Dodaj do ulubionych

Naturhouse Rybnik

03.08.08, 16:57
Podobno otwarto nowy salon Naturhouse w Rybniku? Co myslicie o odchudzaniu w
tej firmie?Jak obsluga i dietetyczka? Podobno efekty jakies są widoczne> Czy
ktoś mial juz stycznosc lub doswiadczenie? pozdrawiam

Edytor zaawansowany
  • agamadrid 10.08.08, 13:47

-- efekty sa, kasy nie ma:P
    gówno prawda, już nigdy nic nie bedzie dobrze:/
  • ynojo 15.08.08, 16:03
    dzieki za odpowiedz:) Moze ktos cos wiecej wie lub moze ktos juz tam byl?
  • kokos24 18.08.08, 22:52
    witam
    Jeżeli chcesz schudnac w NH to musisz się nastawić na powolny spadek wagi, ale też na zupełna zmianę swoich nawyków żywieniowych, bo o to chodzi...
    ...odchudzanie z dietetykiem kosztuje sporo, ale tu jeszcze masz suplementy, wychodzi około 400 zł miesiecznie
  • logopeda_2 11.04.09, 15:38
    zastanawia mnie jedno- czy w NH potrafią tak dostosować dietę do codziennego
    życia aby nie męczyło mnie gotowanie normalnego obiadu dla mężusia z jednoczesną
    myślą że ja zamiast zjeść kluseczki zjem pół marchewki ? :) gdyby znaleźli taki
    "złoty środek" dam i to 400 zl :D
    --
    <logopeda.margonem.pl/
  • ynojo 30.04.09, 12:04
    hej Ja chodziłam do Pani Kornelii na wizyty do NH w Rybniku,a teraz jakaś inna
    Pani dietetyk i nie wiem dlaczego takie zmiany ...Nie podoba mi się to :((
    ...Chyba Rezygnuje..
  • olika30 12.08.09, 18:06
    witam
    moja pierwsza wizyta odbyla sie dokladnie 03,08.2009 czyli 9 dni temu...bilans
    start byl 97,9 wczoraj czyli po osmiu dniach 94,5, jestem zachwycona. testowalam
    wiele diet, cwiczen, Meridie chyba przez rok zazywalam, fakt kilka kilogramow
    spadlo, ale jak odstawialam to wrocily. I tak sobie balansuje 5 w ta 5 z
    powrotem. Fakt nie jestem jakos na 100% przekonana, ale daje sobie
    szanse...kolejna..coz plecki zaczynaja juz dokuczac i boje sie cukrzycy, wtedy
    to dopiero bedzie dietka. Roznica taka, ze zamiast zaczac sie odchudzac zaczelam
    jesc..hehe.. fakt ze inaczej niz wczesniej ale ciagle cos szamam i nie jestem
    glodna wiec nie ma takich kryzysow, jak wczesniej. Troche boje sie weekendow z
    rodzinka i powrotu meza z zagranicy, ale jak zobaczy efekty mysle, ze pomoze. Co
    do dietetyczek..nareszcie ktos nie mowi..zrob cos z soba..tylko podaje co zrobic
    i to nie w tak drastyczej formie jakby sie to moglo wydawac.... postaram sie
    wytrwwac i informowac na biezaco..pozdro
  • kartofel55 28.05.15, 10:41
    Ja jestem zadowolony z Pani Dietetyk z dieta-dlaciebie.pl działają na całym śląsku i nawet dojadą do domu :)
  • kajakamaja 28.09.17, 16:51
    Hej byłam na poradach w Rybniku. Pobrała wszystkie parametry, pomierzyła, poważyła. ogólnie rozmowa bardzo miło przebiegła, o co zapytałam to odpowiedziała i doradziła. Po korzystaniu ze suplementów diety straciłam na wadze ale oczywiście do tego siłownia ruch i stała dieta. Ja sobie trochę ułatwiłam i wybrałam sie do Olimpia Day Spa na zabieg kripoliza www.sparybnik.pl/artykul/kriolipoliza-112.html i powiem Ci że potym wszystkim są świetne rezultaty !! Brzuch płaski przede wszystkim pozbyłam się mojej okropnej oponki która przeszkadzała mi od czasów liceum .. naprawdę warto... zadzwoń zapytaj się a napewno dziewczyny Ci wszystko dokładnie wytłumaczą jak to działa ;) Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka