Dodaj do ulubionych

Odchudzanie mnie wykańcza.

30.11.18, 08:11
Witam serdecznie mam 22 lata i od 8 miesięcy mierze się z ogromną otyłością. Moja waga w kwietniu sięgała 212kg. po zabiegu założenia balona B/B i diecie ustalonej przez dietetyka zrzuciłam w ciągu pół roku 67kg. co na daję 145kg. Końcem października podjęłam się operacji Sleve, czyli rekawowej resekcji żołądka po czym schudłam już 20kg. Masa ciała na dzień dzisiejszy 125kg. W czym tkwi problem?..., a więc tak, że moje nogi nie chcą współpracować... Wynik stężenia potasu spadł, a kwasu moczowego podniósł się trzykrotnie. Nogi są zdretwiałe i nie czuć ich tak jakby były nie moje. Ledwo chodzę, ciężko wstać z krzesła, a o chodzeniu po schodach nie ma mowy... Nie wiem co już robić. Mam motywację, ale nie mam siły. Witaminy rekomendowane przez chirurgów zalecane po operacji są wymiotowane przeze mnie. Potrzebuje pomocy? Serdecznie dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • dietetykbartek 30.11.18, 23:09
    Liczysz ile kalorii jesz dziennie? Jeżeli jesz odpowiednio, to pozostaje tylko problem zdrowia/hormonów/jakiejś choroby.
  • allegropajew 05.12.18, 16:07
    Witaminy należy przyjmować w zastrzykach.
    Gościula
  • ankieta.mgr1 08.12.18, 22:06
    ​Witam,
    piszę pracę mgr nt. determinantów wyboru żywności przez konsumentów. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wyników i wypełnieniu ankiety.
    Z góry serdecznie dziękuję,
    docs.google.com/forms/d/1yac_gm_t0iq55aCKhqxTJIbp5DkuOemRR5NoG8Nv-Xs/edit

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.