Dodaj do ulubionych

czas cos zmienic, dieta

28.09.17, 13:21
Szukam pomocy w odchudzaniu, moje próby które byly na wlasną reke ....nie zliczę ich :D
zawsze bylo super przy pierwszym tygodniu.. później stare nawyki nawracały.
poszukuje Dobrej placówki, szereg dietetyków, konsultantów którzy sie znają, i są godni polecenia
teren podkarpacie. licze na odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • 01.10.17, 10:46
    ja polecam Panią Katarzynę Gryko - bardzo fajna współpraca on line, bardzo szybko odpisuje. jestem zadowolona bo jestem pod dobrą opieką...no i waga leci!
  • 03.10.17, 15:48
    śledząc kilka dni internet, natrafiłam się na (Farmę zdrowia w Bacówka Radawa
    oferuja zakres zwiazanych z dieta
  • 03.10.17, 15:49
    iii chodzi o to czy cos Pani kojarzy?
    A jesli chodzi o Pania Gryko, ceni sie ? drogo bardzo ?
  • 12.11.17, 22:06
    Nie jestem dietetykiem, natomiast zrzuciłam 14 kg w 4 miesiące bez efektu jo-jo, 1,5 roku temu. Zwykłe diety, które maja na celu tylko i wyłącznie utratę masy ciała spowodują, ze szybko schudniesz i jeszcze szybciej przytyjesz. Natomiast najważniejsze to wyrobienie nowych nawyków żywieniowych, konsekwencja oraz informacja co jeść i jak bez katowania siebie. Jeżeli chcesz więcej informacji to napisz na : love.yourself@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.