Dodaj do ulubionych

Acai Berry 900 warto?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.13, 21:06
Witam ;) tak jak w temacie, chciałabym znać Wasze zdanie na ich temat, czy ktoś z Was je zażywał, czy były efekty, jeśli tak to po jakim czasie ;D ogółem czy warto inwestować, bo na ich stronie kosztują owe tableteczki, aktualnie 119 zł.
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Czarna IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.13, 20:50
    Ja kupiłam... biorę około 2 tyg. nie widzę żadnej różnicy.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.13, 16:17
    dzisiaj mija równo tydzień jak biore acai berry 900, i musze powiedziec ze dzisiaj sie wazylam i mam 2 kilo mniej:) oczywiście to nie jest tak, że nic od siebie nie daje- przestałam jeść ziemniaki, pieczywo białe i smażone jedzenie; pracuje 8h przy komputerze a wracajac do domu nie mam ochoty na nic... tym bardziej, że studiuje zaocznie i na weekendy tez nie mam czasu .. mam nadzieje, że to dopiero początek- tym bardziej ze sesja się zaraz kończy i będę miała czas na aktywne spędzanie czasu- i dalej moja waga będzie spadać:)
  • Gość: patrycja IP: 171.25.231.* 14.12.13, 10:58
    Moim zdaniem zawdzięczasz to tylko sobie, moim zdaniem te tabletki sa nic nie warte. Nie polecam nie spełniają zamierzonego efektu.
    Pozdrawiam
  • Gość: Majkaja IP: *.gizycko.mm.pl 04.04.14, 10:36
    stosowałam preparat dwa miesiace i zero efektow... gdyby byly cos warte to na pewno bylby chociaz niewielki efekt a tu nic... naciagacze i tyle...
  • Gość: cezarr IP: *.dialog.net.pl 07.07.14, 23:00
    Bezwartościowy szajs. Szkoda pieniędzy i zdrowia. Niestety, co jakiś czas
    daję się nabrać na podobne "rewelacje". Naiwność ludzka nie zna granic,
    więc ostrzegam Was przed sprzedającymi to świństwo oszustami.
  • Gość: ewa IP: *.sta.asta-net.com.pl 11.12.13, 17:56
    jestem zainteresowana w jakiej cenie
  • Gość: Syla IP: 46.115.90.* 12.01.14, 22:56
    Hej. Tabletki te sa beznadziejne; ( kupilam 2 op i nic nie dawja jedynie to, ze wydasz troche kasy. Jesli chcesz schudnac to wystarczy nie jesc na noc, odrzucic slodycze a przedewszystkim troch ruchu;)
  • Gość: Adam43534 IP: *.centertel.pl 04.02.14, 12:21
    Novoslim, foreverslim i acai berry 900 to jedno wielkie gowno, ktore nie dziala, a wszystkie komentarze pisza pracownicy firmy, co wiele razy zostalo udowodnione. Uwazajcie na tych naciagaczy!
  • Gość: naiwniaczek IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.14, 21:17
    niestety nie sądziłam iż dam się nabrać ale jednak... odradzam - naciągactwo (sprzedawca Esprit Commercial. Ltd. z siedzibą przy Suite 1230 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros). Złożone zamówienie można anulować tylko do 10 minut po wysłaniu e-maila. Dodzwonić się nie można. po wysłaniu e-maila iż rezygnuję zostałam postraszona kosztami, karami i windykacją. zakupiłam i chcę korzystając z prawa konsumenta dokonać zwrotu. od 4 dni próbuję dowiedzieć się czyi gdzie to odesłać, jaki formularz, jaki adres, jakie koszty wysyłki... brak odpowiedzi na e-maile, formularze kontaktowe, telefony... pieniądze utopione... czy działa? tak - od razu wyleczyłam się z cudownych jagód acai.
  • Gość: naiwna IP: *.play-internet.pl 12.05.14, 13:06
    Czy mozna nieodebrac od kuriera przesylki? Czy pozniej ponosi sie z tego tytulu koszty?
    Chodzi o Esprit Commercial. Ltd. z siedzibą przy Suite 1230 BP 303, Mutsamudu,
    > Anjouan, Union of Comoros
  • b_bogusia 18.05.14, 11:04
    UWAGA...... smutne ale prawdziwe naciąganie ludzi i nabijanie w butelke,tabletki nie działaja a kasy nie mozna odzyskac nie ma firmy telefony sa odkładane jak zaczyna sie od rozmowy zwrot...jedyna rada nie daicie sie wiecej nabic ja odnajde to cudo i zaczne od policji i prokuratury .....
  • 82monikask 16.09.14, 19:54
    Uzyskałaś kontakt z oferentami Acai Power - jagódka która za grosz nie ma działania ! a chceli mi wepchać 3 opakowania. Obecnie ani telefonu nikt nie odbiera - taka super obsluga klienta ... ani na e-maila nie odpisują, ciężko orzec czy w ogóle je czytają skoro nie dostaje potwierdzenia dostarczenia wiadomości. Co za ściema z tą reklamą ! powinni za takie oszustwa surowo karać !!!!!
    A cóż można poradzić ? Czy ktoś odzyskał gwarnatowany zwrot kosztów zakupu przy braku efektów kuracji ?
  • koko174 07.09.14, 17:51
    Nie prawda!!! Mnie pomogło !!! Jestem facetem po 40 mieszkającym w Austrii i NIE PRACUJE ŻADNEJ FIRMIE FARMACEUTYCZNEJ . Kupinem w Aptece opakowanie Acai w proszku z dokładną instrukcja jak mam brać. Musiałem dokupić jeszcze jedno opakowanie żeby przeprowadzić kuracje do końca z efektem po 14 dniach -7,5 kg. na wadze. Po zakończeniu rozpocząłem dietę białkową i mój aktualny wynik po 28 dniach to - 10,5 kg. Jeżeli ktoś myśli ze będzie brał ten środek dalej przegryzając golonka i przepijając piwem i schudnie to moim zdaniem jest albo bardzo naiwny albo po prostu głupi. Pozdrawiam
  • b_bogusia 07.09.14, 18:55
    tak to czemu tak jak piszą i dobrze reklamują nie oddają kasy......kiedy wysłalam opakowanie przyszedl list zwrotny nie ma takiego adresu a kiedy a kiedy dzwonie numer juz jest nieaktualny.....co to za firma zlodzieje oszusci a wątki to nie piszą ludzie tylko podstawione osoby.......
  • Gość: candy IP: *.free.aero2.net.pl 19.02.14, 12:17
    Zdecydowanie odradzam kupowania tego preparatu. 10 kg w miesiąc? Po 3 tygodniach schudłam 2 kg, a dodam, że biegam dwa razy w tygodniu, systematycznie ćwiczę oraz nie jem słodyczy, przekąsek i zdrowo się odżywiam. Te cudowne tabletki są g*wno warte
  • Gość: oleśka IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.14, 12:22
    od AB zdecydowanie bardziej polecam slimcea. Brałam oba preparaty i ten drugi znacznie lepiej poradził sobie z moimi kilogramami. zaczyna działać też szybciej, skuteczniej utrzymuje hamowanie łaknienia dlatego dużo łatwiej jest utrzymywać dietę.
  • Gość: mikroza IP: *.as13285.net 02.04.14, 16:49
    miałam 3 opakowania, na próbe dla mnie i dla brata. Ja efekty zerowe po 2 opakowaniach, moj brat ze wstrzasem anafilaktycznym na pogotowiu z alegrii na owe jagody. Decyduj
  • Gość: Sil03 IP: *.netfala.pl 28.04.14, 16:28
    NIE WARTO ! Nie dajcie się naciągnąć tzw. oryginalnym stronom i za ponad 100zł testować coś, co nie da Wam żadnych rezultatów. Zero chudnięcia, obietnice dystrybutora o zwrocie kasy to również ściema. Jak chcecie schudnąć, to ćwiczenia, dieta i tyle ;)
  • Gość: hen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.14, 08:50
    wielka ściema
  • Gość: Czarna0190 IP: *.static.chello.pl 15.06.14, 14:49
    Stosowałam i ....... LIPA TOTALNA!!!! Nie warto !!! Strata kasy jedynie.
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 15.06.14, 21:43
    to nie tylko lipa ale naciaganie kasy UWAGA NA TAKICH ZJODZIEJI......
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 03.07.14, 20:38
    szkoda kasy,takie firmy tylko pod stryczek........piekna reklama kusi a co dalej.....prosze sprawdzic do dzis nie moge odzyskac kasy,firma nie istnieje UWAGA nie kuscie sie ludzie i nie wierzcie w cuda...........
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 07.07.14, 14:33
    nic nie warto..........warto nie dac sie naciągać takim złodzieją
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 14.07.14, 19:30
    Uwazajcie na ten wpis....banda oszustow
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 15.07.14, 13:36
    Naciągacze i Zlodzieje.......nie chcą oddac kasy firma ponoc nie istnieje ....................a tak ładnie sie reklamują i zamowienia przyjmują a potem tragedia.......a co do tego ideału to blew.....
  • b_bogusia 07.09.14, 19:02
    UWAGA strata kasy bo nic nie zobaczycie mozna pogorszyc stan zdrowia a potem nie chcą oddac kasy wiec uwazajcie na tą firme nie dajcie sie skusic....
  • b_bogusia 07.09.14, 19:02
    to oddaj tej zlodziejskiej firmie....
  • b_bogusia 07.09.14, 19:03
    lepiej sobie odpusc
  • sweetabc 14.10.14, 21:19
    Zastanawiam się dlaczego nie widzę swojego postu, owszem ciężko by powiedzieć, że był on pozytywny, nie mniej, chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat tych "jagódek" i nie musi on ich zachwalać, skoro widziałam, a raczej nie widziałam efektów po jego zastosowaniu. No chyba, że w tym temacie można wypowiadać się na zasadzie, że jest pięknie i różowo...
  • 82monikask 15.10.14, 11:49
    A ja to dodam raz jeszcze. "Uzyskałaś kontakt z oferentami Acai Power - jagódka która za grosz nie ma działania ! a chceli mi wepchać 3 opakowania. Obecnie ani telefonu nikt nie odbiera - taka super obsluga klienta ... ani na e-maila nie odpisują, ciężko orzec czy w ogóle je czytają skoro nie dostaje potwierdzenia dostarczenia wiadomości. Co za ściema z tą reklamą ! powinni za takie oszustwa surowo karać !!!!!
    A cóż można poradzić ? Czy ktoś odzyskał gwarnatowany zwrot kosztów zakupu przy braku efektów kuracji ? "

Ta firma to istne badziewie !
  • sweetabc 25.10.14, 22:58
    A miało być tak pięknie i różowo, niestety rzeczywistość okazała się szara (o czym wcześniej pisałam)
  • sweetabc 13.12.14, 15:12
    I tu muszę po części przyznać rację, nie na każdego dany środek musi działać tak samo, ba nawet bym się zdziwiła gdyby tak było, dalej, Podobnie jak zgodzę się z tym iż duży wpływ na wynik ma fakt co robimy dodatkowo (ćwiczenia, dieta itp). Nie mniej jak widzę po wpisach forma nie respektuje możliwości zwrotu gwarantowanej przez polskie prawo. OK, firma nie jest z Polski, nie ma obowiązku, nie mniej jeżeli środek jest taki gwarantowany i dobry to dlaczego nie mają u nas przedstawicielstwa i dlaczego nie respektują w tym przypadku prawa do zwrotu? I to niestety przekreśla te wszystkie ładne bajeczki na temat tego środka... W takim przypadku ja inaczej takiego działania nie rozumiem, bo patrząc na takie zachowanie nie ma ono nic wspólnego z dbaniem o klienta.
  • barbarajewiarz 29.01.15, 19:40
    Tak jak napisał Adrian, każdy suplement musi być dobrany do osoby. Jagody Acai mają bardzo duży pozytywny wpływ na cały organizm oraz na przyśpieszenie procesu odchudzania, ale jeśli ktoś ma duże problemy z podjadaniem to niekoniecznie mogą pomóc, chyba że problem leży w tym że mamy rozregulowany poziom cukru we krwi. Polecam przeczytać artykuł o jagodach i najpierw dowiedzieć się jak działają, a potem zdecydować czy są dla nas dobrym rozwiązaniem.
    Link do arta: zrzuctenbalast.pl/dlaczego-jagody-acai-maja-tak-duzy-wplyw-na-odchudzanie/
  • barbarajewiarz 04.02.15, 19:33
    Ja uważam że jest dużo tabletek które działa, jeśli dobierzemy do tego odpowiednią dietę i treningi...
  • sweetabc 27.03.15, 20:16
    Ale należy pamiętać, że same tabletki z siebie niczego nie zrobią, po drugie, ja akurat dosyć sceptycznie podchodzę do środków, których producent nie ma w Polsce jakiegokolwiek przedstawicielstwa, a w takim układzie liczba dostępnych środków przy takim ograniczeniu wbrew pozorom ich dużej ilości dramatycznie zaczyna nam się kurczyć
  • sweetabc 11.05.15, 18:00
    Masz rację, dlatego ja akurat jak już cokolwiek kupuję, to raz u sprawdzonych dystrybutorów, dwa środki legalnie dostępne w Polsce...
  • aga.pol.82 06.06.16, 09:33
    Kupiłam 3 opakowania, zużyłam ponad jedno i nic nie schudłam, co więcej, źle się czułam po tych tabletkach, byłam pobudzona, rozdrażniona, wciąż zdenerwowana. Dodatkowo popękały mi naczynka w oku i mimo, że biorę leki na poprawę stanu oka nic nie pomaga. Zdecydowanie odradzam te tabletki, można się jedynie nabawić problemów zdrowotnych ( w dodatku płacąc za to grube pieniądze). Chcę odesłać te tabletki, by oddano mi pieniądze, ale pewnie nic ztego nie wyjdzie, więc po prostu je wyrzucę do śmieci, bo nie mam sumienia żeby je komuś oddać i narazić na nieprzyjemności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.