Dodaj do ulubionych

Środki na odchudzanie

23.04.12, 18:41
Jakie środki na odchudzanie byście poleciły? Straszną trudność sprawia mi zrzucenie paru kilogramów dlatego postanowiłam zacząć czymś wspomagać moją dietę, ale kompletnie nie wiem czym, tyle teraz tego wszystkiego jest na rynku, więc proszę Was o radę. Słyszałam o tabletkach Actislimfa. Brała je moja koleżanka. Ponoć są świetne. Co o ty sądzicie ?
  • Gość: agajjaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 18:43
    Cześć

Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp.

sukcesosobisty.pl/

Trzymam kciuki za Was
  • malyszon1 23.04.12, 21:51
    Zapomnij o tabletkach, to efekt na krótko. Znajdź dietetyka i zrzuć nadwagę trwale.
    --
    dieta odchudzająca
  • aeb456 19.07.12, 14:04
    Moja siostra piła herbatki slim figura i naprawdę bardzo jej pomogły. Oczywiście same herbatki nic by nie zdziałałały gdyby nie przywiązywała wagi do regularnego i zdrowego odżywiania się. To w końcu podstawa.
    --
    Tu czytam i piszę o zdrowiu
  • wielkizbyszek 24.07.12, 16:24
    Na naturala.pl mją fajny środek na odchudzanie :D hamuje ochotę na słodycze
  • anka18.3 11.11.12, 15:55
    Ja osobiście tabletką nie wierze, wolę stosować konkretną dietę i mieć satysfakcję że sama z pomocą diety zrzuciłam zbędne kilogramy. Poczytaj sobie tutaj program diety dieta-cambridge.pl/program.html mi ta dieta pomogła i schudłam dość sporo, a program jest tak skonstruowany że stopniowo przechodzi się na normalne jedzenie z tych dietetycznych dzięki czemu omija nas efekt jojo.
  • magram12 12.11.12, 17:11
    Spróbuj czegoś całkowicie naturalnego, by nie niszczyć zdrowia. Nopalina będzie idealna, nie zawiera chemii, są to 100% naturalne ziarna, więcej info na www.nopalina.eu. Oczywiście pamiętaj, by trzymać dietę, pić dużo wody. Nopalina oczyści ci organizm, ureguluję przemianę materii i pomoże utrzymać ubytek wagi bez efektu jojo. Powodzenia :)
  • wieszcozjesz 13.11.12, 22:15
    ja tam nie wierze w tabletki proszki itd. Przyjrzyj się temu co jesz i dodaj ruch. Jedz regularnie i regularnie ćwicz, biegaj, maszeruj, chodź na jakieś treningi itp. No i najważniejsze - ogranicz mocno słodycze. Pchanie w siebie jakichś tam badziewi nie ma sensu bez tego co napisałem powyżej. Z drugiej strony to co powyżej wyeliminuje branie środków odchudzających bo i po co. Dla mnie siedzenie w fotelu i chudnięcie nie istnieje.
    -------------
    nie daj się truć producentom żywności
    wieszcozjesz.com.pl
  • michalinakorz 15.11.12, 10:28
    Moim zdaniem środki na odchudzanie są nieskuteczne. Polecam dietę south batch
    --
    spa.manila.com.pl/
  • bambooooocha 19.11.12, 08:35
    Wszystkie te środki na odchudzanie to pic na wode w najlepszym razie, nie pamietacie afery z jajami tasiemców w nich zawartych? Żeby skutecznie i zdrowo schudnąć - tylko zbilansowana dieta, i do tego chudniecie POWOLI - żeby nie było efektu jojo! Co do zbilansowanych diet - moge polecić Cambridge, poważnie podchodzą do tematu odchudzania i szanują zdrowie odchudzających.
  • anka18.3 28.11.12, 13:20
    Zależy od stopnia diety, produkty diety są gotowe lub do łatwego, szybkiego przygotowania (zalanie wodą). Jeżeli dieta jest mieszana to oprócz tego jesz jeszcze normalne jedzenie, w określonych ilościach kalorycznych oczywiście ;) Efekt jojo raczej po tej diecie nie występuje, jeżeli po skończonej diecie stosujesz podstawowe zasady żeby ustabilizować organizm. dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/poProgramie.html tutaj możesz sobie co nieco poczytać.
  • mil.a 02.12.12, 16:53
    Dokonałam kilku prostych zmian w swojej diecie to dało mi możliwość oczyszczenia organizmu i podniesienia w nim poziomu energii. Zdobyłam się tylko na odrobinę wysiłku, zaczęłam przestrzegać kilku jasnych zasad dotyczących odżywiania się, A już po tygodniu poczułam się lepiej. Po miesiącu miałam mniej o 4 kg. A po dwóch 7 kg i 4 cm w talii mniej. Jadłam nadal ulubione posiłki, mimo to chudłam.(twojaidealnafigura.pl )Polecam wszystkim te programy.
  • Gość: Martyna IP: *.centertel.pl 07.01.13, 16:13
    Moja mama wyleczyła się dzieki Novipaye z uporczywych przewlekłych biegunek na które nic nie działało. Ja zaczęłam brać z ciekawości - kiedy zostawiła kiedys pół paczki jadąc na urlop. Wyregulowało mi to tak procesy trawienne i przyspieszyło przemianę materii, że nic nie robiąc schudłam 3kg :)

polecam!!
    Z tego co się dowiedziałam produktu nie trzeba już zamawiać za granicą. Został wprowadzony do obrotu w Polsce:
    drlucas.com.pl/pl/p/Novipaye/74
  • magdararog 08.01.13, 15:44
    Polecam mądre odchudzanie lekka dieta i krótkie ćwiczenia.
    w Polsce rusza za tydzien nowy program, który pozwala kontrolować wagę, ilość spożywanych kalorii dziennie oraz oferujący specjalny program ćwiczeń (filmiki wraz ze szczegółowym instruktażem) itd. Webinar informacyjny programu fitness 7 Minutowy Trening odbędzie się we wtorek 15 stycznia o godz. 20:30. Zachęcam do logowania się i wspólnej walki z kilogramami. Aby zapisać się na Webinar wejdź na stronę 7minutowy-trening.pl i pobierz wejściówkę (bezpłatnie)
  • Gość: wera IP: 93.154.143.* 11.06.13, 10:44
    przed kupnem tabletek polecam sobie trochę o nich poczytać wihepharmacy.pl/tabletki-wspomagajace-odchudzanie/ nie wiem czy producenci specjalnie wprowadzają na w błąd czy nie, ale środki odchudzające są tak naprawdę środkami wspomagającymi odchudzanie a to jest już różnica
  • Gość: Jowita565545 IP: *.centertel.pl 04.02.14, 12:25
    Novoslim, foreverslim i acai berry 900 to jedno wielkie gowno, ktore nie dziala, a wszystkie komentarze pisza pracownicy firmy, co wiele razy zostalo udowodnione. Uwazajcie na tych naciagaczy!
  • Gość: Florka IP: 80.10.159.* 28.02.14, 09:56
    Ja mogę polecić ćwiczenia dla mam które po dzidziusiu chcą poćwiczyć i wtócić do formy! 😃 m.youtube.com/watch?v=De_5E4GwLNshttp://m.youtube.com/watch?v=De_5E4GwLNs
  • aniatrojanowska1 04.03.14, 16:42
    Program kontroli wagi to rozwiązanie dla wszystkich, dla których zdrowie i bardzo dobra forma jest ważna. I nie ma tutaj znaczenia, czy masz 20, 30, 40, 50,60,70 czy więcej lat ! Na każdym etapie naszego życia powinniśmy się zdrowo odżywiać, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem i witalnością.

Odpowiednio skomponowany program wspiera procesy : -Odchudzania; - Przybierania na wadze; - Odtruwania organizmu; - Rekonwalescencji pooperacyjnej; - Uzupełniania poziomu energii - poprawa kondycji - produkty dla sportowców

www.facebook.com/herbalife.harrow

www.wellness-worldwide.pl
    Mozesz napisać już teraz!
    wellness.herbalife24@gmail.com
    trenerwellness@onet.eu
  • Gość: neonila IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.14, 18:23
    Dla odchudzających się polecam przydatny ranking tabletek odchudzających
    track.ranking-tabletek.com/product/Ranking-tabletek-odchudzajacych/?pid=141&uid=2186
  • dlugaaga 24.07.14, 08:02
    Ja bym poleciła zdrową dietę, zdrowe podejście do odżywiania i trochę ruchu:) Moim zdaniem nie ma skutecznych środków na odchudzanie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.