Dodaj do ulubionych

BTL Medica Slim ktoś faktycznie stosował??

29.01.13, 09:29
Mam pytanie czy faktycznie ktoś to stosowała i może polecić? Jest zadowolony?
Na tym forum widzę, że jest dużo pozytywnych wpisów, ale wszystkie z tego samego ip i wyglądają mi po prostu na agresywną reklamę.
Na allegro sprzedający także nie ma opinii.
Ktoś z forumowiczów faktycznie stosował i moze się wypowiedzieć bardziej konkretnie niż - super polecam i takie tam?
dziękuję
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.13, 09:52
    Witaj :)

A jak sprawdziłaś IP komputera??
    Ja właśnie zamówiłam i czekam na przesyłkę. Zobaczymy czy faktycznie jest taki dobry ten produkt. Jak tylko będę coś widzieć po jego stosowaniu to napiszę :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 04.02.13, 12:12
    Czy wiesz moze co jest głównym składnikiem tego preparatu bop w ofercie na aalegro.pl nie ma nic o składzie a ja chcę dzisiaj dziś zamówić?Jak smopoczucie podczas przyjmowania ?Bardzo proszę o odpowiedź. do Sinia38
  • Gość: WiesiaKielce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 11:17
    Co do składu to nie pamiętam, używałam tego preparatu kilka miesięcy temu - kupiła mi go córka na dzień matki, bo wie, że z nadwagą mam problemy od lat. W sumie aż tak dobrze na mnie nie działało jak zachwalał producent bo schudłam nie 6-8kg miesięcznie, ale straciłam 4,5kg. Może wpływ na to ma fakt, że posiadam siedzącą pracę i nie ćwiczę? Nie wiem tego. Diety nie trzymałam, jedyną rzecz jaką ograniczyłam to ptasie mleczko do kawy w pracy i weekendowe wyjście na pizze z dziećmi (dzieci jadły pizze, a ja normalny obiad:)). Po miesiącu złamałam nogę spadając ze schodów, dlatego przerwałam stosowanie btl medica slim, ale już zamówiłam 3 opakowania i od połowy lutego biorę się za siebie (na walentynki mąż zaprosił mnie na weekend do hotelu, więc pewnie będą obfite kolacje i alkohol, a nie chce się z niczym hamować).
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 16:03
    Dzisiaj otrzymałam przesyłkę. Jedynie co mnie zastanawia to jak się stosuje ten preparat. Jest napisane na opakowaniu, że 2 razy dziennie po jednej kapsułce, ale w jakich godzinach, czy przed, w czasie czy też po posiłku- nie ma żadnej informacji. Czy ktoś ze stosujących może coś na ten temat napisać??

Dziękuję za wszelkie informacje :)
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.13, 09:43
    Witaj 2ewa 777
    Na opakowaniu jest skład:
    - HOLOSTACHINE HCL- podobno bezpieczniejsza od efedryny
    - FENYLOALANINA
    - HORDEINA
    - SYNEFRYNA HCL- ZMNIEJSZA APETYT
    - ALFA JOHIMBINA HCL- spalanie uciążliwego tłuszczu
    - CHOCAMINE- tłumi apetyt i dodaje energii
    - VINPOCETYNA- sybsza przemiana ATP
    - RHODIOLA ROSEA
    - EKSTRAKT Z ZIELONEJ HERBATY
    - KWAS ALFA- LIPONOWY

Oczywiście na opakowaniu są podane tylko składniki, ale bez objaśnień- sama ich szukałam.
    Za jakiś czas napiszę czy widać jakiekolwiek efekty.
    Aha, tak, zamawiałam przez allegro, na przesyłkę czekałam chyba 9 dni, to bardzo duży okres oczekiwania. Ale ogólnie to w miarę dobry kontakt ze sprzedającym.

Pozdrawiam Was i do usłyszenia :D
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 06.02.13, 10:06
    Do Ana
    Dziękuje serdecznie za szybką odpowiedź!!!
    Bedę bardzo wdzęczna jesli znajdziesz czas , żeby napisać kilka słów o samopoczuciu i efektach.No to wiem juz coś więcej i przemyślę temat.
    Trzymam kciuki!
    2ewa777
  • Gość: MonikaKrk23 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.02.13, 23:32
    Też muszę niestety przyznać, że przesyłka długo szła - u mnie 6 dni, ale jakoś specjalnie mi się nie spieszyło. Kontakt za to ok- odpisują na drugi dzień. Produkt stosuje jakieś 12 dni, więc jeszcze sporo przede mną, ale już 2,5kg straciłam, co jest najważniejsze :):):)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 07.02.13, 07:45
    Do MonikaKrk23.
    Mam ogromną prośbę ,napisz nam zinteresowanym jak się czujesz podczas stosowania BTL?Jakieś skutki uboczne odczuwasz?Czy kupiłaś na allegro.pl?
    2,5 kg przez 12 dni to b. dużo a dieta albo ćwiczenia ,jeśli tak to jak intensywne?
    Pozdrawiam i życzę sukcesów!
    2ewa777
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 08:22
    MonikaKrK 23 to fantastyczny wynik!!! :), mam nadzieję, że u mnie też będzie tak dobrze :).
    No właśnie, a stosujesz jakąś dietę ubogo energetyczną i ćwiczysz?? Ja staram się jakieś 2- 3 razy w tygodniu chodzić nordic- walking, i jest to ok 1,5- 2h a odcinek ok 10 km, czasem więcej.
    Dodatkowo codzienne poranne 10- minutowe ćwiczenia rozciągające.
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 16:42
    Ja dziś otrzymałam po 7 dniach, ale ok. Tylko zastanawia mnie, na tych opakowaniach nigdzie nie ma daty produkcji. Owszem są zamknięte fabrycznie, ale nawet adresu firmy tylko logo na maleńkiej naklejce i nic więcej....dziwne to wszystko :-(
  • Gość: Olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 17:15
    Faktycznie nie ma daty, nie ma też adresu producenta, a w sieci nie znajdziecie takiej firmy jak BTL Medica Slim Laboratorium Specjalistyczne więc nie wiem co o tym sadzić??? I na ile teraz wierzyć w skład tego co na ulotce.... nie lubię takiej niepewności :-(
  • Gość: Jowita4u IP: *.centertel.pl 07.02.13, 20:40
    Też mnie to zastanawiało i napisałam maila to osoby sprzedającej, która mi wszystko wyjaśniła - przyjęli osobę na staż i ta osoba omyłkowo wzięła testowe etykiety zamiast właściwych i towar wysłała. Co do terminu ważności, to robią preparat praktycznie na bieżąco, i jest 18 miesięcy od produkcji, więc prawie 1,5 roku. Stosuje już równe 15 dni i straciłam 3 kg... choć dziś jest tłusty czwartek i mimo zmniejszonego apetytu, to każdy mi daje pączki, a babcia KAZAŁA (!) mi zjeść wieeelki talerz faworków, przez co myślę, że 0,5kg mogłam przytyć... no ale to tylko jeden taki dzień w roku:) Najlepiej pytać osoby od której produkt się kupiło, te osoby udzielą najbardziej pewnej odpowiedzi.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.13, 21:55
    dziękuję za informacje. A jak stosujesz kapsułki, przed posiłkiem (jeśli tak to ile czasu- 30 min??), w trakcie czy po posiłku. To jest istotne w przyjmowaniu preparatów tego typu :).
    Pisałam do sprzedającego maila z zapytaniem i niestety do dzisiaj nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej :(.
  • Gość: MonikaKrK23 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.02.13, 21:07
    Dziękuję. Mocnej diety nie trzymam, takie powiedzmy to standardy: nie jem chipsów, unikam piwa (choć nie zawsze się da hihi). Jedyny większy ruch niż do tej pory to postanowienie, że nie będę używała windy tylko po schodach na 3 piętro:):)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 08.02.13, 07:34
    No to kupiłam na allegro.pl i czekam na przesyłkę ,1 opak. chociaz korzystniej byłoby 3-wyszłoby znacznie taniej .Najpierw jednak postanowiłam przetestować.Teraz pozostaje mi liczyć na uczciwość sprzedającego a potem to już do roboty!Mam nadzieję,że pomogą.
    Piszcie prosze o efektach , ja jak tylko otrzymam przesyłkę to się odezwę!Pozdrawiam.
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 08.02.13, 10:07
    Kupiłeś na allegro.pl? Do TomaszKukizOK
  • Gość: ewe8987 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 13:59
    A czy możecie powiedzieć jak wyglądają te tabletki i opakowanie?? bardzo prosiłabym o foto na maila: ewelina8987@interia.pl.
    Tez zastanawiam się nad kupnem tych tabletek. czekam na Wasze rezultaty ciekawa jestem czy działają.:)
  • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.13, 10:49
    też stosuję od 3 dni. A co do stosowania przekopiowałam tekst jaki dostałam od Sprzedawcy z Allegro: "Najbardziej optymalne efekty produkt przyniesie stosowany 2 razy dziennie, rano 20 minut przed śniadaniem, druga kapsułka w ciągu dnia 30 minut przed głównym posiłkiem". Pozdrawiam :-)
  • Gość: ewe8987 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.13, 10:47
    I jak dziewczyny?? działają te tabsy?? jakie efekty??
  • Gość: 2ewa777 IP: *.eltronik.net.pl 10.02.13, 12:14
    Ja czekam na przesyłkę .Dam znać jak efekty.
  • Gość: Nikita26 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.02.13, 23:47
    Tydzień temu pierwszy raz wzięłam i nie mogę narzekać :D Waga jakoś hiper mega extra w dół nie poszła, ale 1,5 kg waga mniej pokazuje, co jak na tydzień stosowania moim zdaniem jest dobrym rezultatem. Dam znąć za 2-3 tygodnie jak mi idzie.
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 11.02.13, 00:55
    No to calkiem ok! Sama sie zastanawiam nad tym, ale troche powstrzymuje mnie ta strasznie nachalna kryptoreklama na forach rozpoczeta pod koniec stycznia, wyraznie widac po schemacie takich postow ze to producenta robota.

Nikita26, a zmienilas diete, dodalas ruch? bo taki spadek na poczatku odchudzania, bez zadych srodkow jest jak najabrdziej mozliwy;)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 11.02.13, 07:21
    Do Nikita26 mam czy zamawiałes BTL na allegro?Ja czekam na przesyłkę i mam nadzieję,że nie trafiłam na oszusta?!Efekty świetne - oby tak dalej szło to da Ci magiczną 6kg w miesiącu.To jak dla mnie byłaby rewelacja.Pozdrawiam
  • Gość: SebastianChmura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 14:08
    Też dałem się namówić na BTL medica slim. Dziewczyna mi linka wyslala wlasnie do allegro no i kupilem. Troche dlugo sie czeka bo z 10 dni trzeba bylo, no ale jakiejs tragedii nie ma - ja to rozumiem i mi nie przeszkadza, bo podobno nawal pracy maja, bo pytalem czy juz wyslane to mi odpisali prawde, ze sie nie wyrobili i wysla w ciagu 2 dni. Tez jeszcze miesiaca nie stosuje, bo dopiero jakies 2 tygodnie i czuje (po spodniach) ze jest lepiej:) Postanowilem, ze na wage wejde po miesiacu i wtedy zobacze rezultat i napisze.
  • Gość: Azik IP: *.ghnet.pl 14.03.13, 13:32
    Gdzie kupić to BTL na allegro juz nikt nie sprzedaje ?
  • Gość: ewa778 IP: *.doplaty.gov.pl 14.03.13, 14:08
    Nie kupuj,szkoda wyrzucać na to kasy,to oszuści-naprawdę .Kup sobie karnet na siłownię to na pewno przyniesie korzyści wymierne.Nie zastanawia Cię fakt ,ze już sie wycofali z allegro-to może być po interwencji forumowiczów stąd.
  • Gość: AgaZ IP: *.ghnet.pl 08.05.13, 11:46
    3 tyg i NIC :(
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 08.05.13, 12:35
    Do Aga Z
    No i nic nie będzie koleżanko,WIELKIE NIC , dałaś się zresztą podobnie jak ja oszukac.Niech żyje naiwność.Czasem tu wchodzę chociaż nie wiem po co-czasem żeby się pocieszyć ,że nie tylko ja dałam sie przerobić ,na szczęście kupiłam jedno opakowanie chociaż brałam pod uwagę trójpak hahahahaha ale byłabym wkurzona.Trzeba się cieszyć ,ze chociaż po tym żyjemy bo ja sobie uświadomiłam,że to mogłoby być wszystko w tych kapsułkach brrrrrrr.
  • niki2_n2 11.02.13, 15:19
    Witam.
    Chyba zdecyduję się na ten preparat.
    Dzisiaj przeczytałam o nim w gazecie URODA Marzec 2013. Ale kupię w aptece.
    Coś mi się nie podoba sprzedający. Nie wiem może sie mylę ale to tylko jedna osoba sprzedaje i w sumie to nowy allegrowicz.
    Co o tym myślicie .?
    Pozdrawiam wszystkich pragnących utracić pare kilogramów.
    Powodzenia!!!!:)
  • Gość: Olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 16:19
    W aptece to go nie znajdziesz. Nie wiem ja stosuje od 4 dni wiec efektów nie widzę żadnych...ale po m-cu zamierzam się zważyć.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.13, 17:24
    Witajcie :)

Ja stosuje 6 albo 7 dobę. Jak na razie nie zauważyłam żadnych efektów, ale pocieszam się, że to jeszcze niewielki odcinek czasu. Również zamierzam się zważyć dopiero końcem lutego, także napiszę jaki będzie wynik :)
  • Gość: Sławeeeek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.02.13, 21:52
    10kg w 2 miesiące! A teraz trzeci miesiąc przede mna:D
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.13, 08:20
    --> Sławeeeek- Gratuluję, imponujący wynik :). Oby tak dalej :D
  • Gość: olga IP: *.alior.pl 12.02.13, 09:51
    do Sławeeeek
    Czy 10 kg stracileś tylko dzięki BTL czy może miałeś jakąś diete i ćwiczenia ?
    ja wlaśnie zakupiłam BTL, już się nie moge doczekać jak przyjdą :)
    Z gory dziękuję za odpowiedź!
  • Gość: Rozczarowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.13, 22:47
    A ja stosuje od 5 dni i tylko chce mi się więcej jeść....także jakoś marnie widzę efekty tego środka :-((( I zastanawiam się ile w tym reklamy tych samych ludzi, co to wpisują się pod różnymi nickami. Szczególnie, że jak ktoś wyżej pisał opakowania przychodzą bez daty ważności, bez info o stosowaniu, bez adresu firmy, a w sieci przeszukałam wszystko nie ma takiego laboratorium BTL Medica Laboratorium Specjalistyczne...zero jakiejś info, nr KRS nic...
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 12.02.13, 23:05
    a czy ktos jest moze z Warsszawy? na auckji wpsominaja o sklepie stacjonarnym, zapytałam się wiec ich, gdzie sie on znajduje. Podano mi adres: Broniewskiego 77, Warszawa. Oczywiscie probowalam znalezc w necie, ale jedynie wskakiwaly mi jakies inne firmy z adresem Broniewskiego 77/i tu zawsz jakis numer konkretny (a oni podali tylko 77).

Moze jakis Warszawiak/Warszawianka pomoze?:)

ps. mnie tez sie to wszystko srednio podoba:/
  • Gość: Sławeeeek IP: *.centertel.pl 13.02.13, 12:59
    Nie ćwiczę, tyle co z dzieciakami na sanki czasem pójdę, czy odśnieżę przed domem i tyle z moich ćwiczeń. Jedyne ograniczenia jedzenie to - gdy idę do kina z dzieciakami to nie podjadam im popcornu, a wyjścia weekendowe do McDonalda zamieniliśmy na kuchnie chińska i tyle.
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 13.02.13, 13:27
    Do Sławeeeek!
    Kupiłeś BTL na allegro?Twoje posty nieco podbudowują.Samopoczucie ok?
  • Gość: Dla Naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 15:21
    jest firma pod tym adresem heltour.neostrada.pl/ang.html

Haha BTL Medical a tu proszę jakaś firma Łowiecka, czyli kolejna firma KRZAK, która nie istnieje!
    Wszyscy którzy kupili to króliki doświadczalne, choć można to prosto sprawdzić,.co w tych kapsułkach dali - wystarczy oddać do analizy. Moja znajoma kiedyś tak zrobiła z innym SUPER CUDOWNYM preparatem i wyszła, ze po 199 zł kupowała sproszkowaną witaminę C cóż wyjątkowo droga ale przynajmniej nieszkodliwa, a skład opis na pudełku był oczywiście inny. Dla mnie ta FIRMA NIE MA ŻADNEJ WIARYGODNOŚCI, opakowanie bez niczego, firma pod adresem nie istnieje, ciekawe ludzie co jecie - NAIWNOŚĆ nie zna granic....
  • Gość: Jaroo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.02.13, 15:33
    Ehh ludzie, a nie prościej zamiast pisania teorii spiskowej napisać albo zadzwonić do tej firmy? Mi na maila kulturalnie odpowiedzieli, że firma jest nowa i wynajmuje lokal pod tym adresem od niedawna, więc pewnie są stare informacje o jakiejś firmie łowieckiej, bo wiadomo, że w internecie nic nie ginie, a te dane mogą mieć i 10 lat.
  • Gość: Jaroo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.02.13, 15:41
    A mi się wydaje, że konkurenci BTL rzucili się do oczerniania:) Dziwnym trafem oba komentarze negatywne są z jednego IP i w odstępie kilku minut :) :
    "Autor: Gość: Olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 15:24
    Autor: Gość: Dla Naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 15:21"
  • Gość: Jerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 17:20
    Nie wiem kto tam pisał, ale masę ludzi ma neoplus jak widać po wpisach więc nie będę snuł teorii spiskowej, ale...
    Ja zadałem sobie trud zadzwoniłem pod nr podany na stronie i odebrała Pani strasznie wkurzona, że ma już dość takich telefonów z całej Polski i zgłasza sprawę na Policję. Potem czytam na Allegro i się tłumaczą, że źle podali nr (ciekawe złe etykietki, bo stażysta, zły nr bo co...?) zadzwoniłem ponownie tel. komórkowy i co słyszę , że wszystko to wina stażysty. Proszę Pana "Jaroo" dla mnie zero wiarygodności to przede wszystkim ogłoszenie na Allegro i dlatego jak zobaczyłem ten specyfik zacząłem szukać info o nim. Młoda firma, ale ciekawe dlaczego jej nie ma w KRS (??) dalej nie ma strony internetowej (XXI wiek to podstawa jak poszukałem to nawet środki zabronione w Polsce jak Adipex mają stronę w internecie), nie ma tel. stacjonarnego, wynajmują lokal...i co w wynajętym lokalu produkują te tabletki (???) - coraz więcej mam wątpliwości i żonie kazałem odesłać produkt. A że naiwnych nie brakuje to widać - popieram wpisy zaniepokojonych poprzedników, że coś z tym środkiem nie do końca tak. Ciekawe, czy ktoś z Warszawiaków potwierdzi jej istnienie tak jak ktoś tam wyżej prosił. Ah i jak czytam ogłoszenie na Allegro - 98% zadowolonych klientów to zapytałem przez tel. skąd taki wynik, usłyszałem, że są młodą firmą i nie mogą jeszcze wykazać się licznymi opiniami...to dlaczego tak piszą (??) Wiarygodność to podstawa. W sieci jak się wyszukuje coś na temat tego specyfiku w Googlach są bardzo nieliczne wpisy - znalazłem jeden wpis z grudnia 2012 i resztę dopiero w styczniu 2013, czyli tak jak pojawił się profil na Allegro to co wirtualnie potwierdzali ludzie na forach, że super specyfik w czasie kiedy wchodził do sprzedaży na allegro...bez komentarza. To się nie trzyma "kupy" i tyle. Dla mnie sprawa zamknięta, ale ludzie trochę więcej ostrożności w porywaniu się z zakupami "czegokolwiek", ktoś z was zna skutki uboczne ??? poczytajcie o składnikach w sieci a skład ktoś tu wyżej podał. Może ten specyfik jest dobry, ale na ten moment wzbudza we mnie więcej wątpliwości niż pozytywów. No cóż każdy ma wybór...zdrowia życzę!
  • Gość: kk.. IP: *.play-internet.pl 13.02.13, 18:49
    witam, czy to ten nr był podany? 720532032 bo ja wczoraj zakupiłam i juz sie boje :/
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 13.02.13, 22:23
    Ja nie zakupilam tego "cudownego" srodka, ale tylko dlatego, ze zrobilam wlasnie taki research w sieci i niestety doszlam do takich samych wnioskow jak Jerzy (post wart przeczytania).

Dodam tylko, ze pytalam tego sprzedawce na allegro o numer wpisu do KRS, w poniedzialek odpisal, ze poda jutro, bo teraz jest w podrozy. Jak na razie nie otrzymalam odpowiedzi. Jestem swiecie przekonana, ze nasz "wynalazca cudownego srodka" nas czyta (i nie tylko czyta:D), wiec wie, ze dzis jeszcze raz pisalam i nadal czekam na odpowiedz. czyzby wlasnie zakladal firme? haha:D

Niestety odchudzanie nie jest latwe;) a jesli komus naprawde to cos pomoze, to przypuszczam, ze tylko poprzez efekt placebo. Oby nie zaszkoszilo...
    Swoja droga, rzekomy sklad wydaje sie interesujacy, no ale niestety nie ma zadnego dowodu, ze to prawda, moze by to tylko witaminka C ;)
  • Gość: Olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 15:24
    A gdzie miał kupić?? jak ten środek dostępny tylko na ALLEGRO....kolejna ściema widocznie, jakby był taki super, byłby w sklepach, aptece itp. Tylko, że te wpisy Sławka jakoś wątpliwe....
  • femme-marie 13.02.13, 10:08
    jest firma pod tym adresem
    heltour.neostrada.pl/ang.html
    żadnej innej pod tym adresem internet nie znalazł, ja na swoim opakowaniu mam wszelkie poprawki i datę i adres i opis i skład, a może tajemnicze laboratorium ma dopiero powstać formalnie? hmm chyba jestem królikiem doświadczalnym
    --
    www.okamgnienie.mp3.wp.pl/
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 13.02.13, 10:34
    DO femme-marie !Czy dokonałaś zakupu na allegro? A czy są efekty ,już stosujesz?Zaczynam się denerwować dziś 5 dni od zamówienia i ciągle nowe posty -czuję ,że dałam się oszukać.
  • femme-marie 13.02.13, 10:48
    tak kupiłam na allegro, stosuje od jednego dnia więc nie wiem nic o skuteczności, szczerze powiedziawszy odkąd zobaczyłam ten watek też się podobnie czuje, ale jak zadziałają to kupie od nich znowu
    --
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 13.02.13, 11:04
    Do femme-marie .Czy długo czekałas na przesyłkę?Tam jest jeden sprzedający więc już będzie wszystko jasne.
    No cóż ja to już myślę ,ze pozostaje meridia albo adipex . Tu też jest problem ,poza ryzykiem zdrowia- no ja kilka lat temu miałam epizod z meridią ,efekt był swietny ale cały czas byłam pobudzona i miałam podwyższone ciśnienie , jeszcze znaleźć uczciwego sprzedawcę.
    Jeszcze to przemyślę.
  • femme-marie 13.02.13, 11:38
    od momentu wpłaty czekałam tydzień i uważam że sprzedawca jako sprzedający jest uczciwy i miły w kontakcie bo najpierw ja zwlekałam z opłatą, uczciwy w sensie odpowiada na maile i wysyła to co ma ofercie z gratisem jako nawiązką za oczekiwanie, natomiast tak jak ciebie martwi mnie brak informacji na temat BTL medica labaratorium specjalistyczne
    --
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 13.02.13, 11:44
    Jeśli tylko dowiem się czegoś na temat tej firmy to z pewnością tu zamieszczę.Życzę powodzenia i oby był efekt!
  • 2masza 13.02.13, 17:23
    Facet, piszesz z tego samego IP jako różne osoby i naganiasz sobie klientów. Widziałam cię już na różnych forach i też dałam się nabrać. Od 4 lutego czekam na ten "cudowny " specyfik kupiony u ciebie na allegro i cisza!
    Mam nadzieje, że prokurator dobierze się do twojej d...y już niedługo!
    Nie dajcie się nabierać ! To oszust!
  • 2masza 13.02.13, 19:25
    Wystarczy popatrzeć wyżej, na tym forum jesteś jako:
    Three Deco
    TomaszKukiOK
    Minka22
    na innych forach nie chce mi się szukać, myślę że to wystarczy i więcej ludzi nie nabierzesz
  • Gość: kk.. IP: *.play-internet.pl 13.02.13, 19:46
    to juz nie wiem dostane gó...o w papierku czy jednak nic nie dostane z zamówienia na allegro?
  • Gość: Adrianna IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.02.13, 20:02
    Spokojnie :) Poczekasz jakiś tydzień (ja tyle czekałam) i paczuszka przyjdzie. Nie wiem czemu tu jest taki krzyk, na mnie środek działa fajnie i z ręką na sercu go polecam. Co do jednego przyznaje, nie schudłam jak reklamowali 6-8kg, ale 4kg w miesiąc jest moim zdaniem wystarczającym rezultatem.
  • Gość: kk.. IP: *.play-internet.pl 13.02.13, 20:20
    ja po meridii schudła 2 kg w 2 tyg ale czułam sie fatalnie myslałam ze zawału dostane i reszte wyrzuciłam do kosza,potem efekt jojo - niewielki , moze to podziała. ale fakt ze dziwne tego nie ma w aptekach na recepte, jak 'dojdzie' i zastosuje dam znac ;)
  • Gość: paula IP: *.siec.alfa.pl 01.03.13, 18:59
    a mozesz podac linka do strony z ktorej kupilas? krzyku tu tyle, ze nie wiem co czytac. pozdrawiam
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.13, 20:45
    Dostaniesz niebieskie kapsułki z czymś w środku - biały kwaskowaty proszek jak sprawdziłam środek jednej z kapsułki, w białej butelce, na której nalepka a na niej nie ma adresu firmy tylko hologram BTL Medica Laboratorium Specjalistyczne (pobudzona przez ten watek tez szukałam w sieci jakiś info o tej firmie i NIC). W sumie - nawet teraz nie wiem gdzie mam zwrócić (10 dni na odstąpienie od umowy zawartej w umowie). Na etykietce jest skład i napisane, że przyjmować 2 razy dziennie tyle. Ah jest też zdanie, że naukowo opracowane - ale jeśli tak to gdzieś to powinno byś odnotowane, jak powiedziała mi dziś Pani w aptece że jeśli to są producenci suplementu, a czy czasami nie powinni mieć wpisu do GIS? A tu przejrzałam listę suplementów zarejestrowanych (niektóre specyfiki sprzedawane na Allegro znalazłam co ciekawe) a tu nic: www.gis.gov.pl/suplementy/?id=2
    Opracowany naukowo i wg strony testowany - przez kogo, nie ma dostępu do żadnych badań! Coraz mniej cieszy mnie fakt, że nabyłam ten specyfik a teraz nawet nie wiem gdzie odesłać...bo na butelce adresu brak, a kopertę wyrzuciłam zachwycona, ze specyfik dotarł :-(
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 13.02.13, 22:41
    podobno adres to Broniewskiego 77/26, Warszawa. Ale ile w tym prawdy?;D
    Moze napisz po prostu do nich, ze chcesz odeslac i na jaki adres.
  • Gość: Edyta13 IP: *.xdsl.centertel.pl 14.02.13, 00:52
    czy może wiecie czy mozna stosować podczas karmienia piersią. Mój maluch ma 13 miesięcy i chciałabym zacząć stosować ten "cudowny" specyfik?
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.13, 10:03
    Napisałam, ale cisza. Zapytałam też w jakim czasie dokonają zwrotu pieniędzy też cisza...:-( Na stronie na Allegro uzupełnił ktoś "może znów ten stażysta" przeciwwskazania jest mowa o ciąży, ale szczerze mówiąc nie ryzykowałabym karmiąc dziecko - tak naprawdę nie wiesz co jest w tej kapsułce. Wczoraj znalazłam inne specyfiki na GIS i tam suplement zarejestrowany ma potwierdzony skład, tutaj bazuje na nalepce z opakowania, a na dodatek jeśli jest wiarygodna składa się z licznych związków stosowanych na siłowniach na spalanie - jak pokazałam skład znajomemu, który prowadzi siłownie to mówi, że to żartobliwie określił to jako "miks środków do spalania", a te przecież przenikają do mleka matki i dziecka. Więc w życiu bym nie ryzykowała dopóki karmisz! Ale to moje zdanie. Ktoś tam wyżej zamieścił skład tzn. nazwy zajrzyj sobie w sieci poprzez Google co to za składniki i coś się już dowiesze.
  • Gość: Edyta13 IP: *.xdsl.centertel.pl 14.02.13, 10:37
    Mówiąc szczerze, mimo wszystko, że chcę schudnąć, to jednak zdrowie mojej córki jest ważniejsze i w sumie tylko zapytałam, ale jak długo będę karmiła wszystkie tabletki idą w odstawkę. Z jednej strony zdrowy rozsądek podpowiada mi, że dieta i zdrowe odżywianie, ćwiczenia to piwinno być to, ale chciałabym szybko zobaczyć efekty choć maleńkie ....to byłoby takie motywacyjne :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 14.02.13, 11:10
    Dzisiaj jest 7 dzień od daty przelewu i zamówienia ,jak narazie nie dostałam paczuszki.Ciekawe czy dostanę bo po tych komentarzach to już zwatpiłam.
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 14.02.13, 21:27
    no coz, ja nadal nie dostalam od nich odpowiedzi w sprawie KRSu. chyba sie zapadli pod ziemie.
    Moze wkoncu dostaniesz swoje zamowienie, ale bardzo watpliwe, czy sklad przez nich podany jest prawdziwy.
    Czy osoby ktore to biora odczuwaja w ogole pobudzenie, wzmozona potpliwosc? takie skladniki powinny wywolac takie objawy, chyba, ze ktos jest bardzo przyzwyczajony do lykania spalaczy w sporych ilosciach....

Napisalam maila do jednej z pierwszych osob, ktore wystawily sprzedajacemu na Allego pozytywny komentarz (komentarz wystawiony 30 stycznia). Oto, co otrzymalam:
    "Witam, nie działa osobiście nie polecam, ale zrobi Pani jak uważa."

• Gość: Agisss IP: *.plock.mm.pl 17.02.13, 13:35
    hej,ja stosuje tydzien..jem duzo słodyczy ostatnio tak więc nie liczyłam na schudnięcie...fakt faktem nie przytyłam :) obiecuje w końcu rzucic słodyczki i zobaczymy co dalej!!! Zazwyczaj przy wciąganiu tylu słodyczy dodawałam sobie nawet do 4 kg teraz nic ....hmmmm :) pozdrawiam króliczki doświadczalne :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 15.02.13, 08:07
    Do Meg. Czy nie kusiło Cię , żeby spróbować czy działa?Ja ćwiczę 4 razy w tygodniu w tym 2 razy po 2-godziny ,jeśli dostanę przesylkę to chyba -podkreślam chyba spróbuję , zamówiłam 1 opak. to strata 75 zł-nie będę odsyłać przeboleję stratę pewnie-nie stosuję żadnych spalaczy i nigdy w życiu ich nie stosowałam to też będę wiedziała czy to działa.Skład podany na forum jest obiecujący -analizowałam w necie każdy składnik.Mam obawy po tych wszystkich wypowiedziach ale jestem ryzykantką z natury no i zalezy mi na przyspieszeniu efektów .
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 10:26
    Ależ ja ten środek stosuję od 7.02 więc tydzień. Dietę mam od 3 m-cy, bo miałam problem z cholesterolem samoistnym więc rano kromka chleba pełnoziarnistego z twarogiem lub plasterek szynki z indyka, czerwona herbata. Ok. 11:00 pijam od 3 m-cy koktajl 1/2 banana z mlekiem i spirulina oraz sok z 2 cytryn świeżo wyciskany. Ok. 15:00 obiad i tu mięso (indyk, kurczak, raz na jakiś czas wieprzowina) na parze i warzywa na parze, czasami tylko ryz lub jak wczoraj kasza jęczmienna z warzywami. ok. 18;00 jogurt czasami serek wiejski. 3 razy w tygodniu aerobic w wodzie+1h na basenie i wiesz co zważyłam się 1kg mniej od m-ca, bo wtedy się ostatni raz ważyłam, ale dla mnie to efekt diety i ruchu, a nie spalacza, bo poczytałam różne blogi i strony o spalaczach i porozmawiałam z kimś kto prowadzi siłownie, a jest znanym w Polsce ciężarowcem i powiedział jasno, po takim połączeniu środków powinnam być pobudzona, podniesione ciśnienie, czasami nawet problem ze snem i wzmożona potliwość - nic z tych rzeczy, a tydzień czasu stosuje, jednego dnia wzięłam nawet 3 tabletki i też nic!. Poza tym gdyby firma była uczciwa podałaby wszystko co trzeba, a jak na Allegro sprawdziłam dane sprzedawcy to co osoba fizyczna z nr tel. jeszcze innym niż na stronie, na żaden nie mogę się dodzwonić. Na prośby o adres zwrotny, zasady zwrotu pieniędzy, info o wpisie do KRS-u czy danych o firmie TOTALNA CISZA. Dla mnie firma (jeśli w ogóle istnieje!) jest już w 100% niewiarygodna. Co firma nie zna tego wątku...śmieszne UCZCIWY człowiek by próbował sprostować! Napisałam też do kilku osób, które zakupił przede mną - na 10 maili odpowiedziało 8, z czego 1 Pani napisała ze jest zadowolona ale stosuje od 2 dni, pozostała 7 że nie poleca i drugi raz by nie kupili. A jeszcze takie wpisy jak "Sławek" itp. nie robili nic i schudli 10-20kg, my stosujemy diete, ruch i nie chudniemy...co oni mieli coś innego w kapsułkach??? Ja też analizował skład i dlatego kupiła, ale powinnam najpierw poszukać coś o firmie i poczekać na wiarygodne opinie ludzi, jak na kafeterii...uczę się na błędach i tyle. Także powodzenia w stosowaniu! ja biorę chyba na zasadzie bo kupiłam, ale zastanawiam się po co, skoro brak efektów, a w sumie nie wiem co biorę...jakaś kwaskowata substancja w kapsułce bo z jednej sprawdziłam. Tyle na ten temat.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 08:25
    Stosuję preparat od 11 dni, miałam się nie ważyć, ale przez wszystkie posty postanowiłam, że jednak stanę na wadze- schudłam 2 kg (obwód w pasie mniejszy o 3 cm), ale nie wiem czy to przez specyfik czy przez ograniczenia żywnościowe i ćwiczenia (tzn chodzę nordic walking, ok 10 km jednorazowo). Nigdy nie jadłam nie wiadomo ile, przytyłam po kuracji sterydowej 25 kg i bardzo trudno było mi to zrzucić (dieta 1500 kcal). Kupiłam specyfik, bo miał sporo pozytywnych komentarzy, teraz już wiem, że to była agresywna reklama.
    Zauważyłam skutki uboczne!!!!!!!!!!!! Mam zatrzymanie miesiączki- to raz!!!, a dwa to odczuwam przede wszystkim wieczorne bóle wątroby, są to kłucia i lekkie skurcze. Na pewno nie jest to przez nadmierne spożycie tłuszczu, gdyż spożywam go ok 40 g na dobę, więc jest to minimalne zalecane dzienne spożycie, poza tym nigdy nie miałam problemów z wątrobą... Mam znajomą w aptece, zapytam ją czy jest możliwość wykonania analizy składu preparatu, wtedy przynajmniej będzie wiadomo co mniej więcej tam jest.
    A mam pytanie, jak wyglądają wasze tabletki- moje to błękitne kapsułki z białym proszkiem w środku.
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 15.02.13, 08:58
    Do Ana.
    Ja jeszcze nie dostałam przesyłki-może to dobrze.Ana czy taka analiza jest droga?Czy naprawdę moglabyś ją zrobić?Po Twoim wpisie to ja nie użyję dopóki nie będę wiedziała co zawiera.Jeśli skład powoduje takie skutki uboczne to warto ostrzec ludzi bo kupujących było wielu-aukcja na alegro.pl zakończona , wszystko sprzedane.2 kg w tak krótkim czasie to fajno brzmi ale zdrowotne skutki nie są tego warte.Straty przewyższją zyski poza tym przy zdrowym odzywianiu i regulrnych ćwiczeniach zawdzięczasz to pewnie sobie a nie BTL.Pozdrawiam.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 10:22
    Też się nad tym zastanawiałam, ale z drugiej strony, dietę 1500 kcal mam już od dłuższego czasu, nordic walking też uprawiam już od pół roku, więc powinny być wcześniej jakieś efekty, a w sumie -2 kg przez 11 dni. Nie wiem, może jest w tym coś co pobudza spalanie. Ja odczuwam większą temperaturę ciała (ok 36,5, zazwyczaj mam ok 35,8), ale nie mam jakieś potliwości czy tym podobne.
    W aptece będę w poniedziałek, więc wtedy będę wiedzieć więcej odnośnie analizy składu leku.
    Ewa napisz na allegro do sprzedającego, ja też pisałam gdy nie miałam paczki 7 dni od wpłaty pieniędzy na konto.
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 15.02.13, 10:56
    Do Ana.
    Dzięki za odpowiedź tak szybką.Napiszę dzisiaj bo wczoraj minęło 7 dni.Ja u siebie obserwuję zatrzymanie spadku wagi mimo intensywnych ćwiczeń,indoorwalking i dumbel pump min. 3 razy w tygodniu a nawet 4 razy chodzę.Wracam spocona i zmęczona do tego uważam na to co jem, jeden posiłek do syta i 3 lekkie.Zgrzeszę czasem czymś słodkim ale nigdy dużą ilością.Waga od roku mi spdała a teraz od ponad dwóch miesięcy zero efektu a nawet 2 kg do przodu.W zwiazku z tym ten zakup -to jest akt desperacji i teraz mam mieszane uczucia,liczyłam ,ze wspomaganie pomoże mi odzyskac wiarę w postępy i przełamać impas.Zaczęłam też pić więcej wody bo może za mało piję stąd brak efektu ostatnio.No cóż jest zima i nie mam takiej potrzeby na płyny ale jednak muszę wlawać tę wodę w siebie.
    Jak coś w aptece się dowiesz w naszej sprawie to proszę odezwij się.Ewa
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 11:04
    Do EWA:
    Ależ takie zachowanie jest normalne - dlaczego, organizm przyzwyczaja się do danej formy ruchu, więc jak już jest moment zatrzymania trener powiedział nam jasno - pora zmienić formę ruchu, stąd właśnie z siłowni przeniosłam się na aquaaerobic, a od wiosny myśle o Zumbie czy Lationo Sol, potem za jakiś czas można wrócić do tej samej formy. I na ten temat sporo jest artykułów w sieci, więc chyba coś w tym jest. Ja po siłowni doszłam do jakiegoś momentu i koniec, przeszłam na auqaerobic+basen sama + sauna i znów waga idzie w dół. Ja też jestem ciekawa takiej analizy.
  • p.a.u.l.a.87 16.02.13, 09:24
    wczoraj, równo po tygodniu dostałam tabletki. Opakowanie z hologramem, datą ważności, składem, sposobem przyjmowania itp. Ja mam białe kapsułki z białym proszkiem- skąd ta różnica? Twoje Ana są niebieskie jak napisałaś. Postanowiłam mimo wszystko przetestować.
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 10:20
    Moje też są niebieskie z proszkiem w środku jak Any. To i tak masz wersje poprawioną - jest data ważności. Hologram też był jasne, tylko co na nim jest symbol "firmy", a adres masz (poszukuje do zwrotu towaru) ??? A sposób przyjmowania poprawiono, czy dalej napisane 2 razy dziennie? a dalej tylko tekst o suplemencie...i tyle info na opakowaniu.
  • p.a.u.l.a.87 16.02.13, 11:31
    na opakowaniu tabletek mam adres BTL MEDICA, UL.BRONIEWSKIEGO 77/26 01-865 WARSZAWA
  • Gość: B. IP: *.centertel.pl 16.02.13, 12:10
    witam, chciałam sie podzielić moją opinią na ten temat. zakupiłam ten produkt dokładnie 28 stycznia, przyszedł do mnie 7 lutego. maiąłm pytanie do sprzedajacego ale nie raczył mi odpisać, po paru dniach oczekiwania na przesyłkę równeż napisałam do niego, i odpisal po 3 dniach ( mimo, że zarzeka się, ze odpisuje najpozniej na drugi dzien). jak na panad tydzien stosowania efekty określam jako marne, schudlam ok 1 kg !!! śmeich na sali i to pewnie nie dzieki nim, a ograniczeniu weglowodanów i wiecej ruchu. zdecydowanie NIE POLECAM. strata pieniedzy... zastanawiem sie nad innnym środkiem, ale nie mama pojęcia jakim. Pozdrawiem i nie dajcie się nabrać temu sprzedawcy. a i zauważyłam, że ostatnio jakis czas po zażyciu tabletki, trudno to nazwac, ale mój zołądek wydaje dziwne dzięki, coś jak burczenie, przelewanie, na pewno nie jest to dobry znak w każdym bądz razie wiec chyba wyrzuce to cholerstwo
  • Gość: paula IP: *.siec.alfa.pl 01.03.13, 19:06
    mozesz podac linka do strony z ktorej zamawialas. pozdrawiam
  • Gość: kkk... IP: *.play-internet.pl 15.02.13, 18:31
    Jeżeli skład tabletki wykaze np. wit C to w jaki sposób mozna taka osobe znależć skoro nie ma adresu na opak i na stronie allegro itd, by ktos za to odpowiedział? to jest oszustwo a widze ze coraz wiecej osób to kupuje i ktos kase bije - trzeba cos z tym zrobic!
  • Gość: fgh IP: *.play-internet.pl 15.02.13, 19:15
    cała ta akcje zgłosiłam do allego juz sie orientuja na czym problem polega bo opisałam, zajma sie tym
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 18.02.13, 11:59
    Napisałam do sprzedającego e-mail z pytaniem o przesyłkę,dostałam odpowiedź następnego dnia ,że dzisiaj wyślą mi paczuszkę.No to już czekam 9 dni .Ciekawe ile jeszcze poczekam?!Może BTL jest dopiero w fazie produkcji stąd ten długi czas oczekiwania.
  • freelancer_ka 18.02.13, 19:14
    Sprzedający nie wystawia już tych tabletek na allegro, może właśnie po interwencjach.
    Jeżeli ktoś dotarłby do faktycznego składu tych tabletek, czy mógłby je upublicznić na forum ?
  • femme-marie 19.02.13, 10:34
    no to szkoda że nie wystawia, nie wiem co tam w nich jest, ale faktem jest ,że ja królik doświadczalny doświadczyłam spadku wagi pierwszy raz od roku,jem zdecydowanie mniej, minął tydzień zażywania ,a ja sie czuję dużo lżejsza choć w cm niewielka róznica jakieś dwa cm, nie wiem ludzie co jest, albo uległam efektowi placebo albo jest coś w składzie co na mnie osobiście zadziałało.
    --
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 19.02.13, 11:14
    Do femme-marie no sama piszesz,że jesz znacznie mniej więc spadek wagi jest właściwie dzięki Twojej dietce ,ja czekam na przesyłkę - a na wadze mniej ,ile mniej?Czy odczuwasz mniejsze łaknienie ?No jestem bardzo ciekawa jak to ma działać.
  • Gość: NianiaFrania IP: 212.244.117.* 19.02.13, 12:03
    Ja też czekam na przesyłke, codziennie pojawiają się pozytywne komentarze na allegro wiec mam nadzieje ze nie zostałam oszukana. Jestem na diecie, potrzebuje tylko, żeby coś pomigło mi znów ruszyć wagę.
  • femme-marie 19.02.13, 12:30
    trenuje intensywnie od kilku lat trzy razy w tygodniu, staram sie trzymać dietę ale mam wrażenie że jakiś czas temu waga staneła i stoi , dopiero teraz coś się ruszyło i łatwiej mi mniej żreć, dwa kilogramy mniej.

--
  • Gość: 2ewa77 IP: *.doplaty.gov.pl 19.02.13, 13:13
    Do femme -marie wiesz jak czytam twoje wpisy to mam wrażenie jakby było o mnie tzn.trenuje 3 razy czasem 4 razy w tygodniu indoorwalking i cardio ,dumbel pump,czasem spinning, ograniczam jedzenie i od 1,5 roku schudłam b.dużo kologramów .Byłony pieknie bo zrobiłam to bez wspomagania ,chemii itp.tylko ćwiczenia i dieta mż. trochę ducana na początku-no ale różowo nie jest bo 3 miesięcy nic nie drgnęło mało tego mam 2 kg na plusie.Szaleję z niepokoju bo wiem ile mnie te 1.5 roku kosztowało wyrzeczeń i dlatego tak liczę na to wspomaganie.Jak to nie pomoże to się zadręczę.
  • freelancer_ka 19.02.13, 15:32
    Ja stosuję te tabletki 5 dzień i ... nic. Apetyt jak miałam tak mam, kilogramy nic, centymetry nic, odpukać skutków ubocznych na razie nie zauważam. Ani tabletki ani placebo póki co nie działają. Myślę żeby wysłać te tabletki do jakiegoś laboratorium, mam nadzieję, że w najgorszym razie w środku będzie wit.C.
  • Gość: Daisy IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.13, 18:07
    Witam.
    Skład: Halostachine HCl, Phenyletylamina HCl, Hordeina, Synefryna HCl, Alfa Johimbina HCl, Chocamine, Vinpocetyna, Forskolin, Rhodiola Rosea, Ekstrakt z zielonej herbaty, Kwas alfa-liponowy.
    Ja zażywam tydzień i efekt taki, że muszę się pilnować żeby w ogóle coś jeść bo kompletnie nie czuję się głodna. Nie mam też ochoty na słodycze, wcześniej byłam strasznym łasuchem. Mam więcej energii, wieczorem nie czuję się zmęczona i nie chce mi się spać o 19 czy 20. Skutków ubocznych żadnych. Waga niestety na razie ani drgnie...
    Pozdrawiam
  • freelancer_ka 19.02.13, 20:07
    to jest skład podany przez sprzedającego (niby producenta też), ale po wszystkich wpisach i grzebaniu w internecie, mam coraz większe wątpliwości, że jest to prawdziwy skład kapsułek. Ponad to skład, który podałaś powinien gwarantować spalanie tłuszczyku i utratę wagi, a zakładając nawet, że ludzie różnie reagują, to w sumie każdy jakiś ubytek wagi powinien mieć.
    Ja się na razie nie poddaję, łykam i zobaczymy :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 20.02.13, 09:00
    Do Daisy.Myślę, że coś nie tak jest ,powinno drgnąć może przez tydzień niewiele ale jednak.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 09:42
    Witajcie,
    Byłam w aptece i pytałam o analizę składu leku. Niestety apteka nie może wykonać takiej analizy, nie ma odpowiedniego laboratorium... Jednak Pani Farmaceutka powiedziała, że lek zawierający faktycznie takie składniki powinien powodować potliwość całodobową i zwiększoną temperaturę ciała- ok 37'. Pytałam również o skutki uboczne-cytuję "każdy organizm inaczej reaguje ze składnikami leku, jeden pacjent będzie go tolerował znakomicie, inny będzie czuć się bardzo źle. to zależy od indywidualnej tolerancji organizmu". A chcący wykonać analizę leku to bardzo dużo kosztuje. Poza tym u mnie nawet nie ma takiego laboratorium.

• Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 20.02.13, 10:17
    No ale dzięki za informację bo chociaż wiemy jakie powinny byc reakcje oranizmu na takie składniki leku.Czy stosujesz dalej ?
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 13:47
    Nie, musiałam przerwać. Nie będę ryzykować zdrowiem. Źle znosiłam łykanie tych tabletek, po bólach wątroby doszły jeszcze bóle żołądka. Najwyraźniej ten lek nie jest dla mnie bezpieczny.
    Poza tym musiałam poinformować swojego lekarza o stosowaniu tych tabletek i delikatnie mówiąc dostałam straszną ochrzankę. Jak mnie poinformował, nie wolno stosować żadnych lekarstw, które nie mają atestu bezpieczeństwa oraz dowodu na to, że były testowane na ludziach, a tym bardziej kupionych z niesprawdzonego źródła, bo allegro nie sprawdza takich rzeczy. Powiedział, że lepiej przejść na odpowiednią dietę opracowana przez dietetyka (ja taką mam- 1500 kcal), dodać trochę ruchu, nie pojadać między posiłkami i na pewno pozbędę się nadwagi po sterydach. Poza tym mówił, że jeżeli potrzebuję zewnętrznego bodźca w farmie tabletki to najlepiej jest udać się do apteki i tam doradzą nam najlepiej, a co ważniejsze, te leki są bezpieczne dla organizmu.
    Nie każdy będzie reagować tak jak ja, ale przyjrzyjcie się dokładnie swojemu ciału, czy poprzez stosowanie tych kapsułek coś się przypadkiem nie zmieniło.
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 13:35
    Stosuje go 13 dni i nic..ani mniejszy apetyt, ani żadnej potliwości, wyższej temp., ani też wyższego pulsu...skład z suplementu to "spalacze" jakie używają Ci co ćwiczą na siłowni i można o każdym poczytać w sieci. Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto - efektów zero, a kontakt ze sprzedawcą by zwrócić ŻADEN :-( Sprawę zgłosiłam na Allegro - czekam. Recznik PRaw Konsumenta powiedziała mi, że to sprawa jak nie będę mogła wyegzekwować zwrotu środków to sprawa dla policji i Głównego Inspektora Sanitarnego (taki wpis powinni tam mieć jako producenci, a nie mają!!!! widzę, że inne sprzedawane na Allegro takowy wpis na liście GIS mają, BTL nie istnieje w bazie GIS), który zbada rzeczywisty skład suplementu. Taka rewelacja, a już jej nie ma w sprzedaży...dlaczego??? Jakby wszystko było ok. nie byłoby problemu z jej zakupem nawet w aptece....cóż za "marzenia" się płaci, a ja wracam do diety i ćwiczeń - jedyne słuszne działanie :-)
  • Gość: keep_calm IP: *.icpnet.pl 20.02.13, 21:25
    jedno jest pewne, "firma" ta w ogole nie istnieje, po wielokrotnych przypomnieniach mailowych nie uzsykalam odp na pytanie w sprawie KRSu, choc na poczatku sprzedajacy zapewnial, ze jest w podrozy, wiec nastepnego dnia jak bedzie w "firmie" to przesle. pozniej jeydnie napisal maila, zupelnie nie odpowiadajac na moje pytanie. tlumaczyl sie, ze na temat podanego adresu, choc wcale go o to nie pytalam.. od tamtej pory zero odzewu
  • Gość: 2ewa773 IP: *.eltronik.net.pl 24.02.13, 19:59
    W piatek dostała przesyłkę.Po 15 dniach i dwóch e-mailach ponaglających z mojej strony.Opakowanie zamknięte szczelnie ,kapsułki w kolorze kremowym-jasnym opakowanie z opisem jak stosować i składem wymienionym wcześniej przez kogoś z forum.Środek opakowania pachnie jak cukierniczka- przyjemnie sam cukier puder!To śmieszne ale to nie może być trucizna tak czuję!Najbardziej prawdopodobne że to cukier puder plus wit.C- owtorzyłam kapsułkę , nie wytrzymałam nawet minuty i posmakowałam sam proszek-na moje cukier puder i witaminka!No to efektów z tego nie będzie,czas się wziać do pracy bo wiosna za pasem.O swojej naiwności nie będę to się rozpisywać-pośmiałam się w duchu z siebie i tyle .No to i tak dobrze,że mam dystans to tej sprawy,szczerze to nie liczyłam już ,że coś mi wyślą.
  • Gość: Szymon112211 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.02.13, 13:49
    To nie jest cukier puder, tylko wydaje mi sie bardzo 'zmielona' mieszanka, stad taka konsystencja. Slodkawy smak to pewnie te popularne obecnie jagody goi (czy jakos tak). Sam kupilem ten produkt miesiac temu. Poczatkowo wkurzalem sie o przesylke (10 dni), ale wazne, ze doszlo, bo myslalem, ze kasa przepadnie. Konczy sie miesiac stosowanie tego i ewfktow rewelacyjnych nie ma moze, ale prawie 4 kg schudlem i w sumie jestem zadowolony. Nie udalo mi sie calkiem przestrzegac diety, to i pewnie wynik bylby lepszy, no ale kolejny miesiac juz zaciskam pasa!~Trzymajcie kciuki
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 26.02.13, 14:06
    No i oczywiście trzymam kciuki!Mam nadzieję,że przestanie boleć mnie brzuch i dam radę przez miesiąc bo kupiłam jedno opakowanie na ,ktore i tak czekałam ponad 2 tygodnie.
  • anisza78 24.02.13, 23:19
    CENTRUM DIETETYKI I TERAPII NATURALNYCH oferuje skuteczne porady dietetyczne , indywidualne diety ułożone specjalnie dla Państwa , dostosowane do Waszego planu zajęć. Diety dla osób z otyłością , nadwagą , kobiet w ciąży , matek karmiących piersią ,osób z niedowagą, uprawiających sporty.

Koniecznie przeczytaj do końca :

Co mamy Państwu do zaoferowania?

* indywidualną dietę ułożoną specjalnie dla Państwa i dostosowaną do Waszego planu dnia i zajęć​

* indywidualną dietę uwazględniającą wyniki testu nietolerancji Food Detective
    * dietę rozpisaną na cały tydzień - 7 dni -można stosować dietę zamienną (zamieniać kolejność dni)
    *posiłki są smaczne i różnorodne (koniec z codziennym jedzeniem tego samego)
    *zauważalny spadek masy ciała (już po 1-2 tyg.)
    * gwarancję jej skuteczności, czyli pewną utratę tłuszczu a nie tylko pozbycie się zbędnej wody z organizmu czy utraty masy mięśniowej
    *w odróżnieniu od diet z gazet, dieta ode mnie jest zdrowa i nie szkodzi organizmowi!!!
    *kilogramy tracą Państwo równomiernie - tydzień po tygodniu, dzięki czemu nie ma efektu jojo

*rozpiskę suplementacji , którą zakupią Państwo w swojej aptece, która jest niezbędna do prawidłowej i zdrowej utraty tkanki tłuszczowej ( witaminy , minerały , priobiotyki itp)​

Zajmujemy się również dystrybucją znakomitego testu wykrywającego nietolerancje pokarmowe Food Detective.
    Food Detective test to łatwy i bezpieczny oraz pierwszy na świecie zestaw do badania nietolerancji pokarmowej, który można wykonać samodzielnie.
    Wynik już po 40 min.

Dzięki wyeliminowaniu produktów , które nie są tolerowane przez nasz organizm można szybko , skutecznie i zdrowo schudnąć , bez efektu jojo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej :

fooddetective.wix.com/skuteczneodchudzanie
    lub na facebooku :

www.facebook.com/pages/Centrum-Dietetyki-i-Terapii-Naturalnych-Anna-Wilk/271444262987609
    Dla osób które polubią nasz profil i udostępnią go na swojej tablicy przewidujemy zniżki na nasze usługi.
    Zapraszamy

• Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 26.02.13, 09:48
    Wczoraj przeżyłam straszny ból brzucha .górna częśc pośrodku ,brzuch twardy i bolesny w dotyku.Pojawił się po 2 godzinach od połknięcia kapsułki.Drugiej już nie połknęłam wczorajszego dnia..No ból ustapił po jakiś 3 godzinach.Czy nadal stosujecie BTL?
    Jak efekty? Czy mieliscie bóle brzucha?Może to na mnie tak zadziałało .Dzisiaj właśnie zaryzykowałam raz jeszcze i jeśli ból się pojawi znowu to wylądują w koszu na śmieci.
    Napiszcie proszę jak Wam idzie?
  • Gość: Szymon112211 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.02.13, 13:49
    Przez miesiac stosowania nic takiego nie mialem.
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 26.02.13, 14:04
    Do Szymon.No Twój wpis mnie nieco podniósł na duchu-może jednak to nie placebo.Ja łyknęłam dziś kapsułkę mimo,że wczoraj czułam się fatalnie-dzisiaj brzuch pobolał mnie krócej i mniej intensywnie niż wczoraj.Już sama nie wiem co o tym myśleć.Ucieszyłam się Twoim sukcesem 4kg to dobra robota w miesiąc!Mozesz być z siebie zadowolony bo utrata więcej mogłaby być grożna -jojo.Ćwiczysz?Czy bierzesz zgodnie z tym co na opakowaniu tzn 2 razy dziennie przed posiłkami?
  • Gość: Meg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 13:22
    Ja przerwałam stosowanie po 14 dniach, efektów brak - brak efektu zmniejszenia apetytu i pobolewanie żołądka po spożyciu przez około 1h (po odstawieniu problem minął) więc ryzykować dalej nie chciałam. To opakowanie spożywała ze mną równolegle moja siostra - podobnie bez efektów, stąd 1 opakowanie zużyłyśmy. Produkt nie ma atestu, nigdzie nie jest zarejestrowany i dla mnie to było niewiarygodne. Zwróciłam sprzedawcy pozostałe 2 opakowania, odzyskałam pieniądze i moja przygoda z BTL się skończyła. Nigdy więcej nie skusze się na takie oferty nie sprawdzając wcześniej, choćby w rejestrze GIS, ale rzecz jasna to moja opinia! Gratuluje tym, na których działa, choć jak sądzę to bardziej skutek diety i ruchu...ale może się mylę :-) Jak zobaczę, że środek został zarejestrowany na liście suplementów i dopuszczony do obrotu, co oznaczać będzie że został przebadany - stanie się dla mnie wiarygodnym, choć skutek uboczny w postaci bólu żołądka po przyjęciu dla mnie nie do zaakceptowania więc i tak bym nie sięgnęła ponownie. Ah Spirulinę w proszku (robię z tego koktajl) + jagody goi stosuje od 3 m-cy efekt dla odchudzania brak, ale wyniki krwi mam dużo lepsze od czasu jak je stosuje. Zawsze miałam hemoglobinę na min. poziomie przewidzianym dla kobiet a teraz w środku przedziału.
  • Gość: Joanna IP: *.szczecinek.vectranet.pl 27.02.13, 13:52
    Meg, ja mam podobne spostrzeżenia, chciałabym również odzyskac pieniądze i odesłać te tabletki, ustalałaś ten zwrot ze sprzedającym, czy po prostu odesłałaś na adres z allegro ?
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 27.02.13, 13:50
    Niestety ja już więcej nie połknę tego bo mój żołądek nie wytrzymałby takiego bólu.Meg ma rację nigdzie nie był testowany -garażowa robota-naprawdę tu jest duże ryzyko utraty zdrowia.U mnie żołądek bolał potwornie przez około 3 godziny , ból pojawiał się po około godzinie od zażycia kapsułki.Ja przestaję wierzyć ,że tak mało osób ma skutki uboczne.
  • Gość: Inka IP: *.szczecinek.vectranet.pl 26.02.13, 15:59
    mam na zbyciu dwa opakowania BTL, kupione tak jak wszyscy u sprzedawcy na allegro, na opakowaniu podany skład, sposób zażywania, data przydatności, adres firmy, fabrycznie zamknięte. Kupiłam 3 opakowania, ale ponieważ nie widzę efektów, więc odsprzedaję.
    Jeżeli ktoś nie jest zniechęcony wpisami tutaj lub chce spróbować chętnie odsprzedam. Info maria_katarzyna@onet.pl
  • Gość: kkk IP: *.play-internet.pl 26.02.13, 17:05
    Witam, odsprzedam 1 opakowanie BTL cena 50 zł+przesyłka, info na kkasia200@wp.pl
  • Gość: Bea IP: *.szczecinek.vectranet.pl 26.02.13, 19:03
    mam opakowanie BTL do odsprzedania, info beatom8785@onet.pl
  • mateoro 27.02.13, 18:30
    Nie nie znam tego środka, ale mogę polecić stronę na której znajdziesz opisy kilku bardzo dobrych środków na odchudzanie i pomagających spalić tłuszcz najlepszeodchudzanie.pl/
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 28.02.13, 07:55
    No to dzisiaj nie łyknęłam BTL i czuję się świetnie-nic mnie nie boli,żadnego obolałego brzucha .Więc tablety wyrzucę do kosza bo to musi być szkodliwe.Pozdrawiam.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 08:37
    Witajcie :)
    Widzę, że rewolucja z BLT trwa :). Jak już wspominałam, odstawiłam te leki ze względu na złe samopoczucie, i widzę, że nie jestem sama, która miała podobne zaburzenia...
    Byłam u swojego lekarza i wspólnie ze znajomą farmaceutką dobraliśmy inny specyfik wspomagający odchudzanie, ale tym razem zrobiłam to właściwie i kupiłam go w aptece. Został mi polecony Therm Line S albo TL Forte. I to był strzał w dziesiątkę. Odczuwam efekty działania, mam na prawdę podniesioną temperaturę ciała(36,7-37,1) i cały czas odczuwam potliwość. Po 5 dniach schudłam 1,25 kg!!!!! A co najlepsze, kuracja miesięczna kosztowała mnie dokładnie 42 zł!!!
    Jeżeli nadal poszukujecie idealnego specyfiku to porozmawiajcie z farmaceutką w aptece, albo zaufanym lekarzem, na pewno pomoże Wam coś dobrać odpowiedniego :)

Trzymajcie się :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 01.03.13, 09:01
    Do Ana.Dzięki za podpowiedź.Ja kieps ko się czułam po BTL ale zaraz spróbuję Therm Line -myślę, że faktycznie bedzie pewniej jak kupię wspomagacz z apteki niż z jakiejś nieznanej nikomu firmy zwłaszcza ,że odczuwałam skutki uboczne.Szkoda tylko kasy.Pozdrawiam o efektach a mam nadziję,że takowe będą napiszę.Pozdrawiam wszystkich .
  • Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 01.03.13, 09:02
    Jeszcze do Ana.Czy stosujesz dietę?Ćwiczysz?Jeśli tak to z jaką częstotliwością?
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 11:00
    Mam dietę 1500 kcal, ale stosuję ją już bardzo długo, mogę to nazwać moim sposobem żywienia. Na początku schudłam sporo (łącznie ok. 30 paru kg), ale po sterydach bardzo przybyło mi kilogramów (jakieś 25 kg) pomimo zdrowego odżywiania!!. Nie mogłam sobie już poradzić ze zbędnymi fałdkami, dlatego chciałam spróbować wspomagacza. Szkoda tylko, że od razu nie poprosiłam lekarza o poradę.
    Ćwiczę umiarkowanie, 2-3 razy w tygodniu nordic walking po ok 6-10 km, i staram się wszędzie chodzić pieszo. Dzisiaj byłam w ośrodku zdrowia po recepty dla dziadka i już przeszłam prawie 4 km w ok 45 minut. Niby nie wiele, ale to już 300 kcal spalone :), a wieczorem planuję nordic :)

• Gość: 2ewa777 IP: *.doplaty.gov.pl 01.03.13, 11:17
    Do Ana.
    Oby tylko tak dalej.Ja też ćwiczę 3 a nawet 4 razy w tygodniu na siłowni ale od pewnego czasu brak efektów stad pomysł na wspomaganie.No to koleżanko oby do wiosny!Odczuwam wzrost apetytu i myślę,ze mimo tych intensywnych ćwiczeń nie spalam nadwyżek.Mam nadzieję,że Therm Line pomoże przełamać impas i znowu zacznie być bilans ujemny.
  • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.13, 08:00
    Do 2ewa777
    Myślę, że TL powinno pomóc, tym bardziej, że jest on przeznaczony właśnie dla osób ćwiczących. Jeżeli mogę doradzić to polecam Therm Line FORTE, jest lepszy niż TL S, który ja mam. Ale jeżeli po miesiącu będzie widoczny efekt to na pewno zainwestuję w TH Forte :).
    Mogę jeszcze powiedzieć, że po tym specyfiku jestem pobudzona, to ze względu na kofeinę zawartą w produkcie. Poza tym ten specyfik posiada naturalne wyciągi z roślin, a nie chemię!!! I z ciekawości otworzyłam kapsułkę, w środku jest brązowawy proszek o gorzkim posmaku. Aha, i na razie żadnych efektów ubocznych, żadnych pobolewań wątroby, ani skurczów żołądka.
    A czytając opinie na innych forach o TL to są podzielone, ale w większości są to pozytywy :)
    Powodzenia :)
    Pisz czasem jak Ci idzie :)
  • Gość: 2ewa777 IP: *.eltronik.net.pl 02.03.13, 20:39
    D o Ana.Już kupiłam TL Forte ,poczytałam skład i dla osób ćwiczących rzeczywiscie będzie się nadawał.
    Mi nie zależy jednak na kształtowaniu mięsni ale na spaleniu tłuszczu , którego mimo takiego wysiłku na siłowni mam za dużo.Oczywiście ,że napiszę jak mi idzie.
    Tobie również życzę sukcesów!
    Też się odezwij.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka