• kompotzsushi Re: serwatka 19.01.07, 21:52
      I ja potwierdzam, wysłałam mail do producenta z pytanie, o skład - potwierdzili,
      że żadnych dodatków. Na opakowaniu, które kupiłam, wszystko się zgadza. Do tego
      cena OK. Tylko ten smak... całe szczęście, że się tego nie pije bez owoców.

Po dwóch tygodniach PWT, z czego połowa pierwszego tygodnia w zasadzie
      przygotowawcza ... -5 kg!!!!
      Wczoraj byłam na siłowni i miałam siłę, nie to, co przy innych dietach.
      Poza tym:
      - minęły mi zupełnie wzdęcia i odbijania po czosnku i cebuli (po raz pierwszy od
      kilku lat "bezkarnie" jadłam te warzywa, teraz ich wręcz nadużywam!)
      - miałam problem z intensywnym zapachem potu pozostającym na ubraniach (i co
      dziwne, tylko z prawej pachy), po prostu koszmar, mimo częstego mycia się, mimo
      ton dezodorantów syf nie do sprania, jakby kot nasikał, na nic płukanie odzieży
      w rozmaitych płynach, załamać się można, a teraz... TO ZNIKNęłO, WSZYSTKO W
      NORMIE, podejrzewam, że to był efekt uboczny częstego picia kawy i herbaty.

Reasumując - jestem baaaardzo zadowolona i zamierzam kontynuować PWT choćby i do
      końca życia. Znacie stronę www.annelouise.com ? Niezła motywacja (kupa zdjęć
      sukcesów).

Pozdrawiam
      • misia_mama_ptysia serwatka 29.01.07, 14:40
        A powiedz mi jeszcze, czy dokładnie te serwatkę pijesz co podają dziewczyny na
        wizażu?
        Ja byłam w sklepie z suplementami, były innych firm i głównie smakowe -
        wanilia , truskawka /firma Hi Tech i jeszcze jakaś inna/ , z bezsmakowych był
        tylko koncentrat, ale nie wiem o co chodzi, czym koncentrat serwatki różni sie
        od serwatki. Hmmm
        pozdrawiam i z zazdrością czytam o tych 5 kg, ech .... Tak trzymaj!
        misia :))
        U mnie zauważam lekki spadek zaokrągleń
        • kompotzsushi Re: serwatka 30.01.07, 09:41
          Hej, u mnie już minus 7!!! a ściśle stosowałam PWT przez 2, tygodnia + niecały
          tydzień przygotowawczej, w pasie węższa o 6 cm, moje rozłożyste biodra mniejsze
          w odwodzie o 4 cm. Cieszę się i jestem coraz bardziej niecierpliwa.

A teraz o serwatce: tu nie chodzi po prostu o serwatkę w proszku, tylko o jej
          czyste BIAŁKO (=izolat serwatki), ma ona być bez grama jakiegokolwiek cukru
          (naturalnie ma laktozę, a w odżtwkach zamieniają ją czasem na jakąś
          maltodekstrynę) ani żadnych słodzików typu aspartam, sukraloza itp.

Ja spożywam właśnie tą z wizażu, czyli EXTENSOR, kupuję na stronie www.
          kulturystyka.pl, myślę, że w niektórych sklepach z odżywkami powinna być, bo
          miewają tam inne produkty extensora. Powiem szczerze, smak nienadzwyczajny, ale
          i tak się miesza z owocami. Najlepiej wg mnie pasują maliny i borówki (mrożone),
          ew. wiśnie, ale wiśni je się trochę mniej.

Do dzieła!
      • misia_mama_ptysia Re: serwatka 30.01.07, 11:19
        kompotzsushi jestes kopalnią wiedzy >jaką serwatkę stosowałaś, bo na stronie
        wyczytałam o tym samym produkcie ale 95% , 80% . To chyba chodzi o zawartość
        serwatki, może masz wiedzę na ten temat, i napisz coś więcej o informacjach od
        producenta
        • kompotzsushi serwatka extensor 31.01.07, 00:18
          Moja korespondencja z producentem izolatu białka serwatki :

JA:
          Dzień dobry,
          Mam następujące pytanie:
          Czy EXTENSOR IZOLAT 95 - izolat białka serwatkowego instant 95% zawiera jakieś
          substancje słodzące (np. aspartam, sukraloza), a jeśli tak, to jakie?
          Pozdrawiam
          ODP.:
          Nasz produkt EXTENSPR IZOLAT 95 nie zawiera żadnych substancji słodzących! JEST
          W 100% NATURALNY NIE ZAWIERA ŻADNYCH KONSERWANTÓW I SUBSTANCJI DODATKOWYCH:
          SŁODZIKÓW, BARWNIKÓW, SMAKÓW I AROMATÓW.
          Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania służę pomocą.
          Pozdrawiam

No...i... właśnie ten preparat kupiłam. 95% BIAŁKA, reszta to tłuszcz (2%) i
          minerały, zero słodkości. Misiu, na linku, który wkleiłaś na samym początku jest
          dokładny skład i ten skład jest jak najbardziej OK, moim skromnym zdaniem.
    • olanc Re: serwatka 31.01.07, 10:07
      Dziewczynki, a tej serwatki można też kupić mniejsze opakowanie, np. 250 g ?
      Trochę się boję, że zainwestuję w 1 kg i nie będę w stanie używać...
      • kompotzsushi Re: serwatka 31.01.07, 10:32
        Chyba nie można. Ale to się całkiem szybko "zjada", ja mam serwatkę od ok. 2
        tygodni, a już spożyłam pół kilo (po 2 czubate łyżki na porcję, piję koktaile
        prawie codziennie). No to jeszcze drugie 500g w kolejne 2 tygodnie i po serwatce.
        • misia_mama_ptysia Re: serwatka 02.02.07, 09:13
          O rany, ale masz efekty, zazdroszczę.
          W takim razie zabieram sie za zamówienie serwatki. Dzieki za informację, juz
          wiem, która kupić .
          Pozdrawiam

Ps Czy tylko kompotzsushi używa serwatki, dziewczyny podzielcie się
          informacjami. W sobote w Blue City w W-wie ma udzielać konsultacji jakaś
          utytułowana dziewczyna /fitness/ może coś podpowie nt serwatki - to informacja
          od dziewczyny ze sklepu z suplementami. PA

• kompotzsushi Re: serwatka 02.02.07, 10:04
            Efekty, hmm... dzisiaj na wadze już tylko -6kg, ale za to w biorach kolejne pół
            centymetra mniej. Moja waga jest chyba zepsuta, ale w nosie, mniej więcej widać,
            że chudnę. I już.
            Pzdr
      • kompotzsushi Re: serwatka 03.02.07, 16:48
        O rany, RACJA!
        Ta serwatka jest tania i naturalna, co mi się w głowie porobiło, że szukałam
        tylko totalnie bezwęglowodanowego preparatu?
        Już zamówiłam.
        Waniliową :)
        Dzięki, scintilla!
        • misia_mama_ptysia Re: serwatka 04.02.07, 16:43
          No i jak dziewczyny,
          jeszcze nie kupiłam serwatki /miałam kupić to co kompotzsushi/ a tu ostrowia,
          czy dodajecie do niej owoce ,i czy z racji jej waloró smakowych nie zawiera
          jakiś ulepszaczy?
          • kompotzsushi Re: serwatka 04.02.07, 17:09
            Też się nad tym zastanawiam, ale jeszcze nie dostałam paczki, a nigdzie w necie
            nie ma dokładnego składu. Może w jakimś sklepie z odżywkami można przeczytać na
            opakowaniu, albo pisać do Ostrowii, żeby przysłali skład. Tylko, że jakoś mi się
            nie chce... może jutro...
                    • misia_mama_ptysia Re: serwatka z Ostrowii 09.02.07, 10:19
                      zobaczcie co znalazłam na allegro,
                      kompothsushi / hamm na pewno cos źle napisałam , przepraszam/ co o tym myślisz?

Oto co skopiowałam
                      Mam do zaoferowania Państwu serwatkę białkową demineralizowaną jednej z
                      najlepszych polskich Mleczarni "Mlekovita"

Białko stanowi źródło materiału budulcowego dla mięśni. Dzienne zapotrzebowanie
                      na białko dla aktywnych kulturystów wynosi 1,8-2,0g na każdy kilogram masy
                      ciała, co odpowiada w przybliżeniu 25-30% kalorii.

Białka należą do grupy związków organicznych zawierających azot. Odkryto je
                      ponad 150 lat temu i nazwano proteinami. Są one głównym materiałem budulcowym
                      organizmu (stanowią około 15% masy ciała ludzkiego - głównie masy mięśniowej).
                      Są głównym składnikiem większosci enzymów i hormonów regulujących przemiany
                      metaboliczne, przyczyniają się również do odtruwania organizmu. Substancjami, z
                      których powstają białka są aminokwasy. Wzrost ilości energii czerpanej z
                      aminokwasów następuje na skutek adaptacji organizmu do długotrwałego wysiłku
                      wytrzymałościowego. Aby utrzymywaæ bardzo ważną równowagę azotową, codziennie
                      należy dostarczać organizmowi odpowiednią ilość białka. Przy intensywnym
                      wysiłku fizycznym trzeba zwiększyć jego ilość.

Białko serwatkowe:

wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej
                      chroni masę mięśniową przed przeciążeniem
                      zwiększa wytwarzanie energii oraz ułatwia regenerację organizmu
                      uzupełnia niedobór białka powstający przy zwiększonym zapotrzebowaniu (sport
                      wyczynowy, kulturystyka)
                      dostarcza niezbędne witaminy, minerały oraz niezbędne aminokwasy potrzebne
                      osobom uprawiającym rożne sporty

Sposób użycia:

W zalezności od indywidualnego zapotrzebowania na białko od 1 do 3 x dziennie
                      po 30g (łyżka stołowa) + 200ml wody lub mleka (przed treningiem, po treningu,
                      lub przed snem).
                      Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu

W 100% rozpuszcza się zarówno w mleku jak i w wodzie

Raz w tygodniu otrzymuję dostawę świeżego białka także nie ma mowy o tym, że
                      będzie nieświeże.

Data ważności: 01.12.2007r.

Do administratorów Allegro: Produkt jest dopuszczony do sprzedaży
                      pozaaptecznej, po 2003 roku nie jest wymagany numer świadectwa na produkty z
                      suplementacji i śródków dietetycznych.

koszta przesyłki 1 worka 25kg;

przy wpłacie na konto paczka priorytetowa-33zł

za pobraniem paczka priorytetowa-40zł

po zakupie przedmiotu prosze o wybranie formy płatności.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zakupu. Nie zwlekaj, taka okazja moze sie
                      nie powtorzyc!

Jeżeli bedą jakieś pytania zapraszam na gg 1025006 lub prosze pisać na maila
                      Mbugala1985@interia.pl

Zapraszam do licytacji!!!

Pokaż zdjęcie w nowym oknie

Wybierz zdjęcie

--------------------------------------------------------------------------------

• kompotzsushi Re: serwatka z Ostrowii 09.02.07, 10:56
                        Hej, tu kompot z sushi (nie mylić z kompotem z suszu na wigilię!).
                        Nie napisali, ile ta serwatka Mlekowity ma białka, nam potrzeba co najmnie 80g
                        na 100g, a taka zwyczajna, naturalna serwatka, bez żadnego filtrowania i obróbki
                        ma np. 13g białka na 100g produktu (suchego, oczywiście), a to jest raczej mało.
                        Reszta to węglowogany i tłuszcz, więc niekoniecznie to, co wypłukiwaczki lubią
                        najbardziej.

Pozdrawiam Was wszystkie, napiszę coś jeszcze w wolnej chwili.
                        • misia_mama_ptysia kompotzsushi, proszę o wytyczne 09.02.07, 19:44
                          Czy możesz mi dokładnie napisać o co chodzi z tą serwatką, wygląda na to, że nasze mleczarnie je produkują. Mogę wybadać i podzwonić , tylko napisz na co zwracać uwagę?
                          pozdrawiam
                          Czy dobrze myślę, że ten koktajl owocowy z serwatką można podawać i dzieciom /jest lepiej przyswajalny/ czy się mylę, bo zrobię małego kulturystę?
                          eeee, chyba nie , bo i my dostałybyśmy masę, :))

Kompotzsushi, teraz na pewno nie pomylę Twojej "ksywki".
                          Pozdrawiam
                          • kompotzsushi Re: kompotzsushi, proszę o wytyczne 10.02.07, 18:23
                            misia, ja nie wiem nic szczególnego...

"Wybieraj bezlaktozową, wysokobiałkową serwatkę w
                            proszku, zawierającą ok. 20 g białka oraz śladowe ilości węglowodanów
                            w jednej porcji." Porcja to ok. 30g (2 czubate łyżki stołowe) - w takim razie
                            białka musi być co najmniej 67%. Fakt, że na początku uległam jakiejś psychozie
                            i myślałam, że musi być prawie samo białko (czyli 95% w preparacie), ale
                            jagi1234 mnie oświeciła (jagi! pozdrawiam!). Czytałam gdzieś, że filtruje się
                            jakoś specjalnie serwatkę, żeby zwiększyć w niej udział białka. Trzeba szukać po
                            prostu odpowiedniej ilości białka, no i żeby nie było aspartamu ani innych
                            świństw. Tyle wiem ja...

A co do dzieci, to myślę, że to dla nich bardzo zdrowe, przecież w mleku
                            kobiecym więcej jest białek serwatkowych niż kazeinowych (w krowim odwrotnie).
                            Sama chętnie dawałabym ją mojemu dziecku, gdyby nie jego alergia na produkty
                            mleczne. Ale chyba jednak spróbuję, kiedyś karmiłam go piersią i było ok, więc
                            może to właśnie te białka kazeinowe mu szkodzą, a serwatka nie?...

Dzieciaki to i tak sportowcy, ile one mają siły...
                            Nie wiem czym trzeba by je paść, żeby nabrały masy jak prawdziwi pakerzy, po
                            serwatce im to raczej nie grozi, z opisów odżywek białkowych wynika, że mogą je
                            bezpiecznie jeść wszyscy, w ilości 1-2 porcje dziennie. Kulturyści to chyba
                            sobie czasem z jakichś powodów zastępują wszystkie posiłki białkowe odżywkami,
                            może to daje "efekt anaboliczny", ale nie rozgryzałam tego tematu - póki co ;)
                          • scintilla Re: kompotzsushi, proszę o wytyczne 11.02.07, 05:04
                            Jesli chodzi o serwatki mlekovity, rolmleczu i inne noname z allegro( tego nie
                            kupujcie! nie wiadomo, czy to w ogole serwatka jest!) one się nie nadają
                            niestety, bo jak słusznie zauwazyła przedmowczyni, to sam cukier i tłuszcz a
                            białka bardzo mało. Ja mam serwatkę Ostrowii naturalną, w tym wariancie jako
                            sklad jest podane jedynie białko serwatkowe oraz tableka z substancjami
                            odżywczymi, którą podałam w linku. Z serwatki robię koktaile - truskawkowe,
                            malinowe, jagodowe w lecie a teraz też bananowe. Wrzucam wszystko do blendera i
                            po 30 sekundach gotowe :)

Serwatka samkowa pewnie będzie miała jakiś dodatek, aromat czy coś w tym
                            guscie - ja dalej mam to samo opakowanie serwatki,które kupilam w lecie przy
                            okazji diety, także nie miałam okazji sprawdzić :)

Jesli chodzi o dzieci - na opakowaniu jest info, aby nie podawac dzieciom przed
                            ukończeniem 14. roku życia.
                            • misia_mama_ptysia serwatka z Ostrowii 11.02.07, 21:27
                              Scintilla, czy ty masz serwatkę bezsmakową /tzn.naturalną/ z Ostrowii?
                              Na stronie www którą podją dziewczyny są wyłącznie smakowe, czy ja coś mylę?
                              I jeszcze jedno możesz podać co firma pisze na etykiecie.Dzięki.
                              Aaaa, no i gdzie kupiłaś serwatkę, sklepy ze zdrową żywnością może ?

A propo serwatek z innch firm, wydaje mi się , że serwatki i Ostrowii i z mlekovity czy rolmleczu nie należą do serwatek tzw. noname. Ja owszem znalazłam je na allegro, ale to nie oznacza ,że tam je kupię. Po prostu nawet nie wiedziałam, że je nasze mleczarnie produkują. Postaram się zadzwonić do producentów i zrobić wywiad na temat ich serwatek, kompotzsushi już mnie trochę naprowadziła.
                              pozdrawiam
                              • malgaska Re: serwatka z Ostrowii 11.02.07, 21:38
                                misiu, na tej stronce ostrowii kliknij w formularz zamówień i tam znajdziesz
                                wybór smaków dla każdego typu opakowania :)jest naturalny...
                                A mnie ciekawi czy kotoś zamówił od nich a przede wszystkim czy dotarło i jak
                                długo szło? no i czekam na wrażenia...
                                mnie ta ostrowia najbardziej przekonuje...jak na razie...no i jej cena też :)
                              • scintilla Re: serwatka z Ostrowii 12.02.07, 00:56
                                Tak, mam naturalną z ostrowii, kupiłam na allegro. Na etykiecie jest napisane
                                dokładnie to co podalam w linku. Ta sama tabelka ze składem, dopisek skład:
                                białka serwatkowe. Sposob uzycia i tekst o tym ile kto potrzebuje białka i czym
                                się wyroznia ta serwtaka od innych - nie będę tego przepisywac - kazdy kto
                                sprzedaje na allegro ostrowie ma to w opisie aukcji :) Jak chcesz to dzwon - ja
                                dzwonilam poł roku temu :) I z moich informacji wynika, ze tylko Ostrowia ma
                                serwtake z małą iloscia cukru i tłuszczu i wysoką białka.
                                Jesli chodzi o "noname" - kiedys na allegro facet sprzedawał serwatkę w takich
                                plastykowych workach z nalepka wydrukowaną na domowej drukarce, i tam wypisywał
                                cuda. Okazywało się, ze w srodku jest jakis słony proszek najprawdopodobniej
                                odpad z mleczarni o znikomych wartościach odżywczych. Dlatego strzegam.
                                Jak jak napisalam - serwtaki mlekovity i rolmeczu do tej konkretnej diety się
                                nie nadają, bo zepsują cały wysiłek (mają dużo cukru, rolmlecz az 70g!)

W każdym razie życze owocnych poszukiwań :)
                                • misia_mama_ptysia Re: serwatka z Mlekovity nie dla nas 12.02.07, 12:11
                                  O, i właśnie o to mi chodziło. Dzięki scintilla za informacje.
                                  Wczoraj szperałam w internecie , i tak:

*na stronie mlekovity o serwatce napisano
                                  SERWATKA W PROSZKU jest produkowana ze świeżej płynnej serwatki. Stosowana jest
                                  w przemyśle jako dodatek przy produkcji pieczywa, lodów, serów topionych i
                                  deserów mlecznych oraz w produkcji pasz do żywienia zwierząt.

*a na rolmleczu jeszcze mniej informacji: , opakowania 25 kg, 500 g i po
                                  kliknięciu tylko opakowanie + krótka informacja:

Serwatka w proszku

Doskonały naturalny smak sprawia że ....

Zawatrość ...

i tylko tyle, hmmm nie za wiele

Zadzwoniłam do firm , serwatka mlekovity zawiera tylko 11% białka tak więc
                                  mlekovita ODPADA.
                                  W rolmleczu jutro będzie osoba odpowiedzialna za serwatkę - zadzwonie i napiszę.
                                  Pozdrawiam
                                  misia:))

Jeszce raz dzięki dziewczyny za anlalizę firm serwatkowych ;))

• olanc Re: serwatka 12.02.07, 10:49
      Dziewczyny mam tą serwatkę z Ostrowii. Jeżeli zamówi się rano, jeszcze w tym
      samym dniu wysyłają, jeśli po południu, wysyłka jest następnego dnia, DHL-em.
      Przesyłkę otrzymałam po 4 dniach od zamówienia, ale pan twierdził, że był dwa
      dni wczęsniej tylko mnie nie było. Wybrałam smak waniliowy i prócz składu z
      tabelki jest dodatkowo aromat i jakieś E, zapomniałam numeru, ale nie wszystkie
      E to chemia, więc może to jakiś aromat. Doczytam z tego pudełka i napiszę jutro
      co dokładnie tam dodano z tą wanilią. Chciałam kupić dwa opakowania po 800g,
      ale nie było i kupiłam pudełko 1,6 kg.Robiłam już koktail z truskawkami i
      ciasteczka. Koktail jest syty, w smaku średni (nie mam słodzika Stevia), z
      owocami da się wypić. Pozdrawiam :)
    • queenanne Re: serwatka 15.02.07, 22:08
      hej dziewczyny,na razie jestem na etapie czytania książki i zbierania
      wszelakich informacji.najbardziej intryguje mnie kwestia związana z serwatką-
      nigdzie nie mogę doczytać się,ile trzeba tego jeść dziennie.Ann pisze o
      dziennym spożyciu do 220 gramów białka,jaką część tego powinna stanowić
      serwatka?czy jeśli przykładowo zjem na obiad 110-gramową porcję mięsa,pozostałe
      110 gram uzupełniam z serwatki???nie rozumiem tego-w jadłospisie na pierwsze
      dwa tygodnie autorka wyszczególnia kolejno każdego dnia ilość
      oleju,koktajlu,wody żurawinowej,pisze co jeść na obiad,co na kolację,nie pisze
      jednak ile jeść tej serwatki.wydaje mi się,że biorąc pod uwagę jej
      cenę,strasznie drogo wychodzi codzienne jedzenie tak ogromnych
      ilości.pozdrawiam i pomocy!
      • malgaska Re: serwatka 16.02.07, 11:59
        queenanne ....
        faktycznie cos w tym jest co piszesz...
        hmm
        Ale przeanalizowałam książkowy jadłospis Ann na pierwsze dwa tygodnie..
        i zwrócie uwage, ze ona wprowadza koktajle owocowe z serwatką co drugi dzień!!!
        niezaleznie od porcji zjadanych białek uzyskanych z chudego miesa. czyli jest
        tam w tym samym dniu dwa razy po 110 g mięska i plus koktajl owocowy... i tego
        trzeba by było się trzymać.. jeśli chcemy wyrażnie trzymać sie zasad ksiażkowych ;)
        Ja to tak rozumiem.. ;) ale czekam na opinie pozostałych...

Dla pocieszenia...ja stosowałam pierwszą fazę wcześniej bez serwatki...i efekty
        były równiez bardzo zadawalajace...nie dajcie się zwariować.. jeśli ktoś miałby
        zrezygnowac z wprowadzenia zasad Planu tylko dlatego ze go nie stać albo nie
        moze nigdzie zdobyć np. na niektórych składników .. uważam niech wprowadza
        tyle punktów planu ile to mozliwe...a wyniki tez bedą :)
        I jeszcze raz podkreśle.. nie dajcie sie zwariować.. ;)
        Pozdrawiam
        • queenanne Re: serwatka 16.02.07, 22:48
          wiesz malgaska,masz rację,dopiero teraz zauważyłam,że w przepisie na koktajl
          owocowy jest serwatka,nadal jednak to jakoś mi nie gra.ale nic to,najważniejsze
          to zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek,powoli wprowadzać te
          składniki,które są w zasięgu ręki.myślę,że olej,siemię,sok żurawinowy i
          suplement GLA w pierwszym etapie byłyby wystarczające,a bez serwatki się
          obejdę.nie wyobrażam sobie jedzenia takiej ilości białka.trzymam kciuki za was
          wszystkie:)
    • misia_mama_ptysia Re: serwatka 16.02.07, 14:02
      hmm , w specyfikacji która mają na stronie www jest dokładnie odwrotnie
      koncentrat min. 8% laktozy, a demineralizowana serwatka 67%
      Chba facet sie pomylił, ale i tak dalej mam pytanko, która zamówic i co
      powiecie na temat smakowych serwatek
      pozdrawiam
      Aaaa i na ile wystarcza taka serwatka
    • misia_mama_ptysia specyfikacje serwatek oferowanych przez mleczarnie 16.02.07, 14:37
      Podaje specyfikację serwatek /dane z firm/:
      OSTROWIA ma 2 rodzaje serwatek:
      WPC-80 D 40
      koncentrat białek serwatkowych / demineralizowana serwatka w proszku
      białko 80% min.11%
      laktoza 8% min.67%
      tłuszcz 8% max 2 %
      popiół 3,5% max 5,4%
      wilgotność 5,5% max 4%
      ph min. 5,8 min. 5,6

serwatka w proszku z MLEKOVITY i... serwatka w proszku firmy ROLMLECZ
      białko min. 11% 11-13%
      laktoza min. 70% 71-76 %
      tłuszcz max 2% max 1,5%
      popiół max 9% max 9,5%
      wilgotność max 4% max 4%
      ph po regeneracji max 7,5 max 8,0

Czy dobrze myślę, że potrzebujemy produktu z dużą ilością białka, czyli WPC-80
      z Ostrowii.
      Odpiszcie, proszę co jeszcze dziś zamówię
      Aaaa i podajcie jak przyrządzacie, do czego-czy tylko koktajl owocowy i ile
      razy/ na dzień
      Pozdrawiam wypłukiwaczki

PS. Kompotzsushi ten preparat ze sklepu z www kulturystyka nie zawiera w ogóle
      laktozy i tylko Ostrowia robi koncentrat serawtki

• malgaska Re: proszę usunąć 2 poprzednie odpowiedzi 16.02.07, 20:00
            Misiu... a według Ciebie kto ma to usunąć??? :)
            Nie da rady.. :)
            ale ja sie połapałam co chciałaś nam przekazać i mniej więcej Ci sie to
            udało...więc spoko...niestety musimy bardziej uwazać na to co piszemy i co
            wysyłamy... bo to raczej w obecnej sytuacji na forumku nieusuwalne...:)

no dobra a pomimo Twoich strasznych dylematów z serwatką to jakie efekty
            przynosi u Ciebie Plan ?
            • misia_mama_ptysia Re: proszę usunąć 2 poprzednie odpowiedzi 18.02.07, 12:22
              Malgaska,
              ja naprawdę uważałam, i w moim liście było OK /kiedyś był podgląd listu przed
              wysłaniem -teraz go już nie ma/. Kilka razy wskazywało mi za dużo znaków /były
              %/ a więc to wykasowałam, potem próbowałam zrobić coś w stylu tabelki, aby było
              czytelniejsze, no i dla mnie było łatwiej wstawiać dane. Niby było dobrze,
              czytelnie, zaglądam do postu ,a tu... masz babo placek.Wszystko pozsuwane.

Co do mojego wypłukiwania to przyznam , że do tej pory to nadal faza
              przygotowawcza. W poniedziałek zaczynam I fazę i zamawiam koncentrat z Ostrowii
              /czy ktoś wie na ile wystarcza?/.Mam już ogórecznik w płynie i wiesiołek, olej
              lniany nieoczyszczony w lodówce, a w zamrażalniku żurawina /zresztą w butelkach
              też, ale ta własnej roboty smaczniejsza/. Nic tylko zaczynać :))
              pozdrawiam
      • malgaska Re: specyfikacje serwatek oferowanych przez mlecz 16.02.07, 19:56
        "PS. Kompotzsushi ten preparat ze sklepu z www kulturystyka nie zawiera w ogóle
        laktozy i tylko Ostrowia robi koncentrat serawtki"

O ile dobrze pamietam.. a sprawdzałam.. tak naprawde my włąsnie potrzebujemy
        serwatke bezlaktazową i z duzą zawartoscią białka ok 20 g na 100 .. i z min
        zawartoscią węglowodanów...

czyli kryterium bezlaktazowe spełnia tylko ta serwatka z www.kulturystyka :)
    • misia_mama_ptysia specyfikacja serwatek ROLMLECZ, MLEKOVITA,OSTROWIA 16.02.07, 20:22
      Podaję ponownie specyfikacje serwatek:

ROLMLECZ - serwatka w proszku
      białko 11-13
      laktoza 71-76
      tłuszcz max 1,5
      popiół max 9,5
      wilgotność max 4
      ph po regeneracji max 8,0

MLEKOVITA - serwatka w proszku
      białko min. 11
      laktoza min. 70
      tłuszcz max 2
      popiół max 9
      wilgotność max 4
      ph po regeneracji max 7,5

OSTROWIA ma dwa rodzaje serwatek
      1. D 40 demineralizowana serwatka w proszku
      białko min.11
      laktoza min.67
      tłuszcz max 2
      popiół max 5,4
      wilgotność max 4
      ph po regeneracji min. 5,6

2. WPC-80 koncentrat białek serwatkowych
      białko 80
      laktoza min 8
      tłuszcz max 8
      popiół max 3,5
      wilgotność max 5,5
      ph po regeneracji min. 5,8

I teraz mam nadzieję, że będzie całość

• misia_mama_ptysia udało się 16.02.07, 20:26
        i tak pościągało mi wszystkie dane, a tak chciałam,żeby było czytelniejsze
        wszystkie wartości są procentowe, oprócz ph
        to tyle
        pozdrawiam

PS. Mam nadzieję, że to będzie przydatne dla nowych wypłukiwaczek, tylko
        dziewczyny podajcie jeszcze kropkę nad i
        Dla nas koncentrat białek serwatkowych, tak?
        • baskerek Jak duze opakowanie serwatki? 01.06.07, 20:56
          Dziewczyny, na stronie Ostrowii sa serwatki 800 g i 1800 g. Ktore kupic? Nie wiem na jak dlugo starcza to
          mniejsze, a z drugiej strony nie chce miec w kuchni mega kubla z serwatka. Co radzicie? A jakie
          opakowanie Wy zamawialyscie? Pozdrawiam,B
          • kompotzsushi Re: Jak duze opakowanie serwatki? 02.06.07, 18:31
            Mniejsze. I tak na długo starczy - na miesiąc na pewno, a myślę że na dłużej.

Ja już co prawda w sumie zakupiłam tego 3 opakowania (w tym jedno przez
            pomyłkę), ale zużyłam 2 paczki przez prawie pół roku - czasem piłam codziennie,
            czasem miałam dłuższe przerwy.
    • muskulatura.eu Re: serwatka 13.09.07, 09:00
      Dziewczyny weszłam na to forum i zobaczyłam że wszyscy są przekonani
      co do srewatki z ostrowii. Ja zajmuję się odżywkami i je sprzedaję
      min. w niecie. Najlepszą opinią wg ludzi, którzy naprawdę wiele
      wiedzą o odżywkach ciesza się białka serwatkowe CFM Vital Maxa. Mają
      wiele smaków bodaj 9 i są najczystszym białkiem serwatkowaym na
      rynku. Występuja w gramaturach 750g, 1500g, 2500g. Możecie je dostać
      na mojej stronie internetowej www.muskulatura.eu. Są tam
      teżoczywiście wszystkie dostępne odżywki na rynku (ostrowii też).
      Jeżeli macie jakieś pytania dot odżywek typu serwatka, środki
      odchudzające jak CLA, Fat Burnery piszcie sklep@muskulatura.eu to na
      wsyszystkie pytania odpowiem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka