskie itd;) jak myslicie?
                      --
                      Karolek 30.11.2010r moj najwiekszy skarb!!
                      filipeknowakowski.pamietajmy.com.pl/index.php

[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=13954f6a09ba3a339.png[/img][/url]
    • kamila19821 Re: Sklep Dukana 23.04.12, 20:23
      A ja korzystam ze sklepdukana.pl i jestem bardzo zadowolona. Produkty są do różnych faz diety i pewnie nie wszystkie nadają się np na 1. zamiast kupować w .uk wole w Polsce 10 razy taniej.
      szczerze polecam
      • robak.rawback Re: Sklep Dukana 24.04.12, 01:35
        w sumie to nawet teraz spojrzalam jeszcze raz - nawet niektore produkty chyba ok i sie zainteresowalam ale nie podaja wszedzie skladnikow.
        wiec to jest denerwujace. musze sie dokladniej przyjzec co oni oferuja i ewentualnie posprawdzac opis produktow na innej stronie. moze cos rzeczywiscie zamowie.

--
        • kamila19821 Re: Sklep Dukana 24.04.12, 10:57
          JA też miałam z kilkoma produktami wątpliwości i po prostu napisałam maila. Odpowiedzieli mi bez problemu.

Mi się podoba to, że ogromna większość produktów to takie, których nie dostane w zwykłych sklepach.

Tak sobie analizowałam kilka produktów i okazuje się, że np mazeina jest najtańsza w Polsce.
          Zamawiałam np sprite zero (nie ma tego w Polsce; mają to z Niemiec :) ) i dostałam 1,5 l choć jak kupowałam to było napisane, że 1l
          • filuska1985 Re: Sklep Dukana 22.05.12, 16:55
            Ja ogólnie jestem na diecie już rok czasu i od początku robię zakupy w SklepDukana i nie narzekam. Jak czegoś nie wiem szybko mi odpowiadają i doradzają. Wiadomo, że każdy produkt do innej fazy. Każdy dukający wie co i kiedy, a jak nie to pomogą i co najważniejsze potrafią powiedzieć tego ni ekupuj to kupuj w tej fazie.
      • 5calogera Re: Sklep Dukana 11.01.16, 10:29
        Odradzam zakupy w sklepdukana.pl.
        dostałam przesyłkę - brakowało niektórych rzeczy, jeden aromat był zalany i nie było widać składu, jeden produkt nie miał opisu w języku polskim. Dzwoniłam kilka razy - włącza się poczta głosowa, pisałam maila - nie odpowiedzieli. Nie jest to bezpieczne miejsce na zakupy w Internecie
        • asia1206 Re: Sklep Dukana 13.09.16, 18:04
          U mnie wręcz przeciwnie-wszystko idealnie zapakowane,długie terminy ważności,kontakt w miarę szybki-wysłałam pytanie w piątek po złożeniu zamówienia i późniejszym znalezieniu komentarzy mało przychylnych-napisałam iż zrobiłam przelew jednak gdyby czegoś nie było to proszę o kontakt-no i otrzymałam informację,że wszystko jest-tak więc oczekiwałam na listonosza-dziś się zjawił-mamy wtorek - z paczuszką w której oprócz produktów które chciałam mam też gratisy-tak więc ja polecam :)
    • awaldyna Re: Sklep Dukana 09.05.16, 12:45
      Ja odradzam. Dostałam niechlujnie zapakowaną paczkę, w której jednego produktu brakowało, a inny był podmieniony, wszystko to bez konsultacji ze mną. ODRADZAM!!!!
      • asia1206 Re: Sklep Dukana 13.09.16, 17:57
        A ja robiłam zakupy i jestem bardzo zadowolona-paczka była dobrze zabezpieczona,długie terminy ważności,gratis w formie napoju i batonika proteinowego,wysyłka błyskawiczna-jednym słowem ja POLECAM ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka