Jak skutecznie schudnąć moja opinia Dodaj do ulubionych

Nie mam może dużo do zrzucenia bo 6 kg ale od około 2 lat próbowałam schudnąć bez skutku! Nie bierzcie żadnych cudownych tabletek i specyfików bo to NIC nie daje poza rozstrojem żołądka. Większość z nich jest po prostu szkodliwych. Trzeba sobie ułożyć zbilansowaną dietę i jej przestrzegać :) To nic nowego ale wymaga trochę wysiłku. Podobno też trudno jest schudnąć jeśli organizm jest zanieczyszczony złogami, które hamują spalanie tkanki tłuszczowej. Dietę trzeba zacząć od kuracji oczyszczającej, ja miałam dwudniową bananową ;) Polega na tym, że 3 razy dziennie je się musli: jugurt naturalny chudy 250 ml + łyżeczka miodu +połówka banana + 2 łyżki płatków owsianych. Pomiędzy posiłkami można jeść jabłka (nie za dużo). Da radę wytrzymać bo banany są bardzo sycące i jest to po prostu dobre, chociaż po 2 dniach miałam dosyć ;) Potem trzeba sobie ułożyć 5 posiłków dziennie, niskokalorycznych na ok 1200 - 1300 kcal dziennie. W internecie można znaleźć mnóstwo przepisów. Ja sobie ustalam jadłospis na 3 dni do przodu, robię zakupy. Niestety muszę robić w domu dwa obiady jeden dla siebie a dugi dla męża ;) Ale trudno. Trzeba przestrzegać stałych godzin posiłków. Ja podczas diety jem nawet słodycze ;) Zdarza mi sie zjeść 1 kawałek czekolady czy 2 kostki ptasiego mleczka, oczywiście nie codziennie ale tak ze 2 razy na tydzień. No i systematycznie chudnę! A co najważniejsze nie jestem głodna, lepiej się czuję, czuję też mniejszy obwód w pasie. Chudnę ok 1 - 1,5 kg na tydzień.
Także polecam odchudzać się z głową :)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.