Dodaj do ulubionych

Odchudzać się czy nie?

02.02.19, 23:56
Witam,
Od jakiegoś czasu mój mężczyzna zachowuje się nieco inaczej. Jego generalne podejście się nie zmieniło , ale zauważam pewne szczegóły. Mniej chętnie dotyka moich ud, nie decyduje się na seks na stojąco ze mną na górze (choć wcześniej to uwielbiał) i zwraca mocną uwagę na to co jem. Z tego powodu postanowiłam przejść na dietę 1200 kcal, teraz trwa to ok tygodnia. Kumpel odradza mi , bo wie o mojej anemii z którą walczę od roku i uważa że tego nie potrzebuje ,a 1200 to zdecydowanie za mało. Mój mężczyzna po tym jak opowiedziałam o ostatnim tygodniu stwierdził że raczej nie trzymałam się tego planu (widział moje dwa posiłki) ale cieszy się że zaczęłam o siebie dbać. On jest jednym z tych wysportowanych ludzi , kaloryfer na brzuchu i zdrowa dieta. Ja natomiast jestem w normie BMI (nigdy z niej nie wyszłam) , ale odkąd się poznaliśmy przytyłam jakieś 3 kilo. Mogę prosić o jakąś radę? Może inna dieta , czy w ogóle z niej zrezygnować?
Edytor zaawansowany
  • rosegolden 15.03.19, 08:26
    A nie zdrowiej będzie jeść więcej, tak minimum 1600 kalorii i do tego ćwiczyć? Czy odchudzać się to Ci nie powiem, bo nie wiem jak wyglądasz ale skoro masz dobrą wagę to myślę, że właśnie sport mógłby Ci pomóc poprawić wygląd.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.